facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Lipecki za Szydełkę!

Lipecki za Szydełkę!

Szymon Szydełko rozwiązał kontrakt z Hutnikiem Kraków za porozumieniem stron! Następcą Szydełki zostać Krzysztof Lipecki, 40-letni trener przygotowania fizycznego ekstraklasowej Termalici Bruk-Bet Nieciecza. 
 
Lipecki to dobrze znana w Nowej Hucie postać. Jako szkoleniowiec pracował wcześniej z młodzieżą w nowohuckiej Akademii Sportu Progres, a jako piłkarz reprezentował barwy HKS. Jako trener pracował także jako asystent trenera Dusana Radolskiego w Niecieczy w 2014 roku. 
 
Jak udało się ustalić informatorom Futbol-Małopolska, dziś klub ma oficjalnie potwierdzić wspomnianą zmianę w fotelu szkoleniowca. 

Szymon Szydełko trenerem Hutnika został w przerwie zimowej poprzedniego sezonu gdy drużyna plasowała się na ostatnim miejscu w II-ligowej tabeli. Zastąpił wówczas Leszka Janiczaka. Pod wodzą Szydełko, Hutnik rozpoczął wiosną marsz w górę tabeli i wywalczył utrzymanie się w tej klasie rozgrywkowej. Nowy sezon nie jest póki co udany. Nowohucianie, mimo dobrej gry, mimo obejmowanego niejednokrotnie prowadzenia, gubią regularnie punkty i okupują aktualnie przedostatnie miejsce w tabeli z zaledwie 5 punktami na koncie. 

 

 

Źródło: własne

Dodano: 2021-09-28 10:59:59


Zobacz też: eWinner II Liga

Hutnik  zmiana trenera 

Komentarze


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
Miedź Legnica
19.10.2021
18:00
Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików

Sandecja
5:2
Tarnovia Tarnów
19.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
19.10.2021
14:15
Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I Liga Oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
4:3
Dąbski
19.10.2021
21:00

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021