facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 16.11.2019

Plon Błotnica Strzelecka
3:4
Unia Opole
16.11.2019
17:00
Olimpia Osieczany
0:5
AZS UŚ Katowice
17.11.2019
14:00
ROW Rybnik
1:8
AZS UP Kraków
22.12.2019
16:00

2. kolejka 23.11.2019

Unia Opole
4:0
Olimpia Osieczany
23.11.2019
15:30
ROW Rybnik
3:0
Plon Błotnica Strzelecka
24.11.2019
16:00
AZS UP Kraków
3:2
AZS UŚ Katowice
08.12.2019
16:00

3. kolejka 30.11.2019

AZS UŚ Katowice
5:3
Unia Opole
30.11.2019
14:00
Plon Błotnica Strzelecka
8:4
AZS UP Kraków
30.11.2019
15:00
Olimpia Osieczany
2:13
ROW Rybnik
01.12.2019
15:30

4. kolejka 14.12.2019

Plon Błotnica Strzelecka
12:5
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
4:3
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
5:0
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

5. kolejka 22.12.2019

AZS UŚ Katowice
5:7
Plon Błotnica Strzelecka
21.12.2019
14:00
Unia Opole
4:13
ROW Rybnik
28.12.2019
18:30
Olimpia Osieczany
0:10
AZS UP Kraków
29.12.2019
15:30

6. kolejka 18.01.2020

AZS UŚ Katowice
7:3
Olimpia Osieczany
11.01.2020
16:00
Unia Opole
1:2
Plon Błotnica Strzelecka
19.01.2020
16:00
AZS UP Kraków
3:4
ROW Rybnik
19.01.2020
17:45

7. kolejka 01.02.2020

AZS UŚ Katowice
:
AZS UP Kraków
01.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:5
Unia Opole
02.02.2020
15:30
Plon Błotnica Strzelecka
3:5
ROW Rybnik
02.02.2020
16:45

8. kolejka 08.02.2020

Unia Opole
1:3
AZS UŚ Katowice
09.02.2020
16:00
AZS UP Kraków
Plon Błotnica Strzelecka
09.02.2020
18:00
ROW Rybnik
13:0
Olimpia Osieczany
09.02.2020
16:00

9. kolejka 15.02.2020

Unia Opole
0:5
AZS UP Kraków
15.02.2020
18:00
AZS UŚ Katowice
1:5
ROW Rybnik
15.02.2020
 
Olimpia Osieczany
2:6
Plon Błotnica Strzelecka
16.02.2020
11:30

10. kolejka 29.02.2020

ROW Rybnik
9:2
Unia Opole
12.01.2020
16:00
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
AZS UŚ Katowice
29.02.2020
 
AZS UP Kraków
19:0
Olimpia Osieczany
01.03.2020
17:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

10. kolejka 29.02.2020

12.01.2020
16:00
ROW Rybnik
9:2
Unia Opole
29.02.2020
 
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
AZS UŚ Katowice
01.03.2020
17:00
AZS UP Kraków
19:0
Olimpia Osieczany

10. kolejka 29.02.2020

12.01.2020
16:00
ROW Rybnik
9:2
Unia Opole
29.02.2020
 
Plon Błotnica Strzelecka
2:2
AZS UŚ Katowice
01.03.2020
17:00
AZS UP Kraków
19:0
Olimpia Osieczany

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Wigry Suwałki
11.07.2020
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
11.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Mielec
11.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Chrobry Głogów
11.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Warta Poznań
11.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
11.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.07.2020
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Elana Toruń
11.07.2020
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
11.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
11.07.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
12.07.2020
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny