facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów Młodszych (gr.D) - wiosna

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 09.03.2019

Wisła Kraków
5:0
Podgórze Kraków
09.03.2019
10:00
Korona Kielce
1:0
Motor Lublin
09.03.2019
12:00
Cracovia Kraków
3:3
BKS Lublin
10.03.2019
15:00
Resovia Rzeszów
2:1
Stal Mielec
10.03.2019
16:00

2. kolejka 16.03.2019

Wisła Kraków
4:2
Korona Kielce
16.03.2019
12:00
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
17.03.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:0
BKS Lublin
17.03.2019
14:00
Motor Lublin
1:0
Resovia Rzeszów
17.03.2019
14:30

3. kolejka 23.03.2019

Resovia Rzeszów
Wisła Kraków
23.03.2019
12:00
Korona Kielce
0:3
Podgórze Kraków
23.03.2019
12:00
BKS Lublin
1:3
Stal Mielec
23.03.2019
13:30
Cracovia Kraków
1:2
Motor Lublin
23.03.2019
15:00

4. kolejka 30.03.2019

Wisła Kraków
Cracovia Kraków
30.03.2019
15:00
Korona Kielce
3:0
Resovia Rzeszów
30.03.2019
15:00
Podgórze Kraków
0:2
Stal Mielec
31.03.2019
12:00
Motor Lublin
1:1
BKS Lublin
31.03.2019
13:30

5. kolejka 06.04.2019

Resovia Rzeszów
3:0
Podgórze Kraków
06.04.2019
12:30
Cracovia Kraków
0:2
Korona Kielce
07.04.2019
13:00
BKS Lublin
5:2
Wisła Kraków
07.04.2019
17:00
Stal Mielec
1:1
Motor Lublin
07.04.2019
12:00

6. kolejka 13.04.2019

Motor Lublin
2:1
Podgórze Kraków
13.04.2019
15:00
Wisła Kraków
Stal Mielec
13.04.2019
11:00
Korona Kielce
2:0
BKS Lublin
13.04.2019
12:00
Resovia Rzeszów
0:0
Cracovia Kraków
13.04.2019
13:30

7. kolejka 18.04.2019

Stal Mielec
1:0
Korona Kielce
18.04.2019
12:00
Motor Lublin
1:3
Wisła Kraków
18.04.2019
17:30
Cracovia Kraków
4:0
Podgórze Kraków
19.04.2019
11:00
BKS Lublin
2:0
Resovia Rzeszów
19.04.2019
13:00

8. kolejka 27.04.2019

Podgórze Kraków
1:1
Wisła Kraków
27.04.2019
12:00
Stal Mielec
0:1
Resovia Rzeszów
27.04.2019
11:00
BKS Lublin
0:1
Cracovia Kraków
28.04.2019
16:30
Motor Lublin
0:0
Korona Kielce
28.04.2019
12:00

9. kolejka 01.05.2019

Resovia Rzeszów
1:1
Motor Lublin
01.05.2019
12:00
Korona Kielce
Wisła Kraków
01.05.2019
12:00
BKS Lublin
0:6
Podgórze Kraków
01.05.2019
16:00
Cracovia Kraków
:
Stal Mielec
02.05.2019
12:30

10. kolejka 04.05.2019

Podgórze Kraków
3:3
Korona Kielce
04.05.2019
12:00
Wisła Kraków
Resovia Rzeszów
04.05.2019
11:00
Stal Mielec
2:3
BKS Lublin
05.05.2019
12:00
Motor Lublin
2:2
Cracovia Kraków
05.05.2019
14:30

11. kolejka 11.05.2019

Stal Mielec
1:1
Podgórze Kraków
10.05.2019
14:00
Resovia Rzeszów
0:2
Korona Kielce
11.05.2019
12:30
Cracovia Kraków
2:2
Wisła Kraków
11.05.2019
14:00
BKS Lublin
1:1
Motor Lublin
11.05.2019
17:00

12. kolejka 18.05.2019

Motor Lublin
1:2
Stal Mielec
18.05.2019
11:30
Korona Kielce
2:0
Cracovia Kraków
18.05.2019
15:00
Wisła Kraków
1:3
BKS Lublin
18.05.2019
18:00
Podgórze Kraków
:
Resovia Rzeszów
19.05.2019
12:00

13. kolejka 25.05.2019

Stal Mielec
2:1
Wisła Kraków
25.05.2019
11:00
Cracovia Kraków
3:2
Resovia Rzeszów
25.05.2019
15:30
BKS Lublin
0:0
Korona Kielce
25.05.2019
15:00
Podgórze Kraków
4:1
Motor Lublin
25.05.2019
15:00

14. kolejka 01.06.2019

Wisła Kraków
2:0
Motor Lublin
30.05.2019
16:00
Korona Kielce
4:0
Stal Mielec
31.05.2019
16:30
Resovia Rzeszów
0:1
BKS Lublin
01.06.2019
14:30
Podgórze Kraków
2:2
Cracovia Kraków
02.06.2019
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 01.06.2019

30.05.2019
16:00
Wisła Kraków
2:0
Motor Lublin
31.05.2019
16:30
Korona Kielce
4:0
Stal Mielec
01.06.2019
14:30
Resovia Rzeszów
0:1
BKS Lublin
02.06.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:2
Cracovia Kraków

14. kolejka 01.06.2019

30.05.2019
16:00
Wisła Kraków
2:0
Motor Lublin
31.05.2019
16:30
Korona Kielce
4:0
Stal Mielec
01.06.2019
14:30
Resovia Rzeszów
0:1
BKS Lublin
02.06.2019
12:00
Podgórze Kraków
2:2
Cracovia Kraków

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Prądniczanka Kraków
2:3
Wisła Kraków
16.09.2019
18:45
Garbarnia Kraków
2:2
Dąbski
16.09.2019
19:30
Wanda Kraków
2:6
Hutnik Kraków
16.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
16.09.2019
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:0
Grębałowianka Kraków
16.09.2019
17:30

II liga oldbojów (Kraków)

Wieczysta Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.09.2019
17:30
Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
16.09.2019
 
nie odbył się
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy
16.09.2019
17:30
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
16.09.2019
18:00
Borek Kraków
0:3
Armatura Kraków
16.09.2019
19:00

PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00
Wisła Płock
:
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

Fortuna I Liga

Miedź Legnica
2:2
Olimpia Grudziądz
15.09.2019
12:45
Olimpia Grudziądz
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.09.2019
19:00
Warta Poznań
:
Odra Opole
18.09.2019
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Miedź Legnica
18.09.2019
19:30
Stal Mielec
:
GKS Tychy
18.09.2019
19:00

II liga

Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00
Lech II Poznań
:
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
5:1
Hutnik Kraków
15.09.2019
13:00
Sokół Sieniawa
2:1
Hetman Zamość
15.09.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:1
Avia Świdnik
15.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
0:2
Motor Lublin
15.09.2019
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Sokół Kocmyrzów
2:3
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
1:3
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
3:2
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
0:1
Glinik Gorlice
15.09.2019
11:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
0:1
Wierchy Rabka Zdrój
15.09.2019
11:00
Poprad Rytro
:
Limanovia Limanowa
18.09.2019
16:30
Wolania Wola Rzędzińska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
18.09.2019
16:30
Wierchy Rabka Zdrój
:
Barciczanka Barcice
18.09.2019
16:00
Glinik Gorlice
:
Orkan Szczyrzyc
18.09.2019
16:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Tarnów
18.09.2019
16:30
BKS Bochnia
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.09.2019
16:30
Lubań Maniowy
:
Poprad Muszyna
18.09.2019
16:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Tarnovia Tarnów
18.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
1:0
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
15.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Gnojnik
2:1
Radłovia Radłów
15.09.2019
16:00
Olimpia Kąty
7:0
Olimpia B.
15.09.2019
13:00
Sokół Maszkienice
2:4
Arkadia Olszyny
15.09.2019
17:00
Rylovia Rylowa
1:1
Szreniawa Nowy Wiśnicz
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wisła Szczucin
0:2
Ciężkowianka Ciężkowice
15.09.2019
16:00
Pogórze
1:5
Zorza Zaczarnie
15.09.2019
16:00
Ikar Odporyszów
5:2
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
15.09.2019
16:00
LKS Ładna
1:0
Dunajec Zbylitowska Góra
15.09.2019
16:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Korzenna
1:1
Orzeł Wojnarowa
15.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
5:0
Grybovia Grybów
15.09.2019
14:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Zyndram
15.09.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:2
Gród Podegrodzie
15.09.2019
15:00
LKS Zagórzany
1:0
LKS Łużna
15.09.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

AKS Ujanowice
2:1
Czarni Czarny Dunajec
15.09.2019
15:00
Laskovia
2:3
Granit Czarna Góra
15.09.2019
13:00
Jordan Jordanów
2:2
Turbacz Mszana Dolna
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
1:3
Strażak Goszcza
15.09.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
5:3
Czarni 03 Grzegorzowice
15.09.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Kapitol Racławice
15.09.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Płomień Kościelec
15.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Michałowianka Michałowice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków II)

Iskra Czułów
2:1
Lotnik Kryspinów
15.09.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Strażak Rączna
15.09.2019
16:00
Wisła Rząska
0:3
Dragon Szczyglice
15.09.2019
17:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:3
Podgórze Kraków
15.09.2019
17:00
Krakus Swoszowice
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
15.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
3:2
Tramwaj Kraków
15.09.2019
15:30

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
2:1
Złomex Branice
15.09.2019
17:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
15.09.2019
17:00
Strażak Kokotów
2:0
Gwiazda Brzegi
15.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Zryw Szarów
15.09.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Lubomir Wiśniowa
2:0
Clavia Świątniki Górne
15.09.2019
16:30

Klasa A (Olkusz)

Wielmożanka Wielmoża
2:1
Leśnik Gorenice
15.09.2019
11:30
Przebój II Wolbrom
2:4
Olimpia Łobzów
15.09.2019
16:00
Prądnik Sułoszowa
3:4
Unia Jaroszowiec
15.09.2019
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Błyskawica Myślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
15.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
5:2
Zagórzanka Zagórze
15.09.2019
15:00
Victoria Zalas
:
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
:
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
:
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
:
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
:
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
7:0
Olimpia Czaple Wielkie
15.09.2019
14:00
Juvenia Prandocin
4:1
Ekler Baranówka
15.09.2019
16:00
LKS Niedźwiedź II
4:0
Kosynierzy Łuczyce
15.09.2019
17:00
Trątnowianka Trątnowice
1:8
Słomniczanka II Słomniki
15.09.2019
13:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
4:0
Fitball Szklary
15.09.2019
17:00
Niegoszowianka
0:1
Orzeł II Bębło
15.09.2019
16:00

Klasa B (Kraków III)

Wawel Kraków
1:4
Grom Kraków
15.09.2019
13:00
Universum Kraków
1:3
Albertus Kraków
15.09.2019
17:00
Kaszowianka II Kaszów
3:0
Bratniak Kraków
15.09.2019
17:00
Dragoons Kraków
3:5
Fairant Kraków
15.09.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
2:1
Piast Skawina
15.09.2019
11:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:1
Gwiazda Ściejowice
15.09.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
15.09.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:2
Radziszowianka II
15.09.2019
15:00

Klasa B (Wieliczka)

Naprzód Ochmanów
1:2
Gdovia II Gdów
15.09.2019
16:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Wieliczanka Wieliczka
15.09.2019
16:30
Ledniczanka
2:0
Górnik II Wieliczka
15.09.2019
11:00

Klasa B (Myślenice I)

Orzeł II Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
15.09.2019
16:00
Raba II Dobczyce
0:4
Sęp Droginia
15.09.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Jawor Jawornik
15.09.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Grodzisko Raciechowice
15.09.2019
17:00

Klasa B (Myślenice II)

Dukla Bysina
6:0
LKS Trzebunia
15.09.2019
16:00
Górki II Myślenice
0:4
Iskra Głogoczów
15.09.2019
16:00

Klasa B (Olkusz I)

Pilica Wierbka
0:2
Stare Bukowno
15.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
7:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Victoria Smroków
6:2
Trzy Buki Wierzchowisko
15.09.2019
11:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
15.09.2019
15:00
Zryw Przesławice
6:2
Czapla Czaple Male
15.09.2019
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
3:2
Czarnochowice II
15.09.2019
16:00
Zieloni II Niegowić
1:3
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
15.09.2019
16:30

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
2:1
Korona Kielce
15.09.2019
12:00
Gwarek Zabrze
0:0
SMS Łódź
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
5:0
AP 21 Kraków
15.09.2019
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
0:2
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00
Puszcza Niepołomice
1:2
Tarnovia Tarnów
15.09.2019
10:00
BKS Bochnia
3:0
Orkan Raba Wyżna
15.09.2019
12:30

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Tarnovia Tarnów
0:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
15.09.2019
15:00
Pcimianka
3:2
Dunajec Nowy Sącz
15.09.2019
16:30
Hutnik Kraków
8:0
Garbarnia Kraków
15.09.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

MKS Trzebinia
2:0
Soła Oświęcim
15.09.2019
10:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
0:1
Okocimski Brzesko
15.09.2019
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
18.09.2019
17:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

MOSiR Bochnia
2:1
Krakus Nowa Huta
15.09.2019
10:00
Limanovia
:
Respect Szalowa
16.09.2019
16:30

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
24:0
Podhale Nowy Targ
15.09.2019
16:30
Cracovia Kraków
2:1
Sandecja Nowy Sącz
15.09.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
17.09.2019
15:30
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
18.09.2019
17:40

II Małopolska Liga Młodzików

TS Wisła I Kraków
4:0
Unia Tarnów
15.09.2019
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Kalwarianka
17.09.2019
17:00
Okocimski Brzesko
:
Unia Oświęcim
18.09.2019
17:00

Ekstraliga Kobiet

Olimpia Szczecin
0:5
Medyk Konin
15.09.2019
11:00
Mitech Żywiec
2:1
KKP Bydgoszcz
15.09.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.09.2019
12:00
Sparta Daleszyce
1:5
ROW Rybnik
15.09.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
Czwórka Radom
15.09.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Potok Sitno
2:1
Hetman Włoszczowa
15.09.2019
13:00
Izolator Boguchwała
0:4
Iskra Brzezinka
15.09.2019
11:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Rysy II Bukowina Tatrzańska
1:5
Burza Roczyny
15.09.2019
16:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Bronowianka Kraków
2:2
UKS Staszkówka Jelna
15.09.2019
10:00
SWD Wodzisław
3:4
Resovia Rzeszów
15.09.2019
12:00