facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Dalin Myślenice
2:0
Sokół Kocmyrzów
10.08.2019
17:00
MKS Trzebinia
Czarni Staniątki
10.08.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
LKS Rajsko
10.08.2019
13:00
Unia Oświęcim
Cracovia II Kraków
10.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
Wisła II Kraków
10.08.2019
15:00
LKS Jawiszowice
Beskid Andrychów
11.08.2019
17:00
walkower, występ nieuprawnionych do gry zawodników w zespole Jawiszowic (zbyt późno opłacone kary za żółte kartki), na boisku 0:1
Orzeł Ryczów
2:1
Clepardia Kraków
11.08.2019
17:00
Skawinka Skawina
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
11.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
11.08.2019
16:30

2. kolejka 14.08.2019

Beskid Andrychów
Pcimianka Pcim
14.08.2019
17:30
Wisła II Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
14.08.2019
17:30
Wiślanie Jaśkowice
1:0
Dalin Myślenice
14.08.2019
17:30
Skawinka Skawina
3:2
Słomniczanka Słomniki
15.08.2019
17:00
LKS Rajsko
MKS Trzebinia
15.08.2019
17:00
Cracovia II Kraków
Orzeł Ryczów
15.08.2019
12:00
Czarni Staniątki
3:2
Unia Oświęcim
15.08.2019
17:00
Clepardia Kraków
2:4
LKS Jawiszowice
15.08.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.08.2019
17:30

3. kolejka 17.08.2019

Dalin Myślenice
Wisła II Kraków
17.08.2019
17:00
Pcimianka Pcim
3:1
Clepardia Kraków
18.08.2019
16:30
MKS Trzebinia
2:2
Skawinka Skawina
18.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
1:0
Czarni Staniątki
18.08.2019
17:00
Unia Oświęcim
LKS Rajsko
18.08.2019
17:30
Słomniczanka Słomniki
1:0
Sokół Kocmyrzów
18.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wiślanie Jaśkowice
18.08.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
Beskid Andrychów
18.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
1:10
Cracovia II Kraków
18.08.2019
17:00

4. kolejka 24.08.2019

Clepardia Kraków
Orzeł Piaski Wielkie
24.08.2019
11:00
Skawinka Skawina
Unia Oświęcim
24.08.2019
17:00
Sokół Kocmyrzów
MKS Trzebinia
24.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
24.08.2019
17:30
LKS Rajsko
Orzeł Ryczów
24.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Słomniczanka Słomniki
24.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
Pcimianka Pcim
24.08.2019
12:00
Wisła II Kraków
Beskid Andrychów
25.08.2019
11:00
Czarni Staniątki
0:3
LKS Jawiszowice
25.08.2019
17:00

5. kolejka 28.08.2019

Pcimianka Pcim
5:2
Czarni Staniątki
28.08.2019
17:30
MKS Trzebinia
1:1
Wiślanie Jaśkowice
28.08.2019
17:00
Beskid Andrychów
Clepardia Kraków
28.08.2019
17:30
Sokół Kocmyrzów
Unia Oświęcim
28.08.2019
17:00
LKS Jawiszowice
2:1
LKS Rajsko
28.08.2019
17:00
Orzeł Ryczów
3:0
Skawinka Skawina
28.08.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Wisła II Kraków
28.08.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
1:6
Dalin Myślenice
28.08.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
Cracovia II Kraków
28.08.2019
17:00

6. kolejka 31.08.2019

Czarni Staniątki
Orzeł Piaski Wielkie
31.08.2019
17:00
Dalin Myślenice
0:0
MKS Trzebinia
31.08.2019
12:00
LKS Rajsko
1:3
Pcimianka Pcim
31.08.2019
17:00
Wiślanie Jaśkowice
4:0
Unia Oświęcim
31.08.2019
11:00
Cracovia II Kraków
Beskid Andrychów
31.08.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
3:3
Orzeł Ryczów
01.09.2019
11:00
Skawinka Skawina
2:0
LKS Jawiszowice
01.09.2019
17:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
2:3
Słomniczanka Słomniki
01.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
Clepardia Kraków
01.09.2019
11:00

7. kolejka 07.09.2019

Clepardia Kraków
1:6
Cracovia II Kraków
07.09.2019
11:00
MKS Trzebinia
2:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.09.2019
17:00
Orzeł Ryczów
0:2
Wiślanie Jaśkowice
07.09.2019
17:00
LKS Jawiszowice
4:3
Sokół Kocmyrzów
07.09.2019
17:00
Unia Oświęcim
0:0
Dalin Myślenice
07.09.2019
12:00
Słomniczanka Słomniki
Wisła II Kraków
07.09.2019
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
4:2
LKS Rajsko
08.09.2019
12:00
Pcimianka Pcim
2:0
Skawinka Skawina
08.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
3:3
Czarni Staniątki
11.09.2019
17:00

8. kolejka 14.09.2019

Wiślanie Jaśkowice
LKS Jawiszowice
13.09.2019
17:00
Czarni Staniątki
Clepardia Kraków
14.09.2019
16:00
Dalin Myślenice
1:2
Orzeł Ryczów
14.09.2019
16:00
Skawinka Skawina
Orzeł Piaski Wielkie
14.09.2019
17:00
LKS Rajsko
Beskid Andrychów
14.09.2019
17:00
Słomniczanka Słomniki
0:1
MKS Trzebinia
14.09.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Pcimianka Pcim
15.09.2019
16:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Unia Oświęcim
15.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
Cracovia II Kraków
15.09.2019
13:00

9. kolejka 21.09.2019

Clepardia Kraków
3:1
LKS Rajsko
21.09.2019
11:00
Beskid Andrychów
Skawinka Skawina
21.09.2019
16:00
MKS Trzebinia
Wisła II Kraków
21.09.2019
16:00
Orzeł Ryczów
0:1
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
21.09.2019
16:00
LKS Jawiszowice
2:5
Dalin Myślenice
21.09.2019
16:30
Cracovia II Kraków
Czarni Staniątki
21.09.2019
16:30
Unia Oświęcim
Słomniczanka Słomniki
22.09.2019
12:00
Orzeł Piaski Wielkie
Sokół Kocmyrzów
22.09.2019
11:00
Pcimianka Pcim
0:1
Wiślanie Jaśkowice
22.09.2019
16:30

10. kolejka 28.09.2019

MKS Trzebinia
2:1
Unia Oświęcim
28.09.2019
11:00
Dalin Myślenice
Pcimianka Pcim
28.09.2019
16:00
Sokół Kocmyrzów
Beskid Andrychów
28.09.2019
16:00
Wiślanie Jaśkowice
Orzeł Piaski Wielkie
28.09.2019
11:00
LKS Rajsko
Cracovia II Kraków
28.09.2019
16:00
Słomniczanka Słomniki
1:1
Orzeł Ryczów
28.09.2019
16:00
Skawinka Skawina
Clepardia Kraków
28.09.2019
16:00
Wisła II Kraków
Czarni Staniątki
29.09.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
LKS Jawiszowice
29.09.2019
13:00

11. kolejka 05.10.2019

Clepardia Kraków
4:0
Sokół Kocmyrzów
05.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
Wiślanie Jaśkowice
05.10.2019
15:30
Unia Oświęcim
Wisła II Kraków
05.10.2019
15:30
LKS Jawiszowice
Słomniczanka Słomniki
05.10.2019
15:30
Orzeł Piaski Wielkie
Dalin Myślenice
05.10.2019
15:30
Cracovia II Kraków
3:0
Skawinka Skawina
06.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
0:2
MKS Trzebinia
06.10.2019
15:30
Czarni Staniątki
0:1
LKS Rajsko
06.10.2019
15:00
Pcimianka Pcim
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
06.10.2019
15:30

12. kolejka 12.10.2019

MKS Trzebinia
5:1
LKS Jawiszowice
12.10.2019
11:00
Dalin Myślenice
2:2
Beskid Andrychów
12.10.2019
15:00
Skawinka Skawina
Czarni Staniątki
12.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
Cracovia II Kraków
12.10.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
Clepardia Kraków
12.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
2:5
Orzeł Ryczów
12.10.2019
15:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Orzeł Piaski Wielkie
12.10.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
Pcimianka Pcim
12.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
LKS Rajsko
13.10.2019
11:00

13. kolejka 19.10.2019

Clepardia Kraków
2:1
Dalin Myślenice
19.10.2019
11:00
Beskid Andrychów
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19.10.2019
15:00
LKS Jawiszowice
2:2
Unia Oświęcim
19.10.2019
15:00
Orzeł Piaski Wielkie
Słomniczanka Słomniki
19.10.2019
15:00
LKS Rajsko
4:3
Skawinka Skawina
19.10.2019
15:00
Cracovia II Kraków
Wiślanie Jaśkowice
20.10.2019
12:00
Orzeł Ryczów
Wisła II Kraków
20.10.2019
15:00
Czarni Staniątki
2:0
Sokół Kocmyrzów
20.10.2019
11:00
Pcimianka Pcim
1:0
MKS Trzebinia
20.10.2019
15:30

14. kolejka 26.10.2019

MKS Trzebinia
Orzeł Piaski Wielkie
26.10.2019
15:00
Dalin Myślenice
Cracovia II Kraków
26.10.2019
15:00
Sokół Kocmyrzów
3:4
LKS Rajsko
26.10.2019
15:00
Wiślanie Jaśkowice
Czarni Staniątki
26.10.2019
11:00
Unia Oświęcim
1:2
Pcimianka Pcim
26.10.2019
15:00
Słomniczanka Słomniki
1:0
Beskid Andrychów
26.10.2019
15:00
Wisła II Kraków
Skawinka Skawina
27.10.2019
11:00
Orzeł Ryczów
3:1
LKS Jawiszowice
27.10.2019
14:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
Clepardia Kraków
27.10.2019
14:00

15. kolejka 02.11.2019

Clepardia Kraków
Słomniczanka Słomniki
02.11.2019
11:00
Beskid Andrychów
MKS Trzebinia
02.11.2019
14:00
Cracovia II Kraków
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
02.11.2019
12:00
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
02.11.2019
14:00
LKS Jawiszowice
Wisła II Kraków
02.11.2019
14:00
Orzeł Piaski Wielkie
Unia Oświęcim
03.11.2019
12:00
Czarni Staniątki
0:4
Dalin Myślenice
03.11.2019
13:00
Pcimianka Pcim
3:3
Orzeł Ryczów
03.11.2019
14:00
Skawinka Skawina
1:3
Sokół Kocmyrzów
03.11.2019
14:00

16. kolejka 09.11.2019

MKS Trzebinia
Clepardia Kraków
09.11.2019
11:00
Dalin Myślenice
5:0
LKS Rajsko
09.11.2019
11:00
Sokół Kocmyrzów
Wisła II Kraków
09.11.2019
13:30
Wiślanie Jaśkowice
Skawinka Skawina
09.11.2019
11:00
Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
09.11.2019
13:00
LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim
09.11.2019
13:30
Słomniczanka Słomniki
Cracovia II Kraków
09.11.2019
13:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

17. kolejka 16.11.2019

Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
13:30
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
 
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
 
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
16.11.2019
 
Pcimianka Pcim
:
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
:
Dalin Myślenice
17.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

17. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
11:00
Clepardia Kraków
:
Unia Oświęcim
16.11.2019
12:00
Czarni Staniątki
:
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
13:30
Beskid Andrychów
:
Orzeł Ryczów
16.11.2019
 
LKS Rajsko
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
 
Cracovia II Kraków
:
MKS Trzebinia
16.11.2019
 
Sokół Kocmyrzów
:
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
17.11.2019
13:30
Pcimianka Pcim
:
Wisła II Kraków
17.11.2019
14:00
Skawinka Skawina
:
Dalin Myślenice

16. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:00
MKS Trzebinia
Clepardia Kraków
09.11.2019
11:00
Dalin Myślenice
5:0
LKS Rajsko
09.11.2019
13:30
Sokół Kocmyrzów
Wisła II Kraków
09.11.2019
11:00
Wiślanie Jaśkowice
Skawinka Skawina
09.11.2019
13:00
Unia Oświęcim
Beskid Andrychów
09.11.2019
13:30
LKS Jawiszowice
Pcimianka Pcim
09.11.2019
13:00
Słomniczanka Słomniki
Cracovia II Kraków
10.11.2019
11:00
Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
13:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.11.2019
12:40

II liga

Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
10.11.2019
13:00
Sokół Sieniawa
0:0
Wisła Sandomierz
10.11.2019
14:00
Chełmianka Chełm
0:1
Jutrzenka Giebułtów
10.11.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
1:1
Lubań Maniowy
10.11.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
10.11.2019
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.11.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
0:4
Tempo Białka
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Odwołane ze względu na zły stan murawy
Naprzód Sobolów
1:1
Sokół Maszkienice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan boiska
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
11:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Granit Czarna Góra
:
Jarmuta
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy
Jordan Jordanów
6:1
LKS Rupniów
10.11.2019
13:30
Laskovia
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
10.11.2019
13:30
Krokus
1:2
LKS Szaflary
10.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:30
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
7:3
Prądniczanka II Kraków
10.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
14:00
Kabel Kraków
0:1
Płomień Kostrze
10.11.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2019
13:30

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
4:0
Promień Przeginia
10.11.2019
13:30
Sokół Gołaczewy
3:3
Trzy Korony Żarnowiec
10.11.2019
13:00
Spartak Charsznica
2:6
Leśnik Gorenice
10.11.2019
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Pilica Wierbka
10.11.2019
13:00
Unia Jaroszowiec
5:3
Strażak Przybysławice
10.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
11:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice
10.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
14:00
Agricola Klimontów
2:0
Juvenia Prandocin
10.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
4:2
Kmita II Zabierzów
10.11.2019
13:30

Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
10.11.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
13:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
11:00
Nadwiślan Rusocice
:
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna
10.11.2019
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
10.11.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
10.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
:
Tęcza Słomiróg
10.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane. Zły stan murawy.

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
0:0
Jagiellonia
10.11.2019
11:30
Hutnik Kraków
2:2
Escola Varsovia Warszawa
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00
KKP Korona
1:1
Górnik Ł.
10.11.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
4:7
Podhale Nowy Targ
10.11.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Puszcza Niepołomice
10.11.2019
10:00
Pcimianka Pcim
4:2
Sandecja Nowy Sącz
10.11.2019
13:30
Spartak S.
0:2
Garbarnia Kraków
10.11.2019
10:00
Orkan Raba Wyżna
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.11.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
10.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
11.11.2019
13:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
11:00
Spotkanie odwołane, ze względu na zły stan murawy.
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
12:30
Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
11:30
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Ł.
10.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała
10.11.2019
18:00