facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Olkusz)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

Prądnik Sułoszowa
7:0
Laskowianka Laski
15.08.2019
14:00
Promień Przeginia
6:5
Strażak Przybysławice
15.08.2019
17:30
Legion Bydlin
0:2
Leśnik Gorenice
15.08.2019
17:00
Unia Jaroszowiec
4:3
Błysk Zederman
15.08.2019
17:00
Spartak Charsznica
1:1
Wielmożanka Wielmoża
15.08.2019
11:00
Olimpia Łobzów
0:2
Trzy Korony Żarnowiec
15.08.2019
17:00
Przebój II Wolbrom
0:3
Pilica Wierbka
15.08.2019
11:00
Sokół Gołaczewy
3:1
Centuria Chechło
15.08.2019
11:00

2. kolejka 17.08.2019

Laskowianka Laski
1:4
Strażak Przybysławice
17.08.2019
16:00
Centuria Chechło
0:7
Przebój II Wolbrom
17.08.2019
16:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Spartak Charsznica
18.08.2019
17:00
Błysk Zederman
1:2
Legion Bydlin
18.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
Olimpia Łobzów
18.08.2019
17:00
Leśnik Gorenice
6:1
Promień Przeginia
18.08.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
2:1
Sokół Gołaczewy
18.08.2019
17:00
Wielmożanka Wielmoża
5:1
Unia Jaroszowiec
27.08.2019
17:30

3. kolejka 24.08.2019

Unia Jaroszowiec
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
24.08.2019
13:00
Olimpia Łobzów
5:2
Centuria Chechło
24.08.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
Laskowianka Laski
24.08.2019
11:00
Strażak Przybysławice
1:7
Leśnik Gorenice
25.08.2019
17:00
Promień Przeginia
3:2
Błysk Zederman
25.08.2019
17:00
Legion Bydlin
2:1
Wielmożanka Wielmoża
25.08.2019
17:00
Spartak Charsznica
Pilica Wierbka
25.08.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
1:0
Prądnik Sułoszowa
25.08.2019
17:00

4. kolejka 31.08.2019

Pilica Wierbka
Unia Jaroszowiec
31.08.2019
17:00
Sokół Gołaczewy
3:1
Przebój II Wolbrom
31.08.2019
11:00
Spartak Charsznica
4:1
Centuria Chechło
31.08.2019
15:30
Prądnik Sułoszowa
1:4
Olimpia Łobzów
01.09.2019
17:00
Wielmożanka Wielmoża
6:1
Promień Przeginia
01.09.2019
11:30
Laskowianka Laski
0:6
Leśnik Gorenice
01.09.2019
16:00
Błysk Zederman
2:4
Strażak Przybysławice
01.09.2019
14:30
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Legion Bydlin
01.09.2019
17:00

5. kolejka 07.09.2019

Promień Przeginia
3:0
Trzy Korony Żarnowiec
07.09.2019
11:00
Unia Jaroszowiec
0:9
Centuria Chechło
07.09.2019
17:00
Legion Bydlin
4:1
Pilica Wierbka
08.09.2019
17:00
Leśnik Gorenice
5:0
Błysk Zederman
08.09.2019
17:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Spartak Charsznica
08.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
2:2
Wielmożanka Wielmoża
08.09.2019
17:00
Olimpia Łobzów
10:0
Sokół Gołaczewy
08.09.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
3:0 v.o.
Laskowianka Laski
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Pilica Wierbka
3:0
Promień Przeginia
14.09.2019
17:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:2
Strażak Przybysławice
14.09.2019
16:30
Sokół Gołaczewy
2:4
Spartak Charsznica
14.09.2019
15:00
Centuria Chechło
0:2
Legion Bydlin
14.09.2019
17:00
Laskowianka Laski
0:1
Błysk Zederman
14.09.2019
17:00
Wielmożanka Wielmoża
2:1
Leśnik Gorenice
15.09.2019
11:30
Przebój II Wolbrom
2:4
Olimpia Łobzów
15.09.2019
16:00
Prądnik Sułoszowa
3:4
Unia Jaroszowiec
15.09.2019
16:00

7. kolejka 21.09.2019

Promień Przeginia
2:1
Centuria Chechło
21.09.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
4:5
Sokół Gołaczewy
21.09.2019
16:00
Legion Bydlin
2:2
Prądnik Sułoszowa
22.09.2019
16:00
Leśnik Gorenice
4:2
Trzy Korony Żarnowiec
22.09.2019
17:00
Spartak Charsznica
0:1
Przebój II Wolbrom
22.09.2019
11:00
Strażak Przybysławice
3:1
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błysk Zederman
4:4
Wielmożanka Wielmoża
22.09.2019
16:00
Olimpia Łobzów
9:0
Laskowianka Laski
22.09.2019
16:00

8. kolejka 28.09.2019

Pilica Wierbka
0:2
Leśnik Gorenice
28.09.2019
16:00
Sokół Gołaczewy
2:4
Legion Bydlin
28.09.2019
12:00
Centuria Chechło
0:2
Strażak Przybysławice
28.09.2019
11:00
Olimpia Łobzów
2:2
Spartak Charsznica
28.09.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:0
Błysk Zederman
29.09.2019
16:00
Laskowianka Laski
0:6
Wielmożanka Wielmoża
29.09.2019
13:00
Przebój II Wolbrom
2:3
Unia Jaroszowiec
29.09.2019
11:00
Prądnik Sułoszowa
1:1
Promień Przeginia
29.09.2019
11:00

9. kolejka 05.10.2019

Legion Bydlin
5:4
Przebój II Wolbrom
05.10.2019
15:30
Leśnik Gorenice
5:3
Centuria Chechło
05.10.2019
16:00
Unia Jaroszowiec
4:7
Olimpia Łobzów
05.10.2019
15:30
Spartak Charsznica
5:0
Laskowianka Laski
06.10.2019
11:00
Strażak Przybysławice
4:1
Prądnik Sułoszowa
06.10.2019
15:30
Wielmożanka Wielmoża
4:3
Trzy Korony Żarnowiec
06.10.2019
11:30
Promień Przeginia
4:0
Sokół Gołaczewy
06.10.2019
15:30
Błysk Zederman
0:4
Pilica Wierbka
06.10.2019
15:30

10. kolejka 12.10.2019

Pilica Wierbka
1:1
Wielmożanka Wielmoża
12.10.2019
15:00
Sokół Gołaczewy
1:3
Strażak Przybysławice
12.10.2019
15:00
Centuria Chechło
5:0
Błysk Zederman
12.10.2019
11:00
Laskowianka Laski
2:2
Trzy Korony Żarnowiec
12.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
0:2
Legion Bydlin
12.10.2019
15:00
Spartak Charsznica
4:3
Unia Jaroszowiec
13.10.2019
11:00
Przebój II Wolbrom
2:0
Promień Przeginia
13.10.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
1:0
Leśnik Gorenice
13.10.2019
15:00

11. kolejka 19.10.2019

Strażak Przybysławice
0:2
Przebój II Wolbrom
19.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
1:2
Laskowianka Laski
19.10.2019
15:00
Legion Bydlin
2:1
Spartak Charsznica
20.10.2019
15:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:1
Pilica Wierbka
20.10.2019
15:00
Leśnik Gorenice
8:0
Sokół Gołaczewy
20.10.2019
15:00
Wielmożanka Wielmoża
3:1
Centuria Chechło
20.10.2019
11:30
Promień Przeginia
3:2
Olimpia Łobzów
20.10.2019
15:00
Błysk Zederman
1:3
Prądnik Sułoszowa
20.10.2019
15:00

12. kolejka 26.10.2019

Centuria Chechło
5:1
Trzy Korony Żarnowiec
26.10.2019
11:00
Laskowianka Laski
2:2
Pilica Wierbka
26.10.2019
15:00
Unia Jaroszowiec
3:2
Legion Bydlin
26.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
2:2
Strażak Przybysławice
26.10.2019
15:00
Przebój II Wolbrom
1:2
Leśnik Gorenice
27.10.2019
14:30
Spartak Charsznica
0:0
Promień Przeginia
27.10.2019
11:00
Sokół Gołaczewy
1:0
Błysk Zederman
27.10.2019
15:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Wielmożanka Wielmoża
27.10.2019
14:00

13. kolejka 02.11.2019

Pilica Wierbka
5:1
Centuria Chechło
02.11.2019
11:00
Błysk Zederman
3:0
Przebój II Wolbrom
02.11.2019
14:00
Legion Bydlin
11:0
Laskowianka Laski
03.11.2019
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
2:3
Prądnik Sułoszowa
03.11.2019
14:00
Leśnik Gorenice
1:4
Olimpia Łobzów
03.11.2019
14:00
Strażak Przybysławice
1:0
Spartak Charsznica
03.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
2:0
Sokół Gołaczewy
03.11.2019
11:30
Promień Przeginia
5:1
Unia Jaroszowiec
03.11.2019
14:00

14. kolejka 09.11.2019

Laskowianka Laski
0:4
Centuria Chechło
09.11.2019
14:00
Olimpia Łobzów
7:0
Błysk Zederman
09.11.2019
13:30
Przebój II Wolbrom
1:2
Wielmożanka Wielmoża
09.11.2019
11:00
Legion Bydlin
4:0
Promień Przeginia
10.11.2019
13:30
Sokół Gołaczewy
3:3
Trzy Korony Żarnowiec
10.11.2019
13:00
Spartak Charsznica
2:6
Leśnik Gorenice
10.11.2019
11:00
Prądnik Sułoszowa
2:3
Pilica Wierbka
10.11.2019
13:00
Unia Jaroszowiec
5:3
Strażak Przybysławice
10.11.2019
13:30

15. kolejka 16.11.2019

Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00
Strażak Przybysławice
1:0
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
8:0
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
0:7
Spartak Charsznica
17.11.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
11:00
Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
14:00
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
17.11.2019
13:30
Strażak Przybysławice
1:0
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
8:0
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
0:7
Spartak Charsznica

15. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
11:00
Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
13:30
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
14:00
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
17.11.2019
13:30
Strażak Przybysławice
1:0
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
8:0
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
0:7
Spartak Charsznica

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:0
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Hutnik Kraków
:
Grębałowianka Kraków
26.10.2020
21:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
5:3
Prądniczanka Kraków
26.10.2020
18:30