facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.07.2019

Arka Gdynia
0:3
Jagiellonia Białystok
19.07.2019
18:00
ŁKS Łódź
0:0
Lechia Gdańsk
19.07.2019
20:30
Raków Częstochowa
0:1
Korona Kielce
20.07.2019
15:00
Wisła Kraków
0:1
Śląsk Wrocław
20.07.2019
17:30
Piast Gliwice
1:1
Lech Poznań
20.07.2019
20:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
21.07.2019
15:00
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
21.07.2019
17:30
Wisła Płock
1:1
Górnik Zabrze
22.07.2019
18:00

2. kolejka 26.07.2019

Górnik Zabrze
1:0
Zagłębie Lubin
26.07.2019
18:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Płock
26.07.2019
20:30
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
27.07.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Raków Częstochowa
27.07.2019
20:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Piast Gliwice
28.07.2019
17:30
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
28.07.2019
17:30
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia
29.07.2019
18:00

3. kolejka 02.08.2019

Arka Gdynia
1:1
Korona Kielce
02.08.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Jagiellonia Białystok
02.08.2019
20:30
Raków Częstochowa
1:3
Cracovia Kraków
03.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:2
Lech Poznań
03.08.2019
20:00
Wisła Płock
1:2
Lechia Gdańsk
04.08.2019
15:00
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
04.08.2019
17:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
04.08.2019
17:30
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.08.2019
18:00

4. kolejka 09.08.2019

Lech Poznań
1:3
Śląsk Wrocław
09.08.2019
20:30
Górnik Zabrze
1:0
Raków Częstochowa
10.08.2019
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
10.08.2019
15:00
Zagłębie Lubin
2:0
Arka Gdynia
10.08.2019
17:30
Cracovia Kraków
Korona Kielce
11.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
0:1
Piast Gliwice
11.08.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
12.08.2019
18:00
Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

5. kolejka 17.08.2019

Wisła Kraków
ŁKS Łódź
16.08.2019
20:30
Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

6. kolejka 23.08.2019

Jagiellonia Białystok
3:2
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
3:1
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:3
Lech Poznań
24.08.2019
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
24.08.2019
17:30
Górnik Zabrze
3:0
Korona Kielce
25.08.2019
15:00
ŁKS Łódź
2:3
Legia Warszawa
25.08.2019
17:30
Zagłębie Lubin
0:3
Piast Gliwice
25.08.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Płock
26.08.2019
18:00

7. kolejka 31.08.2019

Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
30.08.2019
18:00
Korona Kielce
0:2
Jagiellonia Białystok
30.08.2019
20:30
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
31.08.2019
20:00
Wisła Płock
2:1
ŁKS Łódź
31.08.2019
15:00
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
31.08.2019
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
01.09.2019
15:00
Legia Warszawa
3:1
Raków Częstochowa
01.09.2019
20:00
Lech Poznań
1:2
Cracovia Kraków
01.09.2019
17:30

8. kolejka 14.09.2019

Zagłębie Lubin
5:0
Wisła Płock
13.09.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
13.09.2019
20:30
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
14.09.2019
17:30
Korona Kielce
Wisła Kraków
14.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:0
Arka Gdynia
14.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00

9. kolejka 21.09.2019

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
2:1
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

10. kolejka 28.09.2019

Korona Kielce
1:0
Śląsk Wrocław
27.09.2019
20:30
Legia Warszawa
1:2
Lechia Gdańsk
28.09.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
28.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
1:2
Wisła Płock
28.09.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
29.09.2019
15:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
29.09.2019
17:30
Arka Gdynia
0:0
Piast Gliwice
29.09.2019
12:30
Zagłębie Lubin
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2019
18:00

11. kolejka 05.10.2019

Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2019
20:30
Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
04.10.2019
18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
05.10.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
05.10.2019
20:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
05.10.2019
17:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
06.10.2019
15:00
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
06.10.2019
12:30
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa
06.10.2019
17:30

12. kolejka 19.10.2019

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:2
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
19.10.2019
15:00
Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

13. kolejka 26.10.2019

Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin
25.10.2019
18:00
Lech Poznań
1:2
Zagłębie Lubin
25.10.2019
20:30
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
26.10.2019
20:00
ŁKS Łódź
2:0
Raków Częstochowa
26.10.2019
15:00
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
26.10.2019
17:30
Śląsk Wrocław
2:1
Arka Gdynia
27.10.2019
15:00
Wisła Płock
3:1
Jagiellonia Białystok
27.10.2019
12:30
Legia Warszawa
Wisła Kraków
27.10.2019
17:30

14. kolejka 02.11.2019

Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
02.11.2019
20:00
Cracovia Kraków
Lechia Gdańsk
02.11.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Zagłębie Lubin
02.11.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:0
ŁKS Łódź
03.11.2019
12:30
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
03.11.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Piast Gliwice
03.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
3:1
Wisła Płock
04.11.2019
18:00
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Kraków
04.11.2019
20:30

15. kolejka 09.11.2019

ŁKS Łódź
0:1
Śląsk Wrocław
08.11.2019
18:00
Piast Gliwice
3:1
Jagiellonia Białystok
08.11.2019
20:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
09.11.2019
20:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
09.11.2019
15:00
Legia Warszawa
5:1
Górnik Zabrze
09.11.2019
17:30
Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

16. kolejka 23.11.2019

Lech Poznań
3:0
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
2:2
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
3:1
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
3:0
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00
Cracovia Kraków
2:0
Zagłębie Lubin
25.11.2019
18:00

17. kolejka 30.11.2019

Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
29.11.2019
18:00
Wisła Płock
0:2
Lech Poznań
29.11.2019
20:30
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
30.11.2019
20:00
Arka Gdynia
1:1
Pogoń Szczecin
30.11.2019
15:00
Piast Gliwice
0:3
Śląsk Wrocław
30.11.2019
17:30
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
01.12.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
01.12.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Jagiellonia Białystok
01.12.2019
12:30

18. kolejka 07.12.2019

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
06.12.2019
18:00
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
06.12.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

19. kolejka 14.12.2019

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
2:1
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

20. kolejka 21.12.2019

Lech Poznań
1:1
Arka Gdynia
19.12.2019
20:30
ŁKS Łódź
Wisła Kraków
19.12.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Legia Warszawa
20.12.2019
20:30
Pogoń Szczecin
0:1
Korona Kielce
20.12.2019
18:00
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
20.12.2019
18:00
Wisła Płock
2:1
Piast Gliwice
21.12.2019
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Raków Częstochowa
21.12.2019
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
21.12.2019
20:00

21. kolejka 08.02.2020

Śląsk Wrocław
2:2
Lechia Gdańsk
07.02.2020
20:30
Arka Gdynia
Cracovia Kraków
07.02.2020
18:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
08.02.2020
20:00
Lech Poznań
3:0
Raków Częstochowa
08.02.2020
17:30
Korona Kielce
0:0
Górnik Zabrze
08.02.2020
15:00
Wisła Płock
1:0
Pogoń Szczecin
09.02.2020
12:30
Legia Warszawa
3:1
ŁKS Łódź
09.02.2020
17:30
Piast Gliwice
2:0
Zagłębie Lubin
09.02.2020
15:00

22. kolejka 15.02.2020

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

23. kolejka 22.02.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
21.02.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
21.02.2020
18:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
17:30
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
22.02.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
22.02.2020
20:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
23.02.2020
15:00
Wisła Płock
1:1
Zagłębie Lubin
23.02.2020
12:30
Lech Poznań
2:0
Lechia Gdańsk
23.02.2020
17:30

24. kolejka 29.02.2020

Jagiellonia Białystok
1:1
Lech Poznań
28.02.2020
20:30
Raków Częstochowa
2:0
Piast Gliwice
28.02.2020
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
29.02.2020
15:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
29.02.2020
20:00
Górnik Zabrze
3:1
Pogoń Szczecin
29.02.2020
17:30
Zagłębie Lubin
3:1
Śląsk Wrocław
01.03.2020
17:30
Arka Gdynia
1:1
ŁKS Łódź
01.03.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Lechia Gdańsk
01.03.2020
12:30

25. kolejka 04.03.2020

Pogoń Szczecin
1:2
Jagiellonia Białystok
03.03.2020
20:30
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
03.03.2020
20:30
Wisła Płock
0:2
Raków Częstochowa
03.03.2020
18:00
Lech Poznań
4:1
Górnik Zabrze
03.03.2020
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
04.03.2020
18:00
Lechia Gdańsk
0:2
Legia Warszawa
04.03.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Zagłębie Lubin
04.03.2020
18:00
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
04.03.2020
20:30

26. kolejka 07.03.2020

Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
06.03.2020
20:30
Zagłębie Lubin
4:4
Lechia Gdańsk
07.03.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Śląsk Wrocław
07.03.2020
20:00
Arka Gdynia
1:2
Wisła Płock
07.03.2020
15:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
08.03.2020
15:00
Legia Warszawa
1:2
Piast Gliwice
08.03.2020
17:30
Raków Częstochowa
0:0
Pogoń Szczecin
08.03.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
ŁKS Łódź
09.03.2020
18:00

27. kolejka 30.05.2020

Śląsk Wrocław
1:1
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

28. kolejka 06.06.2020

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

29. kolejka 10.06.2020

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
09.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
09.06.2020
18:00
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
09.06.2020
20:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
09.06.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
10.06.2020
18:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
10.06.2020
18:00
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
10.06.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
10.06.2020
20:30

30. kolejka 14.06.2020

Śląsk Wrocław
:
ŁKS Łódź
14.06.2020
18:00
Jagiellonia Białystok
:
Piast Gliwice
14.06.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
14.06.2020
18:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
14.06.2020
18:00
Arka Gdynia
:
Wisła Kraków
14.06.2020
18:00
Korona Kielce
:
Lech Poznań
14.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Legia Warszawa
14.06.2020
18:00
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
14.06.2020
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

28. kolejka 06.06.2020

05.06.2020
18:00
Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
20:30
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
06.06.2020
17:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
06.06.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
06.06.2020
20:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
07.06.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
15:00
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
12:30
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź

27. kolejka 30.05.2020

29.05.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Raków Częstochowa
29.05.2020
20:30
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
30.05.2020
20:00
Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
30.05.2020
15:00
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2020
17:30
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
31.05.2020
15:00
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
12:30
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
31.05.2020
17:30
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia

29. kolejka 10.06.2020

09.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
09.06.2020
18:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
09.06.2020
20:30
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
09.06.2020
18:00
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
10.06.2020
18:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
10.06.2020
18:00
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
10.06.2020
20:30
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
10.06.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

Fortuna I Liga

Olimpia Grudziądz
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
1:2
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
0:0
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
:
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
:
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
:
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
2:1
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
2:2
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
1:2
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00
Lech II Poznań
:
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 
Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny