Sukces Brązowych w Chojnicach!

Niezwykle cenne zwycięstwo w Chojniach odnieśli podopieczni Macieja Musiała. Brązowi ograli bijącą się o najwyższe cele Chojniczankę i sami zamelodowali się w szerokiej czołówce II ligi. Krakowianie nieźle weszli w meczu i pierwsi stworzyli okazje strzelecką za sprawą Dudy. Potem trwała mała wymiana ciosów, którą w 33 minucie wygrali krakowianie. Po podaniu Szywacza, wynik otworzył Feliks i Brązowi uwierzyli w sprawienie niespodzianki. I choć po przerwie do ataków ruszyli chojniczanie, stworzyli kilka groźniejszych akcji (Skrzypczak i Klichowicz), to i Brązowi wykazywali chęć podwyższenia wyniku, czego bliscy byli choćby w 60 minucie gdy poprzeczkę bramki Brody ostemplował Duda. Szczęście w szeregach gości zapanowało w 70 minucie gdy po faulu na Feliksie, Motys z karnego trafił na 0:2.

Miejscowi co prawda błyskawicznie odpowiedzieli golem ale nerwowej końcówce zapobiegł w 84 minucie Feliks zamykając wynik pojedynku.