facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Jastrzębiec Książ Wielki
3:1
Wierzbowianka Wierzbno
24.08.2019
15:00
Orzeł Bębło
4:0
Szreniawa Koszyce
24.08.2019
11:00
Bibiczanka Bibice
8:2
Czarni 03 Grzegorzowice
24.08.2019
17:00
Galicja Raciborowice
Kapitol Racławice
24.08.2019
13:00
Prądniczanka II Kraków
1:3
Michałowianka Michałowice
25.08.2019
12:00
Spartak Wielkanoc
1:3
Płomień Kościelec
25.08.2019
17:00
Strażak Goszcza
Partyzant Dojazdów
25.08.2019
16:00

2. kolejka 31.08.2019

Partyzant Dojazdów
Bibiczanka Bibice
31.08.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Spartak Wielkanoc
31.08.2019
17:30
Płomień Kościelec
1:0
Prądniczanka II Kraków
31.08.2019
17:00
Michałowianka Michałowice
Orzeł Bębło
31.08.2019
11:00
Galicja Raciborowice
Strażak Goszcza
01.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
1:0
Jastrzębiec Książ Wielki
01.09.2019
17:00
Kapitol Racławice
Wierzbowianka Wierzbno
01.09.2019
11:00
walkower, występ nieuprawnionego zawodnika w drużynie Kapitolu, na boisku 7:0

3. kolejka 04.09.2019

Wierzbowianka Wierzbno
2:3
Szreniawa Koszyce
04.09.2019
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
Michałowianka Michałowice
04.09.2019
17:00
Orzeł Bębło
4:2
Płomień Kościelec
04.09.2019
17:30
Prądniczanka II Kraków
2:3
Czarni 03 Grzegorzowice
04.09.2019
17:30
Spartak Wielkanoc
0:2
Partyzant Dojazdów
04.09.2019
17:30
Bibiczanka Bibice
Galicja Raciborowice
04.09.2019
17:30
Strażak Goszcza
Kapitol Racławice
04.09.2019
17:00

4. kolejka 07.09.2019

Partyzant Dojazdów
Prądniczanka II Kraków
07.09.2019
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Orzeł Bębło
07.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
1:2
Bibiczanka Bibice
08.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
Spartak Wielkanoc
08.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
1:3
Szreniawa Koszyce
08.09.2019
11:00
Michałowianka Michałowice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
08.09.2019
17:00
Płomień Kościelec
Jastrzębiec Książ Wielki
08.09.2019
15:00

5. kolejka 14.09.2019

Prądniczanka II Kraków
3:5
Galicja Raciborowice
14.09.2019
11:00
Orzeł Bębło
Partyzant Dojazdów
14.09.2019
16:00
Spartak Wielkanoc
Strażak Goszcza
15.09.2019
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
Czarni 03 Grzegorzowice
15.09.2019
15:00
Bibiczanka Bibice
1:0
Kapitol Racławice
15.09.2019
16:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Płomień Kościelec
15.09.2019
17:00
Szreniawa Koszyce
2:2
Michałowianka Michałowice
15.09.2019
17:00

6. kolejka 21.09.2019

Bibiczanka Bibice
Spartak Wielkanoc
21.09.2019
16:00
Galicja Raciborowice
Orzeł Bębło
21.09.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Jastrzębiec Książ Wielki
21.09.2019
16:00
Czarni 03 Grzegorzowice
2:7
Wierzbowianka Wierzbno
21.09.2019
16:00
Strażak Goszcza
9:2
Prądniczanka II Kraków
22.09.2019
16:00
Kapitol Racławice
2:0
Michałowianka Michałowice
22.09.2019
11:00
Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

7. kolejka 28.09.2019

Orzeł Bębło
Strażak Goszcza
28.09.2019
16:00
Prądniczanka II Kraków
3:4
Bibiczanka Bibice
29.09.2019
11:00
Spartak Wielkanoc
Kapitol Racławice
29.09.2019
13:30
Jastrzębiec Książ Wielki
1:1
Galicja Raciborowice
29.09.2019
11:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:7
Partyzant Dojazdów
29.09.2019
14:00
Michałowianka Michałowice
4:2
Płomień Kościelec
29.09.2019
14:00
Szreniawa Koszyce
Czarni 03 Grzegorzowice
29.09.2019
14:00

8. kolejka 05.10.2019

Spartak Wielkanoc
Prądniczanka II Kraków
05.10.2019
16:00
Bibiczanka Bibice
Orzeł Bębło
05.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
2:0
Wierzbowianka Wierzbno
05.10.2019
16:00
Partyzant Dojazdów
Szreniawa Koszyce
05.10.2019
15:00
Czarni 03 Grzegorzowice
3:2
Michałowianka Michałowice
05.10.2019
16:00
Strażak Goszcza
1:5
Jastrzębiec Książ Wielki
06.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
0:0
Płomień Kościelec
06.10.2019
11:00

9. kolejka 12.10.2019

Orzeł Bębło
Spartak Wielkanoc
12.10.2019
16:00
Michałowianka Michałowice
2:3
Partyzant Dojazdów
12.10.2019
15:00
Prądniczanka II Kraków
3:0
Kapitol Racławice
13.10.2019
15:30
Jastrzębiec Książ Wielki
Bibiczanka Bibice
13.10.2019
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
1:1
Strażak Goszcza
13.10.2019
16:00
Płomień Kościelec
Czarni 03 Grzegorzowice
13.10.2019
16:00
Szreniawa Koszyce
1:2
Galicja Raciborowice
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Prądniczanka II Kraków
2:3
Orzeł Bębło
19.10.2019
18:00
Partyzant Dojazdów
Płomień Kościelec
19.10.2019
15:00
Spartak Wielkanoc
0:1
Jastrzębiec Książ Wielki
20.10.2019
15:30
Bibiczanka Bibice
1:1
Wierzbowianka Wierzbno
20.10.2019
15:00
Strażak Goszcza
1:4
Szreniawa Koszyce
20.10.2019
15:00
Galicja Raciborowice
Michałowianka Michałowice
20.10.2019
15:00
Kapitol Racławice
1:3
Czarni 03 Grzegorzowice
20.10.2019
11:00

11. kolejka 26.10.2019

Orzeł Bębło
Kapitol Racławice
26.10.2019
15:00
Goście zrezygnowali z przyjazdu na mecz.
Jastrzębiec Książ Wielki
7:0
Prądniczanka II Kraków
27.10.2019
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
Spartak Wielkanoc
27.10.2019
14:00
Michałowianka Michałowice
3:1
Strażak Goszcza
27.10.2019
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Partyzant Dojazdów
27.10.2019
14:00
Mecz przerwany w 32 minucie przy stanie 2:2. Walkower dla Partyzanta Dojazdów, występ w drużynie gospodarzy nieuprawionego zawodnika.
Płomień Kościelec
0:1
Galicja Raciborowice
27.10.2019
14:00
Szreniawa Koszyce
Bibiczanka Bibice
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Spartak Wielkanoc
Szreniawa Koszyce
02.11.2019
14:00
Orzeł Bębło
Jastrzębiec Książ Wielki
02.11.2019
14:00
Prądniczanka II Kraków
0:3 v.o.
Wierzbowianka Wierzbno
03.11.2019
12:15
Na boisku 7:1. Gra nieuprawionego zawodnika w drużynie Prądniczanki II
Bibiczanka Bibice
3:0
Michałowianka Michałowice
03.11.2019
14:00
Strażak Goszcza
0:5
Płomień Kościelec
03.11.2019
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
Galicja Raciborowice
03.11.2019
14:00
Kapitol Racławice
1:4
Partyzant Dojazdów
03.11.2019
11:00

13. kolejka 09.11.2019

Partyzant Dojazdów
Galicja Raciborowice
09.11.2019
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
Orzeł Bębło
09.11.2019
14:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Spartak Wielkanoc
09.11.2019
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:2
Strażak Goszcza
09.11.2019
14:00
Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:30
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
Prądniczanka II Kraków
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Partyzant Dojazdów
Galicja Raciborowice
09.11.2019
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
Orzeł Bębło
09.11.2019
14:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Spartak Wielkanoc
09.11.2019
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:2
Strażak Goszcza
10.11.2019
13:30
Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:00
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
Prądniczanka II Kraków

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Partyzant Dojazdów
Galicja Raciborowice
09.11.2019
14:00
Wierzbowianka Wierzbno
Orzeł Bębło
09.11.2019
14:00
Michałowianka Michałowice
3:0
Spartak Wielkanoc
09.11.2019
14:00
Czarni 03 Grzegorzowice
4:2
Strażak Goszcza
10.11.2019
13:30
Jastrzębiec Książ Wielki
4:0
Kapitol Racławice
10.11.2019
13:00
Płomień Kościelec
0:2
Bibiczanka Bibice
10.11.2019
13:00
Szreniawa Koszyce
Prądniczanka II Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30
Radłovia Radłów
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
:
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.10.2021
15:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 
Karpaty Siepraw
:
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 
Unia II Tarnów
:
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
:
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30
Hart Tęgoborze
:
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
13:00
Poprad Rytro
:
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
:
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 
Juvenia Prandocin
:
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 
Błysk Zederman
:
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00
Prokocim II Kraków
:
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Pychowianka Kraków
24.10.2021
11:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
:
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
24.10.2021
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Batory II Wola Batorska
24.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Stal Rz.
:
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00
BSF Bochnia
:
FC Siemianowice Śląskie
24.10.2021
18:30