facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 19.07.2019

Arka Gdynia
0:3
Jagiellonia Białystok
19.07.2019
18:00
ŁKS Łódź
0:0
Lechia Gdańsk
19.07.2019
20:30
Raków Częstochowa
0:1
Korona Kielce
20.07.2019
15:00
Wisła Kraków
0:1
Śląsk Wrocław
20.07.2019
17:30
Piast Gliwice
1:1
Lech Poznań
20.07.2019
20:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
21.07.2019
15:00
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
21.07.2019
17:30
Wisła Płock
1:1
Górnik Zabrze
22.07.2019
18:00

2. kolejka 26.07.2019

Górnik Zabrze
1:0
Zagłębie Lubin
26.07.2019
18:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Płock
26.07.2019
20:30
Cracovia Kraków
ŁKS Łódź
27.07.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Raków Częstochowa
27.07.2019
20:00
Korona Kielce
1:2
Legia Warszawa
28.07.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Piast Gliwice
28.07.2019
17:30
Lechia Gdańsk
Wisła Kraków
28.07.2019
17:30
Pogoń Szczecin
2:0
Arka Gdynia
29.07.2019
18:00

3. kolejka 02.08.2019

Arka Gdynia
1:1
Korona Kielce
02.08.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Jagiellonia Białystok
02.08.2019
20:30
Raków Częstochowa
1:3
Cracovia Kraków
03.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:2
Lech Poznań
03.08.2019
20:00
Wisła Płock
1:2
Lechia Gdańsk
04.08.2019
15:00
Legia Warszawa
0:0
Śląsk Wrocław
04.08.2019
17:30
Piast Gliwice
0:0
Pogoń Szczecin
04.08.2019
17:30
Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.08.2019
18:00

4. kolejka 09.08.2019

Lech Poznań
1:3
Śląsk Wrocław
09.08.2019
20:30
Górnik Zabrze
1:0
Raków Częstochowa
10.08.2019
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
10.08.2019
15:00
Zagłębie Lubin
2:0
Arka Gdynia
10.08.2019
17:30
Cracovia Kraków
Korona Kielce
11.08.2019
17:30
ŁKS Łódź
0:1
Piast Gliwice
11.08.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:1
Jagiellonia Białystok
12.08.2019
18:00
Wisła Płock
1:0
Legia Warszawa
18.09.2019
18:00

5. kolejka 17.08.2019

Wisła Kraków
ŁKS Łódź
16.08.2019
20:30
Śląsk Wrocław
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
3:1
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
1:0
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
1:0
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

6. kolejka 23.08.2019

Jagiellonia Białystok
3:2
Wisła Kraków
23.08.2019
20:30
Cracovia Kraków
3:1
Arka Gdynia
24.08.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:3
Lech Poznań
24.08.2019
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Śląsk Wrocław
24.08.2019
17:30
Górnik Zabrze
3:0
Korona Kielce
25.08.2019
15:00
ŁKS Łódź
2:3
Legia Warszawa
25.08.2019
17:30
Zagłębie Lubin
0:3
Piast Gliwice
25.08.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:2
Wisła Płock
26.08.2019
18:00

7. kolejka 31.08.2019

Arka Gdynia
1:0
Górnik Zabrze
30.08.2019
18:00
Korona Kielce
0:2
Jagiellonia Białystok
30.08.2019
20:30
Wisła Kraków
Zagłębie Lubin
31.08.2019
20:00
Wisła Płock
2:1
ŁKS Łódź
31.08.2019
15:00
Piast Gliwice
1:2
Lechia Gdańsk
31.08.2019
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Pogoń Szczecin
01.09.2019
15:00
Legia Warszawa
3:1
Raków Częstochowa
01.09.2019
20:00
Lech Poznań
1:2
Cracovia Kraków
01.09.2019
17:30

8. kolejka 14.09.2019

Zagłębie Lubin
5:0
Wisła Płock
13.09.2019
18:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
13.09.2019
20:30
Lechia Gdańsk
2:1
Lech Poznań
14.09.2019
17:30
Korona Kielce
Wisła Kraków
14.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:0
Arka Gdynia
14.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
ŁKS Łódź
15.09.2019
15:00
Górnik Zabrze
0:0
Śląsk Wrocław
15.09.2019
17:30
Cracovia Kraków
2:0
Piast Gliwice
16.09.2019
18:00

9. kolejka 21.09.2019

Lech Poznań
1:1
Jagiellonia Białystok
20.09.2019
20:30
Piast Gliwice
2:1
Raków Częstochowa
20.09.2019
18:00
Śląsk Wrocław
4:4
Zagłębie Lubin
21.09.2019
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Korona Kielce
21.09.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:4
Arka Gdynia
21.09.2019
15:00
Pogoń Szczecin
1:1
Górnik Zabrze
22.09.2019
15:00
Cracovia Kraków
1:2
Legia Warszawa
22.09.2019
17:30
Wisła Płock
2:1
Wisła Kraków
22.09.2019
12:30

10. kolejka 28.09.2019

Korona Kielce
1:0
Śląsk Wrocław
27.09.2019
20:30
Legia Warszawa
1:2
Lechia Gdańsk
28.09.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:3
Lech Poznań
28.09.2019
20:00
Raków Częstochowa
1:2
Wisła Płock
28.09.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:3
Pogoń Szczecin
29.09.2019
15:00
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
29.09.2019
17:30
Arka Gdynia
0:0
Piast Gliwice
29.09.2019
12:30
Zagłębie Lubin
3:1
ŁKS Łódź
30.09.2019
18:00

11. kolejka 05.10.2019

Śląsk Wrocław
1:1
Jagiellonia Białystok
04.10.2019
20:30
Wisła Płock
4:1
Arka Gdynia
04.10.2019
18:00
Pogoń Szczecin
1:2
Raków Częstochowa
05.10.2019
15:00
Lechia Gdańsk
1:2
Zagłębie Lubin
05.10.2019
20:00
Lech Poznań
4:0
Wisła Kraków
05.10.2019
17:30
Cracovia Kraków
1:1
Górnik Zabrze
06.10.2019
15:00
ŁKS Łódź
4:1
Korona Kielce
06.10.2019
12:30
Piast Gliwice
2:0
Legia Warszawa
06.10.2019
17:30

12. kolejka 19.10.2019

Zagłębie Lubin
0:1
Pogoń Szczecin
18.10.2019
18:00
Wisła Kraków
1:2
Piast Gliwice
18.10.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
3:2
Cracovia Kraków
19.10.2019
20:00
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
19.10.2019
17:30
Korona Kielce
0:1
Wisła Płock
19.10.2019
15:00
Arka Gdynia
2:2
Lechia Gdańsk
20.10.2019
15:00
Górnik Zabrze
1:1
ŁKS Łódź
20.10.2019
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Śląsk Wrocław
21.10.2019
18:00

13. kolejka 26.10.2019

Cracovia Kraków
Pogoń Szczecin
25.10.2019
18:00
Lech Poznań
1:2
Zagłębie Lubin
25.10.2019
20:30
Lechia Gdańsk
1:1
Górnik Zabrze
26.10.2019
20:00
ŁKS Łódź
2:0
Raków Częstochowa
26.10.2019
15:00
Piast Gliwice
1:0
Korona Kielce
26.10.2019
17:30
Śląsk Wrocław
2:1
Arka Gdynia
27.10.2019
15:00
Wisła Płock
3:1
Jagiellonia Białystok
27.10.2019
12:30
Legia Warszawa
Wisła Kraków
27.10.2019
17:30

14. kolejka 02.11.2019

Pogoń Szczecin
1:1
Lech Poznań
02.11.2019
20:00
Cracovia Kraków
Lechia Gdańsk
02.11.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Zagłębie Lubin
02.11.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
2:0
ŁKS Łódź
03.11.2019
12:30
Arka Gdynia
0:1
Legia Warszawa
03.11.2019
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Piast Gliwice
03.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
3:1
Wisła Płock
04.11.2019
18:00
Raków Częstochowa
1:0
Wisła Kraków
04.11.2019
20:30

15. kolejka 09.11.2019

ŁKS Łódź
0:1
Śląsk Wrocław
08.11.2019
18:00
Piast Gliwice
3:1
Jagiellonia Białystok
08.11.2019
20:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
09.11.2019
20:00
Wisła Płock
0:0
Cracovia Kraków
09.11.2019
15:00
Legia Warszawa
5:1
Górnik Zabrze
09.11.2019
17:30
Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

16. kolejka 23.11.2019

Lech Poznań
3:0
Piast Gliwice
22.11.2019
20:30
Górnik Zabrze
2:2
Wisła Płock
22.11.2019
18:00
Pogoń Szczecin
3:1
Legia Warszawa
23.11.2019
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
ŁKS Łódź
23.11.2019
20:00
Korona Kielce
3:0
Raków Częstochowa
23.11.2019
15:00
Śląsk Wrocław
2:1
Wisła Kraków
24.11.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
2:0
Arka Gdynia
24.11.2019
15:00
Cracovia Kraków
2:0
Zagłębie Lubin
25.11.2019
18:00

17. kolejka 30.11.2019

Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
29.11.2019
18:00
Wisła Płock
0:2
Lech Poznań
29.11.2019
20:30
Legia Warszawa
4:0
Korona Kielce
30.11.2019
20:00
Arka Gdynia
1:1
Pogoń Szczecin
30.11.2019
15:00
Piast Gliwice
0:3
Śląsk Wrocław
30.11.2019
17:30
Wisła Kraków
Lechia Gdańsk
01.12.2019
17:30
ŁKS Łódź
1:0
Cracovia Kraków
01.12.2019
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Jagiellonia Białystok
01.12.2019
12:30

18. kolejka 07.12.2019

Korona Kielce
0:1
Arka Gdynia
06.12.2019
18:00
Górnik Zabrze
4:2
Wisła Kraków
06.12.2019
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
07.12.2019
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Płock
07.12.2019
20:00
Lech Poznań
2:0
ŁKS Łódź
07.12.2019
17:30
Śląsk Wrocław
0:3
Legia Warszawa
08.12.2019
17:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
08.12.2019
15:00
Cracovia Kraków
3:0
Raków Częstochowa
08.12.2019
12:30

19. kolejka 14.12.2019

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
3:1
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
2:1
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
3:0
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
1:0
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
2:1
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

20. kolejka 21.12.2019

Lech Poznań
1:1
Arka Gdynia
19.12.2019
20:30
ŁKS Łódź
Wisła Kraków
19.12.2019
18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Legia Warszawa
20.12.2019
20:30
Pogoń Szczecin
0:1
Korona Kielce
20.12.2019
18:00
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
20.12.2019
18:00
Wisła Płock
2:1
Piast Gliwice
21.12.2019
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Raków Częstochowa
21.12.2019
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Jagiellonia Białystok
21.12.2019
20:00

21. kolejka 08.02.2020

Śląsk Wrocław
2:2
Lechia Gdańsk
07.02.2020
20:30
Arka Gdynia
Cracovia Kraków
07.02.2020
18:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
08.02.2020
20:00
Lech Poznań
3:0
Raków Częstochowa
08.02.2020
17:30
Korona Kielce
0:0
Górnik Zabrze
08.02.2020
15:00
Wisła Płock
2:3
Pogoń Szczecin
09.02.2020
12:30
Legia Warszawa
3:1
ŁKS Łódź
09.02.2020
17:30
Piast Gliwice
2:0
Zagłębie Lubin
09.02.2020
15:00

22. kolejka 15.02.2020

Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
14.02.2020
20:30
Górnik Zabrze
2:0
Arka Gdynia
14.02.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:0
Śląsk Wrocław
15.02.2020
17:30
ŁKS Łódź
0:0
Wisła Płock
15.02.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:2
Legia Warszawa
15.02.2020
20:00
Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Kraków
16.02.2020
15:00
Jagiellonia Białystok
0:0
Korona Kielce
16.02.2020
12:30
Cracovia Kraków
Lech Poznań
16.02.2020
17:30

23. kolejka 22.02.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Górnik Zabrze
21.02.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:0
Pogoń Szczecin
21.02.2020
18:00
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia Białystok
22.02.2020
17:30
Arka Gdynia
3:2
Raków Częstochowa
22.02.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Kraków
22.02.2020
20:00
Wisła Kraków
Korona Kielce
23.02.2020
15:00
Wisła Płock
1:1
Zagłębie Lubin
23.02.2020
12:30
Lech Poznań
2:0
Lechia Gdańsk
23.02.2020
17:30

24. kolejka 29.02.2020

Jagiellonia Białystok
1:1
Lech Poznań
28.02.2020
20:30
Raków Częstochowa
2:0
Piast Gliwice
28.02.2020
18:00
Wisła Kraków
Wisła Płock
29.02.2020
15:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
29.02.2020
20:00
Górnik Zabrze
3:1
Pogoń Szczecin
29.02.2020
17:30
Zagłębie Lubin
3:1
Śląsk Wrocław
01.03.2020
17:30
Arka Gdynia
1:1
ŁKS Łódź
01.03.2020
15:00
Korona Kielce
1:2
Lechia Gdańsk
01.03.2020
12:30

25. kolejka 04.03.2020

Pogoń Szczecin
1:2
Jagiellonia Białystok
03.03.2020
20:30
Cracovia Kraków
Wisła Kraków
03.03.2020
20:30
Wisła Płock
0:2
Raków Częstochowa
03.03.2020
18:00
Lech Poznań
4:1
Górnik Zabrze
03.03.2020
18:00
Śląsk Wrocław
2:1
Korona Kielce
04.03.2020
18:00
Lechia Gdańsk
0:2
Legia Warszawa
04.03.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Zagłębie Lubin
04.03.2020
18:00
Piast Gliwice
1:0
Arka Gdynia
04.03.2020
20:30

26. kolejka 07.03.2020

Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
06.03.2020
20:30
Zagłębie Lubin
4:4
Lechia Gdańsk
07.03.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:0
Śląsk Wrocław
07.03.2020
20:00
Arka Gdynia
1:2
Wisła Płock
07.03.2020
15:00
Wisła Kraków
Lech Poznań
08.03.2020
15:00
Legia Warszawa
1:2
Piast Gliwice
08.03.2020
17:30
Raków Częstochowa
0:0
Pogoń Szczecin
08.03.2020
12:30
Korona Kielce
1:0
ŁKS Łódź
09.03.2020
18:00

27. kolejka 30.05.2020

Śląsk Wrocław
1:1
Raków Częstochowa
29.05.2020
18:00
Pogoń Szczecin
0:3
Zagłębie Lubin
29.05.2020
20:30
Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

28. kolejka 06.06.2020

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:3
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
2:1
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
1:1
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

29. kolejka 10.06.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Korona Kielce
09.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Cracovia Kraków
09.06.2020
18:00
Lech Poznań
4:0
Pogoń Szczecin
09.06.2020
20:30
Piast Gliwice
0:0
Górnik Zabrze
09.06.2020
18:00
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.06.2020
18:00
Wisła Płock
1:2
Śląsk Wrocław
10.06.2020
18:00
Legia Warszawa
5:1
Arka Gdynia
10.06.2020
20:30
ŁKS Łódź
0:3
Jagiellonia Białystok
10.06.2020
20:30

30. kolejka 14.06.2020

Śląsk Wrocław
4:0
ŁKS Łódź
14.06.2020
18:00
Jagiellonia Białystok
0:2
Piast Gliwice
14.06.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Lechia Gdańsk
14.06.2020
18:00
Cracovia Kraków
1:1
Wisła Płock
14.06.2020
18:00
Arka Gdynia
0:0
Wisła Kraków
14.06.2020
18:00
Korona Kielce
0:3
Lech Poznań
14.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:0
Legia Warszawa
14.06.2020
18:00
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.06.2020
18:00

31. kolejka 20.06.2020

Zagłębie Lubin
1:0
ŁKS Łódź
19.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
3:2
Korona Kielce
19.06.2020
20:30
Wisła Płock
0:0
Arka Gdynia
20.06.2020
15:00
Piast Gliwice
0:2
Lech Poznań
20.06.2020
17:30
Raków Częstochowa
Wisła Kraków
20.06.2020
20:00
Pogoń Szczecin
0:1
Lechia Gdańsk
21.06.2020
12:30
Cracovia Kraków
1:2
Jagiellonia Białystok
21.06.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Śląsk Wrocław
21.06.2020
17:30

32. kolejka 24.06.2020

Korona Kielce
0:1
Raków Częstochowa
23.06.2020
18:00
Arka Gdynia
3:2
Zagłębie Lubin
23.06.2020
18:00
ŁKS Łódź
1:3
Górnik Zabrze
23.06.2020
20:30
Wisła Kraków
Wisła Płock
23.06.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:0
Piast Gliwice
24.06.2020
18:00
Lech Poznań
0:0
Pogoń Szczecin
24.06.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:0
Legia Warszawa
24.06.2020
20:30
Śląsk Wrocław
3:2
Cracovia Kraków
25.06.2020
19:00

33. kolejka 27.06.2020

Raków Częstochowa
3:2
Arka Gdynia
26.06.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:1
Korona Kielce
26.06.2020
20:30
Wisła Płock
2:0
ŁKS Łódź
27.06.2020
15:00
Legia Warszawa
1:1
Piast Gliwice
27.06.2020
17:30
Górnik Zabrze
0:1
Wisła Kraków
27.06.2020
20:00
Jagiellonia Białystok
1:2
Lechia Gdańsk
28.06.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:2
Lech Poznań
28.06.2020
17:30
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
29.06.2020
18:00

34. kolejka 04.07.2020

ŁKS Łódź
Wisła Kraków
03.07.2020
18:00
Korona Kielce
1:1
Arka Gdynia
03.07.2020
20:30
Raków Częstochowa
1:2
Zagłębie Lubin
04.07.2020
15:00
Lech Poznań
2:1
Legia Warszawa
04.07.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:3
Cracovia Kraków
04.07.2020
20:00
Pogoń Szczecin
2:2
Jagiellonia Białystok
05.07.2020
15:00
Piast Gliwice
1:0
Śląsk Wrocław
05.07.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Górnik Zabrze
06.07.2020
18:00

35. kolejka 11.07.2020

Zagłębie Lubin
0:1
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
4:1
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
3:2
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

36. kolejka 15.07.2020

Arka Gdynia
1:2
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
3:1
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
0:0
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:2
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

37. kolejka 18.07.2020

Górnik Zabrze
0:2
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
18.07.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
19.07.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Cracovia Kraków
19.07.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
19.07.2020
17:30
Lech Poznań
4:0
Jagiellonia Białystok
19.07.2020
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

37. kolejka 18.07.2020

18.07.2020
17:30
Górnik Zabrze
0:2
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
19.07.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
19.07.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Cracovia Kraków
19.07.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
19.07.2020
17:30
Lech Poznań
4:0
Jagiellonia Białystok

37. kolejka 18.07.2020

18.07.2020
17:30
Górnik Zabrze
0:2
Zagłębie Lubin
18.07.2020
17:30
Wisła Kraków
Arka Gdynia
18.07.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Wisła Płock
18.07.2020
17:30
Korona Kielce
2:0
ŁKS Łódź
19.07.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Pogoń Szczecin
19.07.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Cracovia Kraków
19.07.2020
17:30
Śląsk Wrocław
1:2
Lechia Gdańsk
19.07.2020
17:30
Lech Poznań
4:0
Jagiellonia Białystok

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
:
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
 
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego, w dniu 30.10 także przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
5:0
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Avia Świdnik
3:1
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona II Kielce
0:3
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
1:3
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
0:3
Poprad Muszyna
31.10.2020
13:00
Sokół Słopnice
2:3
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
1:2
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:0
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
4:0
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
0:2
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
14:0
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
9:3
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
7:0
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Złomex Branice
31.10.2020
14:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
14:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
3:2
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
0:1
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:5
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
5:4
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
5:2
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
1:1
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:1
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
2:2
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
11:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:8
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
0:7
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Kabel Kraków
3:0
Płomień Kostrze
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
1:1
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
8:1
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
2:3
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
4:6
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
0:3
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
4:0
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:0
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
2:3
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
3:4
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Hutnik Kraków
2:1
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
2:3
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
7:2
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
2:4
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:2
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
5:2
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:3
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
3:1
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
4:4
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
4:1
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
0:5
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
11:1
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
09:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:0
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
0:1
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
1:2
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
0:4
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
5:0
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
3:1
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:5
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
3:1
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:0
AZS UJ Kraków
31.10.2020
11:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
3:1
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
3:0
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:1
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
1:2
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
6:1
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00