facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet (południe)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
ĆWIERĆFINAŁY (10 i 17.02.2019):
Rolnik Głogówek - AZS SGGW Warszawa 3:1, 6:2
AZS UAM Poznań - Gol Częstochowa 2:0, 6:2
AZS UJ Kraków - AZS UG Gdańsk 6:1, 5:1
AZS AWF Warszawa - Wanda Słomniczanka 3:5, 2:3

FINAL FOUR W KRAKOWIE - PÓŁFINAŁY

FINAL FOUR W KRAKOWIE - FINAŁY
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.11.2018

Rekord Bielsko Biała
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
17.11.2018
17:00
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
17.11.2018
19:00
ISD-AJD Częstochowa
1:3
ROW Rybnik
18.11.2018
16:00

2. kolejka 24.11.2018

Rolnik Głogówek
4:1
ROW Rybnik
24.11.2018
15:30
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
6:1
ISD-AJD Częstochowa
25.11.2018
18:00
AZS UJ Kraków
Rekord Bielsko Biała
25.11.2018
18:00

3. kolejka 08.12.2018

ROW Rybnik
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
09.12.2018
16:00
ISD-AJD Częstochowa
AZS UJ Kraków
09.12.2018
16:00
Rekord Bielsko Biała
3:8
Rolnik Głogówek
09.12.2018
12:00

4. kolejka 15.12.2018

AZS UJ Kraków
ROW Rybnik
16.12.2018
18:00
Rekord Bielsko Biała
1:3
ISD-AJD Częstochowa
18.12.2018
18:30
Rolnik Głogówek
1:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
09.01.2019
19:00

5. kolejka 22.12.2018

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
23.12.2018
14:00
ISD-AJD Częstochowa
0:3
Rolnik Głogówek
23.12.2018
16:00
ROW Rybnik
3:8
Rekord Bielsko Biała
23.12.2018
16:00

6. kolejka 05.01.2019

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Rekord Bielsko Biała
05.01.2019
18:00
Rolnik Głogówek
AZS UJ Kraków
05.01.2019
15:30
ROW Rybnik
1:2
ISD-AJD Częstochowa
06.01.2019
16:00

7. kolejka 12.01.2019

ISD-AJD Częstochowa
4:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
13.01.2019
18:00
ROW Rybnik
1:3
Rolnik Głogówek
13.01.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
4:7
AZS UJ Kraków
13.01.2019
17:00

8. kolejka 19.01.2019

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
ROW Rybnik
19.01.2019
18:00
AZS UJ Kraków
ISD-AJD Częstochowa
19.01.2019
18:30
Rolnik Głogówek
3:1
Rekord Bielsko Biała
19.01.2019
17:00

9. kolejka 26.01.2019

ISD-AJD Częstochowa
2:3
Rekord Bielsko Biała
23.01.2019
18:30
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
2:2
Rolnik Głogówek
26.01.2019
18:00
ROW Rybnik
2:5
AZS UJ Kraków
27.01.2019
16:00

10. kolejka 02.02.2019

AZS UJ Kraków
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
02.02.2019
18:30
Rolnik Głogówek
2:4
ISD-AJD Częstochowa
02.02.2019
17:30
Rekord Bielsko Biała
1:4
ROW Rybnik
02.02.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 02.02.2019

02.02.2019
18:30
AZS UJ Kraków
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
02.02.2019
17:30
Rolnik Głogówek
2:4
ISD-AJD Częstochowa
02.02.2019
18:00
Rekord Bielsko Biała
1:4
ROW Rybnik

10. kolejka 02.02.2019

02.02.2019
18:30
AZS UJ Kraków
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
02.02.2019
17:30
Rolnik Głogówek
2:4
ISD-AJD Częstochowa
02.02.2019
18:00
Rekord Bielsko Biała
1:4
ROW Rybnik

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
3:0
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Odwołany
Poprad Rytro
1:2
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
2:0
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
1:1
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
1:3
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00