facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga kobiet, gr. małopolska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Łysica Bodzentyn wycofała się z rozgrywek. Wyniki anulowano.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 31.08.2019

Starówka Nowy Sącz
Hetman Włoszczowa
31.08.2019
17:00
Unia Lublin
UKS Staszkówka Jelna
31.08.2019
11:00
Izolator Boguchwała
0:2
Widok Lublin
01.09.2019
11:00
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
01.09.2019
17:00
Naprzód Sobolów
1:4
Iskra Brzezinka
16.11.2019
12:00
Potok Sitno pauzuje.

2. kolejka 07.09.2019

Iskra Brzezinka
1:1
Unia Lublin
07.09.2019
17:00
Widok Lublin
7:0
Starówka Nowy Sącz
07.09.2019
15:00
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
07.09.2019
15:00
KSP Kielce
5:0
Naprzód Sobolów
08.09.2019
16:00
UKS Staszkówka Jelna
9:0
Izolator Boguchwała
08.09.2019
12:00
Hetman Włoszczowa pauzuje.

3. kolejka 14.09.2019

Starówka Nowy Sącz
1:4
UKS Staszkówka Jelna
14.09.2019
17:00
Unia Lublin
2:4
KSP Kielce
14.09.2019
11:00
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
14.09.2019
11:00
Potok Sitno
2:1
Hetman Włoszczowa
15.09.2019
13:00
Izolator Boguchwała
0:4
Iskra Brzezinka
15.09.2019
11:00
Widok Lublin pauzuje.

4. kolejka 21.09.2019

Naprzód Sobolów
1:4
Unia Lublin
21.09.2019
11:00
Widok Lublin
4:0
Potok Sitno
21.09.2019
11:00
Prądniczanka Kraków
Hetman Włoszczowa
22.09.2019
18:00
KSP Kielce
5:1
Izolator Boguchwała
22.09.2019
16:00
Iskra Brzezinka
1:2
Starówka Nowy Sącz
22.09.2019
16:00
UKS Staszkówka Jelna pauzuje.

5. kolejka 28.09.2019

Unia Lublin
Prądniczanka Kraków
28.09.2019
11:00
Izolator Boguchwała
1:0
Naprzód Sobolów
29.09.2019
11:00
Hetman Włoszczowa
1:4
Widok Lublin
29.09.2019
15:30
Starówka Nowy Sącz
0:4
KSP Kielce
16.11.2019
13:00
Potok Sitno
0:7
UKS Staszkówka Jelna
16.11.2019
14:00
Iskra Brzezinka pauzuje.

6. kolejka 05.10.2019

Prądniczanka Kraków
Widok Lublin
05.10.2019
11:00
Naprzód Sobolów
1:1
Starówka Nowy Sącz
05.10.2019
11:00
Unia Lublin
4:0
Izolator Boguchwała
05.10.2019
11:00
Iskra Brzezinka
3:0
Potok Sitno
05.10.2019
16:00
UKS Staszkówka Jelna
4:0
Hetman Włoszczowa
06.10.2019
14:30
KSP Kielce pauzuje.

7. kolejka 12.10.2019

Starówka Nowy Sącz
0:0
Unia Lublin
12.10.2019
14:00
Widok Lublin
2:2
UKS Staszkówka Jelna
12.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
1:5
Prądniczanka Kraków
13.10.2019
11:00
Potok Sitno
0:3
KSP Kielce
13.10.2019
12:00
Hetman Włoszczowa
2:2
Iskra Brzezinka
13.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów pauzuje.

8. kolejka 19.10.2019

Prądniczanka Kraków
UKS Staszkówka Jelna
19.10.2019
15:00
Naprzód Sobolów
4:0
Potok Sitno
19.10.2019
12:00
Iskra Brzezinka
0:1
Widok Lublin
19.10.2019
15:00
Izolator Boguchwała
3:0
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019
14:30
KSP Kielce
3:0
Hetman Włoszczowa
20.10.2019
15:00
Unia Lublin pauzuje.

9. kolejka 26.10.2019

Starówka Nowy Sącz
1:6
Prądniczanka Kraków
26.10.2019
11:00
Widok Lublin
0:1
KSP Kielce
26.10.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
8:0
Iskra Brzezinka
26.10.2019
14:00
Potok Sitno
3:5
Unia Lublin
27.10.2019
11:00
Hetman Włoszczowa
1:1
Naprzód Sobolów
27.10.2019
14:00
Izolator Boguchwała pauzuje.

10. kolejka 02.11.2019

Prądniczanka Kraków
Iskra Brzezinka
02.11.2019
14:00
Naprzód Sobolów
1:6
Widok Lublin
02.11.2019
12:00
Izolator Boguchwała
4:0
Potok Sitno
03.11.2019
11:00
KSP Kielce
2:7
UKS Staszkówka Jelna
03.11.2019
14:00
Unia Lublin
3:1
Hetman Włoszczowa
03.11.2019
11:00
Starówka Nowy Sącz pauzuje.

11. kolejka 09.11.2019

Widok Lublin
2:1
Unia Lublin
09.11.2019
11:00
Potok Sitno
1:4
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
11:00
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Naprzód Sobolów
09.11.2019
12:00
Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
10.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
11.11.2019
13:00
Prądniczanka Kraków pauzuje.

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:00
Widok Lublin
2:1
Unia Lublin
09.11.2019
11:00
Potok Sitno
1:4
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Naprzód Sobolów
10.11.2019
13:00
Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
11.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
Prądniczanka Kraków pauzuje.

11. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
11:00
Widok Lublin
2:1
Unia Lublin
09.11.2019
11:00
Potok Sitno
1:4
Starówka Nowy Sącz
09.11.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Naprzód Sobolów
10.11.2019
13:00
Iskra Brzezinka
1:3
KSP Kielce
11.11.2019
13:00
Hetman Włoszczowa
0:0
Izolator Boguchwała
Prądniczanka Kraków pauzuje.

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
:
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
:
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
:
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
:
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
:
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30