facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Klasa B (Kraków IV)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Z powodu pandemii koronawirusa, sezon został zakończony na podstawie rozegranych spotkań przed startem rundy wiosennej. Drużyny, która zajmowały miejsca premiowane awansem, uzyskały awans do ligi wyższej. Żaden zespół nie został zdegradowany go niższej klasy rozgrywkowej.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 24.08.2019

Tęcza Piekary
4:1
Trzebol Wielkie Drogi
24.08.2019
17:00
Sankowia Sanka
1:1
Nadwiślan Rusocice
25.08.2019
16:30
Błękitni Czułówek
2:4
Skawinka II Skawina
25.08.2019
13:00
Tyniec Kraków
4:0
Piast Skawina
25.08.2019
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
5:1
Lotnik II Kryspinów
25.08.2019
11:00
Gwiazda Ściejowice
1:4
Pozowianka Pozowice
25.08.2019
13:00
Borkowianka Borek Sz.
0:1
Radziszowianka II
25.08.2019
17:30

2. kolejka 31.08.2019

Pozowianka Pozowice
2:4
Tęcza Piekary
31.08.2019
16:00
Sankowia Sanka
0:7
Radziszowianka II
31.08.2019
17:00
Borkowianka Borek Sz.
9:0
Gwiazda Ściejowice
01.09.2019
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:1
Sparta Przeginia Duchowna
01.09.2019
16:00
Lotnik II Kryspinów
2:7
Tyniec Kraków
01.09.2019
13:00
Piast Skawina
4:3
Błękitni Czułówek
01.09.2019
13:00
Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Nadwiślan Rusocice
24.11.2019
13:00
Gospodarze nie stawili się na zawody

3. kolejka 04.09.2019

Sankowia Sanka
4:4
Skawinka II Skawina
04.09.2019
16:00
Błękitni Czułówek
3:1
Lotnik II Kryspinów
04.09.2019
17:00
Tyniec Kraków
5:0
Trzebol Wielkie Drogi
04.09.2019
17:30
Sparta Przeginia Duchowna
3:0
Pozowianka Pozowice
04.09.2019
17:00
Tęcza Piekary
7:3
Borkowianka Borek Sz.
04.09.2019
17:00
Gwiazda Ściejowice
0:3 v.o.
Radziszowianka II
04.09.2019
17:00
Gospodarze nie zebrali składu
Nadwiślan Rusocice
4:1
Piast Skawina
17.11.2019
13:00

4. kolejka 07.09.2019

Lotnik II Kryspinów
1:2
Nadwiślan Rusocice
07.09.2019
12:30
Pozowianka Pozowice
1:0
Tyniec Kraków
08.09.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
0:9
Tęcza Piekary
08.09.2019
16:00
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Sparta Przeginia Duchowna
08.09.2019
16:00
Radziszowianka II
5:2
Skawinka II Skawina
08.09.2019
16:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:4
Błękitni Czułówek
08.09.2019
16:00
Piast Skawina
3:0
Sankowia Sanka
08.09.2019
17:00

5. kolejka 14.09.2019

Tyniec Kraków
1:4
Borkowianka Borek Sz.
14.09.2019
17:00
Sankowia Sanka
5:2
Lotnik II Kryspinów
14.09.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
11:0
Trzebol Wielkie Drogi
14.09.2019
16:00
Skawinka II Skawina
2:1
Piast Skawina
15.09.2019
11:00
Sparta Przeginia Duchowna
7:1
Gwiazda Ściejowice
15.09.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:3
Pozowianka Pozowice
15.09.2019
14:00
Tęcza Piekary
6:2
Radziszowianka II
15.09.2019
15:00

6. kolejka 21.09.2019

Lotnik II Kryspinów
6:3
Skawinka II Skawina
21.09.2019
16:30
Pozowianka Pozowice
3:1
Nadwiślan Rusocice
22.09.2019
16:00
Gwiazda Ściejowice
0:8
Tyniec Kraków
22.09.2019
15:00
Borkowianka Borek Sz.
5:2
Błękitni Czułówek
22.09.2019
15:30
Radziszowianka II
2:3
Piast Skawina
22.09.2019
16:00
Tęcza Piekary
0:0
Sparta Przeginia Duchowna
22.09.2019
15:00
Trzebol Wielkie Drogi
3:4
Sankowia Sanka
22.09.2019
15:00

7. kolejka 28.09.2019

Sankowia Sanka
2:3
Pozowianka Pozowice
28.09.2019
16:00
Nadwiślan Rusocice
5:3
Borkowianka Borek Sz.
28.09.2019
16:00
Skawinka II Skawina
4:0
Trzebol Wielkie Drogi
29.09.2019
11:00
Tyniec Kraków
0:3
Tęcza Piekary
29.09.2019
13:00
Sparta Przeginia Duchowna
2:3
Radziszowianka II
29.09.2019
11:00
Błękitni Czułówek
3:0 v.o.
Gwiazda Ściejowice
29.09.2019
14:00
zweryfikowany 3:0 wo na korzyść drużyny Błękitni Czułówek z powodu niestawienia się do zawodów drużyny gości
Piast Skawina
6:2
Lotnik II Kryspinów
29.09.2019
13:00

8. kolejka 05.10.2019

Radziszowianka II
5:1
Lotnik II Kryspinów
05.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
5:0
Błękitni Czułówek
05.10.2019
15:00
Sparta Przeginia Duchowna
1:2
Tyniec Kraków
06.10.2019
14:00
Pozowianka Pozowice
3:0
Skawinka II Skawina
06.10.2019
12:00
Gwiazda Ściejowice
2:9
Nadwiślan Rusocice
06.10.2019
14:00
Borkowianka Borek Sz.
5:1
Sankowia Sanka
06.10.2019
15:30
Trzebol Wielkie Drogi
4:0
Piast Skawina
06.10.2019
11:00

9. kolejka 12.10.2019

Tyniec Kraków
3:1
Radziszowianka II
12.10.2019
 
Sankowia Sanka
9:0
Gwiazda Ściejowice
12.10.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
5:5
Trzebol Wielkie Drogi
12.10.2019
15:30
Skawinka II Skawina
1:4
Borkowianka Borek Sz.
13.10.2019
11:00
Błękitni Czułówek
2:7
Sparta Przeginia Duchowna
13.10.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
4:4
Tęcza Piekary
13.10.2019
15:00
Piast Skawina
2:4
Pozowianka Pozowice
13.10.2019
16:00

10. kolejka 19.10.2019

Tyniec Kraków
3:1
Błękitni Czułówek
19.10.2019
16:00
Tęcza Piekary
3:0
Sankowia Sanka
19.10.2019
14:30
Sparta Przeginia Duchowna
0:2
Nadwiślan Rusocice
20.10.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
4:2
Lotnik II Kryspinów
20.10.2019
13:30
Gwiazda Ściejowice
3:0 v.o.
Skawinka II Skawina
20.10.2019
15:00
Na boisku 1:6, zweryfikowano jako walkower dla gospodarzy. Występ w zespole Skawinki nieuprawnionego zawodnika.
Borkowianka Borek Sz.
1:4
Piast Skawina
20.10.2019
15:00
Radziszowianka II
2:1
Trzebol Wielkie Drogi
20.10.2019
15:30

11. kolejka 26.10.2019

Skawinka II Skawina
1:5
Tęcza Piekary
26.10.2019
15:00
Sankowia Sanka
2:0
Sparta Przeginia Duchowna
26.10.2019
15:00
Lotnik II Kryspinów
2:8
Borkowianka Borek Sz.
26.10.2019
15:00
Nadwiślan Rusocice
0:0
Tyniec Kraków
26.10.2019
15:00
Błękitni Czułówek
1:5
Radziszowianka II
27.10.2019
14:00
Trzebol Wielkie Drogi
1:4
Pozowianka Pozowice
27.10.2019
11:00
Piast Skawina
5:0
Gwiazda Ściejowice
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Tyniec Kraków
5:1
Sankowia Sanka
02.11.2019
11:00
Tęcza Piekary
3:1
Piast Skawina
02.11.2019
14:00
Sparta Przeginia Duchowna
4:2
Skawinka II Skawina
03.11.2019
11:00
Błękitni Czułówek
1:3
Nadwiślan Rusocice
03.11.2019
14:00
Gwiazda Ściejowice
1:1
Lotnik II Kryspinów
03.11.2019
13:00
Borkowianka Borek Sz.
7:2
Trzebol Wielkie Drogi
03.11.2019
14:00
Radziszowianka II
1:2
Pozowianka Pozowice
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Sankowia Sanka
2:0
Błękitni Czułówek
09.11.2019
14:00
Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
11:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
13:00
Lotnik II Kryspinów
3:3
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
11:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna
10.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Sankowia Sanka
2:0
Błękitni Czułówek
10.11.2019
11:00
Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
13:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
11:00
Lotnik II Kryspinów
3:3
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna

13. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
14:00
Sankowia Sanka
2:0
Błękitni Czułówek
10.11.2019
11:00
Skawinka II Skawina
0:3
Tyniec Kraków
10.11.2019
13:00
Pozowianka Pozowice
0:9
Borkowianka Borek Sz.
10.11.2019
11:00
Lotnik II Kryspinów
3:3
Tęcza Piekary
10.11.2019
11:00
Trzebol Wielkie Drogi
6:1
Gwiazda Ściejowice
10.11.2019
14:00
Nadwiślan Rusocice
1:1
Radziszowianka II
10.11.2019
14:00
Piast Skawina
4:4
Sparta Przeginia Duchowna

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
1:2
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:1
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
3:2
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
3:1
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
1:0
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny