facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga kobiet, gr. małopolska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Łysica Bodzentyn wycofała się z rozgrywek. Wyniki anulowano.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 31.08.2019

Starówka Nowy Sącz
Hetman Włoszczowa
31.08.2019
17:00
Unia Lublin
UKS Staszkówka Jelna
31.08.2019
11:00
Izolator Boguchwała
0:2
Widok Lublin
01.09.2019
11:00
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
01.09.2019
17:00
Naprzód Sobolów
1:4
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Potok Sitno pauzuje.

2. kolejka 07.09.2019

Iskra Brzezinka
1:1
Unia Lublin
07.09.2019
17:00
Widok Lublin
7:0
Starówka Nowy Sącz
07.09.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
07.09.2019
15:00
KSP Kielce
5:0
Naprzód Sobolów
08.09.2019
16:00
UKS Staszkówka Jelna
9:0
Izolator Boguchwała
08.09.2019
12:00
Hetman Włoszczowa pauzuje.

3. kolejka 14.09.2019

Starówka Nowy Sącz
1:4
UKS Staszkówka Jelna
14.09.2019
17:00
Unia Lublin
2:4
KSP Kielce
14.09.2019
11:00
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
14.09.2019
11:00
Potok Sitno
2:1
Hetman Włoszczowa
15.09.2019
13:00
Izolator Boguchwała
0:4
Iskra Brzezinka
15.09.2019
11:00
Widok Lublin pauzuje.

4. kolejka 21.09.2019

Naprzód Sobolów
1:4
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
4:0
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
5:1
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
1:2
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00
UKS Staszkówka Jelna pauzuje.

5. kolejka 28.09.2019

Unia Lublin
Prądniczanka Kraków
28.09.2019
11:00
Izolator Boguchwała
1:0
Naprzód Sobolów
29.09.2019
11:00
Hetman Włoszczowa
1:4
Widok Lublin
29.09.2019
15:30
Starówka Nowy Sącz
0:4
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
0:7
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00
Iskra Brzezinka pauzuje.

6. kolejka 05.10.2019

Prądniczanka Kraków
Widok Lublin
05.10.2019
11:00
Naprzód Sobolów
1:1
Starówka Nowy Sącz
05.10.2019
11:00
Unia Lublin
4:0
Izolator Boguchwała
05.10.2019
11:00
Iskra Brzezinka
3:0
Potok Sitno
05.10.2019
16:00
UKS Staszkówka Jelna
4:0
Hetman Włoszczowa
06.10.2019
14:30
KSP Kielce pauzuje.

7. kolejka 12.10.2019

Starówka Nowy Sącz
0:0
Unia Lublin
12.10.2019
14:00
Widok Lublin
2:2
UKS Staszkówka Jelna
12.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
1:5
Prądniczanka Kraków
13.10.2019
11:00
Potok Sitno
0:3
KSP Kielce
13.10.2019
12:00
Hetman Włoszczowa
2:2
Iskra Brzezinka
13.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów pauzuje.

8. kolejka 19.10.2019

Prądniczanka Kraków
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
4:0
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
0:1
Widok Lublin
19.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00
Unia Lublin pauzuje.

9. kolejka 26.10.2019

Starówka Nowy Sącz
1:6
Prądniczanka Kraków
26.10.2019
11:00
Widok Lublin
0:1
KSP Kielce
26.10.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
8:0
Iskra Brzezinka
26.10.2019
14:00
Potok Sitno
3:5
Unia Lublin
27.10.2019
11:00
Hetman Włoszczowa
1:1
Naprzód Sobolów
27.10.2019
14:00
Izolator Boguchwała pauzuje.

10. kolejka 02.11.2019

Prądniczanka Kraków
Iskra Brzezinka
02.11.2019
14:00
Naprzód Sobolów
1:6
Widok Lublin
02.11.2019
12:00
Izolator Boguchwała
4:0
Potok Sitno
03.11.2019
11:00
KSP Kielce
2:7
UKS Staszkówka Jelna
03.11.2019
14:00
Unia Lublin
3:1
Hetman Włoszczowa
03.11.2019
11:00
Starówka Nowy Sącz pauzuje.

11. kolejka 09.11.2019

Widok Lublin
2:1
Unia Lublin
09.11.2019
11:00
Potok Sitno
1:4
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
11:00
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Naprzód Sobolów
09.11.2019
12:00
Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
10.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
11.11.2019
13:00
Prądniczanka Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:00
Widok Lublin
2:1
Unia Lublin
09.11.2019
11:00
Potok Sitno
1:4
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Naprzód Sobolów
10.11.2019
13:00
Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
11.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
Prądniczanka Kraków pauzuje.

11. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:00
Widok Lublin
2:1
Unia Lublin
09.11.2019
11:00
Potok Sitno
1:4
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Naprzód Sobolów
10.11.2019
13:00
Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
11.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
Prądniczanka Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


Opatkowianka Opatkowice
:
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
:
Dąbski
28.09.2020
17:30
Prokocim Kraków
:
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
:
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
:
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Zwierzyniecki Kraków
:
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
:
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
:
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
:
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

PKO Ekstraklasa

Stal Mielec
:
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
2:0
Chrobry Głogów
27.09.2020
16:00
ŁKS Łódź
4:1
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
12:40
Arka Gdynia
:
GKS Tychy
29.09.2020
20:40
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
29.09.2020
18:10
Korona Kielce
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
30.09.2020
18:10
Sandecja Nowy Sącz
:
Stomil Olsztyn
30.09.2020
16:00
Puszcza Niepołomice
:
GKS Jastrzębie
30.09.2020
19:00
Radomiak Radom
:
Miedź Legnica
30.09.2020
19:00
Chrobry Głogów
:
Górnik Łęczna
30.09.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
ŁKS Łódź
30.09.2020
19:00
Resovia Rzeszów
:
Odra Opole
30.09.2020
 

II liga

Olimpia Elbląg
:
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
:
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
:
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
:
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
:
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
:
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
:
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

III liga, gr. 4

KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
1:3
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
15:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Puszcza II
2:2
MKS Trzebinia
27.09.2020
13:00
LKS Śledziejowice
6:2
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
27.09.2020
16:00
Garbarnia II Kraków
1:1
Clepardia Kraków
27.09.2020
16:30
Pcimianka Pcim
4:0
Słomniczanka Słomniki
27.09.2020
16:30

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Orkan Szczyrzyc
1:1
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
27.09.2020
16:00
Lubań Maniowy
0:0
Wierchy Rabka Zdrój
27.09.2020
16:00
Poprad Rytro
0:1
Barciczanka Barcice
27.09.2020
15:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Watra Białka Tatrzańska
27.09.2020
16:00
Limanovia Limanowa
5:1
Okocimski Brzesko
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Grębałowianka Kraków
2:4
Prokocim Kraków
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Złomex Branice
1:1
Pasternik Ochojno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Sokół Przytkowice
2:1
MKS Libiąż
27.09.2020
15:00
Sosnowianka Stanisław Dln
3:4
Halniak Maków Podhalański
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

GLKS Gromnik
4:2
Ikar Odporyszów
27.09.2020
14:00
Wisła Szczucin
1:2
Olimpia Wojnicz
27.09.2020
16:00
Dunajec Zakliczyn
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
27.09.2020
16:00
odwołany
Unia Niedomice
3:2
Polan Żabno
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Arkadia Olszyny
1:3
Orzeł Dębno
27.09.2020
13:00
Strażak Mokrzyska
3:2
Olimpia Kąty
27.09.2020
15:00
Sokół Maszkienice
4:3
Raba Książnice
27.09.2020
16:00
Olimpia B.
3:3
Poręba Spytkowska
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
2:1
ULKS Korzenna
27.09.2020
11:00
Zawisza R.
0:1
LKS Zagórzany
27.09.2020
11:00
Hart Tęgoborze
1:3
LKSKobylankaKobylanka
27.09.2020
14:00
Łosoś Łososina Dolna
3:2
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:00
Zyndram
1:4
Kolejarz Stróże
27.09.2020
16:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Babia Góra Lipnica Wielka
1:3
Wierchy Pasierbiec
27.09.2020
14:30
Czarni Czarny Dunajec
1:0
Turbacz Mszana Dolna
27.09.2020
16:00
AKS Ujanowice
2:3
LKS Szaflary
27.09.2020
16:00
Jordan Jordanów
2:4
Wiatr Ludźmierz
27.09.2020
16:00
Granit Czarna Góra
2:1
Zalesianka
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków I)

Błękitni II Modlnica
1:2
Strażak Goszcza
27.09.2020
16:00
Jastrzębiec Książ Wielki
2:2
Słomniczanka II Słomniki
27.09.2020
15:00
Szreniawa Koszyce
1:1
Ekler Baranówka
27.09.2020
15:00
Galicja Raciborowice
5:4
Partyzant Dojazdów
27.09.2020
16:30

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
1:2
Iskra Czułów
27.09.2020
15:00
Maszycanka Maszyce
4:0
Tęcza Piekary
27.09.2020
16:00
Sportowiec Modlniczka
2:2
JKS Zelków
27.09.2020
16:00

Klasa A (Kraków III)

Pogoń Skotniki
3:1
Płomień Kostrze
27.09.2020
16:00
Fairant Kraków
0:3
Strzelcy Kraków
27.09.2020
16:00
Kabel Kraków
7:1
Podgórze Kraków
27.09.2020
16:30

Klasa A (Wieliczka)

Nadwiślanka Nowe Brzesko
1:1
Gwiazda Brzegi
27.09.2020
13:00
Wilga Koźmice Wielkie
1:1
Strażak Kokotów
27.09.2020
16:00
Piłkarz Podłęże
1:1
Zryw Szarów
27.09.2020
16:30
Piast Łapanów
2:0
Czarni Staniątki
27.09.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

Staw Polanka
2:2
Rokita Kornatka
27.09.2020
16:00
Beskid Tokarnia
1:2
Górki Myślenice
27.09.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Spartak Charsznica
6:0
Legion Bydlin
27.09.2020
11:00
Dłubnia Trzyciąż
1:2
Trzy Korony Żarnowiec
27.09.2020
16:00
Strażak Przybysławice
2:3
Prądnik Sułoszowa
27.09.2020
16:00

Klasa A (Chrzanów)

Wisła Jankowice
1:2
Unia Kwaczała
27.09.2020
16:00
Zagórzanka Zagórze
0:2
Tęcza Tenczynek
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
1:5
Zawisza Sulechów
27.09.2020
12:00
Juvenia Prandocin
7:0
Agricola Klimontów
27.09.2020
16:00
LKS Polanowice
1:0
Sparta Skrzeszowice
27.09.2020
15:00
Novi Narama
2:4
Polonia Wilczkowice
27.09.2020
16:30

Klasa B (Kraków II)

Fitball Szklary
5:2
Maszycanka II Maszyce
27.09.2020
16:00
Górzanka Nawojowa Góra
0:7
Orzeł II Bębło
27.09.2020
16:00

Klasa B (Kraków III)

Pychowianka Kraków
0:5
Wieczysta II
27.09.2020
16:00
Universum Kraków
4:6
Kaszowianka II Kaszów
27.09.2020
16:00
Dragoons Kraków
2:4
Victoria Kraków
27.09.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Sparta Przeginia Duchowna
1:6
Nadwiślan Rusocice
27.09.2020
14:00
Błękitni Czułówek
5:4
Borkowianka Borek Sz.
27.09.2020
16:30
Skawinka II Skawina
2:3
Trzebol Wielkie Drogi
27.09.2020
16:30

Klasa B (Wieliczka)

Wiarusy II
4:4
Start Brzezie
27.09.2020
16:00
Wilga Instalbud Golkowice
1:0
Naprzód Ochmanów
27.09.2020
16:00

Klasa B (Myślenice)

Szczebel Lubień
0:0
Karpaty II Siepraw
27.09.2020
16:00
Cisy Harbutowice
1:0
Górki II Myślenice
27.09.2020
17:00
Dukla Bysina
1:10
Grodzisko Raciechowice
27.09.2020
17:00

Klasa B (Olkusz)

Victoria Smroków
2:6
Trzy Buki Wierzchowisko
27.09.2020
11:00
Czapla Czaple Male
0:3
Northstar Miechów
27.09.2020
11:00
Hetman Dłużec
2:1
Orzeł K.
27.09.2020
12:00
Cobra Wężerów
0:3
Pilica II Wierbka
27.09.2020
14:00
Nidzica Słaboszów
0:12
Strumyk Zarzecze
27.09.2020
16:00

Klasa C (Wieliczka)

UKS Sygneczów II
3:0 v.o.
Start II Brzezie
27.09.2020
16:00
brak gości

Centralna Liga Juniorów U-18

Jagiellonia
1:4
Legia Warszawa
27.09.2020
13:00
Lech Poznań
3:2
Korona
27.09.2020
12:00
Cracovia Kraków
3:0
Escola Varsovia Warszawa
27.09.2020
12:00
Gwarek Zabrze
2:1
Hutnik Kraków
27.09.2020
12:00
Lechia
:
Pogoń Szczecin
27.09.2020
12:00
odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Jagiellonia
:
Wisła Kraków
30.09.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Górnik Ł.
0:4
Wisła Kraków
27.09.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
1:4
Cracovia Kraków
27.09.2020
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Podhale Nowy Targ
1:2
Garbarnia Kraków
27.09.2020
10:00
Orkan Raba Wyżna
3:4
Beskid Andrychów
27.09.2020
15:00
Profi Zielonki
12:1
Sokół Stary Sącz
27.09.2020
15:30
Górnik Wieliczka
:
Okocimski Brzesko
30.09.2020
17:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
3:2
Sandecja II Nowy Sącz
27.09.2020
10:15
Podhale Nowy Targ
6:1
Pcimianka
27.09.2020
12:00

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
3:0
Podhale Nowy Targ
27.09.2020
10:00
AP 21 Kraków
0:7
Unia Tarnów
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:3
Sandecja Nowy Sącz
27.09.2020
10:00
MOSiR Bochnia
3:1
Raba Dobczyce
27.09.2020
10:00

I Małopolska Liga Młodzików

Cracovia Kraków
0:1
Sandecja
27.09.2020
10:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:5
Limanovia Limanowa
27.09.2020
13:00
AS Progress Andrychów
:
Wisła Kraków
30.09.2020
16:30

Ekstraliga Kobiet

GKS Katowice
1:1
KKP Bydgoszcz
27.09.2020
13:00
ROW Rybnik
0:4
APLG Gdańsk
27.09.2020
11:00

I liga kobiet (południe)

Stomil Olsztyn
1:1
UKS Staszkówka Jelna
27.09.2020
16:00
Resovia Rzeszów
2:2
Tarnovia Tarnów
27.09.2020
16:00
Piastovia Piastów
1:2
SWD Wodzisław
27.09.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

KS Raszyn
3:0
Prądniczanka Kraków
27.09.2020
13:00
Loczki Wyszków
12:0
Rysy Bukowina Tatrzańska
27.09.2020
14:00
AZS UW Warszawa
4:1
Widok Lublin
27.09.2020
15:00
Ząbkovia Ząbki
1:3
Sparta Daleszyce
27.09.2020
16:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
4:1
KSP Kielce
27.09.2020
16:30

III liga kobiet, gr.4

Dąb Zabierzów Bocheński
5:0
Tarnovia II
27.09.2020
11:00
Unia Lublin
5:0
Izolator Boguchwała
27.09.2020
13:30

Centralna Liga Juniorek U-17

ROW Rybnik
0:7
Bronowianka Kraków
27.09.2020
15:00

I liga oldbojów (Kraków)

Prokocim Kraków
0:4
Garbarnia Kraków
28.09.2020
17:30
Opatkowianka Opatkowice
1:3
Hutnik Kraków
28.09.2020
17:30
Orzeł Piaski Wielkie
3:2
Grębałowianka Kraków
28.09.2020
17:30
Armatura Kraków
0:5
Wisła Kraków
28.09.2020
17:30
Cracovia Kraków
6:1
Dąbski
28.09.2020
19:00

II liga oldbojów (Kraków)

Zwierzyniecki Kraków
4:2
Strzelcy
28.09.2020
17:30
Wieczysta Kraków
1:4
Borek Kraków
28.09.2020
17:30
Victoria Kobierzyn
:
Krakus Swoszowice
28.09.2020
17:30
Clepardia Kraków
4:2
Tyniec Kraków
28.09.2020
17:30
Prądniczanka Kraków
2:1
Wanda Kraków
28.09.2020
18:30

I liga futsalu (południe)

AZS UMCS Lublin
1:0
Sośnica Gliwice
27.09.2020
14:00
GKS Tychy
2:4
Górnik Polkowice
27.09.2020
16:00
Profisport Wrocław
3:6
Heiro Rzeszów
27.09.2020
17:00
Kamionka Mikołów
4:5
Gwiazda Ruda Śląska
27.09.2020
17:00
BSF Bochnia
8:2
Unia Tarnów
27.09.2020
17:00