facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Iskra Krzęcin
0:1
Bieżanowianka Kraków
24.08.2019
17:00
Krakus Swoszowice
1:2
Zwierzyniecki Kraków
24.08.2019
17:30
Wanda Nowa Huta
1:1
Rzozovia Rzozów
24.08.2019
11:00
Gajowianka Gaj
2:6
Tramwaj Kraków
24.08.2019
17:30
Płomień Kostrze
0:1
Pogoń Skotniki
24.08.2019
16:00
Podgórze Kraków
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
24.08.2019
12:00
Strzelcy Kraków
3:5
Kabel Kraków
25.08.2019
17:30

2. kolejka 31.08.2019

Zwierzyniecki Kraków
6:2
Iskra Krzęcin
31.08.2019
17:00
Tramwaj Kraków
1:2
Bieżanowianka Kraków
31.08.2019
16:30
Krakus Swoszowice
5:1
Rzozovia Rzozów
01.09.2019
17:30
Gajowianka Gaj
2:0
Podgórze Kraków
01.09.2019
17:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Płomień Kostrze
01.09.2019
17:00
Pogoń Skotniki
3:2
Strzelcy Kraków
01.09.2019
17:00
Kabel Kraków
5:3
Wanda Nowa Huta
01.09.2019
17:00

3. kolejka 04.09.2019

Bieżanowianka Kraków
0:0
Zwierzyniecki Kraków
04.09.2019
17:30
Iskra Krzęcin
3:0
Rzozovia Rzozów
04.09.2019
17:30
Krakus Swoszowice
Kabel Kraków
04.09.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
3:1
Pogoń Skotniki
04.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
0:2
Gajowianka Gaj
04.09.2019
17:30
Tramwaj Kraków
1:3
Podgórze Kraków
11.09.2019
17:15
W pierwotnym terminie 4 września, mecz odwołany na stadionie Podgórza
Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

4. kolejka 07.09.2019

Podgórze Kraków
7:0
Płomień Kostrze
07.09.2019
12:00
Gajowianka Gaj
3:1
Strzelcy Kraków
07.09.2019
17:00
Bieżanowianka Kraków
4:0
Rzozovia Rzozów
07.09.2019
17:00
Tramwaj Kraków
2:4
Zwierzyniecki Kraków
07.09.2019
17:00
Pogoń Skotniki
2:3
Krakus Swoszowice
08.09.2019
17:15
Cedronka Wola Radziszowska
4:4
Wanda Nowa Huta
08.09.2019
17:00
Kabel Kraków
2:0
Iskra Krzęcin
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Zwierzyniecki Kraków
4:1
Rzozovia Rzozów
14.09.2019
17:00
Wanda Nowa Huta
3:3
Gajowianka Gaj
14.09.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
Kabel Kraków
14.09.2019
17:00
Iskra Krzęcin
2:0
Pogoń Skotniki
14.09.2019
17:00
Strzelcy Kraków
3:3
Podgórze Kraków
15.09.2019
17:00
Krakus Swoszowice
4:0
Cedronka Wola Radziszowska
15.09.2019
17:00
Płomień Kostrze
3:2
Tramwaj Kraków
15.09.2019
15:30

6. kolejka 21.09.2019

Podgórze Kraków
2:2
Wanda Nowa Huta
21.09.2019
12:00
Płomień Kostrze
3:0
Strzelcy Kraków
21.09.2019
11:00
Gajowianka Gaj
1:1
Krakus Swoszowice
21.09.2019
16:30
Tramwaj Kraków
5:0
Rzozovia Rzozów
21.09.2019
14:30
Pogoń Skotniki
1:1
Bieżanowianka Kraków
22.09.2019
16:30
Cedronka Wola Radziszowska
2:3
Iskra Krzęcin
22.09.2019
16:00
Kabel Kraków
Zwierzyniecki Kraków
22.09.2019
16:30

7. kolejka 28.09.2019

Zwierzyniecki Kraków
1:2
Pogoń Skotniki
28.09.2019
16:30
Strzelcy Kraków
1:1
Tramwaj Kraków
28.09.2019
16:30
Wanda Nowa Huta
1:2
Płomień Kostrze
28.09.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
1:4
Cedronka Wola Radziszowska
28.09.2019
16:00
Iskra Krzęcin
1:3
Gajowianka Gaj
28.09.2019
16:30
Krakus Swoszowice
1:4
Podgórze Kraków
29.09.2019
13:30
Kabel Kraków
Rzozovia Rzozów
29.09.2019
16:00

8. kolejka 05.10.2019

Podgórze Kraków
1:0
Iskra Krzęcin
05.10.2019
12:00
Gajowianka Gaj
Bieżanowianka Kraków
05.10.2019
15:30
Pierwotnie przyznano walkower dla Gajowianki z powodu braku opłaty za kartki za jednego z zawodników, ostatecznie walkower cofnięto ze względu na udokumentowanie wpłaty przez klub
Płomień Kostrze
2:2
Krakus Swoszowice
05.10.2019
16:00
Tramwaj Kraków
Kabel Kraków
05.10.2019
15:30
Strzelcy Kraków
1:3
Wanda Nowa Huta
06.10.2019
15:00
Pogoń Skotniki
5:2
Rzozovia Rzozów
06.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
4:3
Zwierzyniecki Kraków
06.10.2019
16:00

9. kolejka 12.10.2019

Zwierzyniecki Kraków
5:1
Gajowianka Gaj
12.10.2019
16:00
Wanda Nowa Huta
1:2
Tramwaj Kraków
12.10.2019
11:00
Bieżanowianka Kraków
Podgórze Kraków
12.10.2019
16:00
Iskra Krzęcin
5:1
Płomień Kostrze
12.10.2019
16:00
Krakus Swoszowice
7:2
Strzelcy Kraków
13.10.2019
16:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:0
Rzozovia Rzozów
13.10.2019
15:00
Kabel Kraków
Pogoń Skotniki
13.10.2019
16:00

10. kolejka 19.10.2019

Podgórze Kraków
2:6
Zwierzyniecki Kraków
19.10.2019
12:00
Strzelcy Kraków
2:3
Iskra Krzęcin
19.10.2019
15:00
Gajowianka Gaj
4:0
Rzozovia Rzozów
19.10.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
1:1
Krakus Swoszowice
19.10.2019
11:00
Płomień Kostrze
4:0
Bieżanowianka Kraków
19.10.2019
15:00
Tramwaj Kraków
3:0
Pogoń Skotniki
19.10.2019
11:00
Cedronka Wola Radziszowska
Kabel Kraków
20.10.2019
11:00

11. kolejka 26.10.2019

Podgórze Kraków
4:0
Rzozovia Rzozów
26.10.2019
12:00
Zwierzyniecki Kraków
5:1
Płomień Kostrze
26.10.2019
15:00
Iskra Krzęcin
1:2
Wanda Nowa Huta
26.10.2019
15:00
Bieżanowianka Kraków
3:1
Strzelcy Kraków
26.10.2019
15:30
Kabel Kraków
Gajowianka Gaj
27.10.2019
11:00
Pogoń Skotniki
1:1
Cedronka Wola Radziszowska
27.10.2019
14:30
Krakus Swoszowice
2:2
Tramwaj Kraków
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Płomień Kostrze
3:2
Rzozovia Rzozów
02.11.2019
14:00
Podgórze Kraków
Kabel Kraków
03.11.2019
11:00
Strzelcy Kraków
0:4
Zwierzyniecki Kraków
03.11.2019
14:00
Gajowianka Gaj
1:2
Pogoń Skotniki
03.11.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
Bieżanowianka Kraków
03.11.2019
13:00
Krakus Swoszowice
3:3
Iskra Krzęcin
03.11.2019
14:00
Tramwaj Kraków
0:0
Cedronka Wola Radziszowska
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
13:00
Strzelcy Kraków
3:0
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
14:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
09.11.2019
12:00
Iskra Krzęcin
0:1
Tramwaj Kraków
09.11.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
14:00
Kabel Kraków
Płomień Kostrze
10.11.2019
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:0
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
12:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
09.11.2019
14:00
Iskra Krzęcin
0:1
Tramwaj Kraków
10.11.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
11:00
Kabel Kraków
Płomień Kostrze

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Zwierzyniecki Kraków
2:0
Wanda Nowa Huta
09.11.2019
14:00
Strzelcy Kraków
3:0
Rzozovia Rzozów
09.11.2019
12:00
Bieżanowianka Kraków
2:1
Krakus Swoszowice
09.11.2019
14:00
Iskra Krzęcin
0:1
Tramwaj Kraków
10.11.2019
14:00
Pogoń Skotniki
:
Podgórze Kraków
10.11.2019
14:00
Cedronka Wola Radziszowska
5:1
Gajowianka Gaj
10.11.2019
11:00
Kabel Kraków
Płomień Kostrze

Wiadomości ligowe


Fortuna I Liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
4:1
Zagłębie Sosnowiec
16.11.2019
12:40
GKS Tychy
2:2
Radomiak Radom
16.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Bełchatów
16.11.2019
15:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Wigry Suwałki
16.11.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.11.2019
17:00
Warta Poznań
:
Stal Mielec
17.11.2019
12:40

II liga

Widzew Łódź
4:0
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
:
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
:
GKS Katowice
17.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:1
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
1:0
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
4:1
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
17.11.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
17.11.2019
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
1:3
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
2:0
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
0:5
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
17.11.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
:
Dalin Myślenice
17.11.2019
13:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
1:0
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Naprzód Sobolów
17.11.2019
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Arkadia Olszyny
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
1:1
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
17.11.2019
13:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zakliczyn
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
:
Dunajec Nowy Sącz
17.11.2019
11:00
LKS Łużna
2:6
Kolejarz Stróże
17.11.2019
12:00
Orzeł Wojnarowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
17.11.2019
12:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
2:7
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
17.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
3:2
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
17.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
:
Dragoons Kraków
17.11.2019
13:00
Bratniak Kraków
:
Fairant Kraków
17.11.2019
11:00

Klasa B (Kraków IV)

Nadwiślan Rusocice
:
Piast Skawina
17.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
2:1
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Arka G.
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
4:2
Lechia
16.11.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
17.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
SMS Łódź
17.11.2019
12:00
Śląsk Wrocław
:
Gwarek Zabrze
17.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
1:4
KKP Korona
15.11.2019
14:00
Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Ł.
4:2
Motor Lublin
16.11.2019
10:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
17.11.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
0:3
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
3:1
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
SMS Łódź
:
GKS Katowice
17.11.2019
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
17.11.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław
17.11.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:4
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
0:7
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
1:3
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
17.11.2019
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2019
16:30