facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.07.2019

Górnik Polkowice
1:2
Błękitni Stargard
27.07.2019
15:00
Elana Toruń
2:1
Bytovia Bytów
27.07.2019
15:30
Garbarnia Kraków
0:1
Górnik Łęczna
27.07.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Resovia Rzeszów
27.07.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:2
Pogoń Siedlce
27.07.2019
17:00
Legionovia Legionowo
2:0
Skra Częstochowa
27.07.2019
18:00
Gryf Wejherowo
1:2
Widzew Łódź
27.07.2019
18:00
GKS Katowice
1:3
Znicz Pruszków
28.07.2019
13:05
Olimpia Elbląg
4:0
Lech II Poznań
28.07.2019
19:00

2. kolejka 03.08.2019

Błękitni Stargard
1:0
Elana Toruń
03.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków
03.08.2019
15:00
Pogoń Siedlce
0:0
Resovia Rzeszów
03.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Katowice
03.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:1
Widzew Łódź
03.08.2019
18:00
Znicz Pruszków
4:1
Stal Stalowa Wola
03.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Polkowice
03.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
0:0
Lech II Poznań
03.08.2019
20:09
Stal Rzeszów
3:1
Legionovia Legionowo
04.08.2019
13:05

3. kolejka 09.08.2019

Widzew Łódź
2:0
Błękitni Stargard
09.08.2019
19:10
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
10.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Gryf Wejherowo
10.08.2019
17:00
Elana Toruń
0:2
Olimpia Elbląg
10.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
1:3
Pogoń Siedlce
10.08.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
10.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
1:1
Górnik Łęczna
10.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
3:0
Znicz Pruszków
10.08.2019
15:00
Lech II Poznań
2:0
Skra Częstochowa
11.08.2019
13:05

4. kolejka 17.08.2019

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05

5. kolejka 21.08.2019

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

6. kolejka 24.08.2019

Stal Rzeszów
1:0
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30
Błękitni Stargard
1:2
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
1:0
Widzew Łódź
25.08.2019
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Górnik Polkowice
25.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:2
Znicz Pruszków
25.08.2019
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
0:1
Stal Stalowa Wola
25.08.2019
19:00

7. kolejka 31.08.2019

Pogoń Siedlce
0:2
Lech II Poznań
31.08.2019
16:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Górnik Łęczna
31.08.2019
17:00
GKS Katowice
2:0
Skra Częstochowa
31.08.2019
19:00
Widzew Łódź
3:1
Stal Rzeszów
31.08.2019
19:10
Znicz Pruszków
2:3
Błękitni Stargard
31.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków
31.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
0:1
Olimpia Elbląg
01.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Bytovia Bytów
01.09.2019
17:00
Elana Toruń
4:1
Legionovia Legionowo
01.09.2019
17:00

8. kolejka 07.09.2019

Błękitni Stargard
2:1
Gryf Wejherowo
07.09.2019
14:00
Skra Częstochowa
0:0
Stal Stalowa Wola
07.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:2
Widzew Łódź
07.09.2019
16:30
Stal Rzeszów
1:1
GKS Katowice
07.09.2019
15:00
Bytovia Bytów
1:3
Pogoń Siedlce
07.09.2019
18:00
Górnik Łęczna
2:1
Resovia Rzeszów
07.09.2019
20:09
Garbarnia Kraków
Elana Toruń
07.09.2019
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Znicz Pruszków
08.09.2019
13:05
Lech II Poznań
0:3
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

9. kolejka 14.09.2019

Elana Toruń
2:4
Lech II Poznań
14.09.2019
15:00
Bytovia Bytów
1:0
Błękitni Stargard
14.09.2019
18:00
GKS Katowice
3:1
Legionovia Legionowo
14.09.2019
18:00
Widzew Łódź
Garbarnia Kraków
14.09.2019
19:10
Resovia Rzeszów
2:0
Skra Częstochowa
14.09.2019
16:00
Górnik Polkowice
1:1
Pogoń Siedlce
14.09.2019
19:00
Stal Rzeszów
2:1
Stal Stalowa Wola
14.09.2019
15:00
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00

10. kolejka 20.09.2019

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
2:1
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
3:2
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
3:0
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
1:2
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
1:1
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

11. kolejka 28.09.2019

Gryf Wejherowo
2:1
Skra Częstochowa
28.09.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Lech II Poznań
28.09.2019
18:00
Widzew Łódź
1:0
Górnik Polkowice
28.09.2019
19:10
Resovia Rzeszów
3:0
Legionovia Legionowo
28.09.2019
15:00
Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola
28.09.2019
15:30
Błękitni Stargard
2:1
Olimpia Elbląg
29.09.2019
14:00
Elana Toruń
2:1
Pogoń Siedlce
29.09.2019
13:00
Bytovia Bytów
2:1
Górnik Łęczna
29.09.2019
17:00
Znicz Pruszków
2:2
Stal Rzeszów
29.09.2019
13:05

12. kolejka 05.10.2019

Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Elbląg
05.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
1:2
Gryf Wejherowo
05.10.2019
15:00
Skra Częstochowa
3:2
Bytovia Bytów
05.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
0:0
Znicz Pruszków
05.10.2019
16:00
Górnik Polkowice
0:1
GKS Katowice
05.10.2019
17:00
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
05.10.2019
15:00
Górnik Łęczna
1:0
Błękitni Stargard
06.10.2019
13:05
Elana Toruń
0:1
Widzew Łódź
06.10.2019
13:00
Lech II Poznań
2:2
Stal Stalowa Wola
06.10.2019
12:00

13. kolejka 12.10.2019

Gryf Wejherowo
1:2
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
3:2
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Elana Toruń
12.10.2019
15:00
Widzew Łódź
7:3
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
3:0
Stal Stalowa Wola
12.10.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Lech II Poznań
12.10.2019
15:00
Błękitni Stargard
3:0
Skra Częstochowa
13.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Łęczna
13.10.2019
13:05
Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków
29.10.2019
19:00

14. kolejka 19.10.2019

Skra Częstochowa
0:2
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
3:1
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
1:1
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
1:1
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
1:1
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
2:2
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00
Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00

15. kolejka 26.10.2019

Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków
25.10.2019
18:00
Znicz Pruszków
2:4
Górnik Polkowice
25.10.2019
19:00
Błękitni Stargard
2:1
Legionovia Legionowo
26.10.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:2
Lech II Poznań
26.10.2019
15:00
Górnik Łęczna
1:1
Skra Częstochowa
26.10.2019
17:00
GKS Katowice
2:1
Pogoń Siedlce
26.10.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Widzew Łódź
26.10.2019
14:00
Resovia Rzeszów
2:1
Elana Toruń
26.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:0
Stal Rzeszów
27.10.2019
13:05

16. kolejka 02.11.2019

Stal Rzeszów
0:1
Górnik Łęczna
02.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
2:2
Olimpia Elbląg
02.11.2019
13:30
Elana Toruń
2:1
Znicz Pruszków
02.11.2019
13:00
GKS Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
02.11.2019
17:00
Górnik Polkowice
5:0
Gryf Wejherowo
02.11.2019
16:00
Pogoń Siedlce
2:0
Skra Częstochowa
03.11.2019
13:00
Widzew Łódź
0:1
Resovia Rzeszów
03.11.2019
13:05
Lech II Poznań
3:0
Bytovia Bytów
03.11.2019
17:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
03.11.2019
13:00

17. kolejka 09.11.2019

Skra Częstochowa
1:2
Stal Rzeszów
09.11.2019
13:30
Bytovia Bytów
2:0
Górnik Polkowice
09.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
2:0
Legionovia Legionowo
09.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
2:2
GKS Katowice
09.11.2019
13:00
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
09.11.2019
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Stal Stalowa Wola
09.11.2019
16:30
Błękitni Stargard
2:2
Lech II Poznań
09.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

18. kolejka 16.11.2019

Widzew Łódź
4:0
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
2:1
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Katowice
17.11.2019
13:05
Skra Częstochowa
1:0
Legionovia Legionowo
27.11.2019
13:00

19. kolejka 23.11.2019

Elana Toruń
3:2
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
4:0
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
1:1
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
1:1
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
0:3
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
4:0
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

20. kolejka 30.11.2019

Błękitni Stargard
1:3
Widzew Łódź
30.11.2019
13:00
Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków
30.11.2019
13:00
Olimpia Elbląg
0:2
Elana Toruń
30.11.2019
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Górnik Polkowice
30.11.2019
17:00
Skra Częstochowa
0:0
Lech II Poznań
30.11.2019
13:00
Gryf Wejherowo
2:3
Stal Stalowa Wola
01.12.2019
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Legionovia Legionowo
01.12.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
01.12.2019
13:05
Znicz Pruszków
2:1
Resovia Rzeszów
01.12.2019
12:30

21. kolejka 29.02.2020

Górnik Polkowice
4:1
Skra Częstochowa
29.02.2020
16:00
GKS Katowice
2:2
Błękitni Stargard
29.02.2020
17:00
Lech II Poznań
2:1
Stal Rzeszów
29.02.2020
12:00
Resovia Rzeszów
6:0
Gryf Wejherowo
29.02.2020
14:00
Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo
29.02.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Bytovia Bytów
29.02.2020
19:38
Elana Toruń
5:0
Górnik Łęczna
29.02.2020
20:10
Znicz Pruszków
2:1
Pogoń Siedlce
01.03.2020
12:00
Widzew Łódź
2:2
Olimpia Elbląg
01.03.2020
13:05

22. kolejka 07.03.2020

Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków
07.03.2020
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Elana Toruń
07.03.2020
13:30
Błękitni Stargard
0:0
Stal Stalowa Wola
07.03.2020
13:00
Olimpia Elbląg
3:1
GKS Katowice
07.03.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:0
Resovia Rzeszów
07.03.2020
16:00
Stal Rzeszów
1:2
Górnik Polkowice
07.03.2020
14:00
Legionovia Legionowo
0:0
Lech II Poznań
07.03.2020
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Widzew Łódź
08.03.2020
13:05
Gryf Wejherowo
1:0
Znicz Pruszków
08.03.2020
14:00

23. kolejka 03.06.2020

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
2:1
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
1:2
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

24. kolejka 06.06.2020

Olimpia Elbląg
2:1
Resovia Rzeszów
21.03.2020
17:00
Lech II Poznań
2:1
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:2
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
17:40
Legionovia Legionowo
1:2
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
1:0
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
0:0
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
4:3
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
1:1
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

25. kolejka 13.06.2020

Elana Toruń
1:0
Garbarnia Kraków
12.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
1:3
Błękitni Stargard
13.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
1:2
Skra Częstochowa
13.06.2020
17:00
Widzew Łódź
1:2
Legionovia Legionowo
13.06.2020
19:10
GKS Katowice
3:2
Stal Rzeszów
13.06.2020
18:00
Pogoń Siedlce
2:1
Bytovia Bytów
13.06.2020
17:00
Znicz Pruszków
0:0
Olimpia Elbląg
13.06.2020
15:00
Górnik Polkowice
1:1
Lech II Poznań
13.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Łęczna
14.06.2020
13:05

26. kolejka 17.06.2020

Lech II Poznań
2:2
Elana Toruń
17.06.2020
17:00
Błękitni Stargard
1:3
Bytovia Bytów
17.06.2020
17:00
Legionovia Legionowo
2:2
GKS Katowice
17.06.2020
12:00
Garbarnia Kraków
Widzew Łódź
17.06.2020
17:05
Skra Częstochowa
0:0
Resovia Rzeszów
17.06.2020
18:00
Pogoń Siedlce
1:3
Górnik Polkowice
17.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
3:0
Stal Rzeszów
17.06.2020
17:00
Górnik Łęczna
1:0
Znicz Pruszków
17.06.2020
17:40
Olimpia Elbląg
3:1
Gryf Wejherowo
17.06.2020
16:00

27. kolejka 20.06.2020

Stal Stalowa Wola
2:0
Legionovia Legionowo
20.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
1:2
Górnik Łęczna
21.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
2:1
Skra Częstochowa
21.06.2020
12:00
Błękitni Stargard
2:3
Pogoń Siedlce
21.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
1:0
Olimpia Elbląg
21.06.2020
18:00
Elana Toruń
1:4
Górnik Polkowice
21.06.2020
 
Widzew Łódź
3:2
Lech II Poznań
21.06.2020
19:10
GKS Katowice
Garbarnia Kraków
21.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
0:0
Stal Rzeszów
21.06.2020
13:05

28. kolejka 27.06.2020

Skra Częstochowa
7:0
Gryf Wejherowo
27.06.2020
17:30
Lech II Poznań
3:2
GKS Katowice
27.06.2020
12:00
Legionovia Legionowo
0:0
Resovia Rzeszów
27.06.2020
12:00
Stal Stalowa Wola
0:2
Garbarnia Kraków
27.06.2020
17:00
Olimpia Elbląg
0:3
Błękitni Stargard
27.06.2020
16:00
Pogoń Siedlce
3:1
Elana Toruń
27.06.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:0
Bytovia Bytów
27.06.2020
17:40
Stal Rzeszów
1:2
Znicz Pruszków
27.06.2020
17:00
Górnik Polkowice
4:3
Widzew Łódź
28.06.2020
13:05

29. kolejka 01.07.2020

Olimpia Elbląg
1:0
Pogoń Siedlce
01.07.2020
16:00
Gryf Wejherowo
0:2
Stal Rzeszów
01.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:1
Skra Częstochowa
01.07.2020
18:00
Znicz Pruszków
4:0
Legionovia Legionowo
01.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:2
Górnik Polkowice
01.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
Garbarnia Kraków
01.07.2020
17:00
Błękitni Stargard
1:2
Górnik Łęczna
01.07.2020
17:00
Widzew Łódź
1:1
Elana Toruń
01.07.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
2:1
Lech II Poznań
01.07.2020
17:00

30. kolejka 04.07.2020

Legionovia Legionowo
5:2
Gryf Wejherowo
04.07.2020
12:00
Elana Toruń
1:2
GKS Katowice
04.07.2020
20:08
Stal Stalowa Wola
3:0
Górnik Polkowice
04.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
2:1
Bytovia Bytów
05.07.2020
17:00
Pogoń Siedlce
3:1
Widzew Łódź
05.07.2020
17:00
Lech II Poznań
2:0
Resovia Rzeszów
05.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
2:1
Błękitni Stargard
05.07.2020
17:30
Górnik Łęczna
1:0
Olimpia Elbląg
05.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
1:0
Znicz Pruszków
05.07.2020
17:00

31. kolejka 11.07.2020

Stal Stalowa Wola
5:1
Elana Toruń
10.07.2020
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Skra Częstochowa
11.07.2020
16:00
Błękitni Stargard
0:1
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
4:3
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
1:1
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
Garbarnia Kraków
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
2:3
Pogoń Siedlce
11.07.2020
17:00
Znicz Pruszków
1:2
Lech II Poznań
11.07.2020
19:00
GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05

32. kolejka 15.07.2020

Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów
15.07.2020
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
0:1
Błękitni Stargard
15.07.2020
12:00
Lech II Poznań
5:0
Gryf Wejherowo
15.07.2020
17:00
Skra Częstochowa
0:0
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
0:2
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
3:0
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
2:2
Resovia Rzeszów
15.07.2020
20:08
Stal Rzeszów
2:0
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

33. kolejka 18.07.2020

Górnik Łęczna
2:2
Stal Rzeszów
19.07.2020
17:40
Olimpia Elbląg
2:1
Legionovia Legionowo
19.07.2020
16:00
Znicz Pruszków
3:2
Elana Toruń
19.07.2020
19:00
Stal Stalowa Wola
2:0
GKS Katowice
19.07.2020
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Górnik Polkowice
19.07.2020
15:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
19.07.2020
17:30
Resovia Rzeszów
1:0
Widzew Łódź
19.07.2020
13:05
Bytovia Bytów
1:1
Lech II Poznań
19.07.2020
18:00
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
19.07.2020
16:00

34. kolejka 25.07.2020

Stal Rzeszów
4:0
Skra Częstochowa
25.07.2020
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Bytovia Bytów
25.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Górnik Łęczna
25.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:1
Resovia Rzeszów
25.07.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg
25.07.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
0:3
Pogoń Siedlce
25.07.2020
17:00
Lech II Poznań
0:3
Błękitni Stargard
25.07.2020
17:00
Widzew Łódź
0:1
Znicz Pruszków
25.07.2020
17:00
Elana Toruń
6:0
Gryf Wejherowo
25.07.2020
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

34. kolejka 25.07.2020

25.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
4:0
Skra Częstochowa
25.07.2020
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Bytovia Bytów
25.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Górnik Łęczna
25.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:1
Resovia Rzeszów
25.07.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg
25.07.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
0:3
Pogoń Siedlce
25.07.2020
17:00
Lech II Poznań
0:3
Błękitni Stargard
25.07.2020
17:00
Widzew Łódź
0:1
Znicz Pruszków
25.07.2020
17:00
Elana Toruń
6:0
Gryf Wejherowo

34. kolejka 25.07.2020

25.07.2020
17:00
Stal Rzeszów
4:0
Skra Częstochowa
25.07.2020
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Bytovia Bytów
25.07.2020
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Górnik Łęczna
25.07.2020
17:00
GKS Katowice
1:1
Resovia Rzeszów
25.07.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg
25.07.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
0:3
Pogoń Siedlce
25.07.2020
17:00
Lech II Poznań
0:3
Błękitni Stargard
25.07.2020
17:00
Widzew Łódź
0:1
Znicz Pruszków
25.07.2020
17:00
Elana Toruń
6:0
Gryf Wejherowo

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Legia Warszawa
:
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
:
Lech Poznań
30.11.2020
18:00
Wisła Płock
:
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

Fortuna I liga

Widzew Łódź
2:1
Arka Gdynia
29.11.2020
12:40
Stomil Olsztyn
:
Górnik Łęczna
01.12.2020
13:00
ŁKS Łódź
:
Miedź Legnica
01.12.2020
20:30
Sandecja Nowy Sącz
:
GKS Jastrzębie
02.12.2020
12:00
Odra Opole
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
02.12.2020
12:30
GKS Tychy
:
Widzew Łódź
02.12.2020
19:00
Arka Gdynia
:
Korona Kielce
02.12.2020
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Puszcza Niepołomice
02.12.2020
16:00
GKS Bełchatów
:
Chrobry Głogów
02.12.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Radomiak Radom
02.12.2020
12:00

II liga

GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45
Stal Rzeszów
:
Sokół Ostróda
02.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
:
Górnik Polkowice
02.12.2020
18:00
Bytovia Bytów
:
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
:
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
:
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
:
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.12.2020
12:00
KKS 1925 Kalisz
:
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
:
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00

III liga, gr. 4

ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
29.11.2020
12:30
Stal Kraśnik
4:1
Podlasie Biała Podlaska
29.11.2020
12:30

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
29.11.2020
11:00

Klasa A (Myślenice)

Górki Myślenice
2:1
Zielonka Wrząsowice
03.12.2020
18:00

I liga futsalu (południe)

Gwiazda Ruda Śląska
2:4
Futsal Nowiny
29.11.2020
16:00
Kamionka Mikołów
:
BSF Bochnia
29.11.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Profisport Wrocław
29.11.2020
17:00

II liga futsalu (małopolsko-świętokrzyska)

Patroni Nowy Targ
3:5
Spartak Wielkanoc
29.11.2020
13:00
AZS UEK Kraków
17:3
Sparta Spytkowice
01.12.2020
16:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr.południowa

AZS UP Wanda Kraków
2:4
Rolnik Głogówek
29.11.2020
16:00