facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

Prądniczanka Kraków
Pogoń Miechów
15.08.2019
11:00
Orzeł Iwanowice
Spójnia Osiek
15.08.2019
11:00
Bolesław Bukowno
1:1
Zieleńczanka Zielonki
15.08.2019
16:00
LKS Niedźwiedź
Przebój Wolbrom
15.08.2019
17:00
LOT Balice
1:1
Proszowianka Proszowice
15.08.2019
17:00
KS Olkusz
2:3
Grębałowianka Kraków
15.08.2019
17:30
Piliczanka Pilica
Przemsza Klucze
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Pogoń Miechów
LKS Niedźwiedź
17.08.2019
18:00
Bolesław Bukowno
1:1
KS Olkusz
17.08.2019
18:00
Spójnia Osiek
1:0
LOT Balice
18.08.2019
16:00
Przemsza Klucze
1:0
Prądniczanka Kraków
18.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Orzeł Iwanowice
18.08.2019
11:00
Zieleńczanka Zielonki
Proszowianka Proszowice
18.08.2019
11:00
Grębałowianka Kraków
Piliczanka Pilica
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

KS Olkusz
0:3
Zieleńczanka Zielonki
24.08.2019
11:00
LOT Balice
1:3
Przebój Wolbrom
24.08.2019
17:00
Prądniczanka Kraków
Grębałowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Piliczanka Pilica
0:1
Bolesław Bukowno
24.08.2019
17:00
Spójnia Osiek
0:1
Proszowianka Proszowice
24.08.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
Pogoń Miechów
25.08.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Przemsza Klucze
25.08.2019
17:00

4. kolejka 31.08.2019

Prądniczanka Kraków
Bolesław Bukowno
31.08.2019
17:00
Zieleńczanka Zielonki
3:1
Spójnia Osiek
31.08.2019
17:00
KS Olkusz
Piliczanka Pilica
31.08.2019
17:00
Przebój Wolbrom
Proszowianka Proszowice
31.08.2019
17:00
Pogoń Miechów
3:0
LOT Balice
31.08.2019
17:30
Przemsza Klucze
Orzeł Iwanowice
31.08.2019
17:00
Grębałowianka Kraków
LKS Niedźwiedź
01.09.2019
15:00

5. kolejka 07.09.2019

Piliczanka Pilica
1:3
Zieleńczanka Zielonki
07.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
KS Olkusz
07.09.2019
17:00
LOT Balice
0:2
Przemsza Klucze
07.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
3:1
Przebój Wolbrom
07.09.2019
14:00
Orzeł Iwanowice
Grębałowianka Kraków
08.09.2019
11:00
LKS Niedźwiedź
Bolesław Bukowno
08.09.2019
17:00
Proszowianka Proszowice
2:0
Pogoń Miechów
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Bolesław Bukowno
Orzeł Iwanowice
14.09.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
LOT Balice
14.09.2019
16:00
Pogoń Miechów
0:0
Spójnia Osiek
14.09.2019
16:30
Zieleńczanka Zielonki
1:3
Przebój Wolbrom
14.09.2019
16:30
KS Olkusz
LKS Niedźwiedź
14.09.2019
17:00
Przemsza Klucze
0:1
Proszowianka Proszowice
14.09.2019
15:00
Piliczanka Pilica
2:2
Prądniczanka Kraków
15.09.2019
16:00

7. kolejka 21.09.2019

Prądniczanka Kraków
Zieleńczanka Zielonki
21.09.2019
17:00
Przebój Wolbrom
2:1
Pogoń Miechów
21.09.2019
17:00
LKS Niedźwiedź
Piliczanka Pilica
21.09.2019
17:00
Spójnia Osiek
1:1
Przemsza Klucze
21.09.2019
16:00
LOT Balice
2:1
Bolesław Bukowno
22.09.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
KS Olkusz
22.09.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:0
Grębałowianka Kraków
22.09.2019
16:00

8. kolejka 28.09.2019

Bolesław Bukowno
0:1
Proszowianka Proszowice
28.09.2019
16:00
Zieleńczanka Zielonki
Pogoń Miechów
28.09.2019
16:00
Grębałowianka Kraków
0:1
Spójnia Osiek
28.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
Orzeł Iwanowice
28.09.2019
16:00
KS Olkusz
4:1
LOT Balice
28.09.2019
16:30
Prądniczanka Kraków
LKS Niedźwiedź
28.09.2019
17:00
Przemsza Klucze
3:1
Przebój Wolbrom
28.09.2019
 

9. kolejka 05.10.2019

LOT Balice
0:2
Piliczanka Pilica
05.10.2019
15:00
Przebój Wolbrom
6:0
Grębałowianka Kraków
05.10.2019
16:00
Pogoń Miechów
0:2
Przemsza Klucze
05.10.2019
16:00
Spójnia Osiek
1:1
Bolesław Bukowno
05.10.2019
16:00
Orzeł Iwanowice
2:8
Prądniczanka Kraków
06.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
6:0
KS Olkusz
06.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Zieleńczanka Zielonki
06.10.2019
15:30

10. kolejka 12.10.2019

Zieleńczanka Zielonki
Przemsza Klucze
12.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:5
Przebój Wolbrom
12.10.2019
15:00
Grębałowianka Kraków
2:0
Pogoń Miechów
12.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Orzeł Iwanowice
12.10.2019
15:30
KS Olkusz
1:1
Spójnia Osiek
12.10.2019
16:00
Prądniczanka Kraków
LOT Balice
12.10.2019
18:00
Piliczanka Pilica
Proszowianka Proszowice
13.10.2019
15:00

11. kolejka 19.10.2019

Przebój Wolbrom
3:0
KS Olkusz
19.10.2019
15:00
Spójnia Osiek
2:2
Piliczanka Pilica
19.10.2019
15:00
Przemsza Klucze
0:3
Grębałowianka Kraków
19.10.2019
15:00
LOT Balice
LKS Niedźwiedź
20.10.2019
15:30
Pogoń Miechów
2:0
Bolesław Bukowno
20.10.2019
15:15
Orzeł Iwanowice
2:7
Zieleńczanka Zielonki
20.10.2019
11:00
Proszowianka Proszowice
1:1
Prądniczanka Kraków
20.10.2019
15:00

12. kolejka 26.10.2019

Zieleńczanka Zielonki
0:2
Grębałowianka Kraków
26.10.2019
15:00
LKS Niedźwiedź
Proszowianka Proszowice
26.10.2019
15:00
Bolesław Bukowno
0:1
Przemsza Klucze
26.10.2019
15:00
KS Olkusz
1:1
Pogoń Miechów
26.10.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
0:0
Spójnia Osiek
26.10.2019
17:00
Orzeł Iwanowice
3:1
LOT Balice
27.10.2019
11:00
Piliczanka Pilica
3:1
Przebój Wolbrom
27.10.2019
11:00

13. kolejka 02.11.2019

Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
13:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
02.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice
03.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
14:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
03.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Grębałowianka Kraków
Bolesław Bukowno
02.11.2019
14:00
Przebój Wolbrom
3:1
Prądniczanka Kraków
02.11.2019
14:00
Przemsza Klucze
0:0
KS Olkusz
02.11.2019
14:00
Spójnia Osiek
3:1
LKS Niedźwiedź
02.11.2019
14:00
Pogoń Miechów
0:0
Piliczanka Pilica
03.11.2019
14:00
LOT Balice
4:1
Zieleńczanka Zielonki
03.11.2019
14:00
Proszowianka Proszowice
1:2
Orzeł Iwanowice

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków I)

Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja II Nowy Sącz
14.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00