facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Wisła Jeziorzany
2:2
Sokół Rybna
24.08.2019
17:00
Świt Krzeszowice
3:0
Wisła Czernichów
24.08.2019
17:00
Orlęta Rudawa
2:1
Strażak Rączna
24.08.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
1:5
Dragon Szczyglice
24.08.2019
17:30
JKS Zelków
Liszczanka Liszki
24.08.2019
16:00
Wisła Rząska
1:4
Iskra Czułów
25.08.2019
17:00
Sportowiec Modlniczka
0:0
Lotnik Kryspinów
25.08.2019
17:00

2. kolejka 31.08.2019

JKS Zelków
1:1
Orlęta Rudawa
31.08.2019
15:30
Strażak Rączna
Maszycanka Maszyce
31.08.2019
11:00
Dragon Szczyglice
Sportowiec Modlniczka
31.08.2019
11:00
Sokół Rybna
2:1
Wisła Rząska
31.08.2019
17:00
Liszczanka Liszki
3:0 v.o.
Iskra Czułów
31.08.2019
17:00
przerwany w 45 minucie przy stanie 1:0 z powodu naruszenia nietykalności sędziego przez zawodnika Iskry
Lotnik Kryspinów
Świt Krzeszowice
01.09.2019
11:00
Wisła Czernichów
2:2
Wisła Jeziorzany
01.09.2019
16:00

3. kolejka 04.09.2019

Iskra Czułów
2:0
Sokół Rybna
04.09.2019
17:30
Wisła Rząska
1:2
Wisła Czernichów
04.09.2019
17:30
Wisła Jeziorzany
1:0
Lotnik Kryspinów
04.09.2019
17:30
Świt Krzeszowice
13:1
Dragon Szczyglice
04.09.2019
17:30
Sportowiec Modlniczka
Strażak Rączna
04.09.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
2:1
JKS Zelków
04.09.2019
17:30
Orlęta Rudawa
2:1
Liszczanka Liszki
04.09.2019
17:30

4. kolejka 07.09.2019

Dragon Szczyglice
0:2
Wisła Jeziorzany
07.09.2019
15:00
JKS Zelków
Sportowiec Modlniczka
07.09.2019
16:00
Wisła Czernichów
0:1
Iskra Czułów
07.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
Sokół Rybna
07.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Wisła Rząska
07.09.2019
10:00
Strażak Rączna
4:7
Świt Krzeszowice
07.09.2019
16:00
Orlęta Rudawa
4:1
Maszycanka Maszyce
08.09.2019
12:00

5. kolejka 14.09.2019

Sportowiec Modlniczka
2:5
Orlęta Rudawa
14.09.2019
17:00
Świt Krzeszowice
2:1
JKS Zelków
14.09.2019
11:00
Sokół Rybna
2:2
Wisła Czernichów
14.09.2019
17:00
Maszycanka Maszyce
Liszczanka Liszki
14.09.2019
17:00
Iskra Czułów
2:1
Lotnik Kryspinów
15.09.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
3:0
Strażak Rączna
15.09.2019
16:00
Wisła Rząska
0:3
Dragon Szczyglice
15.09.2019
17:00

6. kolejka 21.09.2019

Dragon Szczyglice
1:4
Iskra Czułów
21.09.2019
14:00
Orlęta Rudawa
5:1
Świt Krzeszowice
21.09.2019
16:00
Liszczanka Liszki
2:1
Wisła Czernichów
21.09.2019
16:00
Lotnik Kryspinów
1:1
Sokół Rybna
21.09.2019
14:00
JKS Zelków
1:5
Wisła Jeziorzany
22.09.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
0:2
Sportowiec Modlniczka
22.09.2019
16:30
Strażak Rączna
8:0
Wisła Rząska
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Świt Krzeszowice
1:0
Maszycanka Maszyce
28.09.2019
16:00
Sokół Rybna
0:1
Dragon Szczyglice
28.09.2019
16:00
Wisła Czernichów
0:2
Lotnik Kryspinów
28.09.2019
14:00
Wisła Jeziorzany
2:2
Orlęta Rudawa
28.09.2019
16:00
Iskra Czułów
Strażak Rączna
29.09.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
Liszczanka Liszki
29.09.2019
13:30
Wisła Rząska
2:1
JKS Zelków
29.09.2019
13:00

8. kolejka 05.10.2019

Dragon Szczyglice
2:0
Wisła Czernichów
05.10.2019
14:00
JKS Zelków
2:2
Iskra Czułów
05.10.2019
15:00
Liszczanka Liszki
0:0
Lotnik Kryspinów
05.10.2019
16:00
Maszycanka Maszyce
1:5
Wisła Jeziorzany
05.10.2019
16:00
Strażak Rączna
3:1
Sokół Rybna
06.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
3:2
Wisła Rząska
06.10.2019
12:00
Sportowiec Modlniczka
3:2
Świt Krzeszowice
06.10.2019
16:00

9. kolejka 12.10.2019

Świt Krzeszowice
3:1
Liszczanka Liszki
12.10.2019
16:00
Sokół Rybna
3:0
JKS Zelków
12.10.2019
16:00
Wisła Jeziorzany
1:2
Sportowiec Modlniczka
12.10.2019
15:30
Lotnik Kryspinów
0:0
Dragon Szczyglice
12.10.2019
13:00
Iskra Czułów
2:2
Orlęta Rudawa
13.10.2019
15:00
Wisła Czernichów
1:6
Strażak Rączna
13.10.2019
14:00
Wisła Rząska
3:2
Maszycanka Maszyce
13.10.2019
16:00

10. kolejka 19.10.2019

Świt Krzeszowice
2:2
Wisła Jeziorzany
19.10.2019
15:00
JKS Zelków
1:2
Wisła Czernichów
19.10.2019
15:00
Orlęta Rudawa
5:2
Sokół Rybna
19.10.2019
15:30
Liszczanka Liszki
5:0
Dragon Szczyglice
19.10.2019
15:30
Na boisku 5:1. Zweryfikowano jako walkower 5;0, ze względu na występ nieuprawionego zawodnika w zespole Dragona.
Strażak Rączna
2:2
Lotnik Kryspinów
20.10.2019
15:00
Maszycanka Maszyce
7:4
Iskra Czułów
20.10.2019
14:00
Sportowiec Modlniczka
0:4
Wisła Rząska
20.10.2019
15:30

11. kolejka 26.10.2019

Dragon Szczyglice
0:0
Strażak Rączna
26.10.2019
14:00
Sokół Rybna
1:4
Maszycanka Maszyce
26.10.2019
15:00
Lotnik Kryspinów
1:3
JKS Zelków
26.10.2019
12:45
Iskra Czułów
1:1
Sportowiec Modlniczka
27.10.2019
14:00
Wisła Czernichów
0:2
Orlęta Rudawa
27.10.2019
14:00
Wisła Jeziorzany
0:1
Liszczanka Liszki
27.10.2019
14:00
Wisła Rząska
2:1
Świt Krzeszowice
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Świt Krzeszowice
5:1
Iskra Czułów
02.11.2019
14:00
JKS Zelków
7:0
Dragon Szczyglice
02.11.2019
14:00
Liszczanka Liszki
3:3
Strażak Rączna
02.11.2019
12:00
Sportowiec Modlniczka
3:6
Sokół Rybna
03.11.2019
14:00
Orlęta Rudawa
3:1
Lotnik Kryspinów
03.11.2019
12:00
Wisła Jeziorzany
3:2
Wisła Rząska
03.11.2019
14:00
Maszycanka Maszyce
6:2
Wisła Czernichów
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Iskra Czułów
2:0
Wisła Jeziorzany
09.11.2019
14:00
Dragon Szczyglice
0:3 v.o.
Orlęta Rudawa
09.11.2019
14:00
Na boisku 0:3, gra w zespole gospodarzy nieuprawonego zawodnika
Sokół Rybna
0:1
Świt Krzeszowice
09.11.2019
14:00
Wisła Czernichów
0:0
Sportowiec Modlniczka
09.11.2019
11:00
Lotnik Kryspinów
3:0
Maszycanka Maszyce
09.11.2019
11:30
Strażak Rączna
1:5
JKS Zelków
09.11.2019
14:00
Wisła Rząska
1:1
Liszczanka Liszki
09.11.2019
11:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Iskra Czułów
2:0
Wisła Jeziorzany
09.11.2019
14:00
Dragon Szczyglice
0:3 v.o.
Orlęta Rudawa
09.11.2019
14:00
Sokół Rybna
0:1
Świt Krzeszowice
09.11.2019
11:00
Wisła Czernichów
0:0
Sportowiec Modlniczka
09.11.2019
11:30
Lotnik Kryspinów
3:0
Maszycanka Maszyce
09.11.2019
14:00
Strażak Rączna
1:5
JKS Zelków
09.11.2019
11:30
Wisła Rząska
1:1
Liszczanka Liszki

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Iskra Czułów
2:0
Wisła Jeziorzany
09.11.2019
14:00
Dragon Szczyglice
0:3 v.o.
Orlęta Rudawa
09.11.2019
14:00
Sokół Rybna
0:1
Świt Krzeszowice
09.11.2019
11:00
Wisła Czernichów
0:0
Sportowiec Modlniczka
09.11.2019
11:30
Lotnik Kryspinów
3:0
Maszycanka Maszyce
09.11.2019
14:00
Strażak Rączna
1:5
JKS Zelków
09.11.2019
11:30
Wisła Rząska
1:1
Liszczanka Liszki

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny