facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Makroregionalna Liga Juniorów (gr.D)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.03.2019

Garbarnia Kraków
3:2
Orlęta Radzyń Podlaski
16.03.2019
15:30
Orlęta Kielce
3:1
Stal Rzeszów
16.03.2019
17:00
Chełmianka Chełm
0:0
Hutnik Kraków
17.03.2019
14:00
Resovia Rzeszów
2:0
Star Starachowice
17.03.2019
14:00

2. kolejka 23.03.2019

Stal Rzeszów
1:2
Chełmianka Chełm
23.03.2019
13:00
Star Starachowice
1:2
Orlęta Kielce
24.03.2019
12:30
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Hutnik Kraków
24.03.2019
15:00
Garbarnia Kraków
1:0
Resovia Rzeszów
24.03.2019
15:30

3. kolejka 30.03.2019

Orlęta Kielce
0:1
Garbarnia Kraków
30.03.2019
12:00
Chełmianka Chełm
1:1
Star Starachowice
30.03.2019
13:00
Hutnik Kraków
4:2
Stal Rzeszów
31.03.2019
14:00
Resovia Rzeszów
3:1
Orlęta Radzyń Podlaski
31.03.2019
14:00

4. kolejka 06.04.2019

Star Starachowice
2:2
Hutnik Kraków
06.04.2019
15:00
Garbarnia Kraków
4:2
Chełmianka Chełm
06.04.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:2
Stal Rzeszów
07.04.2019
12:00
Resovia Rzeszów
2:0
Orlęta Kielce
07.04.2019
14:00

5. kolejka 13.04.2019

Chełmianka Chełm
2:1
Resovia Rzeszów
13.04.2019
12:00
Orlęta Kielce
2:1
Orlęta Radzyń Podlaski
13.04.2019
12:00
Stal Rzeszów
3:0
Star Starachowice
14.04.2019
12:00
Hutnik Kraków
2:0
Garbarnia Kraków
14.04.2019
17:00

6. kolejka 18.04.2019

Resovia Rzeszów
0:3
Hutnik Kraków
18.04.2019
11:00
Orlęta Radzyń Podlaski
5:1
Star Starachowice
18.04.2019
13:00
Garbarnia Kraków
3:0
Stal Rzeszów
20.04.2019
15:00
Orlęta Kielce
0:4
Chełmianka Chełm
20.04.2019
16:00

7. kolejka 27.04.2019

Stal Rzeszów
1:2
Resovia Rzeszów
27.04.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:2
Orlęta Radzyń Podlaski
28.04.2019
11:00
Hutnik Kraków
3:2
Orlęta Kielce
28.04.2019
12:00
Star Starachowice
0:2
Garbarnia Kraków
28.04.2019
12:30

8. kolejka 04.05.2019

Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Garbarnia Kraków
04.05.2019
12:00
Hutnik Kraków
3:1
Chełmianka Chełm
04.05.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:0
Orlęta Kielce
05.05.2019
12:00
Star Starachowice
0:2
Resovia Rzeszów
05.05.2019
12:30

9. kolejka 11.05.2019

Chełmianka Chełm
0:3
Stal Rzeszów
11.05.2019
13:00
Orlęta Kielce
0:0
Star Starachowice
11.05.2019
15:00
Hutnik Kraków
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.05.2019
14:00
Resovia Rzeszów
1:0
Garbarnia Kraków
12.05.2019
14:30

10. kolejka 18.05.2019

Stal Rzeszów
1:3
Hutnik Kraków
18.05.2019
12:00
Garbarnia Kraków
3:0
Orlęta Kielce
18.05.2019
12:30
Orlęta Radzyń Podlaski
1:1
Resovia Rzeszów
19.05.2019
12:00
Star Starachowice
1:2
Chełmianka Chełm
19.05.2019
13:00

11. kolejka 25.05.2019

Stal Rzeszów
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
25.05.2019
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Garbarnia Kraków
25.05.2019
17:00
Orlęta Kielce
1:6
Resovia Rzeszów
26.05.2019
16:00
Hutnik Kraków
3:1
Star Starachowice
26.05.2019
18:00

12. kolejka 01.06.2019

Resovia Rzeszów
2:0
Chełmianka Chełm
01.06.2019
12:00
Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków
01.06.2019
12:30
Orlęta Radzyń Podlaski
2:3
Orlęta Kielce
02.06.2019
12:00
Star Starachowice
1:2
Stal Rzeszów
02.06.2019
12:30

13. kolejka 08.06.2019

Stal Rzeszów
1:2
Garbarnia Kraków
08.06.2019
12:00
Chełmianka Chełm
2:1
Orlęta Kielce
08.06.2019
17:00
Star Starachowice
6:2
Orlęta Radzyń Podlaski
09.06.2019
12:30
Hutnik Kraków
Resovia Rzeszów
09.06.2019
18:00

14. kolejka 15.06.2019

Garbarnia Kraków
5:0
Star Starachowice
14.06.2019
11:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
12:00
Orlęta Kielce
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
17:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów
15.06.2019
10:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
11:00
Garbarnia Kraków
5:0
Star Starachowice
15.06.2019
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
17:00
Orlęta Kielce
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
10:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów

14. kolejka 15.06.2019

14.06.2019
11:00
Garbarnia Kraków
5:0
Star Starachowice
15.06.2019
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:2
Chełmianka Chełm
15.06.2019
17:00
Orlęta Kielce
3:7
Hutnik Kraków
15.06.2019
10:00
Resovia Rzeszów
1:4
Stal Rzeszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

Fortuna I Liga

GKS Jastrzębie
:
Wigry Suwałki
22.10.2019
18:00
GKS Tychy
:
Miedź Legnica
22.10.2019
17:30
Puszcza Niepołomice
:
Warta Poznań
23.10.2019
 
Chrobry Głogów
:
Zagłębie Sosnowiec
23.10.2019
18:00
Odra Opole
:
Stal Mielec
24.10.2019
17:30

II liga

Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00
Znicz Pruszków
:
Garbarnia Kraków
23.10.2019
 

III liga, grupa IV

Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Siarka Tarnobrzeg
20.10.2019
15:00
Stal Kraśnik
2:3
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Cracovia II Kraków
2:1
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:1
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Watra Białka Tatrzańska
20.10.2019
15:30
Wierchy Rabka Zdrój
0:1
Okocimski Brzesko
20.10.2019
14:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
3:0
Poprad Rytro
20.10.2019
11:00
GKS Drwinia
3:0
BKS Bochnia
20.10.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

LOT Balice
1:0
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Sokół Maszkienice
0:5
Orzeł Dębno
20.10.2019
14:00
Arkadia Olszyny
1:0
Radłovia Radłów
20.10.2019
14:00
Rylovia Rylowa
7:0
Raba Książnice
20.10.2019
12:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Polan Żabno
2:2
Pogórze
20.10.2019
11:00
Dunajec Zakliczyn
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
20.10.2019
14:00
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
2:0
Zorza Zaczarnie
20.10.2019
15:00
Unia Niedomice
1:3
LKS Ładna
20.10.2019
15:00
GLKS Gromnik
4:2
Dunajec Zbylitowska Góra
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Huragan Waksmund
2:0
Laskovia
20.10.2019
15:30
Babia Góra Lipnica Wielka
0:1
Granit Czarna Góra
20.10.2019
15:00
LKS Szaflary
3:4
Czarni Czarny Dunajec
20.10.2019
15:00
Jarmuta
2:4
AKS Ujanowice
20.10.2019
15:00
Krokus
4:4
Turbacz Mszana Dolna
20.10.2019
16:00

Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
3:3
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

Klasa A (Kraków II)

Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

Klasa A (Kraków III)

Cedronka Wola Radziszowska
2:1
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

Klasa A (Myślenice)

Topór Tenczyn
4:1
Karpaty Siepraw
20.10.2019
16:00

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

Klasa A (Chrzanów)

UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
3:1
Sparta Skrzeszowice
20.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź II
1:4
Agricola Klimontów
20.10.2019
15:00
Polonia Wilczkowice
5:0
LKS Polanowice
20.10.2019
13:00
Trątnowianka Trątnowice
3:3
Juvenia Prandocin
20.10.2019
12:00
Ekler Baranówka
2:0
Zawisza Sulechów
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Kraków III)

Universum Kraków
5:2
Wawel Kraków
20.10.2019
15:00
Kaszowianka II Kaszów
1:2
Pychowianka Kraków
20.10.2019
14:00
Grom Kraków
1:5
Rybitwy Kraków
20.10.2019
14:00
Dragoons Kraków
1:2
Victoria Kraków
20.10.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
1:6
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
:
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
3:4
Ledniczanka
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice I)

Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

Klasa B (Myślenice II)

Górki II Myślenice
0:3
Szczebel Lubień
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz I)

Orzeł K.
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

Klasa B (Olkusz II)

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

Klasa C (Wieliczka)

Contra II
0:5
Zieloni II Niegowić
20.10.2019
15:00
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
5:0
Czarni II Staniątki
20.10.2019
15:00
Czarnochowice II
0:4
Promień Zakrzowiec
20.10.2019
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
2:1
Lechia
20.10.2019
12:00
Cracovia Kraków
2:3
Wisła Kraków
20.10.2019
11:00
Escola Varsovia Warszawa
0:4
Gwarek Zabrze
20.10.2019
13:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

AP 21 Kraków
0:5
Górnik Ł.
20.10.2019
12:00
Stal Rz.
1:2
KKP Korona
20.10.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Garbarnia Kraków
6:0
Górnik Wieliczka
20.10.2019
10:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Orkan Raba Wyżna
20.10.2019
10:00
Spartak S.
2:1
Pcimianka Pcim
20.10.2019
10:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Unia Tarnów
20.10.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Unia Tarnów
1:3
Sandecja II Nowy Sącz
20.10.2019
10:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Respect Szalowa
:
Podhale Nowy Targ
21.10.2019
19:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
1:0
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
12:00
Podhale Nowy Targ
:
AS Progres Kraków
23.10.2019
16:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
24.10.2019
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Unia Tarnów
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
20.10.2019
15:00
Unia Oświęcim
:
TS Wisła I Kraków
24.10.2019
16:00

I liga kobiet, gr. południowa

Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Sparta Daleszyce
23.10.2019
 
Tarnovia Tarnów
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
:
SWD Wodzisław
23.10.2019
 
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
:
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Victoria Zalas
1:7
Dąb Zabierzów Bocheński
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
4:2
Pogorzanka Pogorzyce
20.10.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Prądniczanka II Kraków
20.10.2019
13:00
Podgórze Kraków
23:0
Rysy II Bukowina Tatrzańska
20.10.2019
15:00

IV liga małopolska (zachód)

Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

IV liga małopolska (wschód)

Nieszkowianka Nieszkowice
:
Uran Łukowica
20.10.2019
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
Zabrze
20.10.2019
12:30