facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I liga kobiet, gr. południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Resovia Rzeszów
3:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.08.2019
12:00
ROW Rybnik
2:0
Rekord Bielsko Biała
17.08.2019
16:00
Sparta Daleszyce
Wanda Nowa Huta
17.08.2019
12:00
Czwórka Radom
Respekt Myślenice
18.08.2019
17:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
ISD-AJD Częstochowa
18.08.2019
12:00
SWD Wodzisław
Tarnovia Tarnów
18.08.2019
12:00

2. kolejka 24.08.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
Sparta Daleszyce
24.08.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
1:5
Czwórka Radom
24.08.2019
 
Wanda Nowa Huta
0:5
ROW Rybnik
24.08.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
3:2
SWD Wodzisław
24.08.2019
14:00
Tarnovia Tarnów
Resovia Rzeszów
25.08.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Respekt Myślenice
25.08.2019
17:00

3. kolejka 07.09.2019

Respekt Myślenice
4:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.09.2019
17:00
ROW Rybnik
3:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
07.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
4:2
Rekord Bielsko Biała
08.09.2019
14:30
Czwórka Radom
0:0
Tarnovia Tarnów
08.09.2019
17:00
Sparta Daleszyce
0:4
ISD-AJD Częstochowa
08.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Wanda Nowa Huta
08.09.2019
12:00

4. kolejka 14.09.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
SWD Wodzisław
14.09.2019
15:00
Wanda Nowa Huta
2:7
Resovia Rzeszów
14.09.2019
15:30
ISD-AJD Częstochowa
0:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.09.2019
12:00
Sparta Daleszyce
1:5
ROW Rybnik
15.09.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
5:1
Czwórka Radom
15.09.2019
13:00
Tarnovia Tarnów
3:0
Respekt Myślenice
06.10.2019
16:00

5. kolejka 21.09.2019

ROW Rybnik
1:0
ISD-AJD Częstochowa
21.09.2019
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
Tarnovia Tarnów
22.09.2019
16:30
Czwórka Radom
1:0
Wanda Nowa Huta
22.09.2019
16:00
Resovia Rzeszów
5:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
22.09.2019
15:00
Respekt Myślenice
Rekord Bielsko Biała
22.09.2019
12:00
SWD Wodzisław
8:2
Sparta Daleszyce
22.09.2019
12:00

6. kolejka 25.09.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
Czwórka Radom
25.09.2019
16:00
ISD-AJD Częstochowa
Tarnovia Tarnów
25.09.2019
18:00
Sparta Daleszyce
2:6
Resovia Rzeszów
25.09.2019
16:00
ROW Rybnik
4:0
SWD Wodzisław
25.09.2019
17:00
Rekord Bielsko Biała
4:2
Sokół Kolbuszowa Dolna
25.09.2019
13:00
Wanda Nowa Huta
Respekt Myślenice
29.09.2019
15:00

7. kolejka 13.10.2019

Sokół Kolbuszowa Dolna
1:3
Wanda Nowa Huta
12.10.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
3:5
Rekord Bielsko Biała
12.10.2019
15:30
Czwórka Radom
3:0
Sparta Daleszyce
12.10.2019
18:00
SWD Wodzisław
3:2
ISD-AJD Częstochowa
13.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:1
ROW Rybnik
13.10.2019
12:00
Respekt Myślenice
2:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
13.10.2019
14:00

8. kolejka 19.10.2019

Rysy Bukowina Tatrzańska
5:4
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.10.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
1:4
Tarnovia Tarnów
19.10.2019
14:00
ISD-AJD Częstochowa
0:4
Rekord Bielsko Biała
19.10.2019
15:00
ROW Rybnik
3:1
Czwórka Radom
19.10.2019
14:00
Sparta Daleszyce
1:2
Respekt Myślenice
20.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
3:2
Resovia Rzeszów
20.10.2019
12:00

9. kolejka 23.10.2019

Sokół Kolbuszowa Dolna
2:1
Sparta Daleszyce
23.10.2019
15:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2019
15:30
Czwórka Radom
2:0
SWD Wodzisław
23.10.2019
17:30
Resovia Rzeszów
:
ISD-AJD Częstochowa
23.10.2019
 
Respekt Myślenice
0:1
ROW Rybnik
23.10.2019
15:00
Rekord Bielsko Biała
4:1
Wanda Nowa Huta
23.10.2019
13:30

10. kolejka 27.10.2019

Resovia Rzeszów
1:2
Czwórka Radom
26.10.2019
13:30
ROW Rybnik
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
26.10.2019
15:00
SWD Wodzisław
2:0
Respekt Myślenice
27.10.2019
12:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Rekord Bielsko Biała
27.10.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
3:0
Wanda Nowa Huta
27.10.2019
12:00
Sparta Daleszyce
0:3
Tarnovia Tarnów
27.10.2019
12:00

11. kolejka 17.11.2019

Czwórka Radom
2:0
ISD-AJD Częstochowa
06.10.2019
14:00
Respekt Myślenice
1:1
Resovia Rzeszów
10.11.2019
14:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław
17.11.2019
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 17.11.2019

06.10.2019
14:00
Czwórka Radom
2:0
ISD-AJD Częstochowa
10.11.2019
14:00
Respekt Myślenice
1:1
Resovia Rzeszów
16.11.2019
12:00
Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
17.11.2019
13:30
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław

10. kolejka 27.10.2019

26.10.2019
13:30
Resovia Rzeszów
1:2
Czwórka Radom
26.10.2019
15:00
ROW Rybnik
1:0
Sokół Kolbuszowa Dolna
27.10.2019
12:00
SWD Wodzisław
2:0
Respekt Myślenice
27.10.2019
13:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
0:4
Rekord Bielsko Biała
27.10.2019
12:00
ISD-AJD Częstochowa
3:0
Wanda Nowa Huta
27.10.2019
12:00
Sparta Daleszyce
0:3
Tarnovia Tarnów
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


Fortuna I Liga

Podbeskidzie Bielsko Biała
4:1
Zagłębie Sosnowiec
16.11.2019
12:40
GKS Tychy
2:2
Radomiak Radom
16.11.2019
17:00
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Bełchatów
16.11.2019
15:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Wigry Suwałki
16.11.2019
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
16.11.2019
17:00
Warta Poznań
:
Stal Mielec
17.11.2019
12:40

II liga

Widzew Łódź
4:0
Gryf Wejherowo
15.11.2019
19:10
Błękitni Stargard
3:2
Górnik Polkowice
16.11.2019
13:00
Bytovia Bytów
1:1
Elana Toruń
16.11.2019
16:00
Górnik Łęczna
1:0
Garbarnia Kraków
16.11.2019
17:00
Resovia Rzeszów
3:2
Stal Stalowa Wola
16.11.2019
13:00
Lech II Poznań
1:1
Olimpia Elbląg
16.11.2019
13:00
Pogoń Siedlce
:
Stal Rzeszów
17.11.2019
13:00
Znicz Pruszków
:
GKS Katowice
17.11.2019
13:05

III liga, grupa IV

Jutrzenka Giebułtów
0:1
Sokół Sieniawa
16.11.2019
12:00
Avia Świdnik
1:0
Wisłoka Dębica
16.11.2019
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:1
KSZO Ostrowiec Św.
16.11.2019
13:00
Podhale Nowy Targ
1:2
Hutnik Kraków
16.11.2019
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:0
Korona II Kielce
16.11.2019
13:00
Podlasie Biała Podlaska
0:1
Siarka Tarnobrzeg
16.11.2019
13:00
Motor Lublin
4:1
Hetman Zamość
16.11.2019
17:00
Wisła Sandomierz
:
Wisła Puławy
17.11.2019
13:00
Stal Kraśnik
:
Chełmianka Chełm
17.11.2019
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Clepardia Kraków
1:3
Unia Oświęcim
16.11.2019
11:00
Czarni Staniątki
1:3
Słomniczanka Słomniki
16.11.2019
12:00
Beskid Andrychów
2:2
Orzeł Ryczów
16.11.2019
11:00
LKS Rajsko
3:0
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
16.11.2019
13:00
Cracovia II Kraków
2:0
MKS Trzebinia
16.11.2019
12:00
Sokół Kocmyrzów
0:5
Wiślanie Jaśkowice
16.11.2019
13:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Jawiszowice
17.11.2019
12:00
Pcimianka Pcim
:
Wisła II Kraków
17.11.2019
13:30
Skawinka Skawina
:
Dalin Myślenice
17.11.2019
13:30

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
1:2
Babia Góra Sucha Beskidzka
16.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Strażak Mokrzyska
1:0
Sokół Maszkienice
16.11.2019
13:00
Sokół Borzęcin Górny
3:1
Naprzód Sobolów
17.11.2019
13:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Arkadia Olszyny
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
1:2
Ciężkowianka Ciężkowice
16.11.2019
13:00
Pogórze
1:1
LKS Ładna
16.11.2019
13:30
LKS Szynwałd
2:0
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
16.11.2019
13:00
Wisła Szczucin
1:1
Dunajec Zbylitowska Góra
16.11.2019
13:00
Polan Żabno
0:2
Ikar Odporyszów
16.11.2019
13:00
Tuchovia Tuchów
1:0
GLKS Gromnik
16.11.2019
13:00
Olimpia Wojnicz
:
Metal Tarnów
17.11.2019
13:00
Unia Niedomice
:
Dunajec Zakliczyn
17.11.2019
13:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Gród Podegrodzie
:
Dunajec Nowy Sącz
17.11.2019
11:00
LKS Łużna
2:6
Kolejarz Stróże
17.11.2019
12:00
Orzeł Wojnarowa
:
Skalnik Kamionka Wielka
17.11.2019
12:00

Klasa A (Kraków I)

Płomień Kościelec
0:3
Szreniawa Koszyce
16.11.2019
14:00

Klasa A (Kraków III)

Strzelcy Kraków
3:2
Cedronka Wola Radziszowska
16.11.2019
13:00

Klasa A (Wieliczka)

UKS Sygneczów
2:7
Złomex Branice
16.11.2019
14:00

Klasa A (Olkusz)

Pilica Wierbka
7:1
Sokół Gołaczewy
16.11.2019
11:00
Trzy Korony Żarnowiec
0:4
Przebój II Wolbrom
16.11.2019
13:30
Leśnik Gorenice
4:1
Unia Jaroszowiec
16.11.2019
14:00
Wielmożanka Wielmoża
1:0
Olimpia Łobzów
16.11.2019
14:00
Centuria Chechło
2:1
Prądnik Sułoszowa
16.11.2019
14:00
Strażak Przybysławice
:
Legion Bydlin
17.11.2019
13:30
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
17.11.2019
13:30
Błysk Zederman
:
Spartak Charsznica
17.11.2019
13:30

Klasa A (Chrzanów)

MKS Alwernia
3:2
SPRiN Regulice
16.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków I)

Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
17.11.2019
13:00

Klasa B (Kraków III)

Grom Kraków
:
Dragoons Kraków
17.11.2019
13:00
Bratniak Kraków
:
Fairant Kraków
17.11.2019
11:00

Klasa B (Kraków IV)

Nadwiślan Rusocice
:
Piast Skawina
17.11.2019
13:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Korona Kielce
2:1
Lech Poznań
16.11.2019
12:00
Escola Varsovia Warszawa
0:0
Arka G.
16.11.2019
12:00
Pogoń Szczecin
4:0
Hutnik Kraków
16.11.2019
11:00
Legia Warszawa
4:2
Lechia
16.11.2019
12:00
Jagiellonia
1:1
Wisła Kraków
16.11.2019
12:00
Górnik Zabrze
:
Zagłębie Lubin
17.11.2019
12:00
Cracovia Kraków
:
SMS Łódź
17.11.2019
12:00
Śląsk Wrocław
:
Gwarek Zabrze
17.11.2019
12:00

Centralna Liga Juniorów U-17, grupa D

Wisła Kraków
1:5
Cracovia Kraków
16.11.2019
12:30
Stal Mielec
3:0
Podgórze Kraków
16.11.2019
12:00
Korona Kielce
1:5
Karpaty Krosno
16.11.2019
13:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:0
BKS Lublin
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, grupa D

Sandecja Nowy Sącz
1:4
KKP Korona
15.11.2019
14:00
Wisła Kraków
5:0
TOP 54 Biała Podlaska
16.11.2019
10:00
Górnik Ł.
4:2
Motor Lublin
16.11.2019
10:00
AP 21 Kraków
:
Stal Rz.
17.11.2019
15:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
0:3
Górnik Łęczna
16.11.2019
12:00
AZS UJ Kraków
3:1
AZS PWSZ Wałbrzych
16.11.2019
12:00
KKP Bydgoszcz
:
Olimpia Szczecin
17.11.2019
12:00
AZS Wrocław
:
Rolnik Głogówek
17.11.2019
12:00
SMS Łódź
:
GKS Katowice
17.11.2019
13:00
Czarni Sosnowiec
:
Mitech Żywiec
17.11.2019
12:00

I liga kobiet, gr. południowa

Wanda Nowa Huta
3:2
Rysy Bukowina Tatrzańska
16.11.2019
12:00
Tarnovia Tarnów
5:1
ROW Rybnik
16.11.2019
12:00
Rekord Bielsko Biała
6:1
Sparta Daleszyce
16.11.2019
12:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
SWD Wodzisław
17.11.2019
13:30

II liga kobiet, gr. małopolska

Naprzód Sobolów
1:4
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Starówka Nowy Sącz
0:4
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
0:7
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00

III liga kobiet, gr. małopolska

FSA Kraków
1:3
Podgórze Kraków
16.11.2019
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Unia Opole
3:2
Zabrze
16.11.2019
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet (gr.południowa)

Wierzbowianka Wierzbno
:
ISD-AJD Częstochowa
17.11.2019
20:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wanda Słomniczanka Słomniki
17.11.2019
16:30