facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Kobiet

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 03.08.2019

GKS Katowice
1:1
Czarni Sosnowiec
03.08.2019
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
2:4
Medyk Konin
03.08.2019
16:30
Mitech Żywiec
0:1
Olimpia Szczecin
04.08.2019
11:00
KKP Bydgoszcz
0:5
AZS Wrocław
04.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
AZS UJ Kraków
04.08.2019
17:00
Górnik Łęczna
5:1
UKS SMS Łódź
02.11.2019
12:00

2. kolejka 10.08.2019

Medyk Konin
9:1
Rolnik Głogówek
10.08.2019
12:00
UKS SMS Łódź
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
10.08.2019
12:00
AZS UJ Kraków
KKP Bydgoszcz
10.08.2019
12:00
Mitech Żywiec
1:2
GKS Katowice
11.08.2019
12:00
Olimpia Szczecin
3:2
AZS Wrocław
11.08.2019
15:00
Czarni Sosnowiec
1:2
Górnik Łęczna
11.09.2019
16:00

3. kolejka 17.08.2019

Górnik Łęczna
6:0
Mitech Żywiec
17.08.2019
16:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
Czarni Sosnowiec
17.08.2019
12:00
Rolnik Głogówek
1:6
UKS SMS Łódź
18.08.2019
16:00
GKS Katowice
7:3
Olimpia Szczecin
18.08.2019
16:00
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
18.08.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
0:4
Medyk Konin
18.08.2019
12:00

4. kolejka 24.08.2019

Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
24.08.2019
11:00
UKS SMS Łódź
11:0
KKP Bydgoszcz
24.08.2019
15:00
Medyk Konin
2:0
AZS Wrocław
24.08.2019
12:00
GKS Katowice
0:3
Górnik Łęczna
24.08.2019
12:00
Czarni Sosnowiec
7:0
Rolnik Głogówek
24.08.2019
15:00
Mitech Żywiec
2:4
AZS PWSZ Wałbrzych
24.08.2019
12:00

5. kolejka 07.09.2019

KKP Bydgoszcz
0:6
Czarni Sosnowiec
07.09.2019
12:00
AZS Wrocław
1:3
UKS SMS Łódź
07.09.2019
12:00
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
07.09.2019
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
1:2
GKS Katowice
07.09.2019
13:00
Rolnik Głogówek
1:3
Mitech Żywiec
08.09.2019
17:00
Górnik Łęczna
6:4
Olimpia Szczecin
08.09.2019
16:00

6. kolejka 14.09.2019

Górnik Łęczna
3:0
AZS PWSZ Wałbrzych
14.09.2019
12:00
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
14.09.2019
15:00
GKS Katowice
9:0
Rolnik Głogówek
14.09.2019
15:00
Czarni Sosnowiec
9:1
AZS Wrocław
14.09.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:5
Medyk Konin
15.09.2019
11:00
Mitech Żywiec
2:1
KKP Bydgoszcz
15.09.2019
12:00

7. kolejka 21.09.2019

KKP Bydgoszcz
0:4
GKS Katowice
21.09.2019
12:00
AZS Wrocław
3:0
Mitech Żywiec
21.09.2019
12:00
Medyk Konin
1:1
UKS SMS Łódź
21.09.2019
12:00
Rolnik Głogówek
0:13
Górnik Łęczna
21.09.2019
16:00
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
21.09.2019
14:00
AZS PWSZ Wałbrzych
0:3 v.o.
Olimpia Szczecin
21.09.2019
16:00

8. kolejka 13.10.2019

Czarni Sosnowiec
0:2
Medyk Konin
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
8:0
KKP Bydgoszcz
13.10.2019
12:00
Olimpia Szczecin
0:3
UKS SMS Łódź
13.10.2019
14:00
GKS Katowice
2:1
AZS Wrocław
13.10.2019
13:00
AZS PWSZ Wałbrzych
7:1
Rolnik Głogówek
13.10.2019
15:00
Mitech Żywiec
0:2
AZS UJ Kraków
13.10.2019
12:00

9. kolejka 19.10.2019

KKP Bydgoszcz
1:1
AZS PWSZ Wałbrzych
19.10.2019
12:00
AZS Wrocław
0:4
Górnik Łęczna
19.10.2019
12:00
UKS SMS Łódź
0:1
Czarni Sosnowiec
19.10.2019
15:00
Medyk Konin
12:0
Mitech Żywiec
19.10.2019
11:30
Rolnik Głogówek
2:5
Olimpia Szczecin
19.10.2019
15:00
AZS UJ Kraków
GKS Katowice
19.10.2019
12:00

10. kolejka 27.10.2019

AZS PWSZ Wałbrzych
2:1
AZS Wrocław
26.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
3:1
AZS UJ Kraków
27.10.2019
14:00
Olimpia Szczecin
0:5
Czarni Sosnowiec
27.10.2019
14:00
Rolnik Głogówek
0:2
KKP Bydgoszcz
27.10.2019
14:00
GKS Katowice
3:2
Medyk Konin
27.10.2019
13:00
Mitech Żywiec
1:4
UKS SMS Łódź
27.10.2019
12:00

11. kolejka 17.11.2019

Medyk Konin
0:3
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
3:4
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
5:0
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
UKS SMS Łódź
1:0
GKS Katowice
17.11.2019
13:00
Czarni Sosnowiec
4:0
Mitech Żywiec
17.11.2019
12:00

12. kolejka 29.02.2020

Czarni Sosnowiec
4:0
GKS Katowice
29.02.2020
12:15
Medyk Konin
0:2
AZS PWSZ Wałbrzych
29.02.2020
12:00
Olimpia Szczecin
3:2
Mitech Żywiec
29.02.2020
14:00
AZS Wrocław
1:0
KKP Bydgoszcz
29.02.2020
12:00
UKS SMS Łódź
1:1
Górnik Łęczna
29.02.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
Rolnik Głogówek
04.04.2020
13:00

13. kolejka 14.03.2020

Rolnik Głogówek
:
Medyk Konin
14.03.2020
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
UKS SMS Łódź
14.03.2020
12:00
GKS Katowice
:
Mitech Żywiec
14.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Olimpia Szczecin
14.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Czarni Sosnowiec
14.03.2020
12:15
KKP Bydgoszcz
:
AZS UJ Kraków
15.03.2020
12:00

14. kolejka 21.03.2020

Mitech Żywiec
:
Górnik Łęczna
21.03.2020
00:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS PWSZ Wałbrzych
21.03.2020
14:00
UKS SMS Łódź
:
Rolnik Głogówek
21.03.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
GKS Katowice
21.03.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
AZS Wrocław
21.03.2020
00:00
Medyk Konin
:
KKP Bydgoszcz
21.03.2020
12:00

15. kolejka 28.03.2020

AZS UJ Kraków
:
Olimpia Szczecin
28.03.2020
00:00
KKP Bydgoszcz
:
UKS SMS Łódź
28.03.2020
13:00
AZS Wrocław
:
Medyk Konin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
GKS Katowice
28.03.2020
12:15
Rolnik Głogówek
:
Czarni Sosnowiec
28.03.2020
00:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
Mitech Żywiec
28.03.2020
00:00

16. kolejka 18.04.2020

Czarni Sosnowiec
:
KKP Bydgoszcz
18.04.2020
00:00
Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
18.04.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Rolnik Głogówek
18.04.2020
00:00
UKS SMS Łódź
:
AZS Wrocław
19.04.2020
12:00
GKS Katowice
:
AZS PWSZ Wałbrzych
19.04.2020
13:00
Olimpia Szczecin
:
Górnik Łęczna
19.04.2020
15:00

17. kolejka 25.04.2020

AZS PWSZ Wałbrzych
:
Górnik Łęczna
25.04.2020
00:00
AZS UJ Kraków
:
UKS SMS Łódź
25.04.2020
00:00
Rolnik Głogówek
:
GKS Katowice
25.04.2020
00:00
AZS Wrocław
:
Czarni Sosnowiec
25.04.2020
12:00
Medyk Konin
:
Olimpia Szczecin
25.04.2020
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Mitech Żywiec
26.04.2020
13:00

18. kolejka 02.05.2020

GKS Katowice
:
KKP Bydgoszcz
02.05.2020
00:00
Mitech Żywiec
:
AZS Wrocław
02.05.2020
00:00
Górnik Łęczna
:
Rolnik Głogówek
02.05.2020
15:00
Czarni Sosnowiec
:
AZS UJ Kraków
02.05.2020
00:00
UKS SMS Łódź
:
Medyk Konin
03.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
AZS PWSZ Wałbrzych
03.05.2020
15:00

19. kolejka 09.05.2020

Medyk Konin
:
Czarni Sosnowiec
09.05.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Olimpia Szczecin
09.05.2020
12:00
AZS Wrocław
:
GKS Katowice
09.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS PWSZ Wałbrzych
09.05.2020
00:00
AZS UJ Kraków
:
Mitech Żywiec
09.05.2020
00:00
KKP Bydgoszcz
:
Górnik Łęczna
10.05.2020
16:00

20. kolejka 16.05.2020

AZS PWSZ Wałbrzych
:
KKP Bydgoszcz
16.05.2020
00:00
Czarni Sosnowiec
:
UKS SMS Łódź
16.05.2020
00:00
Mitech Żywiec
:
Medyk Konin
16.05.2020
00:00
Olimpia Szczecin
:
Rolnik Głogówek
16.05.2020
14:00
Górnik Łęczna
:
AZS Wrocław
17.05.2020
16:00
GKS Katowice
:
AZS UJ Kraków
17.05.2020
13:00

21. kolejka 23.05.2020

AZS Wrocław
:
AZS PWSZ Wałbrzych
23.05.2020
12:00
AZS UJ Kraków
:
Górnik Łęczna
23.05.2020
12:00
Czarni Sosnowiec
:
Olimpia Szczecin
23.05.2020
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Rolnik Głogówek
23.05.2020
12:00
Medyk Konin
:
GKS Katowice
23.05.2020
12:00
UKS SMS Łódź
:
Mitech Żywiec
23.05.2020
12:00

22. kolejka 30.05.2020

Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
UKS SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec
30.05.2020
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

22. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
UKS SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec

22. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Medyk Konin
30.05.2020
12:00
AZS PWSZ Wałbrzych
:
AZS UJ Kraków
30.05.2020
12:00
Olimpia Szczecin
:
KKP Bydgoszcz
30.05.2020
12:00
Rolnik Głogówek
:
AZS Wrocław
30.05.2020
12:00
GKS Katowice
:
UKS SMS Łódź
30.05.2020
12:00
Mitech Żywiec
:
Czarni Sosnowiec

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
:
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
:
Jutrzenka Giebułtów
12.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Podhale Nowy Targ
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
:
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
:
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
:
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
:
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Podlasie Biała Podlaska
12.08.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

Pcimianka Pcim
3:0
Proszowianka Proszowice
09.08.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Sandecja II Nowy Sącz
:
Limanovia Limanowa
09.08.2020
11:00
Odwołany
Poprad Rytro
1:2
Orkan Szczyrzyc
09.08.2020
16:00
Lubań Maniowy
2:0
Poprad Muszyna
09.08.2020
16:00
Wierchy Rabka Zdrój
2:1
BKS Bochnia
09.08.2020
17:00
Skalnik Kamionka Wielka
1:1
Glinik Gorlice
09.08.2020
17:00
Watra Białka Tatrzańska
0:1
Barciczanka Barcice
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
2:0
Spójnia Osiek
09.08.2020
11:00
Bolesław Bukowno
3:1
LKS Niedźwiedź
09.08.2020
17:30
TS Węgrzce
3:1
Zieleńczanka Zielonki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Kaszowianka Kaszów
3:1
Nadwiślan Kraków
09.08.2020
14:00
Piast Wołowice
0:4
Kmita Zabierzów
09.08.2020
15:00
Dąbski Kraków
:
Grębałowianka Kraków
12.08.2020
17:30
Skawinka Skawina
:
Kaszowianka Kaszów
12.08.2020
18:00
Zwierzyniecki Kraków
:
Prokocim Kraków
12.08.2020
18:00
Nadwiślan Kraków
:
Bronowianka Kraków
12.08.2020
18:00
Wieczysta Kraków
:
Hutnik II Kraków
12.08.2020
18:00
Borek Kraków
:
Piast Wołowice
12.08.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tempo Rzeszotary
3:0
Jordan Sum Zakliczyn
09.08.2020
16:00
Wiślanka Grabie
6:0
Gdovia Gdów
09.08.2020
17:00
Raba Dobczyce
4:3
Pasternik Ochojno
09.08.2020
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Górnik Wieliczka
12.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sosnowianka Stanisław Dln
2:2
LKS Żarki
09.08.2020
17:00
Halniak Maków Podhalański
0:3
Brzezina Osiek
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dunajec Zbylitowska Góra
0:0
Olimpia Wojnicz
09.08.2020
17:00
GLKS Gromnik
4:0
Unia Niedomice
09.08.2020
17:00
Dunajec Zakliczyn
2:1
Wisła Szczucin
09.08.2020
17:00
Ikar Odporyszów
4:7
Pogórze
09.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Olimpia B.
4:0
Szreniawa Nowy Wiśnicz
09.08.2020
13:00
Naprzód Sobolów
0:0
Olimpia Kąty
09.08.2020
16:00
Błyskawica Proszówki
5:2
Arkadia Olszyny
09.08.2020
17:00
Radłovia Radłów
4:1
Jadowniczanka Jadowniki
09.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Łosoś Łososina Dolna
7:0
Zyndram
09.08.2020
15:00
Sokół Stary Sącz
2:2
ULKS Korzenna
09.08.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Krokus
0:1
Czarni Czarny Dunajec
09.08.2020
15:00
Huragan Waksmund
2:3
LKS Szaflary
09.08.2020
17:30
Jordan Jordanów
1:1
AKS Ujanowice
09.08.2020
17:30
Wierchy Pasierbiec
5:1
Granit Czarna Góra
09.08.2020
17:30

Klasa A (Kraków I)

Słomniczanka II Słomniki
1:1
Partyzant Dojazdów
09.08.2020
11:00
Czarni 03 Grzegorzowice
6:1
Wierzbowianka Wierzbno
09.08.2020
17:30
Jastrzębiec Książ Wielki
8:2
Michałowianka Michałowice
09.08.2020
15:00
Strażak Goszcza
1:1
Płomień Kościelec
09.08.2020
18:00
Spartak Wielkanoc
3:8
Galicja Raciborowice
09.08.2020
17:30
Błękitni II Modlnica
1:2
Szreniawa Koszyce
09.08.2020
17:00
Prądniczanka II Kraków
:
Słomniczanka II Słomniki
12.08.2020
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
:
Błękitni II Modlnica
12.08.2020
17:00
Partyzant Dojazdów
:
Spartak Wielkanoc
12.08.2020
17:30
Ekler Baranówka
:
Strażak Goszcza
12.08.2020
18:00
Michałowianka Michałowice
:
Czarni 03 Grzegorzowice
12.08.2020
18:00
Galicja Raciborowice
:
Jastrzębiec Książ Wielki
12.08.2020
18:00
Płomień Kościelec
:
Bibiczanka Bibice
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
1:2
Strażak Rączna
09.08.2020
18:00
Tęcza Piekary
:
JKS Zelków
12.08.2020
17:00
Liszczanka Liszki
:
Lotnik Kryspinów
12.08.2020
17:30
Świt Krzeszowice
:
Strażak Rączna
12.08.2020
17:30
Dragon Szczyglice
:
Iskra Czułów
12.08.2020
18:00
Wisła Jeziorzany
:
MKS Skała 2004
12.08.2020
18:00
Sokół Rybna
:
Sportowiec Modlniczka
12.08.2020
18:00

Klasa A (Kraków III)

Bratniak Kraków
0:2
Kabel Kraków
09.08.2020
17:00
Fairant Kraków
1:1
Gajowianka Gaj
09.08.2020
17:00
Podgórze Kraków
:
Bratniak Kraków
12.08.2020
17:00
Krakus Swoszowice
:
Wanda Nowa Huta
12.08.2020
17:00
Gajowianka Gaj
:
Pogoń Skotniki
12.08.2020
17:00
Tramwaj Kraków
:
Strzelcy Kraków
12.08.2020
17:30
Bieżanowianka Kraków
:
Płomień Kostrze
12.08.2020
18:00
Cedronka Wola Radziszowska
:
Rzozovia Rzozów
12.08.2020
18:00
Kabel Kraków
:
Fairant Kraków
12.08.2020
18:00

Klasa A (Wieliczka)

Rożnowa
1:2
Piłkarz Podłęże
09.08.2020
16:00
Wilga Koźmice Wielkie
4:0
Iskra Zakrzów
09.08.2020
16:00
Strażak Kokotów
1:2
Nadwiślanka Nowe Brzesko
09.08.2020
17:00
Wolni Kłaj
6:0
Gwiazda Brzegi
09.08.2020
17:00
Zieloni Niegowić
3:1
Czarni Staniątki
09.08.2020
17:00

Klasa A (Myślenice)

Zielonka Wrząsowice
1:2
Topór Tenczyn
09.08.2020
16:00
Beskid Tokarnia
2:4
Lubomir Wiśniowa
09.08.2020
16:00
Iskra Brzączowice
0:1
LKS Rudnik
09.08.2020
17:30

Klasa A (Olkusz)

Promień Przeginia
3:0
Spartak Charsznica
09.08.2020
11:00
Przebój Wolbrom
1:3
Legion Bydlin
09.08.2020
17:00
Strażak Przybysławice
3:1
Olimpia Łobzów
09.08.2020
17:00
Sokół Gołaczewy
2:3
Błysk Zederman
09.08.2020
17:00
Błyskawica Kolbark
3:3
Laskovia
09.08.2020
17:00

Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
1:4
MKS Alwernia
09.08.2020
14:30
UKS Dulowa
1:2
SPRiN Regulice
09.08.2020
17:00
Unia Kwaczała
4:2
Promyk Bolęcin
09.08.2020
17:00

Klasa B (Wieliczka)

Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
2:3
Górnik II Wieliczka
09.08.2020
15:00
Wilga Instalbud Golkowice
2:4
Batory Wola Batorska
09.08.2020
18:00

Klasa B (Myślenice)

Karpaty II Siepraw
0:1
Jawor Jawornik
09.08.2020
17:00
Szczebel Lubień
1:3
Cyrhla Krzczonów
09.08.2020
17:00
LKS Trzebunia
2:0
Iskra Głogoczów
09.08.2020
18:00
Cyrhla Krzczonów
:
Radwan Skomielna Czarna
12.08.2020
18:00

Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
0:2
Stare Bukowno
09.08.2020
11:00
Cobra Wężerów
0:3
Hetman Dłużec
09.08.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
:
Piliczanka II Pilica
09.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Unia Tarnów
1:3
Sandecja Nowy Sącz
09.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
2:2
Prądniczanka Kraków
09.08.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
3:0
BKS Bochnia
09.08.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
1:0
Orkan Raba Wyżna
09.08.2020
17:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Glinik Gorlice
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
 
Podgórze Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Sandecja II Nowy Sącz
:
Górnik Wieliczka
10.08.2020
18:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
13:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
12.08.2020
10:00
Unia Oświęcim
:
Okocimski Brzesko
12.08.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
 
Unia Tarnów
:
AP 21 Kraków
12.08.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
12.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
12.08.2020
15:00
Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
12.08.2020
17:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
13.08.2020
18:00

I Małopolska Liga Młodzików

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
11.08.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
12.08.2020
17:00
Kalwarianka
:
Dunajec Nowy Sącz
12.08.2020
17:00

II Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
AS Progress Andrychów
12.08.2020
17:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II
12.08.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka
12.08.2020
13:00

Ekstraliga Kobiet

ROW Rybnik
1:2
Śląsk Wrocław
09.08.2020
12:15
Rolnik Biedrzychowice
0:6
Górnik Łęczna
09.08.2020
16:00
APLG Gdańsk
0:1
KKP Bydgoszcz
09.08.2020
18:00