facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Piast Łapanów
Wilga Koźmice Wielkie
17.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
4:6
Gwiazda Brzegi
17.08.2019
17:00
Złomex Branice
Czarnochowice
17.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
Rożnowa
18.08.2019
17:30
Piłkarz Podłęże
UKS Sygneczów
18.08.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
18.08.2019
17:00
Zryw Szarów
0:5
Contra Sułków
18.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Czarnochowice
0:1
Zieloni Niegowić
24.08.2019
17:00
Contra Sułków
5:1
Rożnowa
24.08.2019
17:00
Zryw Szarów
Złomex Branice
25.08.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
4:3
Wolni Kłaj
25.08.2019
17:30
Nadwiślanka Nowe Brzesko
4:0
Wilga Koźmice Wielkie
25.08.2019
17:00
Piast Łapanów
5:1
UKS Sygneczów
25.08.2019
17:00
Piłkarz Podłęże
0:2
Strażak Kokotów
25.08.2019
17:00

3. kolejka 31.08.2019

Rożnowa
6:1
Piłkarz Podłęże
31.08.2019
17:00
UKS Sygneczów
0:8
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.08.2019
17:00
Zieloni Niegowić
Zryw Szarów
31.08.2019
17:00
Strażak Kokotów
1:3
Piast Łapanów
01.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:4
Gwiazda Brzegi
01.09.2019
17:00
Wolni Kłaj
1:1
Czarnochowice
01.09.2019
17:00
Contra Sułków
Złomex Branice
04.09.2019
17:30

4. kolejka 07.09.2019

Czarnochowice
2:1
Wilga Koźmice Wielkie
07.09.2019
17:00
Gwiazda Brzegi
3:1
UKS Sygneczów
07.09.2019
17:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
3:1
Strażak Kokotów
08.09.2019
17:00
Piast Łapanów
9:1
Rożnowa
08.09.2019
17:00
Złomex Branice
Zieloni Niegowić
08.09.2019
16:00
Contra Sułków
2:1
Piłkarz Podłęże
08.09.2019
17:00
Zryw Szarów
1:4
Wolni Kłaj
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Zieloni Niegowić
0:1
Contra Sułków
14.09.2019
17:00
UKS Sygneczów
3:8
Czarnochowice
14.09.2019
17:00
Rożnowa
2:7
Nadwiślanka Nowe Brzesko
14.09.2019
17:00
Wolni Kłaj
Złomex Branice
15.09.2019
17:00
Piast Łapanów
4:2
Piłkarz Podłęże
15.09.2019
17:00
Strażak Kokotów
Gwiazda Brzegi
15.09.2019
17:00
Wilga Koźmice Wielkie
5:1
Zryw Szarów
15.09.2019
17:00

6. kolejka 21.09.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
7:1
Piłkarz Podłęże
21.09.2019
11:00
Złomex Branice
8:0
Wilga Koźmice Wielkie
21.09.2019
16:00
Contra Sułków
Piast Łapanów
21.09.2019
16:30
Zieloni Niegowić
2:3
Wolni Kłaj
21.09.2019
16:30
Czarnochowice
3:3
Strażak Kokotów
22.09.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
Rożnowa
22.09.2019
14:00
Zryw Szarów
4:4
UKS Sygneczów
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Piast Łapanów
0:0
Nadwiślanka Nowe Brzesko
28.09.2019
16:30
Strażak Kokotów
Zryw Szarów
28.09.2019
16:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
Zieloni Niegowić
28.09.2019
15:30
Rożnowa
0:8
Czarnochowice
28.09.2019
16:00
Wolni Kłaj
2:0
Contra Sułków
29.09.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
Gwiazda Brzegi
29.09.2019
16:00
UKS Sygneczów
2:7
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

8. kolejka 05.10.2019

Contra Sułków
0:3
Nadwiślanka Nowe Brzesko
05.10.2019
16:00
Czarnochowice
2:2
Piłkarz Podłęże
05.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
8:2
UKS Sygneczów
05.10.2019
16:00
Wolni Kłaj
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
06.10.2019
16:00
Złomex Branice
Strażak Kokotów
06.10.2019
16:00
Gwiazda Brzegi
1:2
Piast Łapanów
06.10.2019
14:00
Zryw Szarów
1:3
Rożnowa
06.10.2019
16:00

9. kolejka 12.10.2019

Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:0
Gwiazda Brzegi
12.10.2019
12:00
UKS Sygneczów
2:6
Wolni Kłaj
12.10.2019
15:30
Rożnowa
0:2
Złomex Branice
12.10.2019
15:30
Piłkarz Podłęże
1:4
Zryw Szarów
13.10.2019
15:30
Piast Łapanów
2:3
Czarnochowice
13.10.2019
15:30
Strażak Kokotów
1:3
Zieloni Niegowić
13.10.2019
15:30
Wilga Koźmice Wielkie
3:7
Contra Sułków
13.10.2019
15:30

10. kolejka 19.10.2019

Złomex Branice
Piłkarz Podłęże
19.10.2019
12:00
Contra Sułków
1:1
Gwiazda Brzegi
19.10.2019
15:00
Czarnochowice
2:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
19.10.2019
15:00
Zieloni Niegowić
8:1
Rożnowa
19.10.2019
15:00
Wolni Kłaj
1:0
Strażak Kokotów
20.10.2019
15:00
Wilga Koźmice Wielkie
0:3
UKS Sygneczów
20.10.2019
15:00
Zryw Szarów
1:3
Piast Łapanów
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

UKS Sygneczów
4:0
Contra Sułków
26.10.2019
15:00
Rożnowa
1:5
Wolni Kłaj
26.10.2019
15:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
5:1
Zryw Szarów
27.10.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
1:4
Zieloni Niegowić
27.10.2019
14:00
Piast Łapanów
Złomex Branice
27.10.2019
14:00
Gwiazda Brzegi
Czarnochowice
27.10.2019
12:00
Strażak Kokotów
3:1
Wilga Koźmice Wielkie
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Contra Sułków
3:3
Czarnochowice
02.11.2019
14:00
Wilga Koźmice Wielkie
2:2
Rożnowa
02.11.2019
14:00
Zieloni Niegowić
1:3
Piast Łapanów
02.11.2019
14:00
Wolni Kłaj
0:1
Piłkarz Podłęże
03.11.2019
13:30
Złomex Branice
Nadwiślanka Nowe Brzesko
03.11.2019
13:00
Zryw Szarów
2:2
Gwiazda Brzegi
03.11.2019
14:00
UKS Sygneczów
0:0
Strażak Kokotów
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Piast Łapanów
4:2
Wolni Kłaj
09.11.2019
14:00
Czarnochowice
1:2
Zryw Szarów
09.11.2019
14:00
Gwiazda Brzegi
Złomex Branice
09.11.2019
13:30
Strażak Kokotów
1:3
Contra Sułków
09.11.2019
13:00
Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
09.11.2019
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
14:00
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie
10.11.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Piast Łapanów
4:2
Wolni Kłaj
09.11.2019
14:00
Czarnochowice
1:2
Zryw Szarów
09.11.2019
13:30
Gwiazda Brzegi
Złomex Branice
09.11.2019
13:00
Strażak Kokotów
1:3
Contra Sułków
09.11.2019
14:00
Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
10.11.2019
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
13:30
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Piast Łapanów
4:2
Wolni Kłaj
09.11.2019
14:00
Czarnochowice
1:2
Zryw Szarów
09.11.2019
13:30
Gwiazda Brzegi
Złomex Branice
09.11.2019
13:00
Strażak Kokotów
1:3
Contra Sułków
09.11.2019
14:00
Rożnowa
0:4
UKS Sygneczów
10.11.2019
14:00
Nadwiślanka Nowe Brzesko
2:1
Zieloni Niegowić
10.11.2019
13:30
Piłkarz Podłęże
2:0
Wilga Koźmice Wielkie

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
:
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
:
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
:
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
:
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
:
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30