facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Wieliczka)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Start Brzezie
4:4
Gryf Wiatowice
17.08.2019
17:00
Naprzód Ochmanów
4:2
Ledniczanka Lednica Grn
17.08.2019
17:30
Wiarusy II Igołomia
3:3
Gdovia II Gdów
17.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:1
Dąb Zabierzów Bocheński
17.08.2019
17:30
Sokół Chorągwica
Iskra Zakrzów
18.08.2019
17:00
Tęcza Słomiróg
2:2
Górnik II Wieliczka
18.08.2019
17:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Batory Wola Batorska
18.08.2019
17:00

2. kolejka 24.08.2019

Dąb Zabierzów Bocheński
3:2
Wiarusy II Igołomia
24.08.2019
15:00
Gdovia II Gdów
5:1
Tęcza Słomiróg
24.08.2019
17:00
Batory Wola Batorska
1:2
Ledniczanka Lednica Grn
24.08.2019
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:5
Wieliczanka Wieliczka
25.08.2019
17:00
Górnik II Wieliczka
3:0
Start Brzezie
25.08.2019
16:00
Gryf Wiatowice
Sokół Chorągwica
25.08.2019
17:00
Iskra Zakrzów
1:2
Naprzód Ochmanów
25.08.2019
17:00

3. kolejka 31.08.2019

Naprzód Ochmanów
6:2
Gryf Wiatowice
31.08.2019
17:00
Sokół Chorągwica
Górnik II Wieliczka
31.08.2019
17:00
Start Brzezie
1:1
Gdovia II Gdów
31.08.2019
17:00
Wiarusy II Igołomia
4:0
Wilga Instalbud Golkowice
31.08.2019
17:00
Wieliczanka Wieliczka
1:2
Batory Wola Batorska
31.08.2019
17:00
Ledniczanka Lednica Grn
1:5
Iskra Zakrzów
01.09.2019
11:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Dąb Zabierzów Bocheński
01.09.2019
17:00

4. kolejka 07.09.2019

Batory Wola Batorska
2:3
Iskra Zakrzów
07.09.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:3
Start Brzezie
07.09.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
3:2
Wiarusy II Igołomia
07.09.2019
15:00
Gdovia II Gdów
2:5
Sokół Chorągwica
07.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
2:3
Naprzód Ochmanów
08.09.2019
16:00
Gryf Wiatowice
10:4
Ledniczanka Lednica Grn
08.09.2019
16:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:4
Tęcza Słomiróg
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Wiarusy II Igołomia
3:1
Batory Wola Batorska
14.09.2019
16:00
Iskra Zakrzów
4:1
Gryf Wiatowice
14.09.2019
16:00
Sokół Chorągwica
Dąb Zabierzów Bocheński
14.09.2019
16:30
Start Brzezie
2:1
Wilga Instalbud Golkowice
14.09.2019
16:00
Naprzód Ochmanów
1:2
Gdovia II Gdów
15.09.2019
16:30
Tęcza Słomiróg
1:4
Wieliczanka Wieliczka
15.09.2019
16:30
Ledniczanka Lednica Grn
2:0
Górnik II Wieliczka
15.09.2019
11:00

6. kolejka 21.09.2019

Wiarusy II Igołomia
1:0
Tęcza Słomiróg
21.09.2019
16:00
Batory Wola Batorska
3:2
Gryf Wiatowice
21.09.2019
16:00
Wieliczanka Wieliczka
4:1
Start Brzezie
21.09.2019
16:00
Gdovia II Gdów
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
21.09.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
0:2
Iskra Zakrzów
22.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
4:0
Naprzód Ochmanów
22.09.2019
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:6
Sokół Chorągwica
22.09.2019
16:00

7. kolejka 28.09.2019

Naprzód Ochmanów
3:0
Wilga Instalbud Golkowice
28.09.2019
16:00
Iskra Zakrzów
2:0
Gdovia II Gdów
28.09.2019
16:00
Sokół Chorągwica
Wieliczanka Wieliczka
28.09.2019
16:00
Start Brzezie
5:2
Wiarusy II Igołomia
28.09.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
3:1
Ledniczanka Lednica Grn
28.09.2019
16:00
Gryf Wiatowice
3:1
Górnik II Wieliczka
29.09.2019
16:00
Tęcza Słomiróg
Batory Wola Batorska
29.09.2019
14:30

8. kolejka 05.10.2019

Batory Wola Batorska
Górnik II Wieliczka
05.10.2019
15:30
Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Iskra Zakrzów
05.10.2019
11:00
Wieliczanka Wieliczka
7:2
Naprzód Ochmanów
05.10.2019
15:30
Ledniczanka Lednica Grn
1:2
Wilga Instalbud Golkowice
05.10.2019
15:00
Gdovia II Gdów
3:1
Gryf Wiatowice
05.10.2019
15:00
Wiarusy II Igołomia
Sokół Chorągwica
06.10.2019
13:00
Tęcza Słomiróg
4:3
Start Brzezie
06.10.2019
15:30

9. kolejka 12.10.2019

Naprzód Ochmanów
2:6
Wiarusy II Igołomia
12.10.2019
15:30
Sokół Chorągwica
Tęcza Słomiróg
12.10.2019
16:00
Start Brzezie
Batory Wola Batorska
12.10.2019
15:30
Górnik II Wieliczka
6:1
Gdovia II Gdów
13.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
4:4
Dąb Zabierzów Bocheński
13.10.2019
15:30
Iskra Zakrzów
6:2
Wilga Instalbud Golkowice
13.10.2019
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
Wieliczanka Wieliczka
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Batory Wola Batorska
Gdovia II Gdów
19.10.2019
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
2:3
Górnik II Wieliczka
19.10.2019
15:00
Start Brzezie
Sokół Chorągwica
19.10.2019
15:00
Wieliczanka Wieliczka
Iskra Zakrzów
19.10.2019
15:00
Wiarusy II Igołomia
3:4
Ledniczanka Lednica Grn
20.10.2019
15:00
Tęcza Słomiróg
0:2
Naprzód Ochmanów
20.10.2019
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:5
Gryf Wiatowice
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

Naprzód Ochmanów
3:2
Start Brzezie
26.10.2019
15:00
Iskra Zakrzów
Wiarusy II Igołomia
26.10.2019
11:00
Gdovia II Gdów
3:0
Dąb Zabierzów Bocheński
26.10.2019
15:00
Górnik II Wieliczka
1:1
Wilga Instalbud Golkowice
27.10.2019
16:00
Gryf Wiatowice
2:0
Wieliczanka Wieliczka
27.10.2019
14:00
Sokół Chorągwica
Batory Wola Batorska
27.10.2019
15:00
Ledniczanka Lednica Grn
4:2
Tęcza Słomiróg
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Wiarusy II Igołomia
2:3
Gryf Wiatowice
02.11.2019
13:30
Batory Wola Batorska
Dąb Zabierzów Bocheński
02.11.2019
13:30
Sokół Chorągwica
Naprzód Ochmanów
02.11.2019
13:30
Start Brzezie
5:2
Ledniczanka Lednica Grn
02.11.2019
13:30
Wieliczanka Wieliczka
Górnik II Wieliczka
02.11.2019
13:30
Tęcza Słomiróg
2:2
Iskra Zakrzów
03.11.2019
13:30
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Gdovia II Gdów
03.11.2019
13:30

13. kolejka 09.11.2019

Naprzód Ochmanów
0:2
Batory Wola Batorska
09.11.2019
13:30
Iskra Zakrzów
5:1
Start Brzezie
09.11.2019
13:30
Gdovia II Gdów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
09.11.2019
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
Sokół Chorągwica
09.11.2019
13:30
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
10.11.2019
16:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
10.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
5:3
Tęcza Słomiróg
16.11.2019
13:30
Spotkanie odwołane. Zły stan murawy 10.11.2019

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Naprzód Ochmanów
0:2
Batory Wola Batorska
09.11.2019
13:30
Iskra Zakrzów
5:1
Start Brzezie
09.11.2019
13:30
Gdovia II Gdów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
09.11.2019
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
Sokół Chorągwica
10.11.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
10.11.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
16.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
5:3
Tęcza Słomiróg

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Naprzód Ochmanów
0:2
Batory Wola Batorska
09.11.2019
13:30
Iskra Zakrzów
5:1
Start Brzezie
09.11.2019
13:30
Gdovia II Gdów
0:1
Wieliczanka Wieliczka
09.11.2019
13:30
Ledniczanka Lednica Grn
Sokół Chorągwica
10.11.2019
16:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II Igołomia
10.11.2019
13:30
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
16.11.2019
13:30
Gryf Wiatowice
5:3
Tęcza Słomiróg

Wiadomości ligowe


III liga, grupa IV

Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
05.04.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
05.04.2020
13:00
Wisła Puławy
:
Wisłoka Dębica
09.04.2020
18:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
Clepardia Kraków
05.04.2020
16:30
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Dalin Myślenice
05.04.2020
16:00
Orzeł Ryczów
:
LKS Rajsko
05.04.2020
16:00
Pcimianka Pcim
:
Cracovia II Kraków
05.04.2020
16:30
LKS Jawiszowice
:
Czarni Staniątki
05.04.2020
15:00
Clepardia Kraków
:
Beskid Andrychów
09.04.2020
18:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Lubań Maniowy
:
Orkan Szczyrzyc
05.04.2020
16:00
Poprad Rytro
:
Barciczanka Barcice
05.04.2020
15:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Unia Tarnów
05.04.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Glinik Gorlice
05.04.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Limanovia Limanowa
05.04.2020
15:00
Poprad Muszyna
:
GKS Drwinia
05.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Karpaty Krosno
:
Korona Kielce
09.04.2020
12:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
09.04.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Korona II
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Podhale Nowy Targ
09.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Hejnał
:
Górnik Wieliczka
05.04.2020
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
05.04.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia II
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
Górnik Polkowice
05.04.2020
17:00

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
3:10
MKS Trzebinia
05.04.2020
19:00
(36-103)
Orzeł Piaski Wielkie
5:4
Wiślanie Jaśkowice
05.04.2020
19:00
(55-41)
Pcimianka Pcim
77:74
Dalin Myślenice
05.04.2020
19:00
(777-744)
LKS Jawiszowice
8:6
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
05.04.2020
19:00
(85-60)
Beskid Andrychów
4:9
Sokół Kocmyrzów
05.04.2020
19:00
(46-99)
Orzeł Ryczów
3:10
Słomniczanka Słomniki
05.04.2020
19:00
(36-106)
Clepardia Kraków
3:3
Skawinka Skawina
05.04.2020
19:00
(31-39)
Czarni Staniątki
11:13
Wisła II Kraków
05.04.2020
19:00
(112-133)
Cracovia II Kraków
5:7
LKS Rajsko
05.04.2020
19:00
(57-77)
Dalin Myślenice
14:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.04.2020
19:00
(143-103)
Wiślanie Jaśkowice
3:3
Beskid Andrychów
06.04.2020
19:00
(34-32)
MKS Trzebinia
8:1
Orzeł Ryczów
06.04.2020
19:00
(81-15)
LKS Rajsko
2:6
Czarni Staniątki
06.04.2020
19:00
(22-66)
Sokół Kocmyrzów
8:1
Clepardia Kraków
06.04.2020
19:00
(85-13)
Skawinka Skawina
6:2
Cracovia II Kraków
06.04.2020
19:00
(63-24)
Słomniczanka Słomniki
8:4
LKS Jawiszowice
06.04.2020
19:00
(87-44)
Wisła II Kraków
7:2
Unia Oświęcim
06.04.2020
19:00
(73-23)
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
19:20
Pcimianka Pcim
06.04.2020
19:00
(196-204)
Czarni Staniątki
:
Skawinka Skawina
07.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
07.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Wisła II Kraków
07.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Unia Oświęcim
07.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Dalin Myślenice
07.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Kocmyrzów
07.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
07.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
MKS Trzebinia
07.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
08.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
08.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
08.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
08.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
08.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
08.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
08.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
08.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
08.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
09.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
09.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
09.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
09.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
09.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
09.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
09.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
09.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
09.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Spójnia Osiek
2:2
KS Olkusz
05.04.2020
19:05
(28-25)
Przebój Wolbrom
2:1
Bolesław Bukowno
05.04.2020
19:05
(23-11)
Przemsza Klucze
7:16
Zieleńczanka Zielonki
05.04.2020
19:05
(78-169)
Pogoń Miechów
6:2
Grębałowianka Kraków
05.04.2020
19:05
(62-28)
Orzeł Iwanowice
3:5
LKS Niedźwiedź
05.04.2020
19:05
(30-54)
LOT Balice
1:2
Prądniczanka Kraków
05.04.2020
19:05
(16-21)
Proszowianka Proszowice
25:23
Piliczanka Pilica
05.04.2020
19:05
(252-235)
Bolesław Bukowno
1:4
Pogoń Miechów
06.04.2020
19:05
(15-48)
LKS Niedźwiedź
3:0
LOT Balice
06.04.2020
19:05
(32-9)
Zieleńczanka Zielonki
7:3
Orzeł Iwanowice
06.04.2020
19:05
(73-37)
KS Olkusz
1:1
Przebój Wolbrom
06.04.2020
19:05
(19-13)
Prądniczanka Kraków
3:5
Proszowianka Proszowice
06.04.2020
19:05
(32-53)
Piliczanka Pilica
6:2
Spójnia Osiek
06.04.2020
19:05
(64-24)
Grębałowianka Kraków
4:6
Przemsza Klucze
06.04.2020
19:05
(42-67)
Przebój Wolbrom
:
Piliczanka Pilica
07.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Prądniczanka Kraków
07.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Bolesław Bukowno
07.04.2020
19:05
LOT Balice
:
Orzeł Iwanowice
07.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
KS Olkusz
07.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
07.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Zieleńczanka Zielonki
07.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Grębałowianka Kraków
08.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Spójnia Osiek
08.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Przebój Wolbrom
08.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LOT Balice
08.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Proszowianka Proszowice
08.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
Pogoń Miechów
08.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Przemsza Klucze
08.04.2020
19:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)
Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)
Kmita Zabierzów
:
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
9:2
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
(93-22)
Jordan Sum Zakliczyn
3:5
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
(32-53)
Radziszowianka Radziszów
7:9
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
(72-97)
Orzeł Myślenice
12:8
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
(127-88)
Pasternik Ochojno
3:4
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
(30-46)
Raba Dobczyce
9:4
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
(94-44)
Górnik Wieliczka
9:10
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
(98-104)
Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)
Jordan Sum Zakliczyn
:
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny