facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II Małopolska Liga Młodzików (wiosna)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.03.2020

Cracovia II Kraków
:
Limanovia Limanowa
21.03.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Okocimski II Brzesko
21.03.2020
00:00
TS Wisła I Kraków
:
Bronowianka Kraków
21.03.2020
00:00
Fablok Chrzanów
:
AP Progres Andrychów
21.03.2020
00:00

2. kolejka 28.03.2020

Fablok Chrzanów
:
Podhale Nowy Targ
28.03.2020
00:00
Okocimski II Brzesko
:
Cracovia II Kraków
28.03.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
TS Wisła I Kraków
28.03.2020
00:00
AP Progres Andrychów
:
Bronowianka Kraków
28.03.2020
00:00

3. kolejka 04.04.2020

Bronowianka Kraków
:
Limanovia Limanowa
04.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
AP Progres Andrychów
04.04.2020
12:00
TS Wisła I Kraków
:
Okocimski II Brzesko
04.04.2020
00:00
Cracovia II Kraków
:
Fablok Chrzanów
05.04.2020
10:00

4. kolejka 11.04.2020

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia II Kraków
11.04.2020
10:00
Okocimski II Brzesko
:
Bronowianka Kraków
11.04.2020
00:00
Fablok Chrzanów
:
TS Wisła I Kraków
11.04.2020
00:00
AP Progres Andrychów
:
Limanovia Limanowa
11.04.2020
00:00

5. kolejka 18.04.2020

Bronowianka Kraków
:
Fablok Chrzanów
18.04.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Podhale Nowy Targ
18.04.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
Okocimski II Brzesko
18.04.2020
00:00
Cracovia II Kraków
:
AP Progres Andrychów
19.04.2020
10:00

6. kolejka 25.04.2020

Cracovia II Kraków
:
TS Wisła I Kraków
25.04.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Bronowianka Kraków
25.04.2020
15:00
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
25.04.2020
00:00
AP Progres Andrychów
:
Okocimski II Brzesko
25.04.2020
00:00

7. kolejka 02.05.2020

TS Wisła I Kraków
:
AP Progres Andrychów
02.05.2020
00:00
Okocimski II Brzesko
:
Fablok Chrzanów
02.05.2020
00:00
Bronowianka Kraków
:
Cracovia II Kraków
02.05.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
02.05.2020
00:00

8. kolejka 09.05.2020

Bronowianka Kraków
:
TS Wisła I Kraków
09.05.2020
10:00
Okocimski II Brzesko
:
Podhale Nowy Targ
09.05.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
09.05.2020
00:00
AP Progres Andrychów
:
Fablok Chrzanów
09.05.2020
00:00

9. kolejka 16.05.2020

Bronowianka Kraków
:
AP Progres Andrychów
16.05.2020
10:00
Podhale Nowy Targ
:
Fablok Chrzanów
16.05.2020
14:30
TS Wisła I Kraków
:
Limanovia Limanowa
16.05.2020
00:00
Cracovia II Kraków
:
Okocimski II Brzesko
17.05.2020
10:00

10. kolejka 23.05.2020

Okocimski II Brzesko
:
TS Wisła I Kraków
23.05.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
Bronowianka Kraków
23.05.2020
00:00
Fablok Chrzanów
:
Cracovia II Kraków
23.05.2020
00:00
AP Progres Andrychów
:
Podhale Nowy Targ
23.05.2020
00:00

11. kolejka 30.05.2020

Bronowianka Kraków
:
Okocimski II Brzesko
30.05.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Fablok Chrzanów
30.05.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
AP Progres Andrychów
30.05.2020
00:00
Cracovia II Kraków
:
Podhale Nowy Targ
31.05.2020
10:00

12. kolejka 03.06.2020

Okocimski II Brzesko
:
Limanovia Limanowa
03.06.2020
00:00
Podhale Nowy Targ
:
TS Wisła I Kraków
03.06.2020
00:00
Fablok Chrzanów
:
Bronowianka Kraków
03.06.2020
00:00
AP Progres Andrychów
:
Cracovia II Kraków
03.06.2020
00:00

13. kolejka 06.06.2020

Bronowianka Kraków
:
Podhale Nowy Targ
06.06.2020
10:00
TS Wisła I Kraków
:
Cracovia II Kraków
06.06.2020
00:00
Okocimski II Brzesko
:
AP Progres Andrychów
06.06.2020
00:00
Limanovia Limanowa
:
Fablok Chrzanów
06.06.2020
00:00

14. kolejka 14.06.2020

Cracovia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
14.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
14.06.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Okocimski II Brzesko
14.06.2020
11:00
AP Progres Andrychów
:
TS Wisła I Kraków
14.06.2020
11:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

14. kolejka 14.06.2020

14.06.2020
11:00
Cracovia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
14.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
14.06.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Okocimski II Brzesko
14.06.2020
11:00
AP Progres Andrychów
:
TS Wisła I Kraków

14. kolejka 14.06.2020

14.06.2020
11:00
Cracovia II Kraków
:
Bronowianka Kraków
14.06.2020
11:00
Podhale Nowy Targ
:
Limanovia Limanowa
14.06.2020
11:00
Fablok Chrzanów
:
Okocimski II Brzesko
14.06.2020
11:00
AP Progres Andrychów
:
TS Wisła I Kraków

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Cracovia II Kraków
1:0
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
17:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.08.2020
18:00
ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Rzuchowa
3:2
LKS Ładna
01.08.2020
17:00
Wisła Szczucin
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
01.08.2020
17:00
Unia Niedomice
3:6
Dunajec Zakliczyn
01.08.2020
17:30
Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
2:1
Wiatr Ludźmierz
01.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Huragan Waksmund
01.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:1
Laskovia
01.08.2020
17:30
Jarmuta
3:3
Wierchy Pasierbiec
01.08.2020
17:30
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
1:3
Karpaty Siepraw
01.08.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
6:2
Beskid Tokarnia
01.08.2020
17:00
Staw Polanka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
01.08.2020
17:00
brak gości
Sęp Droginia
1:1
Iskra Brzączowice
01.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:0
Dłubnia Trzyciąż
01.08.2020
11:00
Centuria Chechło
0:0
Prądnik Sułoszowa
01.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Promień Przeginia
01.08.2020
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
0:2
Podhale Nowy Targ
01.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
5:1
Beskid Andrychów
01.08.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:0
Orkan Raba Wyżna
01.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:0
Prądniczanka Kraków
01.08.2020
11:00
Unia Tarnów
1:1
Okocimski Brzesko
01.08.2020
16:00
Pcimianka Pcim
6:4
BKS Bochnia
01.08.2020
17:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00