facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

IV liga małopolska (zachód)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 31.08.2019

Tempo Białka
2:1
Queens Witanowice
31.08.2019
 
Victoria Gaj
3:0
Jedynka Krzeszowice
31.08.2019
 
Skawinka Skawina
3:6
Novi Narama
31.08.2019
 
Zielonka Wrząsowice
7:1
Wisła Brzeźnica
31.08.2019
 

2. kolejka 07.09.2019

Queens Witanowice
3:2
Wisła Brzeźnica
07.09.2019
 
Novi Narama
6:1
Zielonka Wrząsowice
07.09.2019
 
Jedynka Krzeszowice
4:4
Skawinka Skawina
07.09.2019
 
Tempo Białka
5:0
Victoria Gaj
07.09.2019
 

3. kolejka 14.09.2019

Victoria Gaj
1:2
Queens Witanowice
14.09.2019
 
Skawinka Skawina
1:2
Tempo Białka
14.09.2019
 
Zielonka Wrząsowice
2:1
Jedynka Krzeszowice
14.09.2019
 
Wisła Brzeźnica
5:2
Novi Narama
14.09.2019
 

4. kolejka 21.09.2019

Jedynka Krzeszowice
1:3
Wisła Brzeźnica
21.09.2019
 
Tempo Białka
5:2
Zielonka Wrząsowice
21.09.2019
 
Victoria Gaj
3:2
Skawinka Skawina
21.09.2019
 
Queens Witanowice
:
Novi Narama
19.10.2019
15:00

5. kolejka 28.09.2019

Skawinka Skawina
:
Queens Witanowice
28.09.2019
 
Zielonka Wrząsowice
4:0
Victoria Gaj
28.09.2019
 
Wisła Brzeźnica
3:2
Tempo Białka
28.09.2019
 
Novi Narama
1:0
Jedynka Krzeszowice
28.09.2019
 

6. kolejka 05.10.2019

Queens Witanowice
:
Jedynka Krzeszowice
05.10.2019
 
Tempo Białka
5:0
Novi Narama
05.10.2019
 
Victoria Gaj
:
Wisła Brzeźnica
05.10.2019
 
Skawinka Skawina
4:0
Zielonka Wrząsowice
05.10.2019
 

7. kolejka 12.10.2019

Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
12.10.2019
 
Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica
20.10.2019
14:00
W pierwotnym terminie 12 października odwołany. Zmiana gospodarza

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

7. kolejka 12.10.2019

12.10.2019
 
Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
20.10.2019
14:00
Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica

7. kolejka 12.10.2019

12.10.2019
 
Zielonka Wrząsowice
3:2
Queens Witanowice
12.10.2019
 
Novi Narama
3:6
Victoria Gaj
12.10.2019
 
Jedynka Krzeszowice
1:6
Tempo Białka
20.10.2019
14:00
Skawinka Skawina
1:5
Wisła Brzeźnica

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
:
Radomiak Radom
26.11.2021
20:30
Piast Gliwice
2:1
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
26.11.2021
18:00
Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
27.11.2021
15:00
Pogoń Szczecin
:
Lechia Gdańsk
27.11.2021
17:30
Górnik Łęczna
:
Górnik Zabrze
27.11.2021
12:30
Raków Częstochowa
:
Zagłębie Lubin
27.11.2021
20:00
Wisła Płock
:
Cracovia Kraków
28.11.2021
12:30
Legia Warszawa
:
Jagiellonia Białystok
28.11.2021
17:30
Lech Poznań
:
Warta Poznań
28.11.2021
15:00

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.11.2021
20:30
GKS Katowice
2:3
Miedź Legnica
26.11.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
ŁKS Łódź
26.11.2021
18:00
Chrobry Głogów
:
Arka Gdynia
27.11.2021
12:40
Puszcza Niepołomice
:
Korona Kielce
27.11.2021
20:30
GKS Tychy
:
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Polkowice
28.11.2021
15:00
Widzew Łódź
:
Zagłębie Sosnowiec
28.11.2021
18:00

eWinner II Liga

Ruch Chorzów
0:0
Motor Lublin
26.11.2021
18:05
Stal Rzeszów
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
27.11.2021
16:00
Znicz Pruszków
:
GKS Bełchatów
27.11.2021
12:00
Wigry Suwałki
:
KKS 1925 Kalisz
27.11.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Olimpia Elbląg
27.11.2021
13:00
Radunia Stężyca
:
Garbarnia Kraków
27.11.2021
13:00
Sokół Ostróda
:
Chojniczanka Chojnice
27.11.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Lech II Poznań
28.11.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
:
Pogoń Siedlce
28.11.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Resovia Rzeszów
28.11.2021
12:00

Ekstraliga Kobiet

APLG Gdańsk
:
Rekord Bielsko Biała
27.11.2021
14:00

I Liga Kobiet

Stomil Olsztyn
:
Ząbkovia Ząbki
27.11.2021
12:00
SWD Wodzisław
:
ROW Rybnik
27.11.2021
15:00

I liga futsalu, gr. południowa

Futsal Nowiny
:
Sośnica Gliwice
27.11.2021
19:00
AZS UEK Kraków
:
PA Nova Gliwice
27.11.2021
19:00
Heiro Rzeszów
:
FC Siemianowice Śląskie
27.11.2021
16:00
Unia Tarnów
:
BSF Bochnia
28.11.2021
17:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UMCS Lublin
28.11.2021
16:00
Gwiazda Ruda Śląska
:
GKS Futsal Tychy
28.11.2021
14:00

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tarnovia Tarnów
:
AZS UJ Kraków
27.11.2021
16:00
Respekt Myślenice
:
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
28.11.2021
18:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
ISD-AJD Częstochowa
27.11.2021
 
AZS UŚ Katowice
:
Plon Błotnica Strzelecka
28.11.2021
12:30
AZS UP Wanda Kraków
:
Wierzbowianka Wierzbno
28.11.2021
17:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tyniec Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
27.11.2021
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Wawel Kraków
28.11.2021
19:00