facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.03.2020

Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
21.03.2020
00:00
Respect Szalowa
:
Beskid Andrychów
21.03.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Okocimski Brzesko
21.03.2020
00:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
22.03.2020
11:00

2. kolejka 28.03.2020

Okocimski Brzesko
:
Respect Szalowa
28.03.2020
00:00
Wisła Kraków
:
Beskid Andrychów
28.03.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Raba Dobczyce
28.03.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
MOSiR Bochnia
28.03.2020
00:00

3. kolejka 04.04.2020

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
04.04.2020
11:00
Respect Szalowa
:
Sandecja Nowy Sącz
04.04.2020
12:30
Beskid Andrychów
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
00:00

4. kolejka 11.04.2020

Raba Dobczyce
:
MOSiR Bochnia
11.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
11.04.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Respect Szalowa
11.04.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
11.04.2020
00:00

5. kolejka 18.04.2020

Respect Szalowa
:
Raba Dobczyce
18.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
18.04.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Tarnovia Tarnów
18.04.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Wisła Kraków
18.04.2020
00:00

6. kolejka 25.04.2020

Raba Dobczyce
:
Beskid Andrychów
25.04.2020
11:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
25.04.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
25.04.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Respect Szalowa
25.04.2020
00:00

7. kolejka 02.05.2020

Respect Szalowa
:
Wisła Kraków
02.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Raba Dobczyce
02.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
02.05.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
MOSiR Bochnia
02.05.2020
00:00

8. kolejka 09.05.2020

Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
09.05.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
MOSiR Bochnia
09.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Raba Dobczyce
09.05.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Respect Szalowa
09.05.2020
00:00

9. kolejka 16.05.2020

Raba Dobczyce
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2020
11:00
Beskid Andrychów
:
Wisła Kraków
16.05.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Sandecja Nowy Sącz
16.05.2020
00:00
Respect Szalowa
:
Okocimski Brzesko
16.05.2020
00:00

10. kolejka 23.05.2020

Wisła Kraków
:
Raba Dobczyce
23.05.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.05.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
23.05.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Respect Szalowa
23.05.2020
00:00

11. kolejka 30.05.2020

Respect Szalowa
:
Tarnovia Tarnów
30.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
30.05.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Sandecja Nowy Sącz
30.05.2020
00:00
MOSiR Bochnia
:
Raba Dobczyce
30.05.2020
00:00

12. kolejka 03.06.2020

Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
10:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Beskid Andrychów
03.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
03.06.2020
00:00

13. kolejka 06.06.2020

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
00:00

14. kolejka 13.06.2020

Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
13.06.2020
13:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
13.06.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2020
13:00
MOSiR Bochnia
:
Beskid Andrychów
13.06.2020
13:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

13. kolejka 06.06.2020

06.06.2020
10:00
Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
00:00
Beskid Andrychów
:
Raba Dobczyce

12. kolejka 03.06.2020

03.06.2020
10:00
Raba Dobczyce
:
Respect Szalowa
03.06.2020
00:00
Wisła Kraków
:
MOSiR Bochnia
03.06.2020
00:00
Tarnovia Tarnów
:
Beskid Andrychów
03.06.2020
00:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko

14. kolejka 13.06.2020

13.06.2020
13:00
Wisła Kraków
:
Respect Szalowa
13.06.2020
13:00
Raba Dobczyce
:
Okocimski Brzesko
13.06.2020
13:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
13.06.2020
13:00
MOSiR Bochnia
:
Beskid Andrychów

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Korona Kielce
1:2
Piast Gliwice
05.06.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:2
Lechia Gdańsk
05.06.2020
20:30
Zagłębie Lubin
3:3
Lech Poznań
06.06.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
2:2
Wisła Płock
06.06.2020
15:00
Pogoń Szczecin
1:0
Cracovia Kraków
06.06.2020
20:00
Wisła Kraków
:
Legia Warszawa
07.06.2020
17:30
Arka Gdynia
:
Śląsk Wrocław
07.06.2020
15:00
Raków Częstochowa
:
ŁKS Łódź
07.06.2020
12:30

Fortuna I Liga

Radomiak Radom
0:0
Odra Opole
04.06.2020
18:10
GKS Tychy
1:1
Zagłębie Sosnowiec
04.06.2020
20:40
Chrobry Głogów
1:0
GKS Bełchatów
05.06.2020
20:10
Stal Mielec
0:0
Puszcza Niepołomice
05.06.2020
17:40
Wigry Suwałki
1:1
Miedź Legnica
05.06.2020
15:30
Warta Poznań
2:0
Olimpia Grudziądz
06.06.2020
15:10
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
12:40
GKS Tychy
:
Chojniczanka Chojnice
07.06.2020
15:10
Zagłębie Sosnowiec
:
Stomil Olsztyn
07.06.2020
12:40
Sandecja Nowy Sącz
:
Radomiak Radom
07.06.2020
17:00
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
07.06.2020
17:00

II liga

Lech II Poznań
2:1
Pogoń Siedlce
06.06.2020
12:00
Górnik Łęczna
1:2
Stal Stalowa Wola
06.06.2020
17:40
Legionovia Legionowo
1:2
Elana Toruń
06.06.2020
16:00
Skra Częstochowa
:
GKS Katowice
07.06.2020
17:30
Stal Rzeszów
:
Widzew Łódź
07.06.2020
13:05
Błękitni Stargard
:
Znicz Pruszków
07.06.2020
16:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Polkowice
07.06.2020
16:00
Bytovia Bytów
:
Gryf Wejherowo
07.06.2020
18:00

III liga, grupa IV

Avia Świdnik
:
Hutnik Kraków
06.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Korona II Kielce
06.06.2020
17:30
Podlasie Biała Podlaska
:
Wisła Puławy
06.06.2020
17:30
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
06.06.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
06.06.2020
17:30
Motor Lublin
:
KSZO Ostrowiec Św.
06.06.2020
17:30
Stal Kraśnik
:
Hetman Zamość
06.06.2020
17:30
Wisła Sandomierz
:
Sokół Sieniawa
06.06.2020
17:30
Jutrzenka Giebułtów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
17:30

IV liga (Kraków-Wadowice)

Słomniczanka Słomniki
:
Clepardia Kraków
06.06.2020
 
MKS Trzebinia
:
Beskid Andrychów
06.06.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
LKS Rajsko
06.06.2020
17:00
Wisła II Kraków
:
LKS Jawiszowice
06.06.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Piaski Wielkie
06.06.2020
 
Dalin Myślenice
:
Czarni Staniątki
06.06.2020
17:00
Orzeł Ryczów
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
18:00
Sokół Kocmyrzów
:
Skawinka Skawina
06.06.2020
17:00

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Poprad Rytro
06.06.2020
11:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
18:00
Poprad Muszyna
:
BKS Bochnia
06.06.2020
16:00
Tarnovia Tarnów
:
Orkan Szczyrzyc
06.06.2020
17:00
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
17:00
GKS Drwinia
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Glinik Gorlice
07.06.2020
11:00
Lubań Maniowy
:
Watra Białka Tatrzańska
07.06.2020
17:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19, gr.D

Resovia Rzeszów
:
Chełmianka Chełm
06.06.2020
13:00
Juventa Starachowice
:
Korona II
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
06.06.2020
 
Orlęta R.P.
:
Siarka
06.06.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Tarnovia Tarnów
:
Dalin Myślenice
06.06.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Wieliczka
06.06.2020
 
Spartak S.
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
 
BKS Bochnia
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
06.06.2020
 
Unia Tarnów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
06.06.2020
 
Orkan Raba Wyżna
:
Pcimianka Pcim
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Podgórze Kraków
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Profi Zielonki
06.06.2020
 
Glinik Gorlice
:
Puszcza Niepołomice
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Sandecja Nowy Sącz
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych (wiosna)

Unia Tarnów
:
Sandecja II Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
Hejnał
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
11:00
Górnik Wieliczka
:
Pcimianka
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
06.06.2020
 
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
06.06.2020
 
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
06.06.2020
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy (wiosna)

Respect Szalowa
:
MOSiR Bochnia
06.06.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
06.06.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
06.06.2020
 
Beskid A.
:
Raba Dobczyce
06.06.2020
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Kalwarianka
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

Bronowianka
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II
06.06.2020
 
Okocimski II
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
 
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
 

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny