facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

TS Węgrzce
Prokocim Kraków
15.08.2019
11:00
Wieczysta Kraków
Dąbski Kraków
15.08.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
15.08.2019
11:00
Kaszowianka Kaszów
Hutnik II Kraków
15.08.2019
14:00
Błękitni Modlnica
Piast Wołowice
15.08.2019
17:00
Borek Kraków
Kmita Zabierzów
15.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Hutnik II Kraków
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

Wiślanie II Jaśkowice
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00
Borek Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
25.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
9:1
Dąbski Kraków
25.08.2019
12:00
Bronowianka Kraków
2:1
Piast Wołowice
25.08.2019
17:00
TS Węgrzce
Kaszowianka Kaszów
25.08.2019
17:30

4. kolejka 31.08.2019

Kaszowianka Kaszów
Garbarnia II Kraków
31.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
3:0 v.o.
Borek Kraków
31.08.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika Borku, na boisku 3:1
Dąbski Kraków
Błękitni Modlnica
31.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
TS Węgrzce
31.08.2019
17:00
Piast Wołowice
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
31.08.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Kmita Zabierzów
01.09.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Bronowianka Kraków
04.09.2019
17:30

5. kolejka 06.09.2019

TS Węgrzce
Hutnik II Kraków
06.09.2019
17:00
Błękitni Modlnica
Kaszowianka Kaszów
07.09.2019
17:00
Borek Kraków
1:0
Dąbski Kraków
07.09.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
Wieczysta Kraków
08.09.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Nadwiślan Kraków
08.09.2019
11:00
Bronowianka Kraków
0:3
Prokocim Kraków
08.09.2019
17:00
Piast Wołowice
Kmita Zabierzów
08.09.2019
16:00

6. kolejka 14.09.2019

TS Węgrzce
Garbarnia II Kraków
14.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
14.09.2019
11:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
14.09.2019
16:30
Dąbski Kraków
Bronowianka Kraków
14.09.2019
16:30
Wieczysta Kraków
Błękitni Modlnica
14.09.2019
11:00
Hutnik II Kraków
Piast Wołowice
14.09.2019
16:00
Kaszowianka Kaszów
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

7. kolejka 21.09.2019

Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Garbarnia II Kraków
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Bronowianka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
6:1
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00

8. kolejka 28.09.2019

Hutnik II Kraków
Nadwiślan Kraków
28.09.2019
16:00
TS Węgrzce
3:0
Borek Kraków
28.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
0:0
Piast Wołowice
28.09.2019
16:00
Dąbski Kraków
Kmita Zabierzów
28.09.2019
16:00
Wieczysta Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
29.09.2019
11:00
Garbarnia II Kraków
3:1
Błękitni Modlnica
29.09.2019
15:30
Kaszowianka Kaszów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
29.09.2019
14:00

9. kolejka 05.10.2019

Bronowianka Kraków
1:5
TS Węgrzce
05.10.2019
15:30
Kmita Zabierzów
Kaszowianka Kaszów
05.10.2019
15:30
Borek Kraków
Garbarnia II Kraków
05.10.2019
16:00
Nadwiślan Kraków
1:4
Prokocim Kraków
05.10.2019
16:00
Błękitni Modlnica
Hutnik II Kraków
05.10.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:5
Wieczysta Kraków
06.10.2019
11:00
Piast Wołowice
3:2
Dąbski Kraków
06.10.2019
16:00

10. kolejka 12.10.2019

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Garbarnia II Kraków
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00
Hutnik II Kraków
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45

11. kolejka 19.10.2019

Wiślanie II Jaśkowice
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
1:5
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30
Borek Kraków
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

12. kolejka 26.10.2019

TS Węgrzce
4:1
Piast Wołowice
26.10.2019
15:30
Wieczysta Kraków
Nadwiślan Kraków
26.10.2019
11:00
Błękitni Modlnica
Wiślanie II Jaśkowice
26.10.2019
11:00
Borek Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
26.10.2019
15:00
Garbarnia II Kraków
Kmita Zabierzów
27.10.2019
10:00
Hutnik II Kraków
Dąbski Kraków
27.10.2019
14:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Prokocim Kraków
27.10.2019
14:00

13. kolejka 02.11.2019

Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
13:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
02.11.2019
14:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
11:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
03.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
14:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
03.11.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
14:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów

13. kolejka 02.11.2019

02.11.2019
13:00
Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
14:00
Kmita Zabierzów
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
Wieczysta Kraków
03.11.2019
11:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
14:00
Bronowianka Kraków
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.08.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
08.08.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
:
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.08.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Glinik Gorlice
08.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
:
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
:
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00