facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Liga Futsalu Kobiet, gr. małopolska

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 23.11.2019

AZS AGH Kraków
6:8
Wierzbowianka II Wierzbno
25.11.2019
 
Respekt Myślenice
6:6
Top Sport Centrum Wojnicz
28.12.2019
11:30

2. kolejka 30.11.2019

Top Sport Centrum Wojnicz
17:5
Wierzbowianka II Wierzbno
30.11.2019
 
Respekt Myślenice
1:1
AZS AGH Kraków
19.01.2020
15:30

3. kolejka 14.12.2019

AZS AGH Kraków
1:10
Top Sport Centrum Wojnicz
21.12.2019
11:30
Wierzbowianka II Wierzbno
8:4
Respekt Myślenice
15.01.2020
18:30

4. kolejka 28.12.2019

Top Sport Centrum Wojnicz
6:8
Respekt Myślenice
28.12.2019
 
Wierzbowianka II Wierzbno
:
AZS AGH Kraków
22.01.2020
21:15

5. kolejka 05.01.2020

Wierzbowianka II Wierzbno
2:13
Top Sport Centrum Wojnicz
05.01.2020
 
AZS AGH Kraków
2:5
Respekt Myślenice
05.01.2020
 

6. kolejka 11.01.2020

Top Sport Centrum Wojnicz
7:7
AZS AGH Kraków
11.01.2020
 
Respekt Myślenice
5:0
Wierzbowianka II Wierzbno
31.01.2020
18:30
walkower

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

6. kolejka 11.01.2020

11.01.2020
 
Top Sport Centrum Wojnicz
7:7
AZS AGH Kraków
31.01.2020
18:30
Respekt Myślenice
5:0
Wierzbowianka II Wierzbno

6. kolejka 11.01.2020

11.01.2020
 
Top Sport Centrum Wojnicz
7:7
AZS AGH Kraków
31.01.2020
18:30
Respekt Myślenice
5:0
Wierzbowianka II Wierzbno

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Wisła Płock
10.07.2020
18:00
Górnik Zabrze
:
Raków Częstochowa
10.07.2020
20:30
Arka Gdynia
:
ŁKS Łódź
11.07.2020
15:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
11.07.2020
17:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
11.07.2020
20:00
Śląsk Wrocław
:
Pogoń Szczecin
12.07.2020
12:30
Piast Gliwice
:
Jagiellonia Białystok
12.07.2020
15:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
12.07.2020
17:30

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Wigry Suwałki
11.07.2020
 
GKS Tychy
:
Puszcza Niepołomice
11.07.2020
 
Stomil Olsztyn
:
Miedź Legnica
11.07.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Mielec
11.07.2020
 
Chojniczanka Chojnice
:
Chrobry Głogów
11.07.2020
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Warta Poznań
11.07.2020
 
Radomiak Radom
:
Olimpia Grudziądz
11.07.2020
 
GKS Jastrzębie
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.07.2020
 
GKS Bełchatów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
11.07.2020
 

II liga

Błękitni Stargard
:
Stal Rzeszów
11.07.2020
17:00
Bytovia Bytów
:
Legionovia Legionowo
11.07.2020
18:00
Stal Stalowa Wola
:
Elana Toruń
11.07.2020
 
GKS Katowice
:
Widzew Łódź
11.07.2020
18:00
Resovia Rzeszów
:
Górnik Polkowice
11.07.2020
17:00
Górnik Łęczna
:
Pogoń Siedlce
11.07.2020
 
Znicz Pruszków
:
Lech II Poznań
11.07.2020
 
Gryf Wejherowo
:
Garbarnia Kraków
12.07.2020
15:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny