facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorek U-17, gr.południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.09.2019

Resovia Rzeszów
11:0
KKS Zabrze
07.09.2019
15:00
Górnik Łęczna
6:1
Unia Opole
07.09.2019
16:00
Bronowianka Kraków
9:0
ROW Rybnik
07.09.2019
16:00
Ślęza Wrocław
1:4
SWD Wodzisław
07.09.2019
18:00
UKS Staszkówka Jelna
0:3
UKS SMS Łódź
08.09.2019
15:30

2. kolejka 14.09.2019

Unia Opole
3:3
Ślęza Wrocław
14.09.2019
11:00
UKS SMS Łódź
7:0
Górnik Łęczna
14.09.2019
12:00
ROW Rybnik
6:1
KKS Zabrze
14.09.2019
13:00
Bronowianka Kraków
2:2
UKS Staszkówka Jelna
15.09.2019
10:00
SWD Wodzisław
3:4
Resovia Rzeszów
15.09.2019
12:00

3. kolejka 22.09.2019

Resovia Rzeszów
5:0
Unia Opole
22.09.2019
12:00
KKS Zabrze
0:16
SWD Wodzisław
22.09.2019
12:00
UKS Staszkówka Jelna
8:1
ROW Rybnik
22.09.2019
13:00
Górnik Łęczna
1:2
Bronowianka Kraków
22.09.2019
15:00
Ślęza Wrocław
1:4
UKS SMS Łódź
22.09.2019
18:00

4. kolejka 28.09.2019

UKS SMS Łódź
:
Resovia Rzeszów
28.09.2019
14:30
Bronowianka Kraków
3:0
Ślęza Wrocław
28.09.2019
15:30
UKS Staszkówka Jelna
7:1
Górnik Łęczna
28.09.2019
15:30
ROW Rybnik
0:3
SWD Wodzisław
29.09.2019
12:00
Unia Opole
3:2
KKS Zabrze
16.11.2019
14:00

5. kolejka 12.10.2019

KKS Zabrze
0:18
UKS SMS Łódź
12.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
5:0
ROW Rybnik
12.10.2019
11:00
Ślęza Wrocław
4:4
UKS Staszkówka Jelna
13.10.2019
18:00
Resovia Rzeszów
2:0
Bronowianka Kraków
13.10.2019
14:30
SWD Wodzisław
4:1
Unia Opole
13.10.2019
15:00

6. kolejka 19.10.2019

UKS SMS Łódź
6:0
SWD Wodzisław
19.10.2019
12:00
Górnik Łęczna
5:1
Ślęza Wrocław
19.10.2019
15:00
UKS Staszkówka Jelna
4:1
Resovia Rzeszów
20.10.2019
14:00
Unia Opole
3:0
ROW Rybnik
20.10.2019
12:30
Bronowianka Kraków
12:0
KKS Zabrze
20.10.2019
12:30

7. kolejka 26.10.2019

Unia Opole
0:4
UKS SMS Łódź
26.10.2019
16:00
KKS Zabrze
0:9
UKS Staszkówka Jelna
27.10.2019
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
Górnik Łęczna
27.10.2019
15:30
Ślęza Wrocław
1:2
ROW Rybnik
27.10.2019
15:00
SWD Wodzisław
9:3
Bronowianka Kraków
27.10.2019
15:00

8. kolejka 03.11.2019

Bronowianka Kraków
7:0
Unia Opole
03.11.2019
11:30
Ślęza Wrocław
1:2
Resovia Rzeszów
03.11.2019
14:15
Górnik Łęczna
10:0
KKS Zabrze
03.11.2019
11:00
UKS Staszkówka Jelna
3:3
SWD Wodzisław
03.11.2019
12:00
ROW Rybnik
0:7
UKS SMS Łódź
03.11.2019
12:00

9. kolejka 09.11.2019

Resovia Rzeszów
3:0
ROW Rybnik
09.11.2019
13:30
UKS SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
12:30
KKS Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
11:30
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
12:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Łęczna
10.11.2019
14:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

9. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Resovia Rzeszów
3:0
ROW Rybnik
10.11.2019
12:30
UKS SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
11:30
KKS Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
12:00
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
14:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Łęczna

9. kolejka 09.11.2019

09.11.2019
13:30
Resovia Rzeszów
3:0
ROW Rybnik
10.11.2019
12:30
UKS SMS Łódź
5:0
Bronowianka Kraków
10.11.2019
11:30
KKS Zabrze
0:8
Ślęza Wrocław
10.11.2019
12:00
Unia Opole
2:7
UKS Staszkówka Jelna
10.11.2019
14:00
SWD Wodzisław
1:2
Górnik Łęczna

Wiadomości ligowe


Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
5:3
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
:
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
:
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Unia Opole
:
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
:
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Respekt Myślenice
:
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

I Liga Futsalu, gr. południowa

BSF Bochnia
:
Marfarbex Busko Zdrój
18.01.2020
20:30
Górnik Polkowice
:
GKS Komprachcice
18.01.2020
17:00
GKS Futsal Tychy
:
AZS UMCS Lublin
19.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
19.01.2020
17:00
Heiro Rzeszów
:
Futsal Team Brzeg
19.01.2020
17:00
FC Siemianowice Śląskie
:
Profisport Wrocław
19.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Futsal II Nowiny
:
Sparta Spytkowice
18.01.2020
15:00
Unia Tarnów
:
AZS UEK Kraków
19.01.2020
18:30
UKS Pińczów
:
BSF Busko Zdrój
19.01.2020
17:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy
17.01.2020
21:30
Dąbski
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30