facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr.D (wiosna)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 07.03.2020

TOP 54 Biała Podlaska
1:8
Wisła Kraków
07.03.2020
11:00
BKS Lublin
1:1
Górnik Łęczna
07.03.2020
11:00
Motor Lublin
3:0
Cracovia Kraków
07.03.2020
14:00
Korona Kielce
4:1
Sandecja Nowy Sącz
08.03.2020
15:00

2. kolejka 14.03.2020

Wisła Kraków
:
Motor Lublin
14.03.2020
14:30
Korona Kielce
:
Cracovia Kraków
15.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
TOP 54 Biała Podlaska
15.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
15.03.2020
12:00

3. kolejka 21.03.2020

Motor Lublin
:
Górnik Łęczna
21.03.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Sandecja Nowy Sącz
21.03.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
21.03.2020
15:00
BKS Lublin
:
Korona Kielce
22.03.2020
12:00

4. kolejka 25.03.2020

Korona Kielce
:
Wisła Kraków
25.03.2020
15:15
Sandecja Nowy Sącz
:
Motor Lublin
28.03.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Cracovia Kraków
29.03.2020
12:00
BKS Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
29.03.2020
12:00

5. kolejka 04.04.2020

Wisła Kraków
:
Górnik Łęczna
04.04.2020
10:00
Motor Lublin
:
BKS Lublin
04.04.2020
12:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Korona Kielce
04.04.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
05.04.2020
12:00

6. kolejka 11.04.2020

Korona Kielce
:
Górnik Łęczna
11.04.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2020
14:00
BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
11.04.2020
15:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Motor Lublin
11.04.2020
00:00

7. kolejka 18.04.2020

Motor Lublin
:
Korona Kielce
18.04.2020
12:30
Cracovia Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
18.04.2020
15:30
Wisła Kraków
:
BKS Lublin
18.04.2020
00:00
Górnik Łęczna
:
Sandecja Nowy Sącz
19.04.2020
12:00

8. kolejka 15.04.2020

Sandecja Nowy Sącz
:
Korona Kielce
15.04.2020
17:00
Wisła Kraków
:
TOP 54 Biała Podlaska
25.04.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Motor Lublin
25.04.2020
14:30
Górnik Łęczna
:
BKS Lublin
25.04.2020
00:00

9. kolejka 29.04.2020

Sandecja Nowy Sącz
:
BKS Lublin
29.04.2020
17:00
Cracovia Kraków
:
Korona Kielce
29.04.2020
18:30
TOP 54 Biała Podlaska
:
Górnik Łęczna
29.04.2020
00:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
29.04.2020
00:00

10. kolejka 02.05.2020

Korona Kielce
:
BKS Lublin
02.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
02.05.2020
12:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
02.05.2020
00:00
Górnik Łęczna
:
Motor Lublin
02.05.2020
00:00

11. kolejka 09.05.2020

Motor Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
09.05.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Łęczna
09.05.2020
16:30
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
09.05.2020
00:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
BKS Lublin
09.05.2020
00:00

12. kolejka 16.05.2020

Korona Kielce
:
TOP 54 Biała Podlaska
16.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
16.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Motor Lublin
16.05.2020
12:00
Górnik Łęczna
:
Wisła Kraków
17.05.2020
12:00

13. kolejka 23.05.2020

Motor Lublin
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.05.2020
14:00
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
23.05.2020
14:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2020
00:00
Górnik Łęczna
:
Korona Kielce
23.05.2020
00:00

14. kolejka 30.05.2020

Korona Kielce
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
30.05.2020
12:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
00:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
30.05.2020
00:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
00:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków

14. kolejka 30.05.2020

30.05.2020
12:00
Korona Kielce
:
Motor Lublin
30.05.2020
12:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
30.05.2020
00:00
BKS Lublin
:
Wisła Kraków
30.05.2020
00:00
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Cracovia Kraków
0:1
Jagiellonia Białystok
31.05.2020
15:00
Wisła Płock
1:4
Korona Kielce
31.05.2020
12:30
Lechia Gdańsk
4:3
Arka Gdynia
31.05.2020
17:30

Fortuna I Liga

Stomil Olsztyn
:
Chrobry Głogów
02.06.2020
18:00
GKS Bełchatów
:
Sandecja Nowy Sącz
02.06.2020
18:10
Puszcza Niepołomice
1:0
Chojniczanka Chojnice
02.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Wigry Suwałki
02.06.2020
20:00
Miedź Legnica
:
Stal Mielec
02.06.2020
20:40
Olimpia Grudziądz
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.06.2020
20:40
GKS Jastrzębie
:
Warta Poznań
03.06.2020
18:10
Radomiak Radom
:
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
:
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40

II liga

Elana Toruń
:
Stal Rzeszów
03.06.2020
17:00
GKS Katowice
:
Górnik Łęczna
03.06.2020
20:05
Lech II Poznań
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
17:00
Resovia Rzeszów
:
Błękitni Stargard
03.06.2020
17:00
Widzew Łódź
:
Skra Częstochowa
03.06.2020
19:10
Górnik Polkowice
:
Legionovia Legionowo
03.06.2020
15:00
Znicz Pruszków
:
Bytovia Bytów
03.06.2020
17:00
Gryf Wejherowo
:
Pogoń Siedlce
03.06.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
:
Olimpia Elbląg
03.06.2020
17:00

III liga, grupa IV

Korona II Kielce
:
Avia Świdnik
31.05.2020
13:00
Sokół Sieniawa
:
Podlasie Biała Podlaska
31.05.2020
17:00

IV liga (Kraków-Wadowice)

Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Beskid Andrychów
31.05.2020
17:00
Orzeł Piaski Wielkie
:
MKS Trzebinia
03.06.2020
17:30
Cracovia II Kraków
:
Dalin Myślenice
03.06.2020
 
LKS Rajsko
:
Sokół Kocmyrzów
03.06.2020
 
Czarni Staniątki
:
Wiślanie Jaśkowice
03.06.2020
18:00
Pcimianka Pcim
:
Unia Oświęcim
03.06.2020
 
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
03.06.2020
18:00
Skawinka Skawina
:
Wisła II Kraków
03.06.2020
18:00
LKS Jawiszowice
:
Orzeł Ryczów
03.06.2020
18:00
Clepardia Kraków
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
03.06.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Limanovia Limanowa
:
Orkan Szczyrzyc
31.05.2020
17:30
Limanovia Limanowa
:
Barciczanka Barcice
03.06.2020
18:00
Orkan Szczyrzyc
:
Unia Tarnów
03.06.2020
18:00
Glinik Gorlice
:
Poprad Muszyna
03.06.2020
17:30
Sandecja II Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
16:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Wolania Wola Rzędzińska
03.06.2020
18:00
Okocimski Brzesko
:
Wierchy Rabka Zdrój
03.06.2020
17:30
Poprad Rytro
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
03.06.2020
17:00
BKS Bochnia
:
GKS Drwinia
03.06.2020
18:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Chełmianka Chełm
:
Sandecja Nowy Sącz
31.05.2020
15:00
Korona II
:
Resovia Rzeszów
31.05.2020
16:00

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Podgórze Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Profi Zielonki
03.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Pcimianka
31.05.2020
10:00
Hejnał
:
Okocimski Brzesko
31.05.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
Górnik Wieliczka
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Unia Tarnów
03.06.2020
 
Pcimianka
:
Hejnał
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Sandecja II Nowy Sącz
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Podhale Nowy Targ
:
Unia Oświęcim
31.05.2020
12:30
Unia Tarnów
:
Garbarnia Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
03.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
03.06.2020
 
AP 21 Kraków
:
Podhale Nowy Targ
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Beskid A.
03.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
 
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
 
Cracovia Kraków
:
Sandecja
03.06.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00
Okocimski II
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka
03.06.2020
 
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II
03.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny