facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D (jesień)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

BKS Lublin
Cracovia Kraków
17.08.2019
17:00
Wisła Kraków
1:1
Podgórze Kraków
17.08.2019
10:00
Stal Mielec
0:5
Karpaty Krosno
17.08.2019
12:30
Korona Kielce
0:0
TOP 54 Biała Podlaska
17.08.2019
12:00

2. kolejka 24.08.2019

Korona Kielce
4:2
Stal Mielec
24.08.2019
12:00
Karpaty Krosno
2:1
Wisła Kraków
24.08.2019
12:30
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Cracovia Kraków
24.08.2019
12:00
Podgórze Kraków
1:2
BKS Lublin
25.08.2019
14:30

3. kolejka 31.08.2019

Cracovia Kraków
2:2
Podgórze Kraków
31.08.2019
10:00
BKS Lublin
1:6
Karpaty Krosno
31.08.2019
13:00
Wisła Kraków
1:3
Korona Kielce
31.08.2019
12:00
Stal Mielec
3:2
TOP 54 Biała Podlaska
31.08.2019
12:00

4. kolejka 07.09.2019

Karpaty Krosno
1:2
Cracovia Kraków
07.09.2019
12:00
Stal Mielec
0:1
Wisła Kraków
07.09.2019
12:00
Korona Kielce
6:0
BKS Lublin
07.09.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
4:0
Podgórze Kraków
07.09.2019
12:00

5. kolejka 14.09.2019

Wisła Kraków
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
14.09.2019
10:00
Cracovia Kraków
4:2
Korona Kielce
14.09.2019
15:30
BKS Lublin
0:1
Stal Mielec
14.09.2019
15:00
Podgórze Kraków
1:1
Karpaty Krosno
15.09.2019
12:00

6. kolejka 21.09.2019

Wisła Kraków
1:1
BKS Lublin
21.09.2019
13:30
Korona Kielce
5:2
Podgórze Kraków
21.09.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
2:0
Karpaty Krosno
21.09.2019
10:00
Stal Mielec
1:2
Cracovia Kraków
22.09.2019
12:00

7. kolejka 28.09.2019

Karpaty Krosno
5:2
Korona Kielce
28.09.2019
13:30
Cracovia Kraków
4:0
Wisła Kraków
28.09.2019
13:00
BKS Lublin
0:4
TOP 54 Biała Podlaska
28.09.2019
12:00
Podgórze Kraków
1:2
Stal Mielec
29.09.2019
12:00

8. kolejka 05.10.2019

Karpaty Krosno
1:2
Stal Mielec
05.10.2019
12:30
Cracovia Kraków
4:1
BKS Lublin
05.10.2019
14:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:2
Korona Kielce
05.10.2019
12:00
Podgórze Kraków
0:3
Wisła Kraków
06.10.2019
10:00

9. kolejka 12.10.2019

Cracovia Kraków
3:1
TOP 54 Biała Podlaska
12.10.2019
13:00
Stal Mielec
1:7
Korona Kielce
12.10.2019
12:30
Wisła Kraków
4:3
Karpaty Krosno
13.10.2019
15:30
BKS Lublin
3:0
Podgórze Kraków
13.10.2019
15:00

10. kolejka 19.10.2019

Korona Kielce
8:1
Wisła Kraków
18.10.2019
14:30
Karpaty Krosno
3:0
BKS Lublin
19.10.2019
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
3:1
Stal Mielec
19.10.2019
10:30
Podgórze Kraków
1:6
Cracovia Kraków
20.10.2019
10:00

11. kolejka 26.10.2019

Cracovia Kraków
3:1
Karpaty Krosno
26.10.2019
15:30
BKS Lublin
1:1
Korona Kielce
26.10.2019
15:00
Podgórze Kraków
2:3
TOP 54 Biała Podlaska
27.10.2019
12:00
Wisła Kraków
3:2
Stal Mielec
27.10.2019
12:00

12. kolejka 02.11.2019

Karpaty Krosno
3:2
Podgórze Kraków
31.10.2019
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:5
Wisła Kraków
31.10.2019
11:00
Stal Mielec
1:0
BKS Lublin
02.11.2019
12:30
Korona Kielce
1:1
Cracovia Kraków
03.11.2019
12:00

13. kolejka 09.11.2019

Podgórze Kraków
3:4
Korona Kielce
08.11.2019
12:00
Karpaty Krosno
0:2
TOP 54 Biała Podlaska
09.11.2019
10:00
Cracovia Kraków
4:0
Stal Mielec
09.11.2019
13:00
BKS Lublin
3:4
Wisła Kraków
10.11.2019
13:00

14. kolejka 16.11.2019

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
12:30
Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:00
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
13:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin

14. kolejka 16.11.2019

16.11.2019
12:30
Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:00
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
13:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
11:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
:
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
:
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

Fortuna I Liga

Olimpia Grudziądz
1:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
1:2
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
0:0
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
:
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
:
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
:
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
:
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Elana Toruń
1:4
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
2:1
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
2:2
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
1:1
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
1:2
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
1:2
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
2:3
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:2
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00
Lech II Poznań
:
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 
Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00
Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 
Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 
Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny