facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

BKS Lublin
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

2. kolejka 24.08.2019

Korona Kielce
4:2
Stal Mielec
24.08.2019
12:00
Karpaty Krosno
2:1
Wisła Kraków
24.08.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Podgórze Kraków
1:2
BKS Lublin
25.08.2019
14:30

3. kolejka 31.08.2019

Cracovia Kraków
2:2
Podgórze Kraków
31.08.2019
10:00
BKS Lublin
1:6
Karpaty Krosno
31.08.2019
13:00
Wisła Kraków
1:3
Korona Kielce
31.08.2019
12:00
Stal Mielec
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
31.08.2019
12:00

4. kolejka 07.09.2019

Karpaty Krosno
1:2
Cracovia Kraków
07.09.2019
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
07.09.2019
12:00
Korona Kielce
6:0
BKS Lublin
07.09.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Podgórze Kraków
07.09.2019
12:00

5. kolejka 14.09.2019

Wisła Kraków
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
14.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
4:2
Korona Kielce
14.09.2019
15:30
BKS Lublin
0:1
Stal Mielec
14.09.2019
15:00
Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

6. kolejka 21.09.2019

Wisła Kraków
1:1
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
5:2
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
1:2
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

7. kolejka 28.09.2019

Karpaty Krosno
5:2
Korona Kielce
28.09.2019
13:30
Cracovia Kraków
4:0
Wisła Kraków
28.09.2019
13:00
BKS Lublin
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
28.09.2019
12:00
Podgórze Kraków
1:2
Stal Mielec
29.09.2019
12:00

8. kolejka 05.10.2019

Karpaty Krosno
1:2
Stal Mielec
05.10.2019
12:30
Cracovia Kraków
4:1
BKS Lublin
05.10.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Korona Kielce
05.10.2019
12:00
Podgórze Kraków
0:3
Wisła Kraków
06.10.2019
10:00

9. kolejka 12.10.2019

Cracovia Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.10.2019
13:00
Stal Mielec
1:7
Korona Kielce
12.10.2019
12:30
Wisła Kraków
4:3
Karpaty Krosno
13.10.2019
15:30
BKS Lublin
3:0
Podgórze Kraków
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Korona Kielce
8:1
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
3:0
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Mielec
19.10.2019
10:30
Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

11. kolejka 26.10.2019

Cracovia Kraków
3:1
Karpaty Krosno
26.10.2019
15:30
BKS Lublin
1:1
Korona Kielce
26.10.2019
15:00
Podgórze Kraków
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
27.10.2019
12:00
Wisła Kraków
3:2
Stal Mielec
27.10.2019
12:00

12. kolejka 02.11.2019

Karpaty Krosno
3:2
Podgórze Kraków
31.10.2019
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:5
Wisła Kraków
31.10.2019
11:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
02.11.2019
12:30
Korona Kielce
1:1
Cracovia Kraków
03.11.2019
12:00

13. kolejka 09.11.2019

Podgórze Kraków
3:4
Korona Kielce
08.11.2019
12:00
Karpaty Krosno
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.11.2019
10:00
Cracovia Kraków
4:0
Stal Mielec
09.11.2019
13:00
BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

14. kolejka 16.11.2019

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
12:30
Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:00
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
13:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin

14. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
12:30
Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:00
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
13:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
:
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
:
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
:
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
:
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
:
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30