facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Górzanka Nawojowa Góra
0:3
Potok Więckowice
24.08.2019
17:30
Iskra Radwanowice
0:2
Błękitni II Modlnica
24.08.2019
17:00
MKS Skała 2004
2:0
Orzeł II Bębło
24.08.2019
16:00
Niegoszowianka
1:1
Bronowicki Kraków
25.08.2019
13:00
Novi Narama
0:8
Płomień Jerzmanowice
25.08.2019
17:30
Kmita II Zabierzów
3:4
Topór Aleksandrowice
25.08.2019
17:30
Fitball Szklary pauzuje.

2. kolejka 31.08.2019

Iskra Radwanowice
2:3
Topór Aleksandrowice
31.08.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
Niegoszowianka
31.08.2019
17:00
Fitball Szklary
1:7
MKS Skała 2004
01.09.2019
17:00
Orzeł II Bębło
4:1
Kmita II Zabierzów
01.09.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Novi Narama
01.09.2019
17:00
Bronowicki Kraków
0:3
Górzanka Nawojowa Góra
01.09.2019
17:00
Potok Więckowice pauzuje.

3. kolejka 04.09.2019

Potok Więckowice
10:0
Bronowicki Kraków
04.09.2019
17:30
Górzanka Nawojowa Góra
Płomień Jerzmanowice
04.09.2019
17:30
Niegoszowianka
Błękitni II Modlnica
04.09.2019
17:30
Novi Narama
3:4
Topór Aleksandrowice
04.09.2019
17:30
Iskra Radwanowice
3:4
Orzeł II Bębło
04.09.2019
17:30
Kmita II Zabierzów
9:1
Fitball Szklary
05.09.2019
17:30
MKS Skała 2004 pauzuje.

4. kolejka 07.09.2019

Topór Aleksandrowice
7:1
Niegoszowianka
07.09.2019
17:00
Orzeł II Bębło
4:1
Novi Narama
07.09.2019
17:00
MKS Skała 2004
3:1
Kmita II Zabierzów
07.09.2019
16:00
Fitball Szklary
2:5
Iskra Radwanowice
07.09.2019
17:00
Błękitni II Modlnica
Górzanka Nawojowa Góra
08.09.2019
17:00
Płomień Jerzmanowice
Potok Więckowice
08.09.2019
14:00
Bronowicki Kraków pauzuje.

5. kolejka 14.09.2019

Potok Więckowice
Błękitni II Modlnica
14.09.2019
16:00
Bronowicki Kraków
1:11
Płomień Jerzmanowice
14.09.2019
16:00
Iskra Radwanowice
0:2
MKS Skała 2004
14.09.2019
13:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:1
Topór Aleksandrowice
14.09.2019
17:00
Novi Narama
4:0
Fitball Szklary
15.09.2019
17:00
Niegoszowianka
0:1
Orzeł II Bębło
15.09.2019
16:00
Kmita II Zabierzów pauzuje.

6. kolejka 21.09.2019

Topór Aleksandrowice
Potok Więckowice
21.09.2019
16:30
Orzeł II Bębło
5:1
Górzanka Nawojowa Góra
22.09.2019
16:00
Błękitni II Modlnica
Bronowicki Kraków
22.09.2019
16:30
MKS Skała 2004
7:0
Novi Narama
22.09.2019
16:00
Fitball Szklary
5:5
Niegoszowianka
22.09.2019
16:30
Kmita II Zabierzów
0:5
Iskra Radwanowice
22.09.2019
16:00
Płomień Jerzmanowice pauzuje.

7. kolejka 28.09.2019

Potok Więckowice
Orzeł II Bębło
28.09.2019
16:00
Bronowicki Kraków
0:9
Topór Aleksandrowice
28.09.2019
16:00
Novi Narama
2:2
Kmita II Zabierzów
29.09.2019
16:30
Niegoszowianka
2:5
MKS Skała 2004
29.09.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
Błękitni II Modlnica
29.09.2019
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:6
Fitball Szklary
29.09.2019
13:00
Iskra Radwanowice pauzuje.

8. kolejka 05.10.2019

Topór Aleksandrowice
1:2
Płomień Jerzmanowice
05.10.2019
16:00
Fitball Szklary
Potok Więckowice
05.10.2019
16:00
Orzeł II Bębło
9:0
Bronowicki Kraków
06.10.2019
16:00
MKS Skała 2004
8:0
Górzanka Nawojowa Góra
06.10.2019
16:15
Zakończony w 46 minucie, z powodu zdekopletowania drużyny gości. Zweryfikowano jako walkower 8:0.
Iskra Radwanowice
6:0
Novi Narama
06.10.2019
15:30
Kmita II Zabierzów
2:2
Niegoszowianka
06.10.2019
15:30
Błękitni II Modlnica pauzuje.

9. kolejka 12.10.2019

Potok Więckowice
1:4
MKS Skała 2004
12.10.2019
16:00
Bronowicki Kraków
3:5
Fitball Szklary
12.10.2019
15:00
Niegoszowianka
1:2
Iskra Radwanowice
13.10.2019
12:00
Błękitni II Modlnica
Topór Aleksandrowice
13.10.2019
15:30
Płomień Jerzmanowice
1:0
Orzeł II Bębło
13.10.2019
11:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Kmita II Zabierzów
13.10.2019
15:00
Novi Narama pauzuje.

10. kolejka 19.10.2019

Orzeł II Bębło
Błękitni II Modlnica
19.10.2019
15:00
Iskra Radwanowice
5:2
Górzanka Nawojowa Góra
19.10.2019
15:00
Fitball Szklary
1:6
Płomień Jerzmanowice
19.10.2019
15:30
Novi Narama
3:4
Niegoszowianka
20.10.2019
15:30
MKS Skała 2004
9:0
Bronowicki Kraków
20.10.2019
15:00
Kmita II Zabierzów
3:1
Potok Więckowice
20.10.2019
15:00
Topór Aleksandrowice pauzuje.

11. kolejka 26.10.2019

Topór Aleksandrowice
3:5
Orzeł II Bębło
26.10.2019
15:00
Potok Więckowice
Iskra Radwanowice
26.10.2019
15:00
Bronowicki Kraków
1:4
Kmita II Zabierzów
26.10.2019
15:00
Górzanka Nawojowa Góra
1:1
Novi Narama
26.10.2019
15:00
Błękitni II Modlnica
Fitball Szklary
27.10.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
0:4
MKS Skała 2004
27.10.2019
14:00
Niegoszowianka pauzuje.

12. kolejka 02.11.2019

MKS Skała 2004
Błękitni II Modlnica
02.11.2019
13:00
Novi Narama
Potok Więckowice
03.11.2019
14:00
Niegoszowianka
5:1
Górzanka Nawojowa Góra
03.11.2019
14:00
Iskra Radwanowice
4:2
Bronowicki Kraków
03.11.2019
13:30
Fitball Szklary
5:2
Topór Aleksandrowice
03.11.2019
13:00
Kmita II Zabierzów
3:2
Płomień Jerzmanowice
03.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

Topór Aleksandrowice
0:6
MKS Skała 2004
09.11.2019
14:00
Potok Więckowice
Niegoszowianka
09.11.2019
14:00
Bronowicki Kraków
1:5
Novi Narama
09.11.2019
13:00
Płomień Jerzmanowice
5:3
Iskra Radwanowice
09.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
14:00
Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów
10.11.2019
13:30
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Topór Aleksandrowice
0:6
MKS Skała 2004
09.11.2019
14:00
Potok Więckowice
Niegoszowianka
09.11.2019
13:00
Bronowicki Kraków
1:5
Novi Narama
09.11.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
5:3
Iskra Radwanowice
10.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
13:30
Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Topór Aleksandrowice
0:6
MKS Skała 2004
09.11.2019
14:00
Potok Więckowice
Niegoszowianka
09.11.2019
13:00
Bronowicki Kraków
1:5
Novi Narama
09.11.2019
14:00
Płomień Jerzmanowice
5:3
Iskra Radwanowice
10.11.2019
14:00
Orzeł II Bębło
6:2
Fitball Szklary
10.11.2019
13:30
Błękitni II Modlnica
Kmita II Zabierzów
Górzanka Nawojowa Góra pauzuje.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny