facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 06.11.2019

Wierzbowianka Wierzbno
AZS UJ Kraków
06.11.2019
20:00
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
6:6
Rolnik Głogówek
10.11.2019
13:00
ISD-AJD Częstochowa
4:6
Rekord Bielsko Biała
10.11.2019
18:00

2. kolejka 16.11.2019

Wierzbowianka Wierzbno
4:2
ISD-AJD Częstochowa
17.11.2019
20:00
Rekord Bielsko Biała
0:2
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
17.11.2019
16:30
AZS UJ Kraków
Rolnik Głogówek
21.12.2019
19:30

3. kolejka 23.11.2019

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
10:0
Wierzbowianka Wierzbno
23.11.2019
16:00
Rolnik Głogówek
4:1
Rekord Bielsko Biała
24.11.2019
17:00
ISD-AJD Częstochowa
3:10
AZS UJ Kraków
07.12.2019
18:00

4. kolejka 30.11.2019

ISD-AJD Częstochowa
3:6
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
30.11.2019
 
Wierzbowianka Wierzbno
2:8
Rolnik Głogówek
01.12.2019
18:00
AZS UJ Kraków
Rekord Bielsko Biała
01.12.2019
19:00

5. kolejka 14.12.2019

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
7:0
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
7:1
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

6. kolejka 04.01.2020

AZS UJ Kraków
Wierzbowianka Wierzbno
04.01.2020
20:00
Rolnik Głogówek
3:1
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
05.01.2020
18:00
Rekord Bielsko Biała
12:1
ISD-AJD Częstochowa
05.01.2020
15:00

7. kolejka 18.01.2020

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
Rekord Bielsko Biała
18.01.2020
15:00
ISD-AJD Częstochowa
Wierzbowianka Wierzbno
19.01.2020
16:00
Rolnik Głogówek
1:4
AZS UJ Kraków
19.01.2020
19:00

8. kolejka 01.02.2020

Wierzbowianka Wierzbno
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
01.02.2020
19:00
Rekord Bielsko Biała
2:2
Rolnik Głogówek
01.02.2020
16:30
AZS UJ Kraków
ISD-AJD Częstochowa
01.02.2020
18:00

9. kolejka 08.02.2020

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
8:0
ISD-AJD Częstochowa
08.02.2020
 
Rolnik Głogówek
2:3
Wierzbowianka Wierzbno
08.02.2020
17:00
Rekord Bielsko Biała
8:1
AZS UJ Kraków
09.02.2020
17:30

10. kolejka 15.02.2020

AZS UJ Kraków
AZS UEK Słomniczanka Słomniki
15.02.2020
19:00
ISD-AJD Częstochowa
0:8
Rolnik Głogówek
15.02.2020
15:00
Wierzbowianka Wierzbno
Rekord Bielsko Biała
16.02.2020
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
2:2
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
2:0
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
3:2
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Górnik Zabrze
14.07.2020
20:30
Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
14.07.2020
20:30
ŁKS Łódź
:
Raków Częstochowa
14.07.2020
20:30
Wisła Płock
:
Korona Kielce
14.07.2020
20:30
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
15.07.2020
20:30
Cracovia Kraków
:
Lech Poznań
15.07.2020
20:30
Pogoń Szczecin
:
Piast Gliwice
15.07.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
:
Śląsk Wrocław
15.07.2020
20:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
2:0
Olimpia Grudziądz
12.07.2020
12:40
GKS Bełchatów
0:2
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
12.07.2020
15:10
Miedź Legnica
:
GKS Bełchatów
15.07.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Stomil Olsztyn
15.07.2020
 
Wigry Suwałki
1:0
Sandecja Nowy Sącz
15.07.2020
 
Olimpia Grudziądz
:
GKS Jastrzębie
15.07.2020
 
Warta Poznań
2:2
GKS Tychy
15.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
1:3
Zagłębie Sosnowiec
15.07.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Radomiak Radom
15.07.2020
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Odra Opole
15.07.2020
 
Stal Mielec
:
Chrobry Głogów
15.07.2020
 

II liga

GKS Katowice
1:1
Widzew Łódź
12.07.2020
13:05
Garbarnia Kraków
:
Bytovia Bytów
15.07.2020
 
Górnik Polkowice
:
Znicz Pruszków
15.07.2020
 
Legionovia Legionowo
:
Błękitni Stargard
15.07.2020
14:00
Lech II Poznań
:
Gryf Wejherowo
15.07.2020
 
Skra Częstochowa
:
Górnik Łęczna
15.07.2020
18:00
Pogoń Siedlce
:
GKS Katowice
15.07.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Stal Stalowa Wola
15.07.2020
19:10
Elana Toruń
:
Resovia Rzeszów
15.07.2020
18:00
Stal Rzeszów
:
Olimpia Elbląg
15.07.2020
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny