facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2019

Plon Błotnica Strzelecka
3:4
Unia Opole
16.11.2019
17:00
Olimpia Osieczany
0:5
AZS UŚ Katowice
17.11.2019
14:00
ROW Rybnik
1:8
AZS UP Kraków
22.12.2019
16:00

2. kolejka 23.11.2019

Unia Opole
4:0
Olimpia Osieczany
23.11.2019
15:30
ROW Rybnik
3:0
Plon Błotnica Strzelecka
24.11.2019
16:00
AZS UP Kraków
3:2
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

3. kolejka 30.11.2019

AZS UŚ Katowice
5:3
Unia Opole
30.11.2019
14:00
Plon Błotnica Strzelecka
8:4
AZS UP Kraków
30.11.2019
15:00
Olimpia Osieczany
2:13
ROW Rybnik
01.12.2019
15:30

4. kolejka 14.12.2019

Plon Błotnica Strzelecka
12:5
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
4:3
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
5:0
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

5. kolejka 22.12.2019

AZS UŚ Katowice
5:7
Plon Błotnica Strzelecka
21.12.2019
14:00
Unia Opole
4:13
ROW Rybnik
28.12.2019
18:30
Olimpia Osieczany
0:10
AZS UP Kraków
29.12.2019
15:30

6. kolejka 18.01.2020

AZS UŚ Katowice
7:3
Olimpia Osieczany
11.01.2020
16:00
Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
3:4
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

7. kolejka 01.02.2020

Plon Błotnica Strzelecka
:
ROW Rybnik
01.02.2020
00:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UP Kraków
01.02.2020
00:00
Olimpia Osieczany
:
Unia Opole
02.02.2020
15:30

8. kolejka 08.02.2020

AZS UP Kraków
:
Plon Błotnica Strzelecka
08.02.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Olimpia Osieczany
08.02.2020
00:00
Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice
09.02.2020
16:00

9. kolejka 15.02.2020

AZS UŚ Katowice
:
ROW Rybnik
15.02.2020
00:00
Olimpia Osieczany
:
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30
Unia Opole
:
AZS UP Kraków
16.02.2020
16:00

10. kolejka 29.02.2020

Plon Błotnica Strzelecka
:
AZS UŚ Katowice
29.02.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Unia Opole
29.02.2020
00:00
AZS UP Kraków
:
Olimpia Osieczany
29.02.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

7. kolejka 01.02.2020

01.02.2020
00:00
Plon Błotnica Strzelecka
:
ROW Rybnik
01.02.2020
00:00
AZS UŚ Katowice
:
AZS UP Kraków
02.02.2020
15:30
Olimpia Osieczany
:
Unia Opole

6. kolejka 18.01.2020

11.01.2020
16:00
AZS UŚ Katowice
7:3
Olimpia Osieczany
19.01.2020
16:00
Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
17:45
AZS UP Kraków
3:4
ROW Rybnik

8. kolejka 08.02.2020

08.02.2020
00:00
AZS UP Kraków
:
Plon Błotnica Strzelecka
08.02.2020
00:00
ROW Rybnik
:
Olimpia Osieczany
09.02.2020
16:00
Unia Opole
:
AZS UŚ Katowice

Wiadomości ligowe


I Liga Futsalu, gr. południowa

AZS UMCS Lublin
:
FC Siemianowice Śląskie
25.01.2020
 
Futsal Team Brzeg
:
Górnik Polkowice
25.01.2020
 
Marfarbex Busko Zdrój
:
Heiro Rzeszów
25.01.2020
18:00
Profisport Wrocław
:
BSF Bochnia
26.01.2020
15:30
Futsal Nowiny
:
GKS Futsal Tychy
26.01.2020
17:00
Sośnica Gliwice
:
GKS Komprachcice
26.01.2020
17:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

Sparta Spytkowice
:
Unia Tarnów
25.01.2020
 
AZS UEK Kraków
:
BSF Busko Zdrój
25.01.2020
 
UKS Pińczów
:
Futsal II Nowiny
25.01.2020
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Strzelcy
:
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
:
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
:
Dąbski
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
:
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
:
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30