facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 10.08.2019

Grybovia Grybów
3:1
LKS Łużna
10.08.2019
16:00
Zawisza Rożnów
0:2
Orzeł Wojnarowa
10.08.2019
17:00
LKS Korzenna
0:0
Dunajec Nowy Sącz
11.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
Gród Podegrodzie
11.08.2019
15:00
Hart Tęgoborze
2:1
Kolejarz Stróże
11.08.2019
16:00
LKS Kobylanka
6:1
Sokół Stary Sącz
11.08.2019
16:00
LKS Zagórzany
3:2
LKS Uście Gorlickie
11.08.2019
17:00
Zyndram Łącko
2:1
Skalnik Kamionka Wielka
11.08.2019
17:00

2. kolejka 14.08.2019

Dunajec Nowy Sącz
2:1
Łosoś Łososina Dolna
14.08.2019
18:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:0
LKS Korzenna
14.08.2019
18:00
Sokół Stary Sącz
3:3
LKS Zagórzany
15.08.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:1
Hart Tęgoborze
15.08.2019
17:00
Kolejarz Stróże
1:2
LKS Kobylanka
15.08.2019
17:00
Orzeł Wojnarowa
5:0
LKS Uście Gorlickie
15.08.2019
17:00
LKS Łużna
1:0
Zyndram Łącko
15.08.2019
17:00
Zawisza Rożnów
:
Grybovia Grybów
15.08.2019
17:00

3. kolejka 17.08.2019

LKS Uście Gorlickie
5:1
Sokół Stary Sącz
17.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
3:2
Gród Podegrodzie
17.08.2019
17:00
Grybovia Grybów
1:1
Orzeł Wojnarowa
18.08.2019
11:00
Hart Tęgoborze
0:0
Dunajec Nowy Sącz
18.08.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:5
Kolejarz Stróże
18.08.2019
11:00
Zyndram Łącko
1:1
Zawisza Rożnów
18.08.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
18.08.2019
15:00
LKS Korzenna
6:0
LKS Łużna
18.08.2019
11:00

4. kolejka 24.08.2019

Orzeł Wojnarowa
0:3
Sokół Stary Sącz
24.08.2019
14:00
Dunajec Nowy Sącz
1:0
LKS Kobylanka
24.08.2019
17:00
LKS Łużna
0:1
Łosoś Łososina Dolna
24.08.2019
17:00
Gród Podegrodzie
4:1
LKS Zagórzany
25.08.2019
17:00
Zawisza Rożnów
0:4
LKS Korzenna
25.08.2019
12:00
Grybovia Grybów
1:2
Zyndram Łącko
25.08.2019
13:00
Kolejarz Stróże
6:2
LKS Uście Gorlickie
25.08.2019
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
2:2
Hart Tęgoborze
25.08.2019
17:00

5. kolejka 31.08.2019

LKS Uście Gorlickie
0:4
Gród Podegrodzie
31.08.2019
17:00
LKS Kobylanka
0:2
Skalnik Kamionka Wielka
31.08.2019
17:00
LKS Korzenna
1:2
Grybovia Grybów
01.09.2019
12:00
Łosoś Łososina Dolna
0:4
Zawisza Rożnów
01.09.2019
15:00
Sokół Stary Sącz
0:1
Kolejarz Stróże
01.09.2019
16:00
Hart Tęgoborze
7:1
LKS Łużna
01.09.2019
17:00
Zyndram Łącko
2:2
Orzeł Wojnarowa
01.09.2019
17:00
LKS Zagórzany
0:3
Dunajec Nowy Sącz
01.09.2019
17:00

6. kolejka 07.09.2019

LKS Łużna
2:3
LKS Kobylanka
07.09.2019
16:30
Gród Podegrodzie
1:1
Sokół Stary Sącz
07.09.2019
17:00
Dunajec Nowy Sącz
5:0
LKS Uście Gorlickie
07.09.2019
13:00
Orzeł Wojnarowa
2:2
Kolejarz Stróże
08.09.2019
17:00
Zyndram Łącko
1:2
LKS Korzenna
08.09.2019
13:00
Zawisza Rożnów
1:3
Hart Tęgoborze
08.09.2019
14:00
Grybovia Grybów
2:5
Łosoś Łososina Dolna
08.09.2019
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
6:1
LKS Zagórzany
08.09.2019
17:00

7. kolejka 14.09.2019

LKS Kobylanka
2:1
Zawisza Rożnów
14.09.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
1:1
Dunajec Nowy Sącz
14.09.2019
17:00
LKS Uście Gorlickie
3:2
Skalnik Kamionka Wielka
14.09.2019
17:00
LKS Korzenna
1:1
Orzeł Wojnarowa
15.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
5:0
Grybovia Grybów
15.09.2019
14:00
Łosoś Łososina Dolna
6:0
Zyndram Łącko
15.09.2019
15:00
Kolejarz Stróże
1:2
Gród Podegrodzie
15.09.2019
15:00
LKS Zagórzany
1:0
LKS Łużna
15.09.2019
16:00

8. kolejka 21.09.2019

Grybovia Grybów
1:3
LKS Kobylanka
21.09.2019
16:00
LKS Łużna
1:5
LKS Uście Gorlickie
21.09.2019
16:00
Dunajec Nowy Sącz
3:0
Kolejarz Stróże
21.09.2019
16:30
Orzeł Wojnarowa
1:0
Gród Podegrodzie
21.09.2019
16:30
Zyndram Łącko
1:2
Hart Tęgoborze
22.09.2019
12:00
LKS Korzenna
1:1
Łosoś Łososina Dolna
22.09.2019
14:00
Zawisza Rożnów
2:1
LKS Zagórzany
22.09.2019
16:00
Skalnik Kamionka Wielka
4:0
Sokół Stary Sącz
22.09.2019
16:30

9. kolejka 28.09.2019

LKS Uście Gorlickie
3:0
Zawisza Rożnów
28.09.2019
16:30
LKS Kobylanka
3:2
Zyndram Łącko
28.09.2019
15:30
Sokół Stary Sącz
2:2
LKS Łużna
29.09.2019
11:00
Hart Tęgoborze
4:0
LKS Korzenna
29.09.2019
14:00
Kolejarz Stróże
2:3
Skalnik Kamionka Wielka
29.09.2019
15:00
Łosoś Łososina Dolna
4:1
Orzeł Wojnarowa
29.09.2019
12:00
LKS Zagórzany
2:2
Grybovia Grybów
29.09.2019
15:00
Gród Podegrodzie
:
Dunajec Nowy Sącz
17.11.2019
11:00

10. kolejka 05.10.2019

Orzeł Wojnarowa
2:2
Dunajec Nowy Sącz
05.10.2019
15:00
Grybovia Grybów
4:1
LKS Uście Gorlickie
05.10.2019
16:00
LKS Korzenna
0:1
LKS Kobylanka
06.10.2019
11:00
Zyndram Łącko
2:0
LKS Zagórzany
06.10.2019
11:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:0
Gród Podegrodzie
06.10.2019
15:00
Łosoś Łososina Dolna
2:2
Hart Tęgoborze
06.10.2019
15:00
Zawisza Rożnów
0:1
Sokół Stary Sącz
06.10.2019
16:00
LKS Łużna
:
Kolejarz Stróże
17.11.2019
12:00

11. kolejka 12.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
1:3
Skalnik Kamionka Wielka
12.10.2019
15:00
LKS Uście Gorlickie
5:0
Zyndram Łącko
12.10.2019
16:00
Gród Podegrodzie
1:0
LKS Łużna
12.10.2019
16:00
LKS Kobylanka
1:3
Łosoś Łososina Dolna
12.10.2019
13:00
Sokół Stary Sącz
5:2
Grybovia Grybów
13.10.2019
11:00
LKS Zagórzany
1:1
LKS Korzenna
13.10.2019
12:00
Hart Tęgoborze
3:4
Orzeł Wojnarowa
13.10.2019
14:00
Kolejarz Stróże
2:2
Zawisza Rożnów
13.10.2019
14:00

12. kolejka 19.10.2019

Zawisza Rożnów
:
Gród Podegrodzie
19.10.2019
15:30
LKS Łużna
0:4
Dunajec Nowy Sącz
20.10.2019
14:00
LKS Korzenna
3:1
LKS Uście Gorlickie
20.10.2019
12:00
Grybovia Grybów
4:2
Kolejarz Stróże
20.10.2019
14:00
Zyndram Łącko
1:6
Sokół Stary Sącz
20.10.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
3:0
LKS Zagórzany
20.10.2019
15:30
Hart Tęgoborze
1:1
LKS Kobylanka
20.10.2019
15:30
Orzeł Wojnarowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
17.11.2019
12:00

13. kolejka 26.10.2019

Dunajec Nowy Sącz
4:0
Zawisza Rożnów
26.10.2019
15:00
Gród Podegrodzie
0:0
Grybovia Grybów
26.10.2019
15:30
LKS Kobylanka
0:0
Orzeł Wojnarowa
26.10.2019
15:30
LKS Uście Gorlickie
1:4
Łosoś Łososina Dolna
26.10.2019
15:30
Sokół Stary Sącz
1:0
LKS Korzenna
27.10.2019
15:00
Kolejarz Stróże
2:1
Zyndram Łącko
27.10.2019
14:00
LKS Zagórzany
1:1
Hart Tęgoborze
27.10.2019
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
5:1
LKS Łużna
27.10.2019
15:00

14. kolejka 02.11.2019

Orzeł Wojnarowa
5:0
LKS Łużna
02.11.2019
13:30
LKS Kobylanka
0:1
LKS Zagórzany
02.11.2019
14:00
LKS Korzenna
1:1
Kolejarz Stróże
03.11.2019
11:00
Łosoś Łososina Dolna
1:1
Sokół Stary Sącz
03.11.2019
11:00
Hart Tęgoborze
2:1
LKS Uście Gorlickie
03.11.2019
13:00
Zawisza Rożnów
1:4
Skalnik Kamionka Wielka
03.11.2019
14:00
Zyndram Łącko
3:0
Gród Podegrodzie
03.11.2019
14:00
Grybovia Grybów
1:2
Dunajec Nowy Sącz
03.11.2019
14:00

15. kolejka 09.11.2019

LKS Zagórzany
1:0
Orzeł Wojnarowa
09.11.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Zyndram Łącko
09.11.2019
13:00
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
09.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane
LKS Uście Gorlickie
1:1
LKS Kobylanka
09.11.2019
13:30
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Grybovia Grybów
09.11.2019
13:00
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Korzenna
09.11.2019
13:30
Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
11:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
LKS Zagórzany
1:0
Orzeł Wojnarowa
09.11.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Zyndram Łącko
09.11.2019
13:30
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
09.11.2019
13:30
LKS Uście Gorlickie
1:1
LKS Kobylanka
09.11.2019
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Grybovia Grybów
09.11.2019
13:30
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Korzenna
10.11.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
13:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
LKS Zagórzany
1:0
Orzeł Wojnarowa
09.11.2019
13:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Zyndram Łącko
09.11.2019
13:30
LKS Łużna
:
Zawisza Rożnów
09.11.2019
13:30
LKS Uście Gorlickie
1:1
LKS Kobylanka
09.11.2019
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
3:1
Grybovia Grybów
09.11.2019
13:30
Gród Podegrodzie
2:0
LKS Korzenna
10.11.2019
11:00
Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
13:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
2:2
Raków Częstochowa
10.11.2019
12:30
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
10.11.2019
17:30
Lech Poznań
0:0
Korona Kielce
10.11.2019
15:00

Fortuna I Liga

Chrobry Głogów
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
10.11.2019
12:40

II liga

Znicz Pruszków
0:6
Widzew Łódź
10.11.2019
13:05
Gryf Wejherowo
0:0
Elana Toruń
10.11.2019
13:00

III liga, grupa IV

Hetman Zamość
1:1
Stal Kraśnik
10.11.2019
13:00
Sokół Sieniawa
0:0
Wisła Sandomierz
10.11.2019
14:00
Chełmianka Chełm
0:1
Jutrzenka Giebułtów
10.11.2019
14:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Ryczów
3:0
Orzeł Piaski Wielkie
10.11.2019
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
0:2
Czarni Staniątki
10.11.2019
13:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Poprad Rytro
1:1
Lubań Maniowy
10.11.2019
13:30
Sandecja II Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
10.11.2019
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Barciczanka Barcice
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.11.2019
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
2:2
Kalwarianka Kalwaria Z.
10.11.2019
11:00
Sosnowianka Stanisław Dln
0:7
Babia Góra Sucha Beskidzka
10.11.2019
13:00
Victoria Jaworzno
0:4
Tempo Białka
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Orzeł Dębno
2:1
Raba Książnice
10.11.2019
13:00
LKS Gnojnik
:
Arkadia Olszyny
10.11.2019
13:00
Odwołane ze względu na zły stan murawy
Naprzód Sobolów
1:1
Sokół Maszkienice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
3:2
Wisła Szczucin
10.11.2019
13:00
Pogórze
1:4
Metal Tarnów
10.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
5:1
Ciężkowianka Ciężkowice
10.11.2019
13:00
LKS Ładna
3:3
Polan Żabno
10.11.2019
13:00
GLKS Gromnik
:
Zorza Zaczarnie
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan boiska
Dunajec Zakliczyn
2:0
Tuchovia Tuchów
10.11.2019
13:00
Dunajec Zbylitowska Góra
7:1
Unia Niedomice
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
3:1
Hart Tęgoborze
10.11.2019
11:00
Kolejarz Stróże
1:4
Łosoś Łososina Dolna
10.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Granit Czarna Góra
:
Jarmuta
10.11.2019
13:00
Odwołany ze względu na zły stan murawy
Jordan Jordanów
6:1
LKS Rupniów
10.11.2019
13:30
Laskovia
3:1
Babia Góra Lipnica Wielka
10.11.2019
13:30
Krokus
1:2
LKS Szaflary
10.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków I)

Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:30
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
7:3
Prądniczanka II Kraków
10.11.2019
13:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
14:00
Kabel Kraków
0:1
Płomień Kostrze
10.11.2019
11:00

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2019
13:30

Klasa A (Olkusz)

Legion Bydlin
4:0
Promień Przeginia
10.11.2019
13:30
Sokół Gołaczewy
3:3
Trzy Korony Żarnowiec
10.11.2019
13:00
Spartak Charsznica
2:6
Leśnik Gorenice
10.11.2019
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Pilica Wierbka
10.11.2019
13:00
Unia Jaroszowiec
5:3
Strażak Przybysławice
10.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
11:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice
10.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
2:4
Kosynierzy Łuczyce
10.11.2019
14:00
LKS Polanowice
3:3
Trątnowianka Trątnowice
10.11.2019
14:00
Olimpia Czaple Wielkie
1:5
Polonia Wilczkowice
10.11.2019
14:00
Agricola Klimontów
2:0
Juvenia Prandocin
10.11.2019
12:00

Klasa B (Kraków II)

Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
4:2
Kmita II Zabierzów
10.11.2019
13:30

Klasa B (Kraków III)

Rybitwy Kraków
1:5
Dragoons Kraków
10.11.2019
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
13:00
Lotnik II Kryspinów
:
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
11:00
Nadwiślan Rusocice
:
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna
10.11.2019
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
10.11.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
10.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
:
Tęcza Słomiróg
10.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane. Zły stan murawy.

Centralna Liga Juniorów U-18

Gwarek Zabrze
0:0
Jagiellonia
10.11.2019
11:30
Hutnik Kraków
2:2
Escola Varsovia Warszawa
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Motor Lublin
0:1
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00
KKP Korona
1:1
Górnik Ł.
10.11.2019
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Dunajec Nowy Sącz
4:7
Podhale Nowy Targ
10.11.2019
10:00
Górnik Wieliczka
2:4
Puszcza Niepołomice
10.11.2019
10:00
Pcimianka Pcim
4:2
Sandecja Nowy Sącz
10.11.2019
13:30
Spartak S.
0:2
Garbarnia Kraków
10.11.2019
10:00
Orkan Raba Wyżna
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.11.2019
13:00

II liga kobiet, gr. małopolska

Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
10.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
11.11.2019
13:00

III liga kobiet, gr. małopolska

Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
13:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Górnik Wieliczka
10.11.2019
11:00
Spotkanie odwołane, ze względu na zły stan murawy.
Prądniczanka II Kraków
5:0
Olimpia Osieczany
10.11.2019
13:00
Burza Roczyny
4:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
12:30
Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
11:30
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Ł.
10.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wanda Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała
10.11.2019
18:00