facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Olkusz II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 25.08.2019

Czapla Czaple Male
10:1
Cobra Wężerów
25.08.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
3:0 v.o.
Northstar Miechów
25.08.2019
11:00
walkower, występ nieuprawnionego do gry zawodnika w drużynie Northstar, na boisku 1:4
Victoria Smroków
3:1
Nidzica Słaboszów
25.08.2019
11:00
Zryw Przesławice
1:5
Dłubnia Trzyciąż
25.08.2019
14:00

2. kolejka 31.08.2019

Northstar Miechów
6:2
Czapla Czaple Male
31.08.2019
17:00
Dłubnia Trzyciąż
3:0 v.o.
Cobra Wężerów
31.08.2019
17:00
Zryw Przesławice
0:11
Victoria Smroków
01.09.2019
16:00
Nidzica Słaboszów
3:2
Trzy Buki Wierzchowisko
01.09.2019
16:00

3. kolejka 08.09.2019

Czapla Czaple Male
5:4
Nidzica Słaboszów
08.09.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
6:1
Zryw Przesławice
08.09.2019
11:00
Victoria Smroków
1:5
Dłubnia Trzyciąż
08.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Northstar Miechów
08.09.2019
12:00

4. kolejka 15.09.2019

Victoria Smroków
6:2
Trzy Buki Wierzchowisko
15.09.2019
11:00
Nidzica Słaboszów
:
Cobra Wężerów
15.09.2019
15:00
Zryw Przesławice
6:2
Czapla Czaple Male
15.09.2019
16:00
Dłubnia Trzyciąż
4:2
Northstar Miechów
03.11.2019
14:00

5. kolejka 21.09.2019

Northstar Miechów
6:3
Nidzica Słaboszów
21.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
1:8
Dłubnia Trzyciąż
22.09.2019
11:00
Czapla Czaple Male
2:5
Victoria Smroków
22.09.2019
11:00
Cobra Wężerów
4:1
Zryw Przesławice
22.09.2019
12:00

6. kolejka 28.09.2019

Dłubnia Trzyciąż
1:2
Nidzica Słaboszów
28.09.2019
16:00
Trzy Buki Wierzchowisko
2:3
Czapla Czaple Male
29.09.2019
11:00
Victoria Smroków
5:0
Cobra Wężerów
29.09.2019
11:00
Zryw Przesławice
0:5
Northstar Miechów
29.09.2019
16:00

7. kolejka 05.10.2019

Northstar Miechów
7:2
Victoria Smroków
05.10.2019
15:30
Czapla Czaple Male
1:5
Dłubnia Trzyciąż
06.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
3:1
Trzy Buki Wierzchowisko
06.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:0
Zryw Przesławice
06.10.2019
15:00

8. kolejka 12.10.2019

Northstar Miechów
5:0
Trzy Buki Wierzchowisko
12.10.2019
15:00
walkower 5:0, przerwany po I połowie przy stanie 5:0 z powodu zdekompletowania drużyny gości
Cobra Wężerów
1:4
Czapla Czaple Male
13.10.2019
12:00
Nidzica Słaboszów
3:3
Victoria Smroków
13.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
7:1
Zryw Przesławice
13.10.2019
15:00

9. kolejka 19.10.2019

Czapla Czaple Male
1:4
Northstar Miechów
20.10.2019
11:00
Cobra Wężerów
0:4
Dłubnia Trzyciąż
20.10.2019
12:00
Victoria Smroków
4:0
Zryw Przesławice
20.10.2019
11:00
Trzy Buki Wierzchowisko
8:3
Nidzica Słaboszów
20.10.2019
11:00

10. kolejka 26.10.2019

Northstar Miechów
1:1
Cobra Wężerów
26.10.2019
15:00
Nidzica Słaboszów
2:1
Czapla Czaple Male
27.10.2019
15:00
Zryw Przesławice
2:1
Trzy Buki Wierzchowisko
27.10.2019
15:00
Dłubnia Trzyciąż
3:1
Victoria Smroków
27.10.2019
15:00

11. kolejka

Trzy Buki Wierzchowisko
:
Victoria Smroków
 
 
Cobra Wężerów
:
Nidzica Słaboszów
 
 
Czapla Czaple Male
:
Zryw Przesławice
 
 
Northstar Miechów
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 

12. kolejka

Nidzica Słaboszów
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Victoria Smroków
:
Czapla Czaple Male
 
 
Zryw Przesławice
:
Cobra Wężerów
 
 

13. kolejka

Nidzica Słaboszów
:
Dłubnia Trzyciąż
 
 
Czapla Czaple Male
:
Trzy Buki Wierzchowisko
 
 
Cobra Wężerów
:
Victoria Smroków
 
 
Northstar Miechów
:
Zryw Przesławice
 
 

14. kolejka

Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Cobra Wężerów
 
 
Zryw Przesławice
:
Nidzica Słaboszów
 
 

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka

 
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Cobra Wężerów
 
 
Zryw Przesławice
:
Nidzica Słaboszów

14. kolejka

 
 
Victoria Smroków
:
Northstar Miechów
 
 
Dłubnia Trzyciąż
:
Czapla Czaple Male
 
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Cobra Wężerów
 
 
Zryw Przesławice
:
Nidzica Słaboszów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Lech Poznań
0:1
Legia Warszawa
30.05.2020
20:00
ŁKS Łódź
0:1
Górnik Zabrze
30.05.2020
15:00
Piast Gliwice
4:0
Wisła Kraków
30.05.2020
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
:
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
:
Stal Mielec
02.06.2020
20:40
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
03.06.2020
18:10

II liga

Elana Toruń
:
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
:
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
:
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
:
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

III liga, grupa IV

Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Wisła Puławy
30.05.2020
16:00
Chełmianka Chełm
:
Hetman Zamość
30.05.2020
17:00
Wisłoka Dębica
:
Motor Lublin
30.05.2020
17:30
Hutnik Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
13:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
30.05.2020
12:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
30.05.2020
17:00
Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Clepardia Kraków
30.05.2020
17:00
Unia Oświęcim
:
LKS Jawiszowice
30.05.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Orzeł Piaski Wielkie
30.05.2020
 
Skawinka Skawina
:
LKS Rajsko
30.05.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Cracovia II Kraków
30.05.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
Orzeł Ryczów
30.05.2020
 
Sokół Kocmyrzów
:
Czarni Staniątki
30.05.2020
17:00
MKS Trzebinia
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

GKS Drwinia
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
BKS Bochnia
30.05.2020
17:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Watra Białka Tatrzańska
30.05.2020
16:00
Barciczanka Barcice
:
Lubań Maniowy
30.05.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
30.05.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
31.05.2020
17:30
Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
30.05.2020
12:00
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
30.05.2020
12:30
Motor Lublin
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Korona
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Ł.
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta R.P.
30.05.2020
 
Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Pcimianka Pcim
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Dalin Myślenice
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Spartak S.
:
Górnik Wieliczka
30.05.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Orkan Raba Wyżna
30.05.2020
 
BKS Bochnia
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.05.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
13:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Podgórze Kraków
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Glinik Gorlice
30.05.2020
 
Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Górnik Wieliczka
:
Podhale Nowy Targ
30.05.2020
 
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
 
Unia Tarnów
:
Pcimianka
31.05.2020
10:00
Hejnał
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
AP 21 Kraków
30.05.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Unia Tarnów
30.05.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
31.05.2020
12:30
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
 
Beskid A.
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
 
Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja
:
Kalwarianka
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
 
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
 
Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Okocimski II
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
 
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
 
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00
Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny