facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.03.2020

Juventa Starachowice
1:1
Chełmianka Chełm
07.03.2020
11:00
Garbarnia Kraków
0:2
Siarka Tarnobrzeg
07.03.2020
12:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Korona II Kielce
07.03.2020
12:00
Resovia Rzeszów
1:2
Sandecja Nowy Sącz
07.03.2020
13:00

2. kolejka 14.03.2020

Resovia Rzeszów
:
Juventa Starachowice
14.03.2020
12:00
Chełmianka Chełm
:
Orlęta Radzyń Podlaski
15.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Siarka Tarnobrzeg
15.03.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Garbarnia Kraków
15.03.2020
15:00

3. kolejka 21.03.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Korona II Kielce
21.03.2020
12:00
Garbarnia Kraków
:
Chełmianka Chełm
21.03.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Resovia Rzeszów
22.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Sandecja Nowy Sącz
22.03.2020
12:00

4. kolejka 28.03.2020

Resovia Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
28.03.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
29.03.2020
12:00
Juventa Starachowice
:
Orlęta Radzyń Podlaski
29.03.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Korona II Kielce
29.03.2020
15:00

5. kolejka 04.04.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Resovia Rzeszów
04.04.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Juventa Starachowice
04.04.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
00:00
Korona II Kielce
:
Chełmianka Chełm
05.04.2020
16:00

6. kolejka 11.04.2020

Resovia Rzeszów
:
Korona II Kielce
11.04.2020
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Chełmianka Chełm
11.04.2020
15:00
Juventa Starachowice
:
Siarka Tarnobrzeg
11.04.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Garbarnia Kraków
11.04.2020
00:00

7. kolejka 18.04.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Orlęta Radzyń Podlaski
18.04.2020
12:00
Garbarnia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
18.04.2020
00:00
Chełmianka Chełm
:
Resovia Rzeszów
19.04.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Juventa Starachowice
19.04.2020
16:00

8. kolejka 25.04.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Garbarnia Kraków
25.04.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Resovia Rzeszów
25.04.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Juventa Starachowice
26.04.2020
12:00
Korona II Kielce
:
Orlęta Radzyń Podlaski
26.04.2020
16:00

9. kolejka 02.05.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Sandecja Nowy Sącz
02.05.2020
12:00
Garbarnia Kraków
:
Korona II Kielce
02.05.2020
00:00
Juventa Starachowice
:
Resovia Rzeszów
02.05.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Chełmianka Chełm
02.05.2020
00:00

10. kolejka 09.05.2020

Resovia Rzeszów
:
Orlęta Radzyń Podlaski
09.05.2020
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Juventa Starachowice
10.05.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Garbarnia Kraków
10.05.2020
16:00
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
10.05.2020
16:00

11. kolejka 16.05.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
16.05.2020
12:00
Garbarnia Kraków
:
Resovia Rzeszów
16.05.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Juventa Starachowice
16.05.2020
00:00
Korona II Kielce
:
Sandecja Nowy Sącz
17.05.2020
16:00

12. kolejka 23.05.2020

Resovia Rzeszów
:
Siarka Tarnobrzeg
23.05.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
23.05.2020
15:00
Juventa Starachowice
:
Garbarnia Kraków
23.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Orlęta Radzyń Podlaski
24.05.2020
15:00

13. kolejka 30.05.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Juventa Starachowice
30.05.2020
11:00
Garbarnia Kraków
:
Orlęta Radzyń Podlaski
30.05.2020
00:00
Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II Kielce
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

14. kolejka 06.06.2020

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II Kielce
06.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 06.06.2020

06.06.2020
13:00
Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
00:00
Juventa Starachowice
:
Korona II Kielce
06.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Siarka Tarnobrzeg

14. kolejka 06.06.2020

06.06.2020
13:00
Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
00:00
Juventa Starachowice
:
Korona II Kielce
06.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
00:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Siarka Tarnobrzeg

Wiadomości ligowe


Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00