facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.09.2019

Profisport Wrocław
1:6
AZS UMCS Lublin
22.09.2019
12:30
Górnik Polkowice
3:6
Futsal Nowiny
22.09.2019
17:00
BSF Bochnia
1:4
Futsal Team Brzeg
22.09.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
6:3
Marfarbex Busko Zdrój
22.09.2019
17:00
Heiro Rzeszów
1:4
GKS Komprachcice
22.09.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
2:6
Sośnica Gliwice
22.09.2019
18:00

2. kolejka 28.09.2019

AZS UMCS Lublin
4:5
GKS Futsal Tychy
28.09.2019
17:30
Futsal Nowiny
4:2
Sośnica Gliwice
28.09.2019
17:30
Marfarbex Busko Zdrój
6:3
BSF Bochnia
28.09.2019
18:00
Futsal Team Brzeg
6:2
Heiro Rzeszów
28.09.2019
19:00
Profisport Wrocław
2:6
FC Siemianowice Śląskie
29.09.2019
14:00
GKS Komprachcice
7:5
Górnik Polkowice
29.09.2019
17:00

3. kolejka 05.10.2019

BSF Bochnia
4:2
Profisport Wrocław
05.10.2019
15:30
FC Siemianowice Śląskie
8:3
AZS UMCS Lublin
05.10.2019
18:30
Górnik Polkowice
3:7
Futsal Team Brzeg
05.10.2019
19:30
GKS Futsal Tychy
8:8
Futsal Nowiny
06.10.2019
15:00
Heiro Rzeszów
5:8
Marfarbex Busko Zdrój
06.10.2019
17:00
GKS Komprachcice
5:3
Sośnica Gliwice
06.10.2019
17:00

4. kolejka 12.10.2019

AZS UMCS Lublin
5:4
Futsal Nowiny
09.10.2019
20:00
Marfarbex Busko Zdrój
10:1
Górnik Polkowice
12.10.2019
18:00
Profisport Wrocław
2:4
Heiro Rzeszów
13.10.2019
13:30
GKS Komprachcice
1:6
GKS Futsal Tychy
13.10.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
4:6
BSF Bochnia
13.10.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
5:3
Sośnica Gliwice
27.10.2019
18:00

5. kolejka 20.10.2019

Marfarbex Busko Zdrój
3:1
Sośnica Gliwice
18.10.2019
18:30
BSF Bochnia
2:1
AZS UMCS Lublin
19.10.2019
19:00
Futsal Nowiny
4:2
GKS Komprachcice
19.10.2019
20:30
Heiro Rzeszów
5:2
FC Siemianowice Śląskie
20.10.2019
16:00
Górnik Polkowice
4:2
Profisport Wrocław
20.10.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
2:1
Futsal Team Brzeg
20.10.2019
18:00

6. kolejka 02.11.2019

AZS UMCS Lublin
5:3
GKS Komprachcice
02.11.2019
14:30
Marfarbex Busko Zdrój
3:4
GKS Futsal Tychy
02.11.2019
18:00
Profisport Wrocław
2:5
Sośnica Gliwice
03.11.2019
13:30
BSF Bochnia
10:2
Heiro Rzeszów
03.11.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
3:5
Górnik Polkowice
03.11.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
7:6
Futsal Nowiny
03.11.2019
18:00

7. kolejka 09.11.2019

Futsal Nowiny
4:1
Marfarbex Busko Zdrój
09.11.2019
18:00
Górnik Polkowice
0:3
BSF Bochnia
10.11.2019
17:00
Heiro Rzeszów
3:4
AZS UMCS Lublin
10.11.2019
17:00
GKS Komprachcice
1:3
Futsal Team Brzeg
10.11.2019
17:00
FC Siemianowice Śląskie
2:4
Sośnica Gliwice
10.11.2019
17:00
GKS Futsal Tychy
6:1
Profisport Wrocław
10.11.2019
18:00

8. kolejka 16.11.2019

AZS UMCS Lublin
4:0
Futsal Team Brzeg
16.11.2019
14:00
BSF Bochnia
9:1
Sośnica Gliwice
16.11.2019
15:00
Futsal Nowiny
10:2
Profisport Wrocław
16.11.2019
18:30
Marfarbex Busko Zdrój
2:3
GKS Komprachcice
16.11.2019
18:30
Heiro Rzeszów
7:4
Górnik Polkowice
17.11.2019
15:00
FC Siemianowice Śląskie
4:1
GKS Futsal Tychy
17.11.2019
17:00

9. kolejka 23.11.2019

Górnik Polkowice
1:2
AZS UMCS Lublin
24.11.2019
17:00
Heiro Rzeszów
5:4
Sośnica Gliwice
24.11.2019
17:00
GKS Komprachcice
3:1
Profisport Wrocław
24.11.2019
17:00
Futsal Nowiny
4:1
FC Siemianowice Śląskie
24.11.2019
17:00
Futsal Team Brzeg
4:2
Marfarbex Busko Zdrój
24.11.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
6:8
BSF Bochnia
24.11.2019
18:00

10. kolejka 07.12.2019

Profisport Wrocław
4:7
Futsal Team Brzeg
02.12.2019
20:00
FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
07.12.2019
18:30
AZS UMCS Lublin
1:1
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
16:00
Górnik Polkowice
3:3
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
4:5
GKS Futsal Tychy
08.12.2019
17:00
BSF Bochnia
Futsal Nowiny
09.12.2019
20:30

11. kolejka 14.12.2019

Futsal Nowiny
4:4
Heiro Rzeszów
30.11.2019
18:00
AZS UMCS Lublin
8:2
Sośnica Gliwice
01.12.2019
14:00
Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

11. kolejka 14.12.2019

30.11.2019
18:00
Futsal Nowiny
4:4
Heiro Rzeszów
01.12.2019
14:00
AZS UMCS Lublin
8:2
Sośnica Gliwice
14.12.2019
18:30
Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
15.12.2019
17:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
18:00
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice

10. kolejka 07.12.2019

02.12.2019
20:00
Profisport Wrocław
4:7
Futsal Team Brzeg
07.12.2019
18:30
FC Siemianowice Śląskie
4:5
GKS Komprachcice
08.12.2019
16:00
AZS UMCS Lublin
1:1
Marfarbex Busko Zdrój
08.12.2019
17:00
Górnik Polkowice
3:3
Sośnica Gliwice
08.12.2019
17:00
Heiro Rzeszów
4:5
GKS Futsal Tychy
09.12.2019
20:30
BSF Bochnia
Futsal Nowiny
Brak zaplanowanych spotkań.

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:0
Pogoń Szczecin
13.12.2019
20:30
Arka Gdynia
2:1
Zagłębie Lubin
13.12.2019
18:00
Śląsk Wrocław
:
Lech Poznań
14.12.2019
17:30
Legia Warszawa
:
Wisła Płock
14.12.2019
20:00
Raków Częstochowa
:
Górnik Zabrze
14.12.2019
15:00
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
15.12.2019
17:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
15.12.2019
15:00
Piast Gliwice
:
ŁKS Łódź
15.12.2019
12:30

Ekstraliga Futsalu Kobiet, gr. południowa

AZS UEK Słomniczanka Słomniki
:
AZS UJ Kraków
14.12.2019
16:30
Rolnik Głogówek
:
ISD-AJD Częstochowa
14.12.2019
16:00
Rekord Bielsko Biała
:
Wierzbowianka Wierzbno
14.12.2019
15:00

I Liga Futsalu Kobiet, gr. południowa

Plon Błotnica Strzelecka
:
Olimpia Osieczany
14.12.2019
17:00
AZS UP Kraków
:
Unia Opole
15.12.2019
14:30
ROW Rybnik
:
AZS UŚ Katowice
15.12.2019
16:00

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

AZS AGH Kraków
:
Top Sport Centrum Wojnicz
14.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
Respekt Myślenice
14.12.2019
 

I Liga Futsalu, gr. południowa

Marfarbex Busko Zdrój
:
Profisport Wrocław
14.12.2019
18:30
GKS Komprachcice
:
BSF Bochnia
15.12.2019
17:30
Futsal Team Brzeg
:
FC Siemianowice Śląskie
15.12.2019
18:00
GKS Futsal Tychy
:
Górnik Polkowice
15.12.2019
18:00

II Liga Futsalu, gr. małopolsko-świętokrzyska

BSF Busko Zdrój
:
UKS Pińczów
15.12.2019
16:00

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

Opatkowianka Opatkowice
:
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy
:
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
:
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
:
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski
:
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30