facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet (południe)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 18.08.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Rysy Bukowina Tatrzańska
18.08.2018
13:00
ROW Rybnik
Wanda Nowa Huta
18.08.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
18.08.2018
15:00
Resovia Rzeszów
4:2
Czwórka Radom
19.08.2018
12:00
Respekt Myślenice
Rolnik Głogówek
19.08.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
Tarnovia Tarnów
02.09.2018
13:00

2. kolejka 25.08.2018

Wanda Nowa Huta
Rekord Bielsko Biała
25.08.2018
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
2:2
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
25.08.2018
14:00
Tarnovia Tarnów
ROW Rybnik
26.08.2018
16:00
Rolnik Głogówek
2:1
Czwórka Radom
26.08.2018
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Resovia Rzeszów
26.08.2018
16:00
Respekt Myślenice
ISD-AJD Częstochowa
30.09.2018
15:00

3. kolejka 08.09.2018

Resovia Rzeszów
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.09.2018
14:00
ROW Rybnik
Respekt Myślenice
08.09.2018
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Wanda Nowa Huta
08.09.2018
13:00
Czwórka Radom
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.09.2018
11:00
ISD-AJD Częstochowa
2:1
Rolnik Głogówek
09.09.2018
17:00
Rekord Bielsko Biała
Tarnovia Tarnów
09.09.2018
13:00

4. kolejka 12.09.2018

Tarnovia Tarnów
5:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
12.09.2018
17:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
0:1
Czwórka Radom
12.09.2018
17:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Resovia Rzeszów
12.09.2018
16:30
Rolnik Głogówek
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.09.2018
17:30
Respekt Myślenice
0:1
Rekord Bielsko Biała
12.09.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
0:2
ROW Rybnik
24.10.2018
20:00

5. kolejka 15.09.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Respekt Myślenice
15.09.2018
15:00
Czwórka Radom
3:1
Wanda Nowa Huta
15.09.2018
11:00
Resovia Rzeszów
2:0
Tarnovia Tarnów
15.09.2018
12:00
ROW Rybnik
2:3
Rolnik Głogówek
15.09.2018
14:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
16.09.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
3:0
ISD-AJD Częstochowa
16.09.2018
11:30

6. kolejka 22.09.2018

Wanda Nowa Huta
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2018
16:00
Tarnovia Tarnów
Czwórka Radom
22.09.2018
13:00
Respekt Myślenice
Resovia Rzeszów
22.09.2018
15:00
Rolnik Głogówek
2:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.09.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
1:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2018
16:30
ROW Rybnik
0:1
Rekord Bielsko Biała
29.09.2018
16:00

7. kolejka 13.10.2018

Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Nowa Huta
14.10.2018
14:30
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:2
ROW Rybnik
14.10.2018
15:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Tarnovia Tarnów
14.10.2018
14:00
Czwórka Radom
Respekt Myślenice
14.10.2018
15:30
Resovia Rzeszów
2:1
ISD-AJD Częstochowa
14.10.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
1:0
Rolnik Głogówek
14.10.2018
13:30

8. kolejka 20.10.2018

Tarnovia Tarnów
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
20.10.2018
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
Wanda Nowa Huta
20.10.2018
15:30
ROW Rybnik
1:0
Resovia Rzeszów
20.10.2018
13:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
Czwórka Radom
21.10.2018
11:00
Respekt Myślenice
Rysy Bukowina Tatrzańska
21.10.2018
15:00
Rekord Bielsko Biała
2:0
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
21.10.2018
15:00

9. kolejka 27.10.2018

Wanda Nowa Huta
Tarnovia Tarnów
27.10.2018
14:30
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:3
Rolnik Głogówek
27.10.2018
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:3
ISD-AJD Częstochowa
27.10.2018
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Respekt Myślenice
28.10.2018
12:00
Czwórka Radom
1:1
ROW Rybnik
28.10.2018
16:00
Resovia Rzeszów
0:0
Rekord Bielsko Biała
28.10.2018
12:00

10. kolejka 03.11.2018

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:1
Resovia Rzeszów
03.11.2018
13:00
ROW Rybnik
4:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
03.11.2018
14:00
Rolnik Głogówek
Tarnovia Tarnów
04.11.2018
12:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
04.11.2018
14:30
Respekt Myślenice
Wanda Nowa Huta
04.11.2018
14:00
Rekord Bielsko Biała
1:2
Czwórka Radom
04.11.2018
12:00

11. kolejka 10.11.2018

Tarnovia Tarnów
2:0
Respekt Myślenice
06.10.2018
14:00
Resovia Rzeszów
1:2
Rolnik Głogówek
06.10.2018
12:00
Wanda Nowa Huta
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2018
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
ROW Rybnik
10.11.2018
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:4
Rekord Bielsko Biała
11.11.2018
12:00
Czwórka Radom
0:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.11.2018
13:00

12. kolejka 16.03.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
16.03.2019
11:00
Wanda Nowa Huta
0:2
ROW Rybnik
16.03.2019
14:30
Czwórka Radom
2:3
Resovia Rzeszów
16.03.2019
11:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:1
Rekord Bielsko Biała
17.03.2019
13:00
Rolnik Głogówek
Respekt Myślenice
17.03.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
ISD-AJD Częstochowa
17.03.2019
15:00

13. kolejka 23.03.2019

Rekord Bielsko Biała
Wanda Nowa Huta
23.03.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
23.03.2019
13:00
ROW Rybnik
Tarnovia Tarnów
23.03.2019
15:00
Czwórka Radom
3:2
Rolnik Głogówek
24.03.2019
13:00
Resovia Rzeszów
Rysy Bukowina Tatrzańska
24.03.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
Respekt Myślenice
24.03.2019
12:00

14. kolejka 13.04.2019

Tarnovia Tarnów
Rekord Bielsko Biała
06.04.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
13.04.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
Resovia Rzeszów
14.04.2019
14:00
Respekt Myślenice
ROW Rybnik
14.04.2019
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Czwórka Radom
14.04.2019
11:00
Rolnik Głogówek
1:0
ISD-AJD Częstochowa
14.04.2019
13:00

15. kolejka 20.04.2019

Czwórka Radom
0:1
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.04.2019
18:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Tarnovia Tarnów
18.04.2019
16:00
Resovia Rzeszów
6:0
Wanda Nowa Huta
18.04.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Rolnik Głogówek
18.04.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
Respekt Myślenice
18.04.2019
16:00
ROW Rybnik
:
ISD-AJD Częstochowa
18.04.2019
17:00

16. kolejka 27.04.2019

Respekt Myślenice
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
27.04.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
Czwórka Radom
27.04.2019
11:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Rekord Bielsko Biała
27.04.2019
14:00
Tarnovia Tarnów
1:4
Resovia Rzeszów
28.04.2019
15:00
Rolnik Głogówek
3:1
ROW Rybnik
28.04.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Rysy Bukowina Tatrzańska
28.04.2019
13:00

17. kolejka 04.05.2019

Dargfil Tomaszów Mazowiecki
1:1
ISD-AJD Częstochowa
06.04.2019
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Wanda Nowa Huta
04.05.2019
15:00
Czwórka Radom
Tarnovia Tarnów
04.05.2019
11:00
Resovia Rzeszów
1:0
Respekt Myślenice
04.05.2019
 
Rekord Bielsko Biała
0:0
ROW Rybnik
04.05.2019
 
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:4
Rolnik Głogówek
05.05.2019
11:00

18. kolejka 11.05.2019

Wanda Nowa Huta
Sokół Kolbuszowa Dolna
11.05.2019
16:00
ROW Rybnik
6:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
Rysy Bukowina Tatrzańska
11.05.2019
12:00
Respekt Myślenice
Czwórka Radom
12.05.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
1:2
Resovia Rzeszów
12.05.2019
17:00
Rolnik Głogówek
1:0
Rekord Bielsko Biała
12.05.2019
14:00

19. kolejka 18.05.2019

Wanda Nowa Huta
Rolnik Głogówek
18.05.2019
16:00
Resovia Rzeszów
2:1
ROW Rybnik
18.05.2019
12:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
0:3
Rekord Bielsko Biała
18.05.2019
13:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Tarnovia Tarnów
19.05.2019
16:00
Czwórka Radom
2:1
ISD-AJD Częstochowa
19.05.2019
11:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
19.05.2019
15:00

20. kolejka 25.05.2019

ROW Rybnik
2:2
Czwórka Radom
25.05.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
2:1
Resovia Rzeszów
25.05.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
1:2
Wanda Nowa Huta
26.05.2019
15:00
Rolnik Głogówek
7:3
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
26.05.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.05.2019
11:00
Respekt Myślenice
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.05.2019
16:00

21. kolejka 01.06.2019

Resovia Rzeszów
2:1
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
01.06.2019
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
1:0
ROW Rybnik
01.06.2019
16:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Rolnik Głogówek
01.06.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
3:3
ISD-AJD Częstochowa
01.06.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
0:2
Respekt Myślenice
01.06.2019
16:00
Czwórka Radom
2:2
Rekord Bielsko Biała
01.06.2019
16:00

22. kolejka 08.06.2019

Respekt Myślenice
2:1
Tarnovia Tarnów
08.06.2019
16:00
Rolnik Głogówek
2:2
Resovia Rzeszów
08.06.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
5:1
Wanda Nowa Huta
08.06.2019
16:00
ROW Rybnik
2:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.06.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.06.2019
15:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:2
Czwórka Radom
08.06.2019
16:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
16:00
Respekt Myślenice
2:1
Tarnovia Tarnów
08.06.2019
16:00
Rolnik Głogówek
2:2
Resovia Rzeszów
08.06.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
5:1
Wanda Nowa Huta
08.06.2019
16:00
ROW Rybnik
2:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.06.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.06.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:2
Czwórka Radom

22. kolejka 08.06.2019

08.06.2019
16:00
Respekt Myślenice
2:1
Tarnovia Tarnów
08.06.2019
16:00
Rolnik Głogówek
2:2
Resovia Rzeszów
08.06.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
5:1
Wanda Nowa Huta
08.06.2019
16:00
ROW Rybnik
2:3
Sokół Kolbuszowa Dolna
08.06.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
08.06.2019
16:00
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
2:2
Czwórka Radom

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Stal Stalowa Wola
08.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
1:0
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Podhale Nowy Targ
:
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
6:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
08.08.2020
11:00
MKS Trzebinia
3:0
LKS Rajsko
08.08.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
0:0
Sokół Kocmyrzów
08.08.2020
14:00
Orzeł Ryczów
2:1
Garbarnia II Kraków
08.08.2020
14:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Puszcza II
08.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
3:1
LKS Jawiszowice
08.08.2020
17:00
Dalin Myślenice
1:1
KS Chełmek
08.08.2020
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Clepardia Kraków
08.08.2020
17:00
Pcimianka Pcim
:
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Rylovia Rylowa
1:3
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2020
11:00
Tarnovia Tarnów
4:3
Okocimski Brzesko
08.08.2020
13:00
Unia Tarnów
4:0
Metal Tarnów
08.08.2020
17:00
Sokół Słopnice
1:1
GKS Drwinia
08.08.2020
17:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Poprad Rytro
:
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
2:1
LOT Balice
08.08.2020
17:00
Orzeł Bębło
0:1
KS Olkusz
08.08.2020
17:00
Przebój Wolbrom
2:0
Orzeł Iwanowice
08.08.2020
17:00
Błękitni Modlnica
5:1
Przemsza Klucze
08.08.2020
17:30
Piliczanka Pilica
:
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
:
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
7:2
Skawinka Skawina
08.08.2020
11:00
Bronowianka Kraków
2:3
Dąbski Kraków
08.08.2020
17:00
Hutnik II Kraków
4:3
Zwierzyniecki Kraków
08.08.2020
17:00
Grębałowianka Kraków
1:6
Borek Kraków
08.08.2020
17:30
Prokocim Kraków
3:1
Orlęta Rudawa
08.08.2020
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
:
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wróblowianka Wróblowice
2:1
Dziecanovia Dziekanowice
08.08.2020
17:00
Złomex Branice
4:1
Błękitni Bodzanów
08.08.2020
17:30
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
08.08.2020
17:30
Tempo Rzeszotary
:
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
:
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zgoda Byczyna
0:3
Babia Góra Sucha Beskidzka
08.08.2020
16:00
Niwa Nowa Wieś
4:0
LKS Gorzów
08.08.2020
16:00
Garbarz Zembrzyce
0:2
Nadwiślanin Gromiec
08.08.2020
17:00
Hejnał Kęty
2:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
08.08.2020
17:00
MKS Libiąż
1:2
Zatorzanka Zator
08.08.2020
17:00
Sokół Przytkowice
4:0
Victoria Jaworzno
08.08.2020
18:00
Sosnowianka Stanisław Dln
:
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
:
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Szynwałd
4:0
Zorza Zaczarnie
08.08.2020
17:30
LUKS Skrzyszów
2:1
Tuchovia Tuchów
08.08.2020
17:30
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
1:2
Polan Żabno
08.08.2020
18:00
Ciężkowianka Ciężkowice
3:4
LKS Rzuchowa
08.08.2020
18:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
:
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
:
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Sokół Maszkienice
1:1
Jadowniczanka Jadowniki
06.08.2020
18:30
Sokół Borzęcin Górny
3:3
Raba Książnice
08.08.2020
13:30
Wola Radłowska
0:2
Strażak Mokrzyska
08.08.2020
17:00
Poręba Spytkowska
0:1
Orzeł Dębno
08.08.2020
18:00
Olimpia B.
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
:
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
:
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
:
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Podhalanin Biecz
3:1
Zawisza R.
08.08.2020
16:00
Helena Nowy Sącz
3:1
LKS Łużna
08.08.2020
16:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Uście Gorlickie
08.08.2020
17:00
Dunajec Nowy Sącz
7:3
Grybovia Grybów
08.08.2020
17:00
Orzeł Wojnarowa
:
LKS Zagórzany
08.08.2020
 
odwołany
LKSKobylankaKobylanka
6:3
Kolejarz Stróże
08.08.2020
17:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
:
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Jarmuta
4:1
Zalesianka
08.08.2020
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
08.08.2020
17:30
Laskovia
:
Babia Góra Lipnica Wielka
08.08.2020
17:30
Krokus
:
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
:
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
:
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:0
Prądniczanka II Kraków
08.08.2020
16:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
:
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
:
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
:
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00

Klasa A (Kraków II)

Lotnik Kryspinów
4:0
Wisła Rząska
08.08.2020
11:00
JKS Zelków
4:3
Wisła Jeziorzany
08.08.2020
11:00
Świt Krzeszowice
3:1
Sokół Rybna
08.08.2020
17:30
MKS Skała 2004
3:1
Dragon Szczyglice
08.08.2020
17:30
Iskra Czułów
:
Liszczanka Liszki
08.08.2020
18:00
Maszycanka Maszyce
:
Sportowiec Modlniczka
08.08.2020
18:00
Wisła Czernichów
:
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
0:2
Bieżanowianka Kraków
08.08.2020
11:00
Rzozovia Rzozów
2:3
Iskra Krzęcin
08.08.2020
17:00
Pogoń Skotniki
7:4
Cedronka Wola Radziszowska
08.08.2020
17:00
Płomień Kostrze
2:4
Tramwaj Kraków
08.08.2020
17:00
Strzelcy Kraków
1:4
Podgórze Kraków
08.08.2020
17:00
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
:
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00

Klasa A (Wieliczka)

Zryw Szarów
:
Contra Sułków
08.08.2020
 
odwołany
Sokół Chorągwica
0:2
Piast Łapanów
08.08.2020
17:00
UKS Sygneczów
:
Czarnochowice
08.08.2020
 
odwołany
Rożnowa
:
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
:
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
:
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Hejnał Krzyszkowice
4:0
Sęp Droginia
08.08.2020
16:30
Karpaty Siepraw
6:3
Rokita Kornatka
08.08.2020
17:00
Clavia Świątniki Górne
4:1
Staw Polanka
08.08.2020
17:30
Gościbia Sułkowice
5:1
Sokół Borzęta
08.08.2020
18:00
Górki Myślenice
1:2
Skalnik Trzemeśnia
08.08.2020
18:00
Zielonka Wrząsowice
:
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
:
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
:
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:3
Unia Jaroszowiec
08.08.2020
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Wielmożanka Wielmoża
08.08.2020
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:1
Centuria Chechło
08.08.2020
17:30
Promień Przeginia
:
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
:
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
:
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
:
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
08.08.2020
11:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
08.08.2020
17:00
Tęcza Tenczynek
1:3
Błyskawica Myślachowice
08.08.2020
17:00
Wolanka Wola Filipowska
0:2
Start Kamień
08.08.2020
18:00
Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
:
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
:
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:2
Gdovia II Gdów
08.08.2020
11:00
Start Brzezie
:
Ledniczanka
08.08.2020
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Dąb Zabierzów Bocheński
08.08.2020
17:30
Promień Zakrzowiec
:
Naprzód Ochmanów
08.08.2020
18:00
Tęcza Słomiróg
:
Gryf Wiatowice
08.08.2020
18:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
:
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Raba II Dobczyce
4:1
Górki II Myślenice
08.08.2020
15:00
Radwan Skomielna Czarna
2:2
Dukla Bysina
08.08.2020
17:00
Orzeł Nowa Wieś
3:0
Grodzisko Raciechowice
08.08.2020
18:00
Karpaty II Siepraw
:
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
:
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
:
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Strumyk Zarzecze
3:1
Pilica II Wierbka
08.08.2020
17:00
Northstar Miechów
7:5
Trzy Buki Wierzchowisko
08.08.2020
17:00
Czapla Czaple Male
1:4
Orzeł K.
08.08.2020
17:00
Victoria Smroków
:
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
:
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2:0
Okocimski Brzesko
08.08.2020
10:00
Limanovia Limanowa
0:3
Dunajec Nowy Sącz
08.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
12:1
Sokół Stary Sącz
08.08.2020
10:00
Pcimianka Pcim
0:1
Górnik Wieliczka
08.08.2020
16:30
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
7:1
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Czarni Sosnowiec
8:0
Olimpia Szczecin
08.08.2020
13:00
Medyk Konin
1:1
GKS Katowice
08.08.2020
12:00
SMS Łódź
2:0
AZS UJ Kraków
08.08.2020
13:30
Rolnik Biedrzychowice
:
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
:
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00
ROW Rybnik
:
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15