facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga, grupa IV

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Wisłoka Dębica
Podhale Nowy Targ
10.08.2019
17:00
Wisła Puławy
Jutrzenka Giebułtów
10.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
Wólczanka Wólka Pełkińska
10.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
3:1
Avia Świdnik
10.08.2019
17:00
Hetman Zamość
1:1
Orlęta Radzyń Podlaski
11.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
2:1
Motor Lublin
11.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Wisła Sandomierz
11.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:0
Chełmianka Chełm
11.08.2019
17:00
Korona II Kielce
:
Podlasie Biała Podlaska
11.09.2019
16:00

2. kolejka 15.08.2019

Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg
15.08.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Wisłoka Dębica
15.08.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Stal Kraśnik
15.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:2
Korona II Kielce
15.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:0
Wisła Puławy
15.08.2019
17:00
Avia Świdnik
1:0
Hetman Zamość
15.08.2019
17:00
Chełmianka Chełm
1:1
Motor Lublin
15.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków
15.08.2019
17:00

3. kolejka 18.08.2019

Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

4. kolejka 24.08.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
24.08.2019
13:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
24.08.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Motor Lublin
24.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Korona II Kielce
24.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
24.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO Ostrowiec Św.
24.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
24.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik
24.08.2019
17:00

5. kolejka 28.08.2019

Wisłoka Dębica
:
Jutrzenka Giebułtów
28.08.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Avia Świdnik
28.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
28.08.2019
17:00
Korona II Kielce
:
Wisła Puławy
28.08.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Podlasie Biała Podlaska
28.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
28.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Sokół Sieniawa
28.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
28.08.2019
17:00
Motor Lublin
:
Podhale Nowy Targ
28.08.2019
19:00

6. kolejka 31.08.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
KSZO Ostrowiec Św.
31.08.2019
13:00
Wisła Puławy
:
Hutnik Kraków
31.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Stal Kraśnik
31.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Orlęta Radzyń Podlaski
31.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Korona II Kielce
31.08.2019
17:00
Chełmianka Chełm
:
Avia Świdnik
01.09.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Hetman Zamość
01.09.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Wisłoka Dębica
01.09.2019
17:00
Motor Lublin
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.09.2019
18:00

7. kolejka 07.09.2019

Avia Świdnik
:
Podhale Nowy Targ
07.09.2019
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.09.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Siarka Tarnobrzeg
07.09.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Sokół Sieniawa
07.09.2019
 
Podlasie Biała Podlaska
:
Motor Lublin
07.09.2019
 
Wisłoka Dębica
:
Wisła Puławy
08.09.2019
16:00
Korona II Kielce
:
Chełmianka Chełm
08.09.2019
16:00
Stal Kraśnik
:
Wisła Sandomierz
08.09.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Jutrzenka Giebułtów
08.09.2019
17:00

8. kolejka 14.09.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
Stal Kraśnik
14.09.2019
12:00
Chełmianka Chełm
:
Podhale Nowy Targ
14.09.2019
16:00
Wisła Puławy
:
KSZO Ostrowiec Św.
14.09.2019
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Orlęta Radzyń Podlaski
14.09.2019
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wisłoka Dębica
14.09.2019
16:00
Korona II Kielce
:
Hutnik Kraków
14.09.2019
 
Sokół Sieniawa
:
Hetman Zamość
15.09.2019
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
15.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
:
Motor Lublin
15.09.2019
16:00

9. kolejka 21.09.2019

Avia Świdnik
:
Podlasie Biała Podlaska
21.09.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
21.09.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Hutnik Kraków
21.09.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisła Sandomierz
21.09.2019
16:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Siarka Tarnobrzeg
21.09.2019
19:29
Jutrzenka Giebułtów
:
Motor Lublin
21.09.2019
 
Stal Kraśnik
:
Sokół Sieniawa
22.09.2019
16:00
Wisłoka Dębica
:
Korona II Kielce
22.09.2019
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Puławy
22.09.2019
16:00

10. kolejka 28.09.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
28.09.2019
12:00
Wisła Puławy
:
Stal Kraśnik
28.09.2019
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Podhale Nowy Targ
28.09.2019
16:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Hetman Zamość
28.09.2019
16:00
Korona II Kielce
:
KSZO Ostrowiec Św.
28.09.2019
 
Hutnik Kraków
:
Wisłoka Dębica
29.09.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
29.09.2019
15:00
Sokół Sieniawa
:
Motor Lublin
29.09.2019
16:00
Wisła Sandomierz
:
Avia Świdnik
29.09.2019
16:00

11. kolejka 05.10.2019

Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
05.10.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Podlasie Biała Podlaska
05.10.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hutnik Kraków
05.10.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Sokół Sieniawa
05.10.2019
15:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisła Sandomierz
05.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Wisła Puławy
05.10.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Korona II Kielce
06.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
:
Chełmianka Chełm
06.10.2019
15:30
Stal Kraśnik
:
Siarka Tarnobrzeg
06.10.2019
16:00

12. kolejka 12.10.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
Podhale Nowy Targ
12.10.2019
12:00
Korona II Kielce
:
Stal Kraśnik
12.10.2019
12:00
Hutnik Kraków
:
Hetman Zamość
12.10.2019
14:00
Wisła Puławy
:
Orlęta Radzyń Podlaski
12.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Podlasie Biała Podlaska
12.10.2019
15:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Motor Lublin
12.10.2019
15:00
Wisłoka Dębica
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.10.2019
15:30
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
13.10.2019
15:00
Wisła Sandomierz
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
13.10.2019
15:00

13. kolejka 19.10.2019

Podhale Nowy Targ
:
Sokół Sieniawa
19.10.2019
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Jutrzenka Giebułtów
19.10.2019
14:00
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
19.10.2019
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Siarka Tarnobrzeg
19.10.2019
15:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Sandomierz
19.10.2019
15:00
Hetman Zamość
:
Wisłoka Dębica
19.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Chełmianka Chełm
19.10.2019
15:00
Motor Lublin
:
Korona II Kielce
19.10.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Hutnik Kraków
20.10.2019
15:00

14. kolejka 26.10.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
Podlasie Biała Podlaska
26.10.2019
12:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Avia Świdnik
26.10.2019
14:00
Wisłoka Dębica
:
Stal Kraśnik
26.10.2019
14:00
Wisła Puławy
:
Podhale Nowy Targ
26.10.2019
15:00
Chełmianka Chełm
:
Wisła Sandomierz
26.10.2019
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Hetman Zamość
26.10.2019
15:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
26.10.2019
15:00
Korona II Kielce
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.10.2019
 
Sokół Sieniawa
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.10.2019
15:00

15. kolejka 02.11.2019

Podhale Nowy Targ
:
Siarka Tarnobrzeg
02.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
02.11.2019
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
02.11.2019
14:00
Avia Świdnik
:
Korona II Kielce
02.11.2019
14:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
02.11.2019
14:00
Motor Lublin
:
Wisłoka Dębica
02.11.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Hutnik Kraków
03.11.2019
12:00
Wisła Sandomierz
:
Jutrzenka Giebułtów
03.11.2019
14:00
Stal Kraśnik
:
KSZO Ostrowiec Św.
03.11.2019
14:00

16. kolejka 09.11.2019

Hutnik Kraków
:
Avia Świdnik
09.11.2019
13:00
Korona II Kielce
:
Podhale Nowy Targ
09.11.2019
13:00
Wisła Puławy
:
Podlasie Biała Podlaska
09.11.2019
14:00
Wisłoka Dębica
:
Orlęta Radzyń Podlaski
09.11.2019
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
09.11.2019
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Motor Lublin
09.11.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Stal Kraśnik
10.11.2019
13:00
Sokół Sieniawa
:
Wisła Sandomierz
10.11.2019
14:00
Chełmianka Chełm
:
Jutrzenka Giebułtów
10.11.2019
14:00

17. kolejka 16.11.2019

Jutrzenka Giebułtów
:
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
:
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
:
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
17.11.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
17.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

3. kolejka 18.08.2019

18.08.2019
12:00
Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
17:00
Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
18.08.2019
19:00
Motor Lublin
:
Orlęta Radzyń Podlaski

2. kolejka 15.08.2019

15.08.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
Siarka Tarnobrzeg
15.08.2019
16:00
Podhale Nowy Targ
KSZO Ostrowiec Św.
15.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Wisłoka Dębica
15.08.2019
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Stal Kraśnik
15.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
1:2
Korona II Kielce
15.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
1:0
Wisła Puławy
15.08.2019
17:00
Avia Świdnik
1:0
Hetman Zamość
15.08.2019
17:00
Chełmianka Chełm
1:1
Motor Lublin
15.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
Hutnik Kraków

4. kolejka 24.08.2019

24.08.2019
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Hutnik Kraków
24.08.2019
17:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.08.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisłoka Dębica
24.08.2019
17:00
Avia Świdnik
:
Motor Lublin
24.08.2019
17:00
Sokół Sieniawa
:
Korona II Kielce
24.08.2019
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Hetman Zamość
24.08.2019
17:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KSZO Ostrowiec Św.
24.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
24.08.2019
17:00
Podhale Nowy Targ
:
Stal Kraśnik

Wiadomości ligowe


I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
19.08.2019
18:00
Garbarnia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
19.08.2019
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Wisła Kraków
19.08.2019
18:00
Dąbski
:
Wanda Kraków
19.08.2019
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Cracovia Kraków
19.08.2019
18:00

II liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
:
Wieczysta Kraków
19.08.2019
18:00
Victoria Kobierzyn
:
Armatura Kraków
19.08.2019
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Borek Kraków
19.08.2019
18:00
Strzelcy
:
Krakus Swoszowice
19.08.2019
18:00
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
19.08.2019
18:00

PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
4:0
ŁKS Łódź
16.08.2019
20:30
Śląsk Wrocław
2:1
Cracovia Kraków
17.08.2019
15:00
Arka Gdynia
0:0
Lech Poznań
17.08.2019
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Górnik Zabrze
17.08.2019
20:00
Piast Gliwice
:
Wisła Płock
18.08.2019
15:00
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
18.08.2019
17:30
Raków Częstochowa
:
Lechia Gdańsk
18.08.2019
17:30
Korona Kielce
:
Pogoń Szczecin
19.08.2019
18:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
0:1
Puszcza Niepołomice
16.08.2019
19:00
Sandecja Nowy Sącz
1:0
GKS Tychy
16.08.2019
19:10
Stal Mielec
2:0
Olimpia Grudziądz
16.08.2019
19:39
Odra Opole
0:1
Stomil Olsztyn
16.08.2019
17:30
Chojniczanka Chojnice
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.08.2019
20:00
Radomiak Radom
0:2
Warta Poznań
17.08.2019
18:00
Zagłębie Sosnowiec
1:0
Miedź Legnica
17.08.2019
15:00
Wigry Suwałki
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
17.08.2019
19:00
GKS Jastrzębie
:
GKS Bełchatów
17.08.2019
20:00

II liga

Skra Częstochowa
1:0
Górnik Polkowice
17.08.2019
16:00
Błękitni Stargard
1:3
GKS Katowice
17.08.2019
16:00
Pogoń Siedlce
0:1
Znicz Pruszków
17.08.2019
17:00
Stal Rzeszów
2:0
Lech II Poznań
17.08.2019
17:00
Gryf Wejherowo
0:3
Resovia Rzeszów
17.08.2019
17:00
Legionovia Legionowo
0:2
Garbarnia Kraków
17.08.2019
17:30
Bytovia Bytów
4:1
Stal Stalowa Wola
17.08.2019
18:00
Olimpia Elbląg
:
Widzew Łódź
17.08.2019
19:00
Górnik Łęczna
:
Elana Toruń
18.08.2019
13:05

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
:
Jutrzenka Giebułtów
18.08.2019
12:00
Wisłoka Dębica
:
Podlasie Biała Podlaska
18.08.2019
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Sokół Sieniawa
18.08.2019
17:00
Hutnik Kraków
:
Wisła Sandomierz
18.08.2019
17:00
Stal Kraśnik
:
Avia Świdnik
18.08.2019
17:00
Hetman Zamość
:
Podhale Nowy Targ
18.08.2019
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
18.08.2019
17:00
Wisła Puławy
:
Chełmianka Chełm
18.08.2019
17:00
Motor Lublin
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.08.2019
19:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
4:2
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
:
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
:
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
:
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
:
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
:
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Okocimski Brzesko
2:0
Poprad Rytro
17.08.2019
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:3
Limanovia Limanowa
17.08.2019
17:00
Poprad Muszyna
4:0
Tarnovia Tarnów
17.08.2019
13:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Glinik Gorlice
18.08.2019
17:00
Lubań Maniowy
:
Sandecja II Nowy Sącz
18.08.2019
16:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orkan Szczyrzyc
18.08.2019
17:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Unia Tarnów
18.08.2019
11:00
GKS Drwinia
:
Barciczanka Barcice
18.08.2019
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
1:3
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
:
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
:
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
:
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
:
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
:
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
:
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
:
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
:
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
:
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
:
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Niwa Nowa Wieś
1:3
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
1:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
:
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Polan Żabno
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
17.08.2019
17:00
Tuchovia Tuchów
1:3
Ciężkowianka Ciężkowice
17.08.2019
17:00
Metal Tarnów
13:0
LKS Ładna
17.08.2019
17:00
LKS Szynwałd
0:4
Dunajec Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Olimpia Wojnicz
:
Ikar Odporyszów
17.08.2019
17:30
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
18.08.2019
15:00
Wisła Szczucin
:
GLKS Gromnik
18.08.2019
17:00
Unia Niedomice
:
Zorza Zaczarnie
18.08.2019
17:30

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

LKS Gnojnik
3:2
Orzeł Dębno
17.08.2019
16:00
Raba Książnice
4:3
Olimpia Kąty
17.08.2019
17:00
Strażak Mokrzyska
5:0
Jadowniczanka Jadowniki
17.08.2019
17:00
Rylovia Rylowa
:
Olimpia B.
18.08.2019
12:00
Sokół Maszkienice
:
Radłovia Radłów
18.08.2019
17:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
:
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
:
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
:
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram
:
Zawisza R.
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
:
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
:
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

LKS Szaflary
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
17.08.2019
18:00
Sokół Słopnice
5:0
Granit Czarna Góra
17.08.2019
18:00
Laskovia
0:1
Jordan Jordanów
17.08.2019
17:00
Huragan Waksmund
:
Turbacz Mszana Dolna
18.08.2019
13:00
Jarmuta
:
Krokus
18.08.2019
17:00
LKS Rupniów
:
AKS Ujanowice
18.08.2019
17:30

Klasa A (Wieliczka)

Piast Łapanów
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
4:0
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
:
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
:
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
:
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

Klasa A (Myślenice)

Wróblowianka Wróblowice
7:2
Beskid Tokarnia
17.08.2019
15:00
Staw Polanka
3:3
Clavia Świątniki Górne
17.08.2019
17:00
Rokita Kornatka
0:1
Karpaty Siepraw
17.08.2019
17:00
Skalnik Trzemeśnia
5:2
Górki Myślenice
17.08.2019
17:00
Sokół Borzęta
2:0
Gościbia Sułkowice
17.08.2019
18:00
Lubomir Wiśniowa
1:0
LKS Rudnik
17.08.2019
17:00

Klasa A (Olkusz)

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
:
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
:
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka
17.08.2019
17:30
Wiarusy II
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
:
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
:
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lech Poznań
3:2
Górnik Zabrze
17.08.2019
12:00
Cracovia Kraków
1:3
Korona Kielce
17.08.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
1:2
Zagłębie Lubin
17.08.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
SMS Łódź
17.08.2019
11:00
Legia Warszawa
3:0
Arka G.
17.08.2019
14:00
Jagiellonia
5:1
Hutnik Kraków
17.08.2019
12:00
Śląsk Wrocław
:
Lechia
18.08.2019
12:00
Gwarek Zabrze
:
Wisła Kraków
18.08.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
0:3
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Wisła Kraków
5:0
Stal Rz.
17.08.2019
12:30
AP 21 Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
18.08.2019
14:30
KKP Korona
:
Motor Lublin
18.08.2019
12:00
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
20.08.2019
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Dalin Myślenice
17.08.2019
10:00
Górnik Wieliczka
3:2
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
Spartak S.
1:3
Sandecja Nowy Sącz
17.08.2019
11:00
Orkan Raba Wyżna
1:4
Puszcza Niepołomice
17.08.2019
16:00
Profi Zielonki
2:2
Unia Tarnów
17.08.2019
10:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
18.08.2019
11:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
18.08.2019
10:00
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Profi Zielonki
1:0
Garbarnia Kraków
17.08.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
4:2
Pcimianka
17.08.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:4
Hutnik Kraków
17.08.2019
13:30
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
20.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dąb P.
1:2
Soła Oświęcim
17.08.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:0
Limanovia Limanowa
17.08.2019
10:00
Unia Tarnów
:
Glinik/Karpatia Gorlice
18.08.2019
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Unia Tarnów
4:4
Unia Oświęcim
17.08.2019
13:00
Cracovia Kraków
:
Okocimski Brzesko
18.08.2019
10:00
Raba Dobczyce
:
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
16:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
19.08.2019
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Karol Wadowice
2:3
Podhale Nowy Targ
17.08.2019
11:00
MOSiR Bochnia
4:2
Limanovia
17.08.2019
09:30

II Małopolska Liga Młodzików

Kalwarianka
5:0
TS Wisła I Kraków
17.08.2019
11:00
Sandecja II
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
18.08.2019
10:00

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
:
SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
:
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
:
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
4:2
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
:
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
:
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00