facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Strzelcy Kraków swoje mecze rozgrywają na boisku Krakusa Nowa Huta.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.04.2019

Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
 
 
przełożony
Armatura Kraków
19:0
Victoria Kobierzyn
29.04.2019
18:00
Borek Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
29.04.2019
18:00
Krakus Swoszowice
2:4
Strzelcy Kraków
29.04.2019
18:00
Tyniec Kraków
4:6
Clepardia Kraków
29.04.2019
18:00

2. kolejka 06.05.2019

Clepardia Kraków
:
Borek Kraków
 
 
przełożony
Victoria Kobierzyn
6:2
Zwierzyniecki Kraków
06.05.2019
18:00
Strzelcy Kraków
0:2
Armatura Kraków
06.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
2:4
Krakus Swoszowice
06.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:1
Tyniec Kraków
06.05.2019
18:00

3. kolejka 13.05.2019

Strzelcy Kraków
2:2
Victoria Kobierzyn
13.05.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
0:5
Clepardia Kraków
13.05.2019
18:00
Armatura Kraków
5:0
Wieczysta Kraków
13.05.2019
18:00
Borek Kraków
0:4
Prokocim Kraków
13.05.2019
19:00
Tyniec Kraków
1:5
Krakus Swoszowice
13.05.2019
18:00

4. kolejka 20.05.2019

Victoria Kobierzyn
2:8
Clepardia Kraków
20.05.2019
18:00
Wieczysta Kraków
9:2
Strzelcy Kraków
20.05.2019
18:00
Prokocim Kraków
3:2
Zwierzyniecki Kraków
20.05.2019
18:00
Tyniec Kraków
2:1
Armatura Kraków
20.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
4:1
Borek Kraków
20.05.2019
18:00

5. kolejka 27.05.2019

Victoria Kobierzyn
1:5
Wieczysta Kraków
27.05.2019
18:00
Clepardia Kraków
0:7
Prokocim Kraków
27.05.2019
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Tyniec Kraków
27.05.2019
18:00
Krakus Swoszowice
5:3
Zwierzyniecki Kraków
27.05.2019
18:00
Armatura Kraków
2:1
Borek Kraków
27.05.2019
18:00

6. kolejka 03.06.2019

Prokocim Kraków
9:0
Victoria Kobierzyn
03.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:5
Tyniec Kraków
03.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
6:2
Krakus Swoszowice
03.06.2019
18:00
Borek Kraków
2:1
Strzelcy Kraków
03.06.2019
19:00
Zwierzyniecki Kraków
3:7
Armatura Kraków
03.06.2019
18:00

7. kolejka 10.06.2019

Victoria Kobierzyn
3:1
Tyniec Kraków
10.06.2019
18:00
Krakus Swoszowice
1:4
Prokocim Kraków
10.06.2019
18:00
Borek Kraków
1:3
Wieczysta Kraków
10.06.2019
19:00
Armatura Kraków
6:0
Clepardia Kraków
10.06.2019
18:00
Strzelcy Kraków
3:0
Zwierzyniecki Kraków
10.06.2019
18:00

8. kolejka 17.06.2019

Krakus Swoszowice
2:1
Victoria Kobierzyn
17.06.2019
18:00
Tyniec Kraków
3:0
Borek Kraków
17.06.2019
18:00
Prokocim Kraków
5:0
Armatura Kraków
17.06.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:4
Wieczysta Kraków
17.06.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Strzelcy Kraków
17.06.2019
18:00

9. kolejka 24.06.2019

Zwierzyniecki Kraków
:
Tyniec Kraków
 
 
przełożony
Victoria Kobierzyn
1:4
Borek Kraków
24.06.2019
18:00
Armatura Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
24.06.2019
18:00
Strzelcy Kraków
2:2
Prokocim Kraków
24.06.2019
18:00
Wieczysta Kraków
3:1
Clepardia Kraków
24.06.2019
18:00

10. kolejka 19.08.2019

Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
 
 
Prokocim Kraków
5:1
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
1:5
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy Kraków
9:1
Krakus Swoszowice
11.09.2019
 

11. kolejka 26.08.2019

Borek Kraków
3:1
Clepardia Kraków
26.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
4:0
Victoria Kobierzyn
26.08.2019
18:00
Armatura Kraków
1:4
Strzelcy Kraków
26.08.2019
18:00
Krakus Swoszowice
3:3
Wieczysta Kraków
26.08.2019
18:00
Tyniec Kraków
1:3
Prokocim Kraków
26.08.2019
18:00

12. kolejka 02.09.2019

Victoria Kobierzyn
1:4
Strzelcy Kraków
02.09.2019
18:00
Clepardia Kraków
2:0
Zwierzyniecki Kraków
02.09.2019
18:00
Wieczysta Kraków
0:3
Armatura Kraków
02.09.2019
18:00
Prokocim Kraków
2:1
Borek Kraków
02.09.2019
18:00
Krakus Swoszowice
5:1
Tyniec Kraków
02.09.2019
18:00

13. kolejka 09.09.2019

Clepardia Kraków
:
Victoria Kobierzyn
09.09.2019
 
odwołany
Borek Kraków
2:0
Krakus Swoszowice
09.09.2019
19:00
Strzelcy Kraków
3:1
Wieczysta Kraków
18.09.2019
 
Armatura Kraków
1:5
Tyniec Kraków
18.09.2019
 
Zwierzyniecki Kraków
0:4
Prokocim Kraków
26.09.2019
 

14. kolejka 16.09.2019

Wieczysta Kraków
5:0
Victoria Kobierzyn
16.09.2019
17:30
Prokocim Kraków
:
Clepardia Kraków
16.09.2019
 
nie odbył się
Tyniec Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
16.09.2019
17:30
Zwierzyniecki Kraków
1:2
Krakus Swoszowice
16.09.2019
18:00
Borek Kraków
0:3
Armatura Kraków
16.09.2019
19:00

15. kolejka 23.09.2019

Victoria Kobierzyn
0:4
Prokocim Kraków
23.09.2019
17:30
Tyniec Kraków
:
Wieczysta Kraków
23.09.2019
 
przełożony
Krakus Swoszowice
1:2
Clepardia Kraków
23.09.2019
17:30
Strzelcy Kraków
2:0
Borek Kraków
23.09.2019
17:30
Armatura Kraków
2:2
Zwierzyniecki Kraków
23.09.2019
17:30

16. kolejka 30.09.2019

Tyniec Kraków
3:2
Victoria Kobierzyn
30.09.2019
17:00
Prokocim Kraków
6:1
Krakus Swoszowice
30.09.2019
17:00
Wieczysta Kraków
3:2
Borek Kraków
30.09.2019
17:00
Clepardia Kraków
2:3
Armatura Kraków
30.09.2019
17:00
Zwierzyniecki Kraków
2:2
Strzelcy Kraków
30.09.2019
17:30

17. kolejka 07.10.2019

Victoria Kobierzyn
2:2
Krakus Swoszowice
07.10.2019
17:00
Borek Kraków
4:3
Tyniec Kraków
07.10.2019
19:00
Armatura Kraków
0:2
Prokocim Kraków
07.10.2019
17:00
Wieczysta Kraków
3:4
Zwierzyniecki Kraków
07.10.2019
17:00
Strzelcy Kraków
2:2
Clepardia Kraków
07.10.2019
17:00

18. kolejka 14.10.2019

Borek Kraków
9:0
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
19:00
Krakus Swoszowice
2:5
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
1:3
Strzelcy Kraków
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
4:3
Wieczysta Kraków
14.10.2019
16:30
Tyniec Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków
16.10.2019
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

18. kolejka 14.10.2019

14.10.2019
19:00
Borek Kraków
9:0
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
16:30
Krakus Swoszowice
2:5
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
1:3
Strzelcy Kraków
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
4:3
Wieczysta Kraków
16.10.2019
 
Tyniec Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków

18. kolejka 14.10.2019

14.10.2019
19:00
Borek Kraków
9:0
Victoria Kobierzyn
14.10.2019
16:30
Krakus Swoszowice
2:5
Armatura Kraków
14.10.2019
16:30
Prokocim Kraków
1:3
Strzelcy Kraków
14.10.2019
16:30
Clepardia Kraków
4:3
Wieczysta Kraków
16.10.2019
 
Tyniec Kraków
1:1
Zwierzyniecki Kraków

Wiadomości ligowe


II liga

Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

III liga, grupa IV

Wisła Sandomierz
:
KSZO Ostrowiec Św.
29.03.2020
15:00
Sokół Sieniawa
:
Hutnik Kraków
29.03.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
29.03.2020
14:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
:
Okocimski Brzesko
29.03.2020
15:00
Limanovia Limanowa
:
Wierchy Rabka Zdrój
29.03.2020
16:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Lubań Maniowy
29.03.2020
11:00
Orkan Szczyrzyc
:
Wolania Wola Rzędzińska
29.03.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

Złomex II Branice
:
Czarni II Staniątki
29.03.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Korona Kielce
29.03.2020
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Górnik Ł.
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Siarka
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta R.P.
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II
29.03.2020
15:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Hejnał
29.03.2020
12:00

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Heiro Rzeszów
29.03.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Futsal Nowiny
29.03.2020
17:00
BSF Bochnia
:
GKS Futsal Tychy
29.03.2020
17:00
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Wisła II Kraków
6:7
Dalin Myślenice
29.03.2020
19:00
(60-73)
Cracovia II Kraków
2:5
LKS Jawiszowice
29.03.2020
19:00
(23-51)
Czarni Staniątki
6:1
Orzeł Ryczów
29.03.2020
19:00
(66-12)
LKS Rajsko
2:1
Unia Oświęcim
29.03.2020
19:00
(20-13)
Sokół Kocmyrzów
9:8
Słomniczanka Słomniki
29.03.2020
19:00
(97-86)
Wiślanie Jaśkowice
1:3
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
29.03.2020
19:00
(14-34)
Beskid Andrychów
1:4
Orzeł Piaski Wielkie
29.03.2020
19:00
(19-44)
Skawinka Skawina
1:5
MKS Trzebinia
29.03.2020
19:00
(16-57)
Clepardia Kraków
2:4
Pcimianka Pcim
29.03.2020
19:00
(28-41)
MKS Trzebinia
12:11
Sokół Kocmyrzów
30.03.2020
19:00
(121-115)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:5
Dalin Myślenice
30.03.2020
19:00
(26-52)
Beskid Andrychów
2:6
Wisła II Kraków
30.03.2020
19:00
(24-63)
Słomniczanka Słomniki
8:3
Wiślanie Jaśkowice
30.03.2020
19:00
(81-30)
LKS Jawiszowice
5:6
Czarni Staniątki
30.03.2020
19:00
(56-62)
Unia Oświęcim
2:1
Skawinka Skawina
30.03.2020
19:00
(25-19)
Orzeł Ryczów
1:2
LKS Rajsko
30.03.2020
19:00
(12-21)
Pcimianka Pcim
6:2
Cracovia II Kraków
30.03.2020
19:00
(66-26)
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
Clepardia Kraków
30.03.2020
19:00
(45-24)
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
LKS Rajsko
:
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Przebój Wolbrom
1:1
LOT Balice
29.03.2020
19:05
(19-19)
Zieleńczanka Zielonki
4:2
KS Olkusz
29.03.2020
19:05
(46-24)
Przemsza Klucze
8:8
LKS Niedźwiedź
29.03.2020
19:05
(80-83)
Bolesław Bukowno
1:3
Piliczanka Pilica
29.03.2020
19:05
(16-32)
Pogoń Miechów
2:3
Orzeł Iwanowice
29.03.2020
19:05
(24-38)
Proszowianka Proszowice
9:3
Spójnia Osiek
29.03.2020
19:05
(99-38)
Grębałowianka Kraków
2:1
Prądniczanka Kraków
29.03.2020
19:05
(22-17)
Piliczanka Pilica
7:4
KS Olkusz
30.03.2020
19:05
(74-43)
LKS Niedźwiedź
4:1
Grębałowianka Kraków
30.03.2020
19:05
(44-12)
Orzeł Iwanowice
3:5
Przemsza Klucze
30.03.2020
19:05
(32-51)
Spójnia Osiek
2:4
Zieleńczanka Zielonki
30.03.2020
19:05
(26-48)
LOT Balice
1:2
Pogoń Miechów
30.03.2020
19:05
(16-20)
Proszowianka Proszowice
9:2
Przebój Wolbrom
30.03.2020
19:05
(91-22)
Bolesław Bukowno
1:2
Prądniczanka Kraków
30.03.2020
19:05
(14-21)
Pogoń Miechów
:
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
LOT Balice
31.03.2020
19:05
KS Olkusz
:
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)
Wieczysta Kraków
:
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)
Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)
Górnik Wieliczka
:
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny