facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 27.07.2019

Górnik Polkowice
1:2
Błękitni Stargard
27.07.2019
15:00
Elana Toruń
2:1
Bytovia Bytów
27.07.2019
15:30
Garbarnia Kraków
0:1
Górnik Łęczna
27.07.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Resovia Rzeszów
27.07.2019
17:00
Stal Rzeszów
3:2
Pogoń Siedlce
27.07.2019
17:00
Legionovia Legionowo
2:0
Skra Częstochowa
27.07.2019
18:00
Gryf Wejherowo
1:2
Widzew Łódź
27.07.2019
18:00
GKS Katowice
1:3
Znicz Pruszków
28.07.2019
13:05
Olimpia Elbląg
4:0
Lech II Poznań
28.07.2019
19:00

2. kolejka 03.08.2019

Błękitni Stargard
1:0
Elana Toruń
03.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków
03.08.2019
15:00
Pogoń Siedlce
0:0
Resovia Rzeszów
03.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:2
GKS Katowice
03.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:1
Widzew Łódź
03.08.2019
18:00
Znicz Pruszków
4:1
Stal Stalowa Wola
03.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Polkowice
03.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
0:0
Lech II Poznań
03.08.2019
20:09
Stal Rzeszów
3:1
Legionovia Legionowo
04.08.2019
13:05

3. kolejka 09.08.2019

Widzew Łódź
2:0
Błękitni Stargard
09.08.2019
19:10
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
10.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Gryf Wejherowo
10.08.2019
17:00
Elana Toruń
0:2
Olimpia Elbląg
10.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
1:3
Pogoń Siedlce
10.08.2019
17:30
GKS Katowice
1:2
Bytovia Bytów
10.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
1:1
Górnik Łęczna
10.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
3:0
Znicz Pruszków
10.08.2019
15:00
Lech II Poznań
2:0
Skra Częstochowa
11.08.2019
13:05

4. kolejka 17.08.2019

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
1:1
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
1:3
Elana Toruń
18.08.2019
13:05

5. kolejka 21.08.2019

Garbarnia Kraków
0:0
Pogoń Siedlce
21.08.2019
17:00
Elana Toruń
1:1
Skra Częstochowa
21.08.2019
17:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Błękitni Stargard
21.08.2019
17:00
GKS Katowice
1:1
Olimpia Elbląg
21.08.2019
19:00
Widzew Łódź
2:2
Górnik Łęczna
21.08.2019
18:50
Znicz Pruszków
2:1
Gryf Wejherowo
21.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
1:1
Bytovia Bytów
21.08.2019
17:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
21.08.2019
19:00
Lech II Poznań
2:1
Legionovia Legionowo
21.08.2019
17:00

6. kolejka 24.08.2019

Stal Rzeszów
1:0
Elana Toruń
24.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
1:0
GKS Katowice
24.08.2019
20:09
Garbarnia Kraków
Lech II Poznań
24.08.2019
17:30
Błękitni Stargard
1:2
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
Skra Częstochowa
1:0
Widzew Łódź
25.08.2019
16:00
Legionovia Legionowo
1:2
Górnik Polkowice
25.08.2019
17:00
Bytovia Bytów
2:2
Znicz Pruszków
25.08.2019
18:00
Pogoń Siedlce
1:0
Gryf Wejherowo
25.08.2019
19:00
Olimpia Elbląg
0:1
Stal Stalowa Wola
25.08.2019
19:00

7. kolejka 31.08.2019

Pogoń Siedlce
0:2
Lech II Poznań
31.08.2019
16:00
Stal Stalowa Wola
1:3
Górnik Łęczna
31.08.2019
17:00
GKS Katowice
2:0
Skra Częstochowa
31.08.2019
19:00
Widzew Łódź
3:1
Stal Rzeszów
31.08.2019
19:10
Znicz Pruszków
2:3
Błękitni Stargard
31.08.2019
19:00
Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków
31.08.2019
19:00
Resovia Rzeszów
0:1
Olimpia Elbląg
01.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:1
Bytovia Bytów
01.09.2019
17:00
Elana Toruń
4:1
Legionovia Legionowo
01.09.2019
17:00

8. kolejka 07.09.2019

Błękitni Stargard
2:1
Gryf Wejherowo
07.09.2019
14:00
Skra Częstochowa
0:0
Stal Stalowa Wola
07.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:2
Widzew Łódź
07.09.2019
16:30
Stal Rzeszów
1:1
GKS Katowice
07.09.2019
15:00
Bytovia Bytów
1:3
Pogoń Siedlce
07.09.2019
18:00
Górnik Łęczna
2:1
Resovia Rzeszów
07.09.2019
20:09
Garbarnia Kraków
Elana Toruń
07.09.2019
17:00
Olimpia Elbląg
1:2
Znicz Pruszków
08.09.2019
13:05
Lech II Poznań
0:3
Górnik Polkowice
18.09.2019
17:00

9. kolejka 14.09.2019

Elana Toruń
2:4
Lech II Poznań
14.09.2019
15:00
Bytovia Bytów
1:0
Błękitni Stargard
14.09.2019
18:00
GKS Katowice
3:1
Legionovia Legionowo
14.09.2019
18:00
Widzew Łódź
Garbarnia Kraków
14.09.2019
19:10
Resovia Rzeszów
2:0
Skra Częstochowa
14.09.2019
16:00
Górnik Polkowice
1:1
Pogoń Siedlce
14.09.2019
19:00
Stal Rzeszów
2:1
Stal Stalowa Wola
14.09.2019
15:00
Znicz Pruszków
1:2
Górnik Łęczna
15.09.2019
13:05
Gryf Wejherowo
1:4
Olimpia Elbląg
15.09.2019
17:00

10. kolejka 20.09.2019

Górnik Łęczna
1:0
Gryf Wejherowo
20.09.2019
20:09
Skra Częstochowa
2:1
Znicz Pruszków
21.09.2019
16:00
Legionovia Legionowo
0:1
Stal Stalowa Wola
21.09.2019
16:00
Pogoń Siedlce
3:2
Błękitni Stargard
21.09.2019
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Bytovia Bytów
21.09.2019
19:00
Górnik Polkowice
3:0
Elana Toruń
21.09.2019
19:00
Lech II Poznań
0:0
Widzew Łódź
21.09.2019
17:00
Garbarnia Kraków
GKS Katowice
21.09.2019
15:30
Stal Rzeszów
1:1
Resovia Rzeszów
22.09.2019
13:05

11. kolejka 28.09.2019

Gryf Wejherowo
2:1
Skra Częstochowa
28.09.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Lech II Poznań
28.09.2019
18:00
Widzew Łódź
1:0
Górnik Polkowice
28.09.2019
19:10
Resovia Rzeszów
3:0
Legionovia Legionowo
28.09.2019
15:00
Garbarnia Kraków
Stal Stalowa Wola
28.09.2019
15:30
Błękitni Stargard
2:1
Olimpia Elbląg
29.09.2019
14:00
Elana Toruń
2:1
Pogoń Siedlce
29.09.2019
13:00
Bytovia Bytów
2:1
Górnik Łęczna
29.09.2019
17:00
Znicz Pruszków
2:2
Stal Rzeszów
29.09.2019
13:05

12. kolejka 05.10.2019

Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Elbląg
05.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
1:2
Gryf Wejherowo
05.10.2019
15:00
Skra Częstochowa
3:2
Bytovia Bytów
05.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
0:0
Znicz Pruszków
05.10.2019
16:00
Górnik Polkowice
0:1
GKS Katowice
05.10.2019
17:00
Garbarnia Kraków
Resovia Rzeszów
05.10.2019
15:00
Górnik Łęczna
1:0
Błękitni Stargard
06.10.2019
13:05
Elana Toruń
0:1
Widzew Łódź
06.10.2019
13:00
Lech II Poznań
2:2
Stal Stalowa Wola
06.10.2019
12:00

13. kolejka 12.10.2019

Gryf Wejherowo
1:2
Legionovia Legionowo
12.10.2019
15:00
Bytovia Bytów
3:2
Stal Rzeszów
12.10.2019
16:00
GKS Katowice
2:0
Elana Toruń
12.10.2019
15:00
Widzew Łódź
7:3
Pogoń Siedlce
12.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
3:0
Stal Stalowa Wola
12.10.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Lech II Poznań
12.10.2019
15:00
Błękitni Stargard
3:0
Skra Częstochowa
13.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:1
Górnik Łęczna
13.10.2019
13:05
Znicz Pruszków
Garbarnia Kraków
29.10.2019
19:00

14. kolejka 19.10.2019

Skra Częstochowa
0:2
Olimpia Elbląg
19.10.2019
15:00
Stal Rzeszów
3:1
Błękitni Stargard
19.10.2019
15:00
Legionovia Legionowo
1:1
Bytovia Bytów
19.10.2019
15:30
Elana Toruń
1:1
Stal Stalowa Wola
19.10.2019
14:00
Widzew Łódź
1:1
GKS Katowice
19.10.2019
19:10
Górnik Polkowice
2:2
Resovia Rzeszów
19.10.2019
16:00
Garbarnia Kraków
Gryf Wejherowo
19.10.2019
13:00
Pogoń Siedlce
3:4
Górnik Łęczna
20.10.2019
13:05
Lech II Poznań
0:1
Znicz Pruszków
20.10.2019
12:00

15. kolejka 26.10.2019

Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków
25.10.2019
18:00
Znicz Pruszków
2:4
Górnik Polkowice
25.10.2019
19:00
Błękitni Stargard
2:1
Legionovia Legionowo
26.10.2019
13:00
Gryf Wejherowo
1:2
Lech II Poznań
26.10.2019
15:00
Górnik Łęczna
1:1
Skra Częstochowa
26.10.2019
17:00
GKS Katowice
2:1
Pogoń Siedlce
26.10.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Widzew Łódź
26.10.2019
14:00
Resovia Rzeszów
2:1
Elana Toruń
26.10.2019
14:00
Olimpia Elbląg
1:0
Stal Rzeszów
27.10.2019
13:05

16. kolejka 02.11.2019

Stal Rzeszów
0:1
Górnik Łęczna
02.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
2:2
Olimpia Elbląg
02.11.2019
13:30
Elana Toruń
2:1
Znicz Pruszków
02.11.2019
13:00
GKS Katowice
2:1
Stal Stalowa Wola
02.11.2019
17:00
Górnik Polkowice
5:0
Gryf Wejherowo
02.11.2019
16:00
Pogoń Siedlce
2:0
Skra Częstochowa
03.11.2019
13:00
Widzew Łódź
0:1
Resovia Rzeszów
03.11.2019
13:05
Lech II Poznań
3:0
Bytovia Bytów
03.11.2019
17:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
03.11.2019
13:00

17. kolejka 09.11.2019

Skra Częstochowa
1:2
Stal Rzeszów
09.11.2019
13:30
Bytovia Bytów
2:0
Górnik Polkowice
09.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
2:0
Legionovia Legionowo
09.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
2:2
GKS Katowice
09.11.2019
13:00
Olimpia Elbląg
Garbarnia Kraków
09.11.2019
18:00
Pogoń Siedlce
1:2
Stal Stalowa Wola
09.11.2019
16:30
Błękitni Stargard
2:2
Lech II Poznań
09.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

18. kolejka 16.11.2019

Widzew Łódź
4:0
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
2:1
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
2:1
GKS Katowice
17.11.2019
13:05
Skra Częstochowa
1:0
Legionovia Legionowo
27.11.2019
13:00

19. kolejka 23.11.2019

Elana Toruń
3:2
Błękitni Stargard
23.11.2019
13:00
Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa
23.11.2019
13:00
Resovia Rzeszów
0:1
Pogoń Siedlce
23.11.2019
12:00
GKS Katowice
4:0
Gryf Wejherowo
23.11.2019
18:00
Stal Stalowa Wola
2:1
Znicz Pruszków
23.11.2019
13:00
Górnik Polkowice
1:1
Olimpia Elbląg
23.11.2019
16:00
Lech II Poznań
1:1
Górnik Łęczna
23.11.2019
13:00
Legionovia Legionowo
0:3
Stal Rzeszów
23.11.2019
13:00
Widzew Łódź
4:0
Bytovia Bytów
24.11.2019
13:05

20. kolejka 30.11.2019

Błękitni Stargard
1:3
Widzew Łódź
30.11.2019
13:00
Stal Rzeszów
Garbarnia Kraków
30.11.2019
13:00
Olimpia Elbląg
0:2
Elana Toruń
30.11.2019
17:00
Górnik Łęczna
2:1
Górnik Polkowice
30.11.2019
17:00
Skra Częstochowa
0:0
Lech II Poznań
30.11.2019
13:00
Gryf Wejherowo
2:3
Stal Stalowa Wola
01.12.2019
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Legionovia Legionowo
01.12.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
01.12.2019
13:05
Znicz Pruszków
2:1
Resovia Rzeszów
01.12.2019
12:30

21. kolejka 29.02.2020

Górnik Polkowice
4:1
Skra Częstochowa
29.02.2020
16:00
GKS Katowice
2:2
Błękitni Stargard
29.02.2020
17:00
Lech II Poznań
2:1
Stal Rzeszów
29.02.2020
12:00
Resovia Rzeszów
6:0
Gryf Wejherowo
29.02.2020
14:00
Garbarnia Kraków
Legionovia Legionowo
29.02.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Bytovia Bytów
29.02.2020
19:38
Elana Toruń
5:0
Górnik Łęczna
29.02.2020
20:10
Znicz Pruszków
2:1
Pogoń Siedlce
01.03.2020
12:00
Widzew Łódź
2:2
Olimpia Elbląg
01.03.2020
13:05

22. kolejka 07.03.2020

Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków
07.03.2020
14:00
Skra Częstochowa
1:0
Elana Toruń
07.03.2020
13:30
Błękitni Stargard
0:0
Stal Stalowa Wola
07.03.2020
13:00
Olimpia Elbląg
3:1
GKS Katowice
07.03.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:0
Resovia Rzeszów
07.03.2020
16:00
Stal Rzeszów
1:2
Górnik Polkowice
07.03.2020
14:00
Legionovia Legionowo
0:0
Lech II Poznań
07.03.2020
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Widzew Łódź
08.03.2020
13:05
Gryf Wejherowo
1:0
Znicz Pruszków
08.03.2020
14:00

23. kolejka 14.03.2020

GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
 
 
Górnik Polkowice
:
Legionovia Legionowo
 
 
Elana Toruń
:
Stal Rzeszów
14.03.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
14.03.2020
12:00
Resovia Rzeszów
:
Błękitni Stargard
14.03.2020
15:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
14.03.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
14.03.2020
19:00
Znicz Pruszków
:
Bytovia Bytów
15.03.2020
12:00
Gryf Wejherowo
:
Pogoń Siedlce
15.03.2020
13:00

24. kolejka 21.03.2020

Górnik Łęczna
:
Stal Stalowa Wola
 
 
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
 
 
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
21.03.2020
13:00
Olimpia Elbląg
:
Resovia Rzeszów
21.03.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
21.03.2020
16:00
Legionovia Legionowo
:
Elana Toruń
21.03.2020
15:00
Lech II Poznań
:
Pogoń Siedlce
22.03.2020
12:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
22.03.2020
14:00
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
22.03.2020
13:05

25. kolejka 28.03.2020

Resovia Rzeszów
:
Górnik Łęczna
 
 
Górnik Polkowice
:
Lech II Poznań
 
 
Stal Stalowa Wola
:
Skra Częstochowa
28.03.2020
19:00
Widzew Łódź
:
Legionovia Legionowo
28.03.2020
19:10
GKS Katowice
:
Stal Rzeszów
28.03.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Bytovia Bytów
28.03.2020
15:00
Elana Toruń
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Olimpia Elbląg
28.03.2020
00:00
Gryf Wejherowo
:
Błękitni Stargard
29.03.2020
14:00

26. kolejka 04.04.2020

Pogoń Siedlce
:
Górnik Polkowice
 
 
Górnik Łęczna
:
Znicz Pruszków
 
 
Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
00:00
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
00:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

27. kolejka 11.04.2020

Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
 
 
Elana Toruń
:
Górnik Polkowice
 
 
Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
11.04.2020
00:00
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
11.04.2020
19:00
Błękitni Stargard
:
Pogoń Siedlce
11.04.2020
13:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Elbląg
11.04.2020
16:00
Widzew Łódź
:
Lech II Poznań
11.04.2020
19:10
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Stal Rzeszów
11.04.2020
13:00

28. kolejka 18.04.2020

Górnik Polkowice
:
Widzew Łódź
 
 
Górnik Łęczna
:
Bytovia Bytów
 
 
Skra Częstochowa
:
Gryf Wejherowo
18.04.2020
00:00
Lech II Poznań
:
GKS Katowice
18.04.2020
00:00
Legionovia Legionowo
:
Resovia Rzeszów
18.04.2020
16:30
Stal Stalowa Wola
:
Garbarnia Kraków
18.04.2020
00:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
18.04.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
Elana Toruń
18.04.2020
16:00
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków
18.04.2020
15:00

29. kolejka 25.04.2020

GKS Katowice
:
Górnik Polkowice
 
 
Błękitni Stargard
:
Górnik Łęczna
 
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Siedlce
25.04.2020
18:00
Gryf Wejherowo
:
Stal Rzeszów
25.04.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Skra Częstochowa
25.04.2020
16:00
Znicz Pruszków
:
Legionovia Legionowo
25.04.2020
00:00
Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
25.04.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Elana Toruń
25.04.2020
19:10
Stal Stalowa Wola
:
Lech II Poznań
25.04.2020
00:00

30. kolejka 02.05.2020

Stal Stalowa Wola
:
Górnik Polkowice
 
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Elbląg
 
 
Legionovia Legionowo
:
Gryf Wejherowo
02.05.2020
17:00
Stal Rzeszów
:
Bytovia Bytów
02.05.2020
17:00
Pogoń Siedlce
:
Widzew Łódź
02.05.2020
17:00
Lech II Poznań
:
Resovia Rzeszów
02.05.2020
00:00
Skra Częstochowa
:
Błękitni Stargard
02.05.2020
00:00
Garbarnia Kraków
:
Znicz Pruszków
02.05.2020
00:00
Elana Toruń
:
GKS Katowice
03.05.2020
18:00

31. kolejka 09.05.2020

Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
 
 
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
 
 
Olimpia Elbląg
:
Skra Częstochowa
09.05.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
09.05.2020
15:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
09.05.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Elana Toruń
09.05.2020
00:00
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
09.05.2020
18:00
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
09.05.2020
16:00
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
09.05.2020
00:00

32. kolejka 16.05.2020

Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
 
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
 
 
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
16.05.2020
00:00
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
16.05.2020
18:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
16.05.2020
00:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
16.05.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
16.05.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
16.05.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
16.05.2020
17:00

33. kolejka 23.05.2020

Górnik Łęczna
:
Stal Rzeszów
 
 
Gryf Wejherowo
:
Górnik Polkowice
 
 
Olimpia Elbląg
:
Legionovia Legionowo
23.05.2020
18:00
Znicz Pruszków
:
Elana Toruń
23.05.2020
00:00
Stal Stalowa Wola
:
GKS Katowice
23.05.2020
00:00
Skra Częstochowa
:
Pogoń Siedlce
23.05.2020
00:00
Resovia Rzeszów
:
Widzew Łódź
23.05.2020
00:00
Bytovia Bytów
:
Lech II Poznań
23.05.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Garbarnia Kraków
23.05.2020
15:00

34. kolejka 30.05.2020

Górnik Polkowice
:
Bytovia Bytów
 
 
Legionovia Legionowo
:
Górnik Łęczna
 
 
Stal Rzeszów
:
Skra Częstochowa
30.05.2020
17:00
GKS Katowice
:
Resovia Rzeszów
30.05.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Olimpia Elbląg
30.05.2020
00:00
Stal Stalowa Wola
:
Pogoń Siedlce
30.05.2020
00:00
Lech II Poznań
:
Błękitni Stargard
30.05.2020
00:00
Widzew Łódź
:
Znicz Pruszków
30.05.2020
19:10
Elana Toruń
:
Gryf Wejherowo
30.05.2020
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

27. kolejka 11.04.2020

 
 
Gryf Wejherowo
:
Górnik Łęczna
 
 
Elana Toruń
:
Górnik Polkowice
11.04.2020
00:00
Znicz Pruszków
:
Skra Częstochowa
11.04.2020
19:00
Stal Stalowa Wola
:
Legionovia Legionowo
11.04.2020
13:00
Błękitni Stargard
:
Pogoń Siedlce
11.04.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Olimpia Elbląg
11.04.2020
19:10
Widzew Łódź
:
Lech II Poznań
11.04.2020
18:00
GKS Katowice
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
13:00
Resovia Rzeszów
:
Stal Rzeszów

26. kolejka 04.04.2020

 
 
Pogoń Siedlce
:
Górnik Polkowice
 
 
Górnik Łęczna
:
Znicz Pruszków
04.04.2020
00:00
Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
15:00
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
16:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
00:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
19:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo

28. kolejka 18.04.2020

 
 
Górnik Polkowice
:
Widzew Łódź
 
 
Górnik Łęczna
:
Bytovia Bytów
18.04.2020
00:00
Skra Częstochowa
:
Gryf Wejherowo
18.04.2020
00:00
Lech II Poznań
:
GKS Katowice
18.04.2020
16:30
Legionovia Legionowo
:
Resovia Rzeszów
18.04.2020
00:00
Stal Stalowa Wola
:
Garbarnia Kraków
18.04.2020
18:00
Olimpia Elbląg
:
Błękitni Stargard
18.04.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Elana Toruń
18.04.2020
15:00
Stal Rzeszów
:
Znicz Pruszków

Wiadomości ligowe


III liga, grupa IV

Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00
Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
9:2
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
(93-22)
Jordan Sum Zakliczyn
3:5
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
(32-53)
Radziszowianka Radziszów
7:9
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
(72-97)
Orzeł Myślenice
12:8
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
(127-88)
Pasternik Ochojno
3:4
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
(30-46)
Raba Dobczyce
9:4
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
(94-44)
Górnik Wieliczka
9:10
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
(98-104)
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny