facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Halowa Liga Oldbojów (Kraków)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Mecze rozgrywane są w hali balonowej przy ul.Dekerta w Krakowie.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 29.11.2019

Hutnik Kraków
5:0
Clepardia Kraków
29.11.2019
19:30
Dąbski Kraków
7:7
Wieczysta Kraków
29.11.2019
19:30
Grębałowianka Kraków
4:6
Prokocim Kraków
29.11.2019
20:30
Opatkowianka Opatkowice
7:4
Strzelcy Kraków
29.11.2019
20:30
Cracovia Kraków
7:5
Orzeł Piaski Wielkie
29.11.2019
21:30
Garbarnia Kraków
1:8
Wisła Kraków
29.11.2019
21:30

2. kolejka 06.12.2019

Hutnik Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
06.12.2019
19:30
Strzelcy Kraków
5:13
Grębałowianka Kraków
06.12.2019
19:30
Wisła Kraków
11:4
Wieczysta Kraków
06.12.2019
20:30
Prokocim Kraków
10:3
Garbarnia Kraków
06.12.2019
20:30
Cracovia Kraków
8:5
Dąbski Kraków
06.12.2019
21:30
Clepardia Kraków
2:10
Orzeł Piaski Wielkie
06.12.2019
21:30

3. kolejka 13.12.2019

Opatkowianka Opatkowice
4:4
Prokocim Kraków
13.12.2019
19:30
Strzelcy Kraków
3:14
Wisła Kraków
13.12.2019
19:30
Clepardia Kraków
3:4
Garbarnia Kraków
13.12.2019
20:30
Wieczysta Kraków
3:17
Cracovia Kraków
13.12.2019
20:30
Grębałowianka Kraków
2:6
Orzeł Piaski Wielkie
13.12.2019
21:30
Dąbski Kraków
2:6
Hutnik Kraków
13.12.2019
21:30

4. kolejka 20.12.2019

Wisła Kraków
8:3
Clepardia Kraków
20.12.2019
19:30
Opatkowianka Opatkowice
5:8
Dąbski Kraków
20.12.2019
19:30
Cracovia Kraków
9:6
Prokocim Kraków
20.12.2019
20:30
Hutnik Kraków
13:2
Grębałowianka Kraków
20.12.2019
20:30
Garbarnia Kraków
12:2
Wieczysta Kraków
20.12.2019
21:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Strzelcy Kraków
19.01.2020
18:00

5. kolejka 03.01.2020

Clepardia Kraków
7:12
Cracovia Kraków
03.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
4:8
Hutnik Kraków
03.01.2020
19:30
Dąbski Kraków
4:4
Grębałowianka Kraków
03.01.2020
20:30
Wisła Kraków
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
03.01.2020
20:30
Garbarnia Kraków
10:1
Strzelcy Kraków
03.01.2020
21:30
Wieczysta Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
03.01.2020
21:30

6. kolejka 10.01.2020

Prokocim Kraków
11:2
Clepardia Kraków
10.01.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
5:5
Wieczysta Kraków
10.01.2020
19:30
Strzelcy Kraków
2:10
Dąbski Kraków
10.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
15:6
Garbarnia Kraków
10.01.2020
20:30
Opatkowianka Opatkowice
3:8
Wisła Kraków
10.01.2020
21:30
Hutnik Kraków
2:3
Orzeł Piaski Wielkie
10.01.2020
21:30

7. kolejka 17.01.2020

Clepardia Kraków
3:7
Opatkowianka Opatkowice
17.01.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
2:6
Garbarnia Kraków
17.01.2020
19:30
Wieczysta Kraków
4:3
Hutnik Kraków
17.01.2020
20:30
Grębałowianka Kraków
2:9
Wisła Kraków
17.01.2020
20:30
Cracovia Kraków
19:5
Strzelcy Kraków
17.01.2020
21:30
Dąbski Kraków
7:4
Prokocim Kraków
17.01.2020
21:30

8. kolejka 24.01.2020

Strzelcy Kraków
5:7
Wieczysta Kraków
24.01.2020
19:30
Clepardia Kraków
1:8
Grębałowianka Kraków
24.01.2020
19:30
Prokocim Kraków
3:9
Orzeł Piaski Wielkie
24.01.2020
20:30
Wisła Kraków
9:4
Dąbski Kraków
24.01.2020
20:30
Hutnik Kraków
10:5
Garbarnia Kraków
24.01.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
6:10
Cracovia Kraków
24.01.2020
21:30

9. kolejka 14.02.2020

Strzelcy Kraków
5:6
Hutnik Kraków
14.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
7:2
Garbarnia Kraków
14.02.2020
19:30
Orzeł Piaski Wielkie
8:4
Opatkowianka Opatkowice
14.02.2020
20:30
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
14.02.2020
20:30
Dąbski Kraków
13:3
Clepardia Kraków
14.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
5:5
Prokocim Kraków
14.02.2020
21:30

10. kolejka 21.02.2020

Clepardia Kraków
4:6
Wieczysta Kraków
21.02.2020
19:30
Prokocim Kraków
7:4
Strzelcy Kraków
21.02.2020
19:30
Hutnik Kraków
4:7
Wisła Kraków
21.02.2020
20:30
Orzeł Piaski Wielkie
6:3
Dąbski Kraków
21.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
6:3
Grębałowianka Kraków
21.02.2020
21:30
Opatkowianka Opatkowice
6:11
Garbarnia Kraków
21.02.2020
21:30

11. kolejka 28.02.2020

Dąbski Kraków
7:8
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
19:30
Cracovia Kraków
15:5
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
12:1
Prokocim Kraków
28.02.2020
20:30
Wieczysta Kraków
3:7
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy Kraków
4:8
Clepardia Kraków
28.02.2020
21:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

11. kolejka 28.02.2020

28.02.2020
19:30
Dąbski Kraków
7:8
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
15:5
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
12:1
Prokocim Kraków
28.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
3:7
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy Kraków
4:8
Clepardia Kraków

11. kolejka 28.02.2020

28.02.2020
19:30
Dąbski Kraków
7:8
Garbarnia Kraków
28.02.2020
19:30
Grębałowianka Kraków
3:6
Opatkowianka Opatkowice
28.02.2020
20:30
Cracovia Kraków
15:5
Hutnik Kraków
28.02.2020
20:30
Wisła Kraków
12:1
Prokocim Kraków
28.02.2020
21:30
Wieczysta Kraków
3:7
Orzeł Piaski Wielkie
28.02.2020
21:30
Strzelcy Kraków
4:8
Clepardia Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
:
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

Fortuna I liga

Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
 
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego, w dniu 30.10 także przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
.
GKS Katowice
5:0
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
1:3
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Avia Świdnik
3:1
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
1:2
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
13:00
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Korona II Kielce
0:3
Wisłoka Dębica
31.10.2020
13:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
1:1
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
14:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
14:00
LKS Rajsko
0:3
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
11:00
Clepardia Kraków
1:3
Pcimianka Pcim
31.10.2020
11:00
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
14:00
Skalnik Kamionka Wielka
0:2
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
0:3
Poprad Muszyna
31.10.2020
13:00
Sokół Słopnice
2:3
Unia Tarnów
31.10.2020
13:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
13:00
Wolania Wola Rzędzińska
1:1
Metal Tarnów
31.10.2020
13:00
Barciczanka Barcice
1:2
Glinik Gorlice
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
1:0
GKS Drwinia
31.10.2020
11:00

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
4:0
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Przemsza Klucze
0:2
TS Węgrzce
31.10.2020
14:00
Piliczanka Pilica
:
KS Olkusz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
14:0
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
2:3
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
9:3
Dąbski Kraków
31.10.2020
11:00
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
15:45
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
7:0
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
0:6
Wiślanka Grabie
31.10.2020
13:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:6
Złomex Branice
31.10.2020
14:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
14:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
3:2
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:30
Brzezina Osiek
0:1
Sokół Przytkowice
31.10.2020
12:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
6:5
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
2:2
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
11:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
14:00
LKS Ładna
5:4
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
13:00
Ikar Odporyszów
5:2
Unia Niedomice
31.10.2020
13:00

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
1:1
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
2:1
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
2:2
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
11:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
14:30
Czarni 03 Grzegorzowice
5:8
Błękitni II Modlnica
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
11:00

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
14:00
Fairant Kraków
0:7
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Kabel Kraków
3:0
Płomień Kostrze
31.10.2020
11:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
14:30
Gajowianka Gaj
:
Strzelcy Kraków
31.10.2020
14:30
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
14:00

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
1:1
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
0:5
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
11:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
15:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
14:00

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
18:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
15:00
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
14:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
8:1
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
12:00
Błysk Zederman
2:3
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
1:3
Start Kamień
31.10.2020
11:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00
Promyk Bolęcin
:
Wisła Jankowice
31.10.2020
14:00

Klasa B (Kraków IV)

Borkowianka Borek Sz.
:
Skawinka II Skawina
31.10.2020
11:00
Gwiazda Ściejowice
:
Nadwiślan Rusocice
31.10.2020
14:00
Sankowia Sanka
:
Błękitni Czułówek
31.10.2020
13:30

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:00
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
14:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
14:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
15:30
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
14:00
Ledniczanka
4:6
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
10:30

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
3:2
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
0:3
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
2:2
Cisy Harbutowice
31.10.2020
11:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Lechia
8:2
Gwarek Zabrze
29.10.2020
11:00
Legia Warszawa
4:0
Korona
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
1:0
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
2:3
Wisła Kraków
31.10.2020
11:00
Pogoń Szczecin
3:4
Arka G.
31.10.2020
11:00
Hutnik Kraków
0:3
Zagłębie Lubin
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Hutnik Kraków
2:1
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
2:3
Stal Mielec
31.10.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
0:1
Cracovia Kraków
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Wisła Kraków
7:2
KKP Korona
30.10.2020
16:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
11:00
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
14:00

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
2:4
Podhale Nowy Targ
30.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
6:2
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
09:30
Profi Zielonki
5:2
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
3:1
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
4:3
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
3:1
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
10:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
4:4
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
4:0
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
13:00
Glinik Gorlice
4:1
Podgórze Kraków
31.10.2020
10:00

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
0:5
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
11:1
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
09:00
Podhale Nowy Targ
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
13:30

I Małopolska Liga Trampkarzy

Okocimski Brzesko
2:0
AP 21 Kraków
29.10.2020
15:00
Dunajec Nowy Sącz
3:1
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
17:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
15:30

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
0:1
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
1:2
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
0:4
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
5:0
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
3:1
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików

Okocimski Brzesko
0:5
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
3:1
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
11:00
Fablok Chrzanów
0:2
Limanovia Limanowa
31.10.2020
10:00

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
2:0
AZS UJ Kraków
31.10.2020
11:00
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
przełożony
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
14:00

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
3:1
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
16:00
Czwórka Radom
3:0
Piastovia Piastów
31.10.2020
12:00
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
14:30
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
15:00

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
2:1
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
14:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
Sparta Daleszyce
:
AZS UW Warszawa
31.10.2020
16:00
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
13:30
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
11:00
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
12:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
1:2
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
17:30
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
15:00
UKS Staszkówka Jelna
6:1
ROW Rybnik
31.10.2020
12:00