facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Myślenice I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 31.08.2019

Radwan Skomielna Czarna
0:2
Grodzisko Raciechowice
31.08.2019
17:00
Orzeł II Myślenice
1:3
Karpaty II Siepraw
31.08.2019
17:00
Sęp Droginia
3:1
Cyrhla Krzczonów
01.09.2019
17:30
Raba II Dobczyce
2:4
Iskra Brzączowice
01.09.2019
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:1
Jawor Jawornik
01.09.2019
17:00

2. kolejka 07.09.2019

Sęp Droginia
6:0
Radwan Skomielna Czarna
07.09.2019
17:00
Jawor Jawornik
1:4
Orzeł II Myślenice
07.09.2019
17:00
Cyrhla Krzczonów
6:0
Karpaty II Siepraw
08.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
4:4
Raba II Dobczyce
08.09.2019
17:00
Iskra Brzączowice
4:0
Orzeł Nowa Wieś
08.09.2019
17:00

3. kolejka 14.09.2019

Radwan Skomielna Czarna
2:3
Cyrhla Krzczonów
14.09.2019
16:00
Orzeł II Myślenice
3:2
Iskra Brzączowice
15.09.2019
16:00
Raba II Dobczyce
0:4
Sęp Droginia
15.09.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Jawor Jawornik
15.09.2019
16:30
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Grodzisko Raciechowice
15.09.2019
17:00

4. kolejka 21.09.2019

Sęp Droginia
1:0
Orzeł Nowa Wieś
21.09.2019
16:30
Iskra Brzączowice
10:2
Karpaty II Siepraw
22.09.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
4:1
Jawor Jawornik
22.09.2019
15:00
Grodzisko Raciechowice
0:5
Orzeł II Myślenice
22.09.2019
17:00
Radwan Skomielna Czarna
Raba II Dobczyce
25.09.2019
17:00

5. kolejka 28.09.2019

Jawor Jawornik
1:2
Iskra Brzączowice
28.09.2019
13:30
Orzeł II Myślenice
1:2
Sęp Droginia
29.09.2019
16:00
Raba II Dobczyce
Cyrhla Krzczonów
29.09.2019
16:00
Karpaty II Siepraw
0:3
Grodzisko Raciechowice
29.09.2019
16:00
Orzeł Nowa Wieś
4:2
Radwan Skomielna Czarna
29.09.2019
16:00

6. kolejka 05.10.2019

Raba II Dobczyce
3:2
Orzeł Nowa Wieś
05.10.2019
16:00
Sęp Droginia
7:1
Karpaty II Siepraw
05.10.2019
16:00
Grodzisko Raciechowice
0:1
Jawor Jawornik
06.10.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:4
Iskra Brzączowice
06.10.2019
15:00
Radwan Skomielna Czarna
3:6
Orzeł II Myślenice
06.10.2019
15:00

7. kolejka 12.10.2019

Jawor Jawornik
2:1
Sęp Droginia
12.10.2019
15:00
Orzeł II Myślenice
3:3
Raba II Dobczyce
13.10.2019
16:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Cyrhla Krzczonów
13.10.2019
15:00
Karpaty II Siepraw
1:6
Radwan Skomielna Czarna
13.10.2019
15:00
Iskra Brzączowice
4:1
Grodzisko Raciechowice
13.10.2019
15:30

8. kolejka 19.10.2019

Radwan Skomielna Czarna
1:2
Jawor Jawornik
19.10.2019
15:00
Raba II Dobczyce
3:1
Karpaty II Siepraw
19.10.2019
16:00
Cyrhla Krzczonów
1:0
Grodzisko Raciechowice
20.10.2019
14:00
Sęp Droginia
0:3
Iskra Brzączowice
20.10.2019
15:00
Orzeł Nowa Wieś
3:1
Orzeł II Myślenice
20.10.2019
15:00

9. kolejka 26.10.2019

Jawor Jawornik
0:1
Raba II Dobczyce
26.10.2019
14:00
Orzeł II Myślenice
1:0
Cyrhla Krzczonów
27.10.2019
14:00
Karpaty II Siepraw
1:2
Orzeł Nowa Wieś
27.10.2019
14:00
Grodzisko Raciechowice
3:3
Sęp Droginia
27.10.2019
14:00
Iskra Brzączowice
9:0
Radwan Skomielna Czarna
27.10.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
14:00
Jawor Jawornik
0:1
Raba II Dobczyce
27.10.2019
14:00
Orzeł II Myślenice
1:0
Cyrhla Krzczonów
27.10.2019
14:00
Karpaty II Siepraw
1:2
Orzeł Nowa Wieś
27.10.2019
14:00
Grodzisko Raciechowice
3:3
Sęp Droginia
27.10.2019
14:00
Iskra Brzączowice
9:0
Radwan Skomielna Czarna

9. kolejka 26.10.2019

26.10.2019
14:00
Jawor Jawornik
0:1
Raba II Dobczyce
27.10.2019
14:00
Orzeł II Myślenice
1:0
Cyrhla Krzczonów
27.10.2019
14:00
Karpaty II Siepraw
1:2
Orzeł Nowa Wieś
27.10.2019
14:00
Grodzisko Raciechowice
3:3
Sęp Droginia
27.10.2019
14:00
Iskra Brzączowice
9:0
Radwan Skomielna Czarna

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
1:2
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:1
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
3:1
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
1:0
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny