facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D (jesień)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

BKS Lublin
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

2. kolejka 24.08.2019

Korona Kielce
4:2
Stal Mielec
24.08.2019
12:00
Karpaty Krosno
2:1
Wisła Kraków
24.08.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Podgórze Kraków
1:2
BKS Lublin
25.08.2019
14:30

3. kolejka 31.08.2019

Cracovia Kraków
2:2
Podgórze Kraków
31.08.2019
10:00
BKS Lublin
1:6
Karpaty Krosno
31.08.2019
13:00
Wisła Kraków
1:3
Korona Kielce
31.08.2019
12:00
Stal Mielec
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
31.08.2019
12:00

4. kolejka 07.09.2019

Karpaty Krosno
1:2
Cracovia Kraków
07.09.2019
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
07.09.2019
12:00
Korona Kielce
6:0
BKS Lublin
07.09.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Podgórze Kraków
07.09.2019
12:00

5. kolejka 14.09.2019

Wisła Kraków
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
14.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
4:2
Korona Kielce
14.09.2019
15:30
BKS Lublin
0:1
Stal Mielec
14.09.2019
15:00
Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

6. kolejka 21.09.2019

Wisła Kraków
1:1
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
5:2
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
1:2
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

7. kolejka 28.09.2019

Karpaty Krosno
5:2
Korona Kielce
28.09.2019
13:30
Cracovia Kraków
4:0
Wisła Kraków
28.09.2019
13:00
BKS Lublin
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
28.09.2019
12:00
Podgórze Kraków
1:2
Stal Mielec
29.09.2019
12:00

8. kolejka 05.10.2019

Karpaty Krosno
1:2
Stal Mielec
05.10.2019
12:30
Cracovia Kraków
4:1
BKS Lublin
05.10.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Korona Kielce
05.10.2019
12:00
Podgórze Kraków
0:3
Wisła Kraków
06.10.2019
10:00

9. kolejka 12.10.2019

Cracovia Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.10.2019
13:00
Stal Mielec
1:7
Korona Kielce
12.10.2019
12:30
Wisła Kraków
4:3
Karpaty Krosno
13.10.2019
15:30
BKS Lublin
3:0
Podgórze Kraków
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Korona Kielce
8:1
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
3:0
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Mielec
19.10.2019
10:30
Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

11. kolejka 26.10.2019

Cracovia Kraków
3:1
Karpaty Krosno
26.10.2019
15:30
BKS Lublin
1:1
Korona Kielce
26.10.2019
15:00
Podgórze Kraków
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
27.10.2019
12:00
Wisła Kraków
3:2
Stal Mielec
27.10.2019
12:00

12. kolejka 02.11.2019

Karpaty Krosno
3:2
Podgórze Kraków
31.10.2019
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:5
Wisła Kraków
31.10.2019
11:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
02.11.2019
12:30
Korona Kielce
1:1
Cracovia Kraków
03.11.2019
12:00

13. kolejka 09.11.2019

Podgórze Kraków
3:4
Korona Kielce
08.11.2019
12:00
Karpaty Krosno
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.11.2019
10:00
Cracovia Kraków
4:0
Stal Mielec
09.11.2019
13:00
BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

14. kolejka 16.11.2019

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
12:30
Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:00
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
13:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin

14. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
12:30
Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:00
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
13:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Korona Kielce
04.04.2020
 
Wisła Kraków
:
Raków Częstochowa
04.04.2020
 
Wisła Płock
:
Śląsk Wrocław
04.04.2020
 
Legia Warszawa
:
Arka Gdynia
04.04.2020
 
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 
Lech Poznań
:
Pogoń Szczecin
04.04.2020
 
ŁKS Łódź
:
Jagiellonia Białystok
04.04.2020
 
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
04.04.2020
 

II liga

Lech II Poznań
:
Elana Toruń
04.04.2020
 
Błękitni Stargard
:
Bytovia Bytów
04.04.2020
15:00
Legionovia Legionowo
:
GKS Katowice
04.04.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Widzew Łódź
04.04.2020
 
Skra Częstochowa
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
:
Stal Rzeszów
04.04.2020
19:00
Olimpia Elbląg
:
Gryf Wejherowo
04.04.2020
18:00

III liga, grupa IV

KSZO Ostrowiec Św.
:
Jutrzenka Giebułtów
04.04.2020
15:30
Hutnik Kraków
:
Wisła Puławy
04.04.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
16:00
Avia Świdnik
:
Chełmianka Chełm
04.04.2020
16:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
04.04.2020
16:00
Wisłoka Dębica
:
Sokół Sieniawa
04.04.2020
16:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Motor Lublin
04.04.2020
16:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Unia Oświęcim
:
Skawinka Skawina
04.04.2020
 
MKS Trzebinia
:
Sokół Kocmyrzów
04.04.2020
11:00
Słomniczanka Słomniki
:
Wiślanie Jaśkowice
04.04.2020
 
Beskid Andrychów
:
Wisła II Kraków
04.04.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Watra Białka Tatrzańska
:
BKS Bochnia
04.04.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr.D (wiosna)

Stal Mielec
:
Wisła Kraków
04.04.2020
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
04.04.2020
12:00
Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
04.04.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Karpaty Krosno
04.04.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

Wisła Kraków
:
Górnik Ł.
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona
04.04.2020
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Siarka
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
 
Orlęta R.P.
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Profi Zielonki
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 
Unia Tarnów
:
Spartak S.
04.04.2020
 
Górnik Wieliczka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Orkan Raba Wyżna
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 
Pcimianka Pcim
:
Dalin Myślenice
04.04.2020
 
BKS Bochnia
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Profi Zielonki
:
Podgórze Kraków
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Glinik Gorlice
04.04.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Puszcza Niepołomice
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja II Nowy Sącz
:
Pcimianka
04.04.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
04.04.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
Unia Oświęcim
:
AP 21 Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid A.
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
 
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II
04.04.2020
 

Ekstraliga Kobiet

AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

I Liga Futsalu, gr. południowa

Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
01.04.2020
19:30
Futsal Team Brzeg
:
Profisport Wrocław
04.04.2020
 
GKS Komprachcice
:
FC Siemianowice Śląskie
04.04.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
AZS UMCS Lublin
04.04.2020
 
GKS Futsal Tychy
:
Heiro Rzeszów
04.04.2020
 
Futsal Nowiny
:
BSF Bochnia
04.04.2020
 

Wirtualna IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
3:5
Beskid Andrychów
31.03.2020
19:00
(34-56)
Wiślanie Jaśkowice
2:8
MKS Trzebinia
31.03.2020
19:00
(23-86)
LKS Rajsko
2:5
LKS Jawiszowice
31.03.2020
19:00
(22-59)
Dalin Myślenice
15:14
Słomniczanka Słomniki
31.03.2020
19:00
(151-149)
Unia Oświęcim
3:6
Sokół Kocmyrzów
31.03.2020
19:00
(34-62)
Wisła II Kraków
6:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
31.03.2020
19:00
(65-43)
Cracovia II Kraków
2:8
Orzeł Piaski Wielkie
31.03.2020
19:00
(21-82)
Skawinka Skawina
2:2
Orzeł Ryczów
31.03.2020
19:00
(27-23)
Czarni Staniątki
15:16
Pcimianka Pcim
31.03.2020
19:00
(151-165)
Clepardia Kraków
3:7
Wisła II Kraków
01.04.2020
19:00
(32-77)
MKS Trzebinia
22:23
Dalin Myślenice
01.04.2020
19:00
(223-232)
Orzeł Ryczów
2:6
Sokół Kocmyrzów
01.04.2020
19:00
(25-62)
Orzeł Piaski Wielkie
5:7
Czarni Staniątki
01.04.2020
19:00
(58-79)
Unia Oświęcim
3:2
Wiślanie Jaśkowice
01.04.2020
19:00
(33-28)
Słomniczanka Słomniki
10:4
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
01.04.2020
19:00
(103-44)
Beskid Andrychów
8:2
Cracovia II Kraków
01.04.2020
19:00
(83-21)
LKS Jawiszowice
5:2
Skawinka Skawina
01.04.2020
19:00
(59-27)
Pcimianka Pcim
9:6
LKS Rajsko
01.04.2020
19:00
(90-65)
Dalin Myślenice
:
Unia Oświęcim
02.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Beskid Andrychów
02.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
MKS Trzebinia
02.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Orzeł Ryczów
02.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Clepardia Kraków
02.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
Słomniczanka Słomniki
02.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Pcimianka Pcim
02.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
LKS Jawiszowice
02.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Orzeł Piaski Wielkie
02.04.2020
19:00
Clepardia Kraków
:
Czarni Staniątki
03.04.2020
19:00
MKS Trzebinia
:
Słomniczanka Słomniki
03.04.2020
19:00
Orzeł Ryczów
:
Dalin Myślenice
03.04.2020
19:00
Unia Oświęcim
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.04.2020
19:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
Skawinka Skawina
03.04.2020
19:00
Beskid Andrychów
:
LKS Rajsko
03.04.2020
19:00
Cracovia II Kraków
:
Wisła II Kraków
03.04.2020
19:00
Pcimianka Pcim
:
Sokół Kocmyrzów
03.04.2020
19:00
LKS Jawiszowice
:
Wiślanie Jaśkowice
03.04.2020
19:00
Słomniczanka Słomniki
:
Unia Oświęcim
04.04.2020
19:00
Dalin Myślenice
:
LKS Jawiszowice
04.04.2020
19:00
LKS Rajsko
:
Clepardia Kraków
04.04.2020
19:00
Sokół Kocmyrzów
:
Orzeł Piaski Wielkie
04.04.2020
19:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Pcimianka Pcim
04.04.2020
19:00
Czarni Staniątki
:
Cracovia II Kraków
04.04.2020
19:00
Wisła II Kraków
:
MKS Trzebinia
04.04.2020
19:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Orzeł Ryczów
04.04.2020
19:00
Skawinka Skawina
:
Beskid Andrychów
04.04.2020
19:00

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków I)

Pogoń Miechów
3:7
Proszowianka Proszowice
31.03.2020
19:05
(31-72)
Przebój Wolbrom
2:2
Spójnia Osiek
31.03.2020
19:05
(20-24)
Zieleńczanka Zielonki
10:14
Piliczanka Pilica
31.03.2020
19:05
(106-140)
Przemsza Klucze
5:2
LOT Balice
31.03.2020
19:05
(53-23)
KS Olkusz
1:2
Prądniczanka Kraków
31.03.2020
19:05
(13-24)
Bolesław Bukowno
1:4
LKS Niedźwiedź
31.03.2020
19:05
(19-46)
Grębałowianka Kraków
1:2
Orzeł Iwanowice
31.03.2020
19:05
(17-24)
Spójnia Osiek
3:4
Pogoń Miechów
01.04.2020
19:05
(34-46)
Orzeł Iwanowice
3:1
Bolesław Bukowno
01.04.2020
19:05
(37-11)
Przebój Wolbrom
2:5
Zieleńczanka Zielonki
01.04.2020
19:05
(26-51)
LKS Niedźwiedź
5:2
KS Olkusz
01.04.2020
19:05
(55-24)
Prądniczanka Kraków
5:8
Piliczanka Pilica
01.04.2020
19:05
(51-80)
LOT Balice
2:2
Grębałowianka Kraków
01.04.2020
19:05
(22-23)
Proszowianka Proszowice
22:22
Przemsza Klucze
01.04.2020
19:05
(227-226)
Zieleńczanka Zielonki
:
Prądniczanka Kraków
02.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Spójnia Osiek
02.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Orzeł Iwanowice
02.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
02.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Przebój Wolbrom
02.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LKS Niedźwiedź
02.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Proszowianka Proszowice
02.04.2020
19:05
LKS Niedźwiedź
:
Prądniczanka Kraków
03.04.2020
19:05
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
03.04.2020
19:05
Spójnia Osiek
:
Grębałowianka Kraków
03.04.2020
19:05
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
03.04.2020
19:05
LOT Balice
:
KS Olkusz
03.04.2020
19:05
Proszowianka Proszowice
:
Bolesław Bukowno
03.04.2020
19:05
Orzeł Iwanowice
:
Piliczanka Pilica
03.04.2020
19:05
Przemsza Klucze
:
Pogoń Miechów
04.04.2020
19:05
Bolesław Bukowno
:
Spójnia Osiek
04.04.2020
19:05
KS Olkusz
:
Proszowianka Proszowice
04.04.2020
19:05
Zieleńczanka Zielonki
:
LKS Niedźwiedź
04.04.2020
19:05
Prądniczanka Kraków
:
Orzeł Iwanowice
04.04.2020
19:05
Piliczanka Pilica
:
LOT Balice
04.04.2020
19:05
Grębałowianka Kraków
:
Przebój Wolbrom
04.04.2020
17:05

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)
Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
Piast Wołowice
:
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
Borek Kraków
:
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
Nadwiślan Kraków
:
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
Kmita Zabierzów
:
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
:
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
Wiślanie II Jaśkowice
:
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
Bronowianka Kraków
:
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
:
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
TS Węgrzce
:
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
:
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
Dąbski Kraków
:
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
:
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
:
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)
Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)
Gdovia Gdów
:
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
:
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
Raba Dobczyce
:
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
Orzeł Myślenice
:
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
Górnik Wieliczka
:
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
:
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
Pasternik Ochojno
:
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
Jordan Sum Zakliczyn
:
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
Gdovia Gdów
:
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
:
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
:
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
:
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
Dziecanovia Dziekanowice
:
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
:
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
:
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny