Emocjonujące starcie w Jeziorzanach (foto)

Nikt nie mógł przewidzieć, że w niedzielne popołudnie w Jeziorzanach odbędzie się festiwal strzelecki, który zakończy się podziałem punktów i tylko dwoma bramkami. Wisła na swoim boisku podejmowała beniaminka z Więckowic. Mecz od początku prowadzony był w szybkim tempie. Widać było zdecydowaną przewagę w posiadaniu piłki przez gospodarzy, którzy raz po raz stwarzali sobie dogodne sytuacje. Jednak jako pierwsi bramkę zdobyli goście. Przerwanie akcji w okolicy środka boiska zaowocowało podaniem Krzysiaka do Gawęckiego, który dograł idealnie do wbiegającego w pole karne Drożdża. Ten twarzą w twarz z Grucą, nie dał mu szans i zdobył bramkę. Zawodnicy Wisły zdecydowanie ruszyli do ataku. Niestety napastnicy nie potrafili wykorzystać świetnych prostopadłych podań lub dobrymi interwencjami popisywał się Ostrowski. Potok grając z kontry kilka razy mógł pokusić się o zdobycie kolejnego gola ale brakowało skuteczności. Na pięć minut przed przerwą świetne prostopadłe podanie, które zgubiło parę środkowych obrońców wykorzystał Michałek. Precyzyjnym uderzeniem w długi róg bramki pokonał bramkarza gości.

Po pierwszej połowie gospodarze mogli czuć niedosyt. Przeważali niemal w każdym aspekcie gry nad grającym defensywnie Potokiem ale nie potrafili zamienić tego na gole. Licznie przybyli kibice mogli być pewni, że druga połowa będzie obfitować w jeszcze więcej sytuacji bramkowych. Jak się okazało przede wszystkim dla Potoku. To drużyna gości grając z kontry wykreowała kilka dogodnych sytuacji. Tego dnia brakowało jednego - skuteczności. Zarówno zawodnicy trenerów Królika jak i Gawęckiego mieli problem z celnością. Najlepszą sytuację w meczu, tuż przed samym końcem zmarnował Rumian, który sam na sam z bramkarzem przestrzelił obok bramki mając obok siebie do gry Gawęckiego i Krzysiaka. Finalnie mecz zakończył się niespodziewanym remisem 1:1.