facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa A (Chrzanów)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Victoria Zalas
0:10
Zagórzanka Zagórze
15.08.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
1:0
Start Kamień
15.08.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
1:1
Zgoda Byczyna
15.08.2019
18:00
Wisełka Rozkochów
3:1
Promyk Bolęcin
17.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
1:1
Fablok Chrzanów
17.08.2019
17:00
UKS Dulowa
1:4
MKS Alwernia
17.08.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
4:2
SPRiN Regulice
17.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Wolanka Wola Filipowska
3:1
Ciężkowianka Jaworzno
24.08.2019
17:00
Zgoda Byczyna
Błyskawica Myślachowice
24.08.2019
17:00
Start Kamień
Tęcza Tenczynek
24.08.2019
17:00
MKS Alwernia
4:3
Wisła Jankowice
24.08.2019
17:00
Fablok Chrzanów
7:0
Wisełka Rozkochów
24.08.2019
17:00
SPRiN Regulice
4:2
UKS Dulowa
25.08.2019
17:30
Promyk Bolęcin
3:1
Victoria Zalas
25.08.2019
17:30

3. kolejka 31.08.2019

Zagórzanka Zagórze
10:0
Promyk Bolęcin
31.08.2019
17:00
Victoria Zalas
1:3
Fablok Chrzanów
31.08.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
2:1
MKS Alwernia
31.08.2019
17:00
Wisła Jankowice
3:0
SPRiN Regulice
31.08.2019
17:00
UKS Dulowa
2:1
Start Kamień
31.08.2019
13:00
Tęcza Tenczynek
2:2
Zgoda Byczyna
31.08.2019
17:00
Błyskawica Myślachowice
5:1
Ciężkowianka Jaworzno
31.08.2019
17:00

4. kolejka 04.09.2019

MKS Alwernia
3:1
Victoria Zalas
04.09.2019
17:00
Start Kamień
Wisła Jankowice
04.09.2019
17:00
Wolanka Wola Filipowska
5:0
Błyskawica Myślachowice
04.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
Wisełka Rozkochów
04.09.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Tęcza Tenczynek
04.09.2019
17:00
Zgoda Byczyna
4:2
UKS Dulowa
04.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
Zagórzanka Zagórze
04.09.2019
17:00

5. kolejka 07.09.2019

Victoria Zalas
1:1
SPRiN Regulice
07.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
7:3
MKS Alwernia
07.09.2019
17:00
Tęcza Tenczynek
1:1
Wolanka Wola Filipowska
07.09.2019
17:00
UKS Dulowa
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
07.09.2019
16:30
Wisełka Rozkochów
0:3
Start Kamień
07.09.2019
17:00
Wisła Jankowice
0:2
Zgoda Byczyna
08.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
0:3
Fablok Chrzanów
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Zgoda Byczyna
4:1
Wisełka Rozkochów
11.09.2019
16:30
MKS Alwernia
1:2
Promyk Bolęcin
14.09.2019
11:00
Start Kamień
6:2
Victoria Zalas
14.09.2019
14:00
Wolanka Wola Filipowska
3:1
UKS Dulowa
14.09.2019
17:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:1
Wisła Jankowice
14.09.2019
14:00
Błyskawica Myślachowice
4:2
Tęcza Tenczynek
15.09.2019
17:00
SPRiN Regulice
5:2
Zagórzanka Zagórze
15.09.2019
15:00

7. kolejka 18.09.2019

Victoria Zalas
0:11
Zgoda Byczyna
18.09.2019
17:00
Zagórzanka Zagórze
1:3
Start Kamień
18.09.2019
16:30
Wisła Jankowice
6:2
Wolanka Wola Filipowska
18.09.2019
17:00
UKS Dulowa
1:5
Błyskawica Myślachowice
18.09.2019
17:00
Promyk Bolęcin
1:3
SPRiN Regulice
18.09.2019
17:00
Fablok Chrzanów
4:1
MKS Alwernia
18.09.2019
17:00
Wisełka Rozkochów
0:5
Ciężkowianka Jaworzno
18.09.2019
16:30

8. kolejka 21.09.2019

Start Kamień
Promyk Bolęcin
21.09.2019
16:30
Błyskawica Myślachowice
5:0
Wisła Jankowice
21.09.2019
16:30
Tęcza Tenczynek
0:1
UKS Dulowa
21.09.2019
16:30
Wolanka Wola Filipowska
2:0
Wisełka Rozkochów
21.09.2019
16:30
Ciężkowianka Jaworzno
10:0
Victoria Zalas
21.09.2019
16:30
SPRiN Regulice
1:0
Fablok Chrzanów
22.09.2019
15:00
Zgoda Byczyna
2:0
Zagórzanka Zagórze
22.09.2019
16:00

9. kolejka 28.09.2019

Victoria Zalas
0:5
Wolanka Wola Filipowska
28.09.2019
16:00
Zagórzanka Zagórze
2:2
Ciężkowianka Jaworzno
28.09.2019
16:00
Wisła Jankowice
2:0
Tęcza Tenczynek
28.09.2019
16:00
Fablok Chrzanów
2:0
Start Kamień
28.09.2019
11:00
Wisełka Rozkochów
0:7
Błyskawica Myślachowice
28.09.2019
16:00
Promyk Bolęcin
0:5
Zgoda Byczyna
29.09.2019
16:00
MKS Alwernia
3:2
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

10. kolejka 05.10.2019

Start Kamień
MKS Alwernia
05.10.2019
16:00
Błyskawica Myślachowice
Victoria Zalas
05.10.2019
16:00
Tęcza Tenczynek
6:1
Wisełka Rozkochów
05.10.2019
16:00
Wolanka Wola Filipowska
4:0
Zagórzanka Zagórze
05.10.2019
16:00
Ciężkowianka Jaworzno
3:2
Promyk Bolęcin
05.10.2019
16:00
Zgoda Byczyna
1:2
Fablok Chrzanów
05.10.2019
15:30
UKS Dulowa
0:1
Wisła Jankowice
06.10.2019
15:00

11. kolejka 12.10.2019

Victoria Zalas
2:4
Tęcza Tenczynek
12.10.2019
15:30
MKS Alwernia
1:1
Zgoda Byczyna
12.10.2019
15:30
Zagórzanka Zagórze
2:4
Błyskawica Myślachowice
12.10.2019
15:30
Fablok Chrzanów
1:1
Ciężkowianka Jaworzno
12.10.2019
11:00
Promyk Bolęcin
0:5
Wolanka Wola Filipowska
13.10.2019
15:30
SPRiN Regulice
3:2
Start Kamień
13.10.2019
15:00
Wisełka Rozkochów
2:2
UKS Dulowa
13.10.2019
15:30

12. kolejka 19.10.2019

Błyskawica Myślachowice
0:3
Promyk Bolęcin
19.10.2019
15:00
Tęcza Tenczynek
0:1
Zagórzanka Zagórze
19.10.2019
15:00
Wisła Jankowice
3:2
Wisełka Rozkochów
19.10.2019
15:00
Ciężkowianka Jaworzno
4:1
MKS Alwernia
19.10.2019
15:00
Zgoda Byczyna
3:0
SPRiN Regulice
19.10.2019
15:00
UKS Dulowa
9:0
Victoria Zalas
20.10.2019
15:30
Wolanka Wola Filipowska
3:2
Fablok Chrzanów
20.10.2019
15:00

13. kolejka 26.10.2019

MKS Alwernia
0:4
Wolanka Wola Filipowska
26.10.2019
14:30
Start Kamień
Zgoda Byczyna
26.10.2019
14:00
Fablok Chrzanów
4:2
Błyskawica Myślachowice
26.10.2019
14:00
Victoria Zalas
0:4
Wisła Jankowice
27.10.2019
14:30
Zagórzanka Zagórze
2:1
UKS Dulowa
27.10.2019
14:00
Promyk Bolęcin
1:2
Tęcza Tenczynek
27.10.2019
14:30
SPRiN Regulice
1:0
Ciężkowianka Jaworzno
27.10.2019
14:00

14. kolejka 02.11.2019

Błyskawica Myślachowice
2:1
MKS Alwernia
02.11.2019
13:30
Tęcza Tenczynek
1:3
Fablok Chrzanów
02.11.2019
11:00
Wisła Jankowice
1:2
Zagórzanka Zagórze
02.11.2019
13:00
Ciężkowianka Jaworzno
2:0
Start Kamień
02.11.2019
13:30
Wisełka Rozkochów
5:1
Victoria Zalas
02.11.2019
13:30
UKS Dulowa
3:5
Promyk Bolęcin
03.11.2019
13:30
Wolanka Wola Filipowska
0:1
SPRiN Regulice
03.11.2019
13:30

15. kolejka 09.11.2019

Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
13:00
Zgoda Byczyna
3:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
13:00
Fablok Chrzanów
1:3
UKS Dulowa
09.11.2019
11:00
MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
11:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice
10.11.2019
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
13:00
Zgoda Byczyna
3:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
11:00
Fablok Chrzanów
1:3
UKS Dulowa
10.11.2019
11:00
MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
13:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice

15. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:00
Start Kamień
Wolanka Wola Filipowska
09.11.2019
13:00
Zagórzanka Zagórze
1:0
Wisełka Rozkochów
09.11.2019
13:00
Zgoda Byczyna
3:2
Ciężkowianka Jaworzno
09.11.2019
11:00
Fablok Chrzanów
1:3
UKS Dulowa
10.11.2019
11:00
MKS Alwernia
0:7
Tęcza Tenczynek
10.11.2019
13:00
Promyk Bolęcin
3:2
Wisła Jankowice
10.11.2019
13:00
SPRiN Regulice
1:5
Błyskawica Myślachowice

Wiadomości ligowe


III liga, grupa IV

Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00
Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
9:2
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
(93-22)
Jordan Sum Zakliczyn
3:5
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
(32-53)
Radziszowianka Radziszów
7:9
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
(72-97)
Orzeł Myślenice
12:8
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
(127-88)
Pasternik Ochojno
3:4
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
(30-46)
Raba Dobczyce
9:4
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
(94-44)
Górnik Wieliczka
9:10
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
(98-104)
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny