facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz I)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Stare Bukowno
1:2
Piliczanka Pilica
24.08.2019
16:30
Pilica Wierbka
0:2
Hetman Dłużec
25.08.2019
11:30
Orzeł Kwaśniów
3:1
Olimpia Łobzów
25.08.2019
13:00
Błyskawica Kolbark
2:2
Strumyk Zarzecze
25.08.2019
17:00

2. kolejka 31.08.2019

Olimpia Łobzów
2:6
Błyskawica Kolbark
31.08.2019
17:00
Strumyk Zarzecze
3:2
Stare Bukowno
31.08.2019
17:00
Pilica Wierbka
1:2
Orzeł Kwaśniów
01.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
2:5
Piliczanka Pilica
01.09.2019
12:30

3. kolejka 07.09.2019

Stare Bukowno
3:1
Olimpia Łobzów
07.09.2019
16:30
Orzeł Kwaśniów
5:2
Hetman Dłużec
08.09.2019
13:00
Piliczanka Pilica
3:3
Strumyk Zarzecze
08.09.2019
17:00
Błyskawica Kolbark
5:0
Pilica Wierbka
08.09.2019
17:00

4. kolejka 14.09.2019

Pilica Wierbka
0:2
Stare Bukowno
15.09.2019
11:30
Hetman Dłużec
7:0
Strumyk Zarzecze
15.09.2019
15:00
Olimpia Łobzów
3:7
Piliczanka Pilica
25.09.2019
17:00
Orzeł Kwaśniów
3:2
Błyskawica Kolbark
03.11.2019
13:00

5. kolejka 21.09.2019

Stare Bukowno
2:1
Orzeł Kwaśniów
21.09.2019
16:00
Piliczanka Pilica
7:1
Pilica Wierbka
22.09.2019
16:00
Błyskawica Kolbark
1:1
Hetman Dłużec
22.09.2019
16:00
Strumyk Zarzecze
1:4
Olimpia Łobzów
02.11.2019
14:00

6. kolejka 29.09.2019

Pilica Wierbka
2:2
Strumyk Zarzecze
29.09.2019
11:30
Orzeł Kwaśniów
3:3
Piliczanka Pilica
29.09.2019
13:00
Hetman Dłużec
5:2
Olimpia Łobzów
29.09.2019
11:00
Błyskawica Kolbark
2:0
Stare Bukowno
29.09.2019
16:00

7. kolejka 05.10.2019

Stare Bukowno
0:0
Hetman Dłużec
05.10.2019
15:30
Strumyk Zarzecze
0:6
Orzeł Kwaśniów
05.10.2019
15:30
walkower 0:6, występ nieuprawnionego do gry (brak dowodu tożsamości) zawodnika w drużynie Strumyka, na boisku 4:6
Olimpia Łobzów
2:0
Pilica Wierbka
06.10.2019
11:00
Piliczanka Pilica
1:2
Błyskawica Kolbark
06.10.2019
15:00

8. kolejka 12.10.2019

Piliczanka Pilica
5:0
Stare Bukowno
12.10.2019
15:00
Hetman Dłużec
2:1
Pilica Wierbka
12.10.2019
11:00
Olimpia Łobzów
3:3
Orzeł Kwaśniów
13.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Błyskawica Kolbark
13.10.2019
14:00

9. kolejka 19.10.2019

Błyskawica Kolbark
3:1
Olimpia Łobzów
19.10.2019
15:30
Stare Bukowno
2:0
Strumyk Zarzecze
19.10.2019
15:30
Orzeł Kwaśniów
5:0
Pilica Wierbka
20.10.2019
13:00
Piliczanka Pilica
1:1
Hetman Dłużec
20.10.2019
15:00

10. kolejka 26.10.2019

Hetman Dłużec
1:1
Orzeł Kwaśniów
26.10.2019
15:00
Olimpia Łobzów
2:1
Stare Bukowno
27.10.2019
11:00
Strumyk Zarzecze
1:3
Piliczanka Pilica
27.10.2019
11:00
Pilica Wierbka
1:3
Błyskawica Kolbark
27.10.2019
11:30

11. kolejka

Stare Bukowno
:
Pilica Wierbka
 
 
Strumyk Zarzecze
:
Hetman Dłużec
 
 
Piliczanka Pilica
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Orzeł Kwaśniów
 
 

12. kolejka

Orzeł Kwaśniów
:
Stare Bukowno
 
 
Pilica Wierbka
:
Piliczanka Pilica
 
 
Hetman Dłużec
:
Błyskawica Kolbark
 
 
Olimpia Łobzów
:
Strumyk Zarzecze
 
 

13. kolejka

Strumyk Zarzecze
:
Pilica Wierbka
 
 
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Kwaśniów
 
 
Olimpia Łobzów
:
Hetman Dłużec
 
 
Stare Bukowno
:
Błyskawica Kolbark
 
 

14. kolejka

Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Piliczanka Pilica
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Piliczanka Pilica

14. kolejka

 
 
Hetman Dłużec
:
Stare Bukowno
 
 
Orzeł Kwaśniów
:
Strumyk Zarzecze
 
 
Pilica Wierbka
:
Olimpia Łobzów
 
 
Błyskawica Kolbark
:
Piliczanka Pilica

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Górnik Łęczna
:
Warta Poznań
06.08.2021
18:00
Lech Poznań
:
Cracovia Kraków
06.08.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
07.08.2021
15:00
Górnik Zabrze
:
Stal Mielec
07.08.2021
17:30
Legia Warszawa
:
Zagłębie Lubin
07.08.2021
20:00
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
08.08.2021
15:00
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
08.08.2021
17:30
Śląsk Wrocław
:
Lechia Gdańsk
08.08.2021
20:00

Fortuna I Liga

Resovia Rzeszów
:
GKS Tychy
06.08.2021
18:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
06.08.2021
20:30
Miedź Legnica
:
GKS Katowice
07.08.2021
12:40
Górnik Polkowice
:
Sandecja Nowy Sącz
07.08.2021
18:00
Arka Gdynia
:
Chrobry Głogów
07.08.2021
20:30
Zagłębie Sosnowiec
:
Widzew Łódź
08.08.2021
12:40
GKS Jastrzębie
:
Stomil Olsztyn
08.08.2021
15:00
ŁKS Łódź
:
Skra Częstochowa
08.08.2021
18:00

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Stal Rzeszów
07.08.2021
17:00
GKS Bełchatów
:
Znicz Pruszków
07.08.2021
17:00
Lech II Poznań
:
Wisła Puławy
07.08.2021
17:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
07.08.2021
18:00
Olimpia Elbląg
:
Hutnik Kraków
07.08.2021
19:45
Garbarnia Kraków
:
Radunia Stężyca
07.08.2021
15:00
Pogoń Siedlce
:
Śląsk II Wrocław
08.08.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
:
Sokół Ostróda
08.08.2021
19:30
Motor Lublin
:
Ruch Chorzów
08.08.2021
20:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Wieczysta Kraków
:
Clepardia Kraków
07.08.2021
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wiślanka Grabie
07.08.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
MKS Trzebinia
07.08.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
TS Węgrzce
07.08.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Słomniczanka Słomniki
07.08.2021
17:00
Dalin Myślenice
:
KS Chełmek
07.08.2021
17:00
Orzeł Ryczów
:
Tempo Białka
07.08.2021
18:00
LKS Jawiszowice
:
Garbarnia II Kraków
08.08.2021
17:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
08.08.2021
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
07.08.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Metal Tarnów
07.08.2021
16:00
Lubań Maniowy
:
Wolania Wola Rzędzińska
07.08.2021
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Sokół Słopnice
07.08.2021
17:00
Jarmuta
:
Okocimski Brzesko
07.08.2021
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
BKS Bochnia
07.08.2021
18:00
Dunajec Zakliczyn
:
Wierchy Rabka Zdrój
08.08.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
08.08.2021
18:00
Kolejarz Stróże
:
Glinik Gorlice
08.08.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
AKS Ujanowice
07.08.2021
17:00
Płomień Limanowa
:
LKS Szaflary
07.08.2021
17:00
Orkan Szczyrzyc
:
Czarni Czarny Dunajec
07.08.2021
17:00
Zalesianka
:
Huragan Waksmund
07.08.2021
17:00
Wiatr Ludźmierz
:
Turbacz Mszana Dolna
07.08.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Krokus
08.08.2021
15:00
Wierchy Pasierbiec
:
Granit Czarna Góra
08.08.2021
16:00

Keeza A-klasa (Myślenice)

Staw Polanka
:
Pasternik Ochojno
07.08.2021
16:00
Orzeł Nowa Wieś
:
Gościbia Sułkowice
07.08.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
:
Iskra Brzączowice
07.08.2021
18:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Clavia Świątniki Górne
07.08.2021
18:00
Topór Tenczyn
:
Hejnał Krzyszkowice
07.08.2021
18:00
Beskid Tokarnia
:
Iskra Głogoczów
08.08.2021
14:00
Górki Myślenice
:
Zielonka Wrząsowice
08.08.2021
17:00
LKS Rudnik
:
Sokół Borzęta
08.08.2021
17:00