facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
15.08.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
15.08.2019
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Zieleńczanka Zielonki
15.08.2019
16:00
LKS Niedźwiedź
Przebój Wolbrom
15.08.2019
17:00
LOT Balice
1:1
Proszowianka Proszowice
15.08.2019
17:00
KS Olkusz
2:3
Grębałowianka Kraków
15.08.2019
17:30
Piliczanka Pilica
Przemsza Klucze
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

KS Olkusz
0:3
Zieleńczanka Zielonki
24.08.2019
11:00
LOT Balice
1:3
Przebój Wolbrom
24.08.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Bolesław Bukowno
24.08.2019
17:00
Spójnia Osiek
0:1
Proszowianka Proszowice
24.08.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
25.08.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Przemsza Klucze
25.08.2019
17:00

4. kolejka 31.08.2019

Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
31.08.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Spójnia Osiek
31.08.2019
17:00
KS Olkusz
Piliczanka Pilica
31.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice
31.08.2019
17:00
Pogoń Miechów
3:0
LOT Balice
31.08.2019
17:30
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
31.08.2019
17:00
Grębałowianka Kraków
LKS Niedźwiedź
01.09.2019
15:00

5. kolejka 07.09.2019

Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
07.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
07.09.2019
17:00
LOT Balice
0:2
Przemsza Klucze
07.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
3:1
Przebój Wolbrom
07.09.2019
14:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
08.09.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Bolesław Bukowno
08.09.2019
17:00
Proszowianka Proszowice
2:0
Pogoń Miechów
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Bolesław Bukowno
Orzeł Iwanowice
14.09.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
LOT Balice
14.09.2019
16:00
Pogoń Miechów
0:0
Spójnia Osiek
14.09.2019
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Przebój Wolbrom
14.09.2019
16:30
KS Olkusz
LKS Niedźwiedź
14.09.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:1
Proszowianka Proszowice
14.09.2019
15:00
Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

7. kolejka 21.09.2019

Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
2:1
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

8. kolejka 28.09.2019

Bolesław Bukowno
0:1
Proszowianka Proszowice
28.09.2019
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Pogoń Miechów
28.09.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Spójnia Osiek
28.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
28.09.2019
16:00
KS Olkusz
4:1
LOT Balice
28.09.2019
16:30
Prądniczanka Kraków
LKS Niedźwiedź
28.09.2019
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Przebój Wolbrom
28.09.2019
 

9. kolejka 05.10.2019

LOT Balice
0:2
Piliczanka Pilica
05.10.2019
15:00
Przebój Wolbrom
6:0
Grębałowianka Kraków
05.10.2019
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Przemsza Klucze
05.10.2019
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Bolesław Bukowno
05.10.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
2:8
Prądniczanka Kraków
06.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
6:0
KS Olkusz
06.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki
06.10.2019
15:30

10. kolejka 12.10.2019

Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
12.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
12.10.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
12.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Orzeł Iwanowice
12.10.2019
15:30
KS Olkusz
1:1
Spójnia Osiek
12.10.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
LOT Balice
12.10.2019
18:00
Piliczanka Pilica
Proszowianka Proszowice
13.10.2019
15:00

11. kolejka 19.10.2019

Przebój Wolbrom
3:0
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00
LOT Balice
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

12. kolejka 26.10.2019

Zieleńczanka Zielonki
0:2
Grębałowianka Kraków
26.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Proszowianka Proszowice
26.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:1
Przemsza Klucze
26.10.2019
15:00
KS Olkusz
1:1
Pogoń Miechów
26.10.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
26.10.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
3:1
LOT Balice
27.10.2019
11:00
Piliczanka Pilica
3:1
Przebój Wolbrom
27.10.2019
11:00

13. kolejka 02.11.2019

Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
13:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
02.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
03.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
14:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
03.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
14:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
03.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:0
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
1:0
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
0:0
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
1:1
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
:
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Lech II Poznań
:
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny