facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

I Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.03.2020

Dunajec Nowy Sącz
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
21.03.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
21.03.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Tarnovia Tarnów
21.03.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Okocimski Brzesko
22.03.2020
10:00

2. kolejka 28.03.2020

Tarnovia Tarnów
:
AS Progres Kraków
28.03.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Sandecja Nowy Sącz
28.03.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.03.2020
10:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Wisła Kraków
29.03.2020
16:00

3. kolejka 04.04.2020

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
04.04.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
04.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
04.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
04.04.2020
00:00

4. kolejka 11.04.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Sandecja Nowy Sącz
11.04.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
AS Progres Kraków
11.04.2020
00:00

5. kolejka 18.04.2020

Tarnovia Tarnów
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
18.04.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
18.04.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
18.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Okocimski Brzesko
18.04.2020
00:00

6. kolejka 25.04.2020

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
25.04.2020
10:00
Wisła Kraków
:
AS Progres Kraków
25.04.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
25.04.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Tarnovia Tarnów
26.04.2020
10:00

7. kolejka 02.05.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Cracovia Kraków
02.05.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Dunajec Nowy Sącz
02.05.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
02.05.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
02.05.2020
00:00

8. kolejka 09.05.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Dunajec Nowy Sącz
09.05.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Wisła Kraków
09.05.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
09.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Cracovia Kraków
09.05.2020
00:00

9. kolejka 16.05.2020

AS Progres Kraków
:
Tarnovia Tarnów
16.05.2020
09:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Cracovia Kraków
16.05.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
16.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
16.05.2020
00:00

10. kolejka 23.05.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
AS Progres Kraków
23.05.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
23.05.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Dunajec Nowy Sącz
23.05.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
24.05.2020
10:00

11. kolejka 30.05.2020

Tarnovia Tarnów
:
Okocimski Brzesko
30.05.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
30.05.2020
10:00
Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
30.05.2020
00:00
AS Progres Kraków
:
Cracovia Kraków
30.05.2020
00:00

12. kolejka 03.06.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Tarnovia Tarnów
03.06.2020
00:00
Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
03.06.2020
00:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
03.06.2020
00:00
Cracovia Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
03.06.2020
00:00

13. kolejka 06.06.2020

Kalwarianka Kalwaria Z.
:
Okocimski Brzesko
06.06.2020
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Cracovia Kraków
06.06.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
06.06.2020
10:00
AS Progres Kraków
:
Wisła Kraków
07.06.2020
15:00

14. kolejka 14.06.2020

Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
14.06.2020
11:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
14.06.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
14.06.2020
11:00
Cracovia Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
14.06.2020
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 14.06.2020

14.06.2020
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
14.06.2020
11:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
14.06.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
14.06.2020
11:00
Cracovia Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.

14. kolejka 14.06.2020

14.06.2020
11:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
14.06.2020
11:00
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
14.06.2020
11:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
14.06.2020
11:00
Cracovia Kraków
:
Kalwarianka Kalwaria Z.

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Cracovia II Kraków
1:0
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
17:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.08.2020
18:00
ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Rzuchowa
3:2
LKS Ładna
01.08.2020
17:00
Wisła Szczucin
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
01.08.2020
17:00
Unia Niedomice
3:6
Dunajec Zakliczyn
01.08.2020
17:30
Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
2:1
Wiatr Ludźmierz
01.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Huragan Waksmund
01.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:1
Laskovia
01.08.2020
17:30
Jarmuta
3:3
Wierchy Pasierbiec
01.08.2020
17:30
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
1:3
Karpaty Siepraw
01.08.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
6:2
Beskid Tokarnia
01.08.2020
17:00
Staw Polanka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
01.08.2020
17:00
brak gości
Sęp Droginia
1:1
Iskra Brzączowice
01.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:0
Dłubnia Trzyciąż
01.08.2020
11:00
Centuria Chechło
0:0
Prądnik Sułoszowa
01.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Promień Przeginia
01.08.2020
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
0:2
Podhale Nowy Targ
01.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
5:1
Beskid Andrychów
01.08.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:0
Orkan Raba Wyżna
01.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:0
Prądniczanka Kraków
01.08.2020
11:00
Unia Tarnów
1:1
Okocimski Brzesko
01.08.2020
16:00
Pcimianka Pcim
6:4
BKS Bochnia
01.08.2020
17:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00