facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
Raba Dobczyce
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

2. kolejka 24.08.2019

Górnik Wieliczka
2:3
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:2
Radziszowianka Radziszów
24.08.2019
17:00
Orzeł Myślenice
3:1
Raba Dobczyce
24.08.2019
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
25.08.2019
17:00
Gdovia Gdów
1:2
Targowianka Targowisko
25.08.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
3:1
Pasternik Ochojno
25.08.2019
16:00

3. kolejka 31.08.2019

Raba Dobczyce
Jordan Sum Zakliczyn
31.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
Gdovia Gdów
31.08.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
Wiślanka Grabie
31.08.2019
16:00
Radziszowianka Radziszów
1:1
Górnik Wieliczka
01.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:2
Orzeł Myślenice
01.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
01.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
3:3
Błękitni Bodzanów
01.09.2019
16:00

4. kolejka 07.09.2019

Górnik Wieliczka
Raba Dobczyce
07.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
Targowianka Targowisko
07.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
3:1
Tempo Rzeszotary
07.09.2019
17:00
Orzeł Myślenice
Błękitni Bodzanów
07.09.2019
17:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
08.09.2019
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:1
Pasternik Ochojno
08.09.2019
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
LKS Śledziejowice
08.09.2019
16:30

5. kolejka 14.09.2019

Orzeł Myślenice
Jordan Sum Zakliczyn
14.09.2019
17:00
Raba Dobczyce
Gdovia Gdów
14.09.2019
11:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Błękitni Bodzanów
14.09.2019
17:00
LKS Śledziejowice
Wiślanka Grabie
14.09.2019
16:00
Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
15.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
15.09.2019
16:00

6. kolejka 21.09.2019

Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
4:1
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Błękitni Bodzanów
2:4
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
3:2
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Gdovia Gdów
0:2
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Orzeł Myślenice
Gdovia Gdów
28.09.2019
16:30
Raba Dobczyce
Wiślanka Grabie
28.09.2019
16:00
Radziszowianka Radziszów
2:0
Wiarusy Igołomia
28.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
3:2
Dziecanovia Dziekanowice
28.09.2019
16:00
LKS Śledziejowice
Tempo Rzeszotary
28.09.2019
16:30
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Górnik Wieliczka
28.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
2:1
Błękitni Bodzanów
29.09.2019
14:30

8. kolejka 05.10.2019

Wiślanka Grabie
Pasternik Ochojno
05.10.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Radziszowianka Radziszów
05.10.2019
16:00
Targowianka Targowisko
LKS Śledziejowice
05.10.2019
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
Orzeł Myślenice
05.10.2019
16:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Górnik Wieliczka
05.10.2019
16:00
Wiarusy Igołomia
Raba Dobczyce
06.10.2019
16:00
Gdovia Gdów
Jordan Sum Zakliczyn
06.10.2019
15:00

9. kolejka 12.10.2019

Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
12.10.2019
15:00
Raba Dobczyce
Tempo Rzeszotary
12.10.2019
15:30
LKS Śledziejowice
Błękitni Bodzanów
12.10.2019
15:30
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Dziecanovia Dziekanowice
12.10.2019
15:00
Orzeł Myślenice
Wiślanka Grabie
13.10.2019
15:30
Radziszowianka Radziszów
6:0
Targowianka Targowisko
13.10.2019
15:00
Pasternik Ochojno
2:1
Wiarusy Igołomia
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Wiarusy Igołomia
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
1:1
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00
Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

Orzeł Myślenice
Tempo Rzeszotary
26.10.2019
15:00
Górnik Wieliczka
Wiślanka Grabie
26.10.2019
14:00
Raba Dobczyce
LKS Śledziejowice
26.10.2019
15:00
Gdovia Gdów
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.10.2019
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
Wiarusy Igołomia
26.10.2019
15:00
Radziszowianka Radziszów
0:1
Błękitni Bodzanów
27.10.2019
14:00
Pasternik Ochojno
0:2
Targowianka Targowisko
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Radziszowianka Radziszów
Raba Dobczyce
02.11.2019
14:00
Tempo Rzeszotary
0:2
Jordan Sum Zakliczyn
02.11.2019
14:00
LKS Śledziejowice
Pasternik Ochojno
02.11.2019
14:00
Wiślanka Grabie
4:0
Gdovia Gdów
03.11.2019
13:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Górnik Wieliczka
03.11.2019
14:00
Targowianka Targowisko
Orzeł Myślenice
03.11.2019
14:00
Błękitni Bodzanów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
09.11.2019
14:00
Górnik Wieliczka
1:0
Tempo Rzeszotary
09.11.2019
13:00
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
09.11.2019
13:30
Gdovia Gdów
3:3
Wiarusy Igołomia
09.11.2019
13:00
Jordan Sum Zakliczyn
7:1
Targowianka Targowisko
09.11.2019
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
Wiślanka Grabie
09.11.2019
14:00
Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
09.11.2019
13:00
Górnik Wieliczka
1:0
Tempo Rzeszotary
09.11.2019
13:30
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
09.11.2019
13:00
Gdovia Gdów
3:3
Wiarusy Igołomia
09.11.2019
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
7:1
Targowianka Targowisko
09.11.2019
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
Wiślanka Grabie
10.11.2019
14:00
Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Orzeł Myślenice
LKS Śledziejowice
09.11.2019
13:00
Górnik Wieliczka
1:0
Tempo Rzeszotary
09.11.2019
13:30
Raba Dobczyce
Błękitni Bodzanów
09.11.2019
13:00
Gdovia Gdów
3:3
Wiarusy Igołomia
09.11.2019
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
7:1
Targowianka Targowisko
09.11.2019
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
Wiślanka Grabie
10.11.2019
14:00
Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów

Wiadomości ligowe