facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.07.2019

Arka Gdynia
0:3
Jagiellonia Białystok
19.07.2019
18:00
ŁKS Łódź
0:0
Lechia Gdańsk
19.07.2019
20:30
Raków Częstochowa
0:1
Korona Kielce
20.07.2019
15:00
Wisła Kraków
0:1
Śląsk Wrocław
20.07.2019
17:30
Piast Gliwice
1:1
Lech Poznań
20.07.2019
20:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
21.07.2019
15:00
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
21.07.2019
17:30
Wisła Płock
1:1
Górnik Zabrze
22.07.2019
18:00

2. kolejka 26.07.2019

Górnik Zabrze
1:0
Zagłębie Lubin
26.07.2019
18:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Płock
26.07.2019
20:30
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
27.07.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Raków Częstochowa
27.07.2019
20:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Piast Gliwice
28.07.2019
17:30
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
28.07.2019
17:30
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia
29.07.2019
18:00

3. kolejka 02.08.2019

Arka Gdynia
1:1
Korona Kielce
02.08.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Jagiellonia Białystok
02.08.2019
20:30
Raków Częstochowa
1:3
Cracovia Kraków
03.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:2
Lech Poznań
03.08.2019
20:00
Wisła Płock
1:2
Lechia Gdańsk
04.08.2019
15:00
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
04.08.2019
17:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
04.08.2019
17:30
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.08.2019
18:00

4. kolejka 09.08.2019

Lech Poznań
1:3
Śląsk Wrocław
09.08.2019
20:30
Górnik Zabrze
1:0
Raków Częstochowa
10.08.2019
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
10.08.2019
15:00
Zagłębie Lubin
2:0
Arka Gdynia
10.08.2019
17:30
Cracovia Kraków
Korona Kielce
11.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
0:1
Piast Gliwice
11.08.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
12.08.2019
18:00
Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

5. kolejka 17.08.2019

Wisła Kraków
ŁKS Łódź
16.08.2019
20:30
Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

6. kolejka 23.08.2019

Jagiellonia Białystok
3:2
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
3:1
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:3
Lech Poznań
24.08.2019
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
24.08.2019
17:30
Górnik Zabrze
3:0
Korona Kielce
25.08.2019
15:00
ŁKS Łódź
2:3
Legia Warszawa
25.08.2019
17:30
Zagłębie Lubin
0:3
Piast Gliwice
25.08.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Płock
26.08.2019
18:00

7. kolejka 31.08.2019

Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
30.08.2019
18:00
Korona Kielce
0:2
Jagiellonia Białystok
30.08.2019
20:30
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
31.08.2019
20:00
Wisła Płock
2:1
ŁKS Łódź
31.08.2019
15:00
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
31.08.2019
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
01.09.2019
15:00
Legia Warszawa
3:1
Raków Częstochowa
01.09.2019
20:00
Lech Poznań
1:2
Cracovia Kraków
01.09.2019
17:30

8. kolejka 14.09.2019

Zagłębie Lubin
5:0
Wisła Płock
13.09.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
13.09.2019
20:30
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
14.09.2019
17:30
Korona Kielce
Wisła Kraków
14.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:0
Arka Gdynia
14.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00

9. kolejka 21.09.2019

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
2:1
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

10. kolejka 28.09.2019

Korona Kielce
1:0
Śląsk Wrocław
27.09.2019
20:30
Legia Warszawa
1:2
Lechia Gdańsk
28.09.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
28.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
1:2
Wisła Płock
28.09.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
29.09.2019
15:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
29.09.2019
17:30
Arka Gdynia
0:0
Piast Gliwice
29.09.2019
12:30
Zagłębie Lubin
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2019
18:00

11. kolejka 05.10.2019

Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2019
20:30
Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
04.10.2019
18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
05.10.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
05.10.2019
20:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
05.10.2019
17:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
06.10.2019
15:00
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
06.10.2019
12:30
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa
06.10.2019
17:30

12. kolejka 19.10.2019

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:2
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
19.10.2019
15:00
Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

13. kolejka 26.10.2019

Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin
25.10.2019
18:00
Lech Poznań
1:2
Zagłębie Lubin
25.10.2019
20:30
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
26.10.2019
20:00
ŁKS Łódź
2:0
Raków Częstochowa
26.10.2019
15:00
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
26.10.2019
17:30
Śląsk Wrocław
2:1
Arka Gdynia
27.10.2019
15:00
Wisła Płock
3:1
Jagiellonia Białystok
27.10.2019
12:30
Legia Warszawa
Wisła Kraków
27.10.2019
17:30

14. kolejka 02.11.2019

Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
02.11.2019
20:00
Cracovia Kraków
Lechia Gdańsk
02.11.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Zagłębie Lubin
02.11.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:0
ŁKS Łódź
03.11.2019
12:30
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
03.11.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Piast Gliwice
03.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
3:1
Wisła Płock
04.11.2019
18:00
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Kraków
04.11.2019
20:30

15. kolejka 09.11.2019

ŁKS Łódź
0:1
Śląsk Wrocław
08.11.2019
18:00
Piast Gliwice
3:1
Jagiellonia Białystok
08.11.2019
20:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
09.11.2019
20:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
09.11.2019
15:00
Legia Warszawa
5:1
Górnik Zabrze
09.11.2019
17:30
Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

16. kolejka 23.11.2019

Lech Poznań
3:0
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
2:2
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
3:1
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
3:0
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00
Cracovia Kraków
2:0
Zagłębie Lubin
25.11.2019
18:00

17. kolejka 30.11.2019

Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
29.11.2019
18:00
Wisła Płock
0:2
Lech Poznań
29.11.2019
20:30
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
30.11.2019
20:00
Arka Gdynia
1:1
Pogoń Szczecin
30.11.2019
15:00
Piast Gliwice
0:3
Śląsk Wrocław
30.11.2019
17:30
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
01.12.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
01.12.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Jagiellonia Białystok
01.12.2019
12:30

18. kolejka 07.12.2019

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
06.12.2019
18:00
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
06.12.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

19. kolejka 14.12.2019

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
2:1
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

20. kolejka 21.12.2019

Lech Poznań
1:1
Arka Gdynia
19.12.2019
20:30
ŁKS Łódź
Wisła Kraków
19.12.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Legia Warszawa
20.12.2019
20:30
Pogoń Szczecin
0:1
Korona Kielce
20.12.2019
18:00
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
20.12.2019
18:00
Wisła Płock
2:1
Piast Gliwice
21.12.2019
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Raków Częstochowa
21.12.2019
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
21.12.2019
20:00

21. kolejka 08.02.2020

Śląsk Wrocław
2:2
Lechia Gdańsk
07.02.2020
20:30
Arka Gdynia
Cracovia Kraków
07.02.2020
18:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
08.02.2020
20:00
Lech Poznań
3:0
Raków Częstochowa
08.02.2020
17:30
Korona Kielce
0:0
Górnik Zabrze
08.02.2020
15:00
Wisła Płock
2:3
Pogoń Szczecin
09.02.2020
12:30
Legia Warszawa
3:1
ŁKS Łódź
09.02.2020
17:30
Piast Gliwice
2:0
Zagłębie Lubin
09.02.2020
15:00

22. kolejka 15.02.2020

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

23. kolejka 22.02.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
21.02.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
21.02.2020
18:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
17:30
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
22.02.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
22.02.2020
20:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
23.02.2020
15:00
Wisła Płock
1:1
Zagłębie Lubin
23.02.2020
12:30
Lech Poznań
2:0
Lechia Gdańsk
23.02.2020
17:30

24. kolejka 29.02.2020

Jagiellonia Białystok
1:1
Lech Poznań
28.02.2020
20:30
Raków Częstochowa
2:0
Piast Gliwice
28.02.2020
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
29.02.2020
15:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
29.02.2020
20:00
Górnik Zabrze
3:1
Pogoń Szczecin
29.02.2020
17:30
Zagłębie Lubin
3:1
Śląsk Wrocław
01.03.2020
17:30
Arka Gdynia
1:1
ŁKS Łódź
01.03.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Lechia Gdańsk
01.03.2020
12:30

25. kolejka 04.03.2020

Pogoń Szczecin
1:2
Jagiellonia Białystok
03.03.2020
20:30
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
03.03.2020
20:30
Wisła Płock
0:2
Raków Częstochowa
03.03.2020
18:00
Lech Poznań
4:1
Górnik Zabrze
03.03.2020
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
04.03.2020
18:00
Lechia Gdańsk
0:2
Legia Warszawa
04.03.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Zagłębie Lubin
04.03.2020
18:00
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
04.03.2020
20:30

26. kolejka 07.03.2020

Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
06.03.2020
20:30
Zagłębie Lubin
4:4
Lechia Gdańsk
07.03.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Śląsk Wrocław
07.03.2020
20:00
Arka Gdynia
1:2
Wisła Płock
07.03.2020
15:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
08.03.2020
15:00
Legia Warszawa
1:2
Piast Gliwice
08.03.2020
17:30
Raków Częstochowa
0:0
Pogoń Szczecin
08.03.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
ŁKS Łódź
09.03.2020
18:00

27. kolejka 30.05.2020

Śląsk Wrocław
1:1
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

28. kolejka 06.06.2020

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:3
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
2:1
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
1:1
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

29. kolejka 10.06.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Korona Kielce
09.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Cracovia Kraków
09.06.2020
18:00
Lech Poznań
4:0
Pogoń Szczecin
09.06.2020
20:30
Piast Gliwice
0:0
Górnik Zabrze
09.06.2020
18:00
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.06.2020
18:00
Wisła Płock
1:2
Śląsk Wrocław
10.06.2020
18:00
Legia Warszawa
5:1
Arka Gdynia
10.06.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
10.06.2020
20:30

30. kolejka 14.06.2020

Śląsk Wrocław
4:0
ŁKS Łódź
14.06.2020
18:00
Jagiellonia Białystok
0:2
Piast Gliwice
14.06.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Lechia Gdańsk
14.06.2020
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Płock
14.06.2020
18:00
Arka Gdynia
0:0
Wisła Kraków
14.06.2020
18:00
Korona Kielce
0:3
Lech Poznań
14.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Legia Warszawa
14.06.2020
18:00
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.06.2020
18:00

31. kolejka 20.06.2020

Zagłębie Lubin
1:0
ŁKS Łódź
19.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
3:2
Korona Kielce
19.06.2020
20:30
Wisła Płock
0:0
Arka Gdynia
20.06.2020
15:00
Piast Gliwice
0:2
Lech Poznań
20.06.2020
17:30
Raków Częstochowa
Wisła Kraków
20.06.2020
20:00
Pogoń Szczecin
0:1
Lechia Gdańsk
21.06.2020
12:30
Cracovia Kraków
1:2
Jagiellonia Białystok
21.06.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Śląsk Wrocław
21.06.2020
17:30

32. kolejka 24.06.2020

Korona Kielce
0:1
Raków Częstochowa
23.06.2020
18:00
Arka Gdynia
3:2
Zagłębie Lubin
23.06.2020
18:00
ŁKS Łódź
1:3
Górnik Zabrze
23.06.2020
20:30
Wisła Kraków
Wisła Płock
23.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
24.06.2020
18:00
Lech Poznań
0:0
Pogoń Szczecin
24.06.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
24.06.2020
20:30
Śląsk Wrocław
3:2
Cracovia Kraków
25.06.2020
19:00

33. kolejka 27.06.2020

Raków Częstochowa
3:2
Arka Gdynia
26.06.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Korona Kielce
26.06.2020
20:30
Wisła Płock
2:0
ŁKS Łódź
27.06.2020
15:00
Legia Warszawa
1:1
Piast Gliwice
27.06.2020
17:30
Górnik Zabrze
0:1
Wisła Kraków
27.06.2020
20:00
Jagiellonia Białystok
1:2
Lechia Gdańsk
28.06.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:2
Lech Poznań
28.06.2020
17:30
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
29.06.2020
18:00

34. kolejka 04.07.2020

ŁKS Łódź
Wisła Kraków
03.07.2020
18:00
Korona Kielce
1:1
Arka Gdynia
03.07.2020
20:30
Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

35. kolejka 11.07.2020

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

36. kolejka 15.07.2020

Arka Gdynia
1:2
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
3:1
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

37. kolejka 18.07.2020

Górnik Zabrze
0:2
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
18.07.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
19.07.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Cracovia Kraków
19.07.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
19.07.2020
17:30
Lech Poznań
4:0
Jagiellonia Białystok
19.07.2020
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

37. kolejka 18.07.2020

18.07.2020
17:30
Górnik Zabrze
0:2
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
19.07.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
19.07.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Cracovia Kraków
19.07.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
19.07.2020
17:30
Lech Poznań
4:0
Jagiellonia Białystok

37. kolejka 18.07.2020

18.07.2020
17:30
Górnik Zabrze
0:2
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
19.07.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
19.07.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Cracovia Kraków
19.07.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
19.07.2020
17:30
Lech Poznań
4:0
Jagiellonia Białystok

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Warta Poznań
:
Wisła Kraków
06.12.2021
18:00
Stal Mielec
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.12.2021
18:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
10.12.2021
20:30

Fortuna I Liga

Sandecja Nowy Sącz
:
Odra Opole
06.12.2021
18:00

eWinner II Liga

Chojniczanka Chojnice
:
Stal Rzeszów
06.12.2021
18:15

Centralna Liga Juniorów U-18

Legia Warszawa
:
Stal Rzeszów
08.12.2021
12:00
Jagiellonia
:
Lech Poznań
10.12.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

Rekord Bielsko Biała
:
Czarni Sosnowiec
08.12.2021
12:00

Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
10.12.2021
19:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
10.12.2021
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
10.12.2021
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
10.12.2021
20:30
Hutnik Kraków
:
Wanda Kraków
10.12.2021
21:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
10.12.2021
21:30