facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Niwa Nowa Wieś
4:1
Halniak Maków Podhalański
10.08.2019
11:00
MKS Libiąż
Garbarz Zembrzyce_
10.08.2019
11:00
KS Chełmek
2:1
Victoria Jaworzno
10.08.2019
11:00
Brzezina Osiek
4:0
LKS Żarki
10.08.2019
17:00
Tempo Białka
Sosnowianka Stanisław Dln
10.08.2019
17:00
LKS Gorzów
1:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.08.2019
17:00
Zatorzanka Zator
3:1
Nadwiślanin Gromiec
10.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
Arka Babice
10.08.2019
18:00

2. kolejka 15.08.2019

LKS Żarki
1:8
Niwa Nowa Wieś
14.08.2019
17:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
KS Chełmek
15.08.2019
17:00
Arka Babice
1:2
Tempo Białka
15.08.2019
11:00
Victoria Jaworzno
1:1
Brzezina Osiek
15.08.2019
14:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Nadwiślanin Gromiec
15.08.2019
17:00
LKS Gorzów
0:4
MKS Libiąż
15.08.2019
17:00
Garbarz Zembrzyce_
4:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
15.08.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:2
Zatorzanka Zator
15.08.2019
17:00

3. kolejka 17.08.2019

Niwa Nowa Wieś
Victoria Jaworzno
17.08.2019
16:00
Zatorzanka Zator
3:2
LKS Żarki
17.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
4:0
Sosnowianka Stanisław Dln
17.08.2019
17:00
KS Chełmek
8:1
Arka Babice
17.08.2019
17:00
MKS Libiąż
Kalwarianka Kalwaria Z.
17.08.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
3:2
Halniak Maków Podhalański
18.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
3:3
LKS Gorzów
18.08.2019
17:00
Tempo Białka
Garbarz Zembrzyce_
18.08.2019
17:00

4. kolejka 24.08.2019

Garbarz Zembrzyce_
KS Chełmek
24.08.2019
11:00
Halniak Maków Podhalański
Kalwarianka Kalwaria Z.
24.08.2019
17:00
Arka Babice
0:1
Brzezina Osiek
24.08.2019
11:00
LKS Żarki
Nadwiślanin Gromiec
24.08.2019
17:00
LKS Gorzów
Tempo Białka
24.08.2019
17:00
Victoria Jaworzno
Zatorzanka Zator
24.08.2019
17:00
MKS Libiąż
Babia Góra Sucha Beskidzka
25.08.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:6
Niwa Nowa Wieś
25.08.2019
17:00

5. kolejka 31.08.2019

Niwa Nowa Wieś
3:0
Arka Babice
31.08.2019
11:00
Zatorzanka Zator
2:0
Sosnowianka Stanisław Dln
31.08.2019
17:00
Brzezina Osiek
3:0
Garbarz Zembrzyce_
31.08.2019
17:00
KS Chełmek
LKS Gorzów
31.08.2019
17:00
Nadwiślanin Gromiec
Victoria Jaworzno
31.08.2019
17:00
Halniak Maków Podhalański
2:2
LKS Żarki
31.08.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.08.2019
17:00
Tempo Białka
MKS Libiąż
31.08.2019
17:00

6. kolejka 07.09.2019

Garbarz Zembrzyce_
3:2
Niwa Nowa Wieś
07.09.2019
17:00
LKS Gorzów
1:1
Brzezina Osiek
07.09.2019
17:00
Victoria Jaworzno
1:0
Halniak Maków Podhalański
07.09.2019
17:00
Arka Babice
0:2
Zatorzanka Zator
07.09.2019
17:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:3
Tempo Białka
07.09.2019
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
0:1
LKS Żarki
07.09.2019
17:00
MKS Libiąż
0:3
KS Chełmek
08.09.2019
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
Nadwiślanin Gromiec
08.09.2019
17:00

7. kolejka 14.09.2019

Brzezina Osiek
MKS Libiąż
14.09.2019
13:00
Zatorzanka Zator
0:1
Garbarz Zembrzyce_
14.09.2019
16:00
Niwa Nowa Wieś
3:0
LKS Gorzów
14.09.2019
16:00
KS Chełmek
Babia Góra Sucha Beskidzka
14.09.2019
16:00
Nadwiślanin Gromiec
5:0
Arka Babice
14.09.2019
11:00
Halniak Maków Podhalański
Sosnowianka Stanisław Dln
14.09.2019
16:00
LKS Żarki
2:4
Victoria Jaworzno
14.09.2019
16:00
Tempo Białka
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.09.2019
16:00

8. kolejka 21.09.2019

MKS Libiąż
2:5
Niwa Nowa Wieś
21.09.2019
16:00
Garbarz Zembrzyce_
2:0
Nadwiślanin Gromiec
21.09.2019
16:00
LKS Gorzów
Zatorzanka Zator
21.09.2019
16:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
2:3
Victoria Jaworzno
21.09.2019
16:00
Arka Babice
2:1
Halniak Maków Podhalański
21.09.2019
16:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
Brzezina Osiek
21.09.2019
11:00
Tempo Białka
2:0
KS Chełmek
21.09.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:4
LKS Żarki
22.09.2019
16:00

9. kolejka 28.09.2019

Nadwiślanin Gromiec
4:2
LKS Gorzów
28.09.2019
11:00
Brzezina Osiek
2:1
Tempo Białka
28.09.2019
16:00
LKS Żarki
0:0
Arka Babice
28.09.2019
16:00
Halniak Maków Podhalański
1:0
Garbarz Zembrzyce_
28.09.2019
16:00
Victoria Jaworzno
1:1
Sosnowianka Stanisław Dln
28.09.2019
16:00
Zatorzanka Zator
4:1
MKS Libiąż
29.09.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
1:1
Babia Góra Sucha Beskidzka
29.09.2019
12:00
KS Chełmek
4:1
Kalwarianka Kalwaria Z.
29.09.2019
16:00

10. kolejka 05.10.2019

MKS Libiąż
1:4
Nadwiślanin Gromiec
05.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
4:1
LKS Żarki
05.10.2019
15:00
KS Chełmek
3:0
Brzezina Osiek
05.10.2019
15:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
3:2
Sosnowianka Stanisław Dln
05.10.2019
15:00
Arka Babice
0:1
Victoria Jaworzno
05.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
4:1
Zatorzanka Zator
05.10.2019
15:00
LKS Gorzów
2:1
Halniak Maków Podhalański
05.10.2019
15:00
Tempo Białka
1:1
Niwa Nowa Wieś
05.10.2019
15:30

11. kolejka 12.10.2019

Halniak Maków Podhalański
6:3
MKS Libiąż
12.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
2:0
Kalwarianka Kalwaria Z.
12.10.2019
15:00
Niwa Nowa Wieś
0:1
KS Chełmek
12.10.2019
15:00
Victoria Jaworzno
1:2
Garbarz Zembrzyce_
12.10.2019
15:30
Zatorzanka Zator
1:1
Tempo Białka
13.10.2019
15:00
LKS Żarki
1:1
LKS Gorzów
13.10.2019
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
2:3
Arka Babice
13.10.2019
15:00
Nadwiślanin Gromiec
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

12. kolejka 19.10.2019

Kalwarianka Kalwaria Z.
3:1
Arka Babice
19.10.2019
15:00
Garbarz Zembrzyce_
4:1
Sosnowianka Stanisław Dln
19.10.2019
15:00
Brzezina Osiek
1:5
Niwa Nowa Wieś
19.10.2019
15:00
KS Chełmek
3:0
Zatorzanka Zator
19.10.2019
15:00
MKS Libiąż
3:1
LKS Żarki
19.10.2019
15:00
LKS Gorzów
2:0
Victoria Jaworzno
19.10.2019
15:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
2:0
Halniak Maków Podhalański
20.10.2019
15:00
Tempo Białka
2:2
Nadwiślanin Gromiec
20.10.2019
15:00

13. kolejka 26.10.2019

Halniak Maków Podhalański
1:4
Tempo Białka
26.10.2019
13:30
Zatorzanka Zator
2:2
Brzezina Osiek
26.10.2019
13:30
LKS Żarki
0:0
Babia Góra Sucha Beskidzka
26.10.2019
13:30
Nadwiślanin Gromiec
2:1
KS Chełmek
26.10.2019
13:30
Niwa Nowa Wieś
3:3
Kalwarianka Kalwaria Z.
26.10.2019
13:30
Arka Babice
0:0
Garbarz Zembrzyce_
26.10.2019
13:30
Victoria Jaworzno
2:3
MKS Libiąż
26.10.2019
14:00
Sosnowianka Stanisław Dln
1:4
LKS Gorzów
27.10.2019
13:30

14. kolejka 02.11.2019

Kalwarianka Kalwaria Z.
Garbarz Zembrzyce_
02.11.2019
13:00
Brzezina Osiek
2:1
Nadwiślanin Gromiec
02.11.2019
13:00
Niwa Nowa Wieś
3:4
Zatorzanka Zator
02.11.2019
13:00
KS Chełmek
3:0
Halniak Maków Podhalański
02.11.2019
13:00
MKS Libiąż
5:1
Sosnowianka Stanisław Dln
02.11.2019
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:1
Victoria Jaworzno
02.11.2019
13:00
LKS Gorzów
3:0
Arka Babice
02.11.2019
14:00
Tempo Białka
6:0
LKS Żarki
02.11.2019
13:00

15. kolejka 09.11.2019

Halniak Maków Podhalański
4:1
Brzezina Osiek
09.11.2019
13:00
Garbarz Zembrzyce_
0:2
LKS Gorzów
09.11.2019
13:00
LKS Żarki
0:2
KS Chełmek
09.11.2019
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:6
Niwa Nowa Wieś
09.11.2019
13:00
Arka Babice
1:2
MKS Libiąż
09.11.2019
13:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
Tempo Białka
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Halniak Maków Podhalański
4:1
Brzezina Osiek
09.11.2019
13:00
Garbarz Zembrzyce_
0:2
LKS Gorzów
09.11.2019
13:00
LKS Żarki
0:2
KS Chełmek
09.11.2019
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:6
Niwa Nowa Wieś
09.11.2019
13:00
Arka Babice
1:2
MKS Libiąż
10.11.2019
11:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
Tempo Białka

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Halniak Maków Podhalański
4:1
Brzezina Osiek
09.11.2019
13:00
Garbarz Zembrzyce_
0:2
LKS Gorzów
09.11.2019
13:00
LKS Żarki
0:2
KS Chełmek
09.11.2019
13:00
Nadwiślanin Gromiec
2:6
Niwa Nowa Wieś
09.11.2019
13:00
Arka Babice
1:2
MKS Libiąż
10.11.2019
11:00
Zatorzanka Zator
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
13:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
Tempo Białka

Wiadomości ligowe


I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30