facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków II)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wirtualna Klasa Okręgowa rozgrywana jest w formie głosowania kibiców, które skutkuje zdobywaniem wirtualnych goli przez drużyny, a w konsekwencji osiąganiem wirtualnych wyników w meczach z przeciwnikami i generowaniem wirtualnej tabeli. Wirtualna liga startuje od 14.kolejki. Pierwsze 13 kolejek to wyniki osiągane przez prawdziwe zespoły podczas prawdziwych meczów. Wirtualna (runda wiosenna) liga to zabawa dla czytelników i kibiców podczas stanu epidemii który w marcu i kwietniu obowiązywał w Polsce.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 15.08.2019

TS Węgrzce
1:2
Prokocim Kraków
15.08.2019
11:00
Wieczysta Kraków
5:1
Dąbski Kraków
15.08.2019
11:00
Bronowianka Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
15.08.2019
11:00
Kaszowianka Kaszów
2:2
Hutnik II Kraków
15.08.2019
14:00
Błękitni Modlnica
6:1
Piast Wołowice
15.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
2:0
Nadwiślan Kraków
15.08.2019
17:00
Borek Kraków
1:2
Kmita Zabierzów
15.08.2019
17:00

2. kolejka 17.08.2019

Hutnik II Kraków
7:3
Wiślanie II Jaśkowice
17.08.2019
17:00
Prokocim Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
17.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:1
Wieczysta Kraków
17.08.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
0:4
Błękitni Modlnica
17.08.2019
17:30
Piast Wołowice
5:4
Borek Kraków
18.08.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:4
Bronowianka Kraków
18.08.2019
17:00
Dąbski Kraków
2:2
TS Węgrzce
18.08.2019
17:00

3. kolejka 24.08.2019

Wieczysta Kraków
3:1
Hutnik II Kraków
24.08.2019
12:00
Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Kmita Zabierzów
24.08.2019
14:30
Błękitni Modlnica
1:1
Prokocim Kraków
24.08.2019
17:00
Garbarnia II Kraków
9:1
Dąbski Kraków
25.08.2019
12:00
Borek Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
25.08.2019
17:00
Bronowianka Kraków
2:1
Piast Wołowice
25.08.2019
17:00
TS Węgrzce
0:0
Kaszowianka Kaszów
25.08.2019
17:30

4. kolejka 31.08.2019

Piast Wołowice
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
31.08.2019
11:00
Prokocim Kraków
3:0
Borek Kraków
31.08.2019
17:00
Dąbski Kraków
1:4
Błękitni Modlnica
31.08.2019
17:00
Wieczysta Kraków
5:0
TS Węgrzce
31.08.2019
17:00
Kaszowianka Kaszów
1:5
Garbarnia II Kraków
31.08.2019
17:00
Hutnik II Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
01.09.2019
17:00
Nadwiślan Kraków
2:3
Bronowianka Kraków
04.09.2019
17:30

5. kolejka 06.09.2019

TS Węgrzce
2:0
Hutnik II Kraków
06.09.2019
17:00
Błękitni Modlnica
1:1
Kaszowianka Kaszów
07.09.2019
17:00
Borek Kraków
1:0
Dąbski Kraków
07.09.2019
17:00
Wiślanie II Jaśkowice
3:0
Nadwiślan Kraków
08.09.2019
11:00
Garbarnia II Kraków
0:2
Wieczysta Kraków
08.09.2019
11:00
Piast Wołowice
6:0
Kmita Zabierzów
08.09.2019
16:00
Bronowianka Kraków
0:3
Prokocim Kraków
08.09.2019
17:00

6. kolejka 14.09.2019

Prokocim Kraków
3:1
Wiślanie II Jaśkowice
14.09.2019
11:00
Wieczysta Kraków
4:1
Błękitni Modlnica
14.09.2019
11:00
TS Węgrzce
1:2
Garbarnia II Kraków
14.09.2019
11:00
Hutnik II Kraków
2:0
Piast Wołowice
14.09.2019
16:00
Nadwiślan Kraków
1:1
Kmita Zabierzów
14.09.2019
16:30
Dąbski Kraków
1:1
Bronowianka Kraków
14.09.2019
16:30
Kaszowianka Kaszów
1:0
Borek Kraków
15.09.2019
14:00

7. kolejka 21.09.2019

Garbarnia II Kraków
1:0
Hutnik II Kraków
21.09.2019
10:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Dąbski Kraków
21.09.2019
14:30
Borek Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
21.09.2019
16:00
Kmita Zabierzów
2:3
Prokocim Kraków
21.09.2019
16:00
Błękitni Modlnica
3:0
TS Węgrzce
22.09.2019
14:00
Piast Wołowice
6:1
Nadwiślan Kraków
22.09.2019
15:00
Bronowianka Kraków
1:3
Kaszowianka Kaszów
22.09.2019
16:00

8. kolejka 28.09.2019

TS Węgrzce
3:0
Borek Kraków
28.09.2019
11:00
Prokocim Kraków
0:0
Piast Wołowice
28.09.2019
16:00
Hutnik II Kraków
4:0
Nadwiślan Kraków
28.09.2019
16:00
Dąbski Kraków
1:2
Kmita Zabierzów
28.09.2019
16:00
Wieczysta Kraków
5:1
Bronowianka Kraków
29.09.2019
11:00
Kaszowianka Kaszów
0:1
Wiślanie II Jaśkowice
29.09.2019
14:00
Garbarnia II Kraków
3:1
Błękitni Modlnica
29.09.2019
15:30

9. kolejka 05.10.2019

Błękitni Modlnica
2:3
Hutnik II Kraków
05.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
2:2
Kaszowianka Kaszów
05.10.2019
15:30
Bronowianka Kraków
1:5
TS Węgrzce
05.10.2019
15:30
Borek Kraków
1:3
Garbarnia II Kraków
05.10.2019
16:00
Nadwiślan Kraków
1:4
Prokocim Kraków
05.10.2019
16:00
Wiślanie II Jaśkowice
0:5
Wieczysta Kraków
06.10.2019
11:00
Piast Wołowice
3:2
Dąbski Kraków
06.10.2019
16:00

10. kolejka 12.10.2019

TS Węgrzce
1:1
Wiślanie II Jaśkowice
12.10.2019
11:00
Wieczysta Kraków
12:0
Kmita Zabierzów
12.10.2019
12:00
Dąbski Kraków
3:1
Nadwiślan Kraków
12.10.2019
15:00
Błękitni Modlnica
2:2
Borek Kraków
12.10.2019
15:30
Garbarnia II Kraków
2:1
Bronowianka Kraków
13.10.2019
12:00
Hutnik II Kraków
5:1
Prokocim Kraków
13.10.2019
13:45
Kaszowianka Kaszów
5:1
Piast Wołowice
13.10.2019
14:00

11. kolejka 19.10.2019

Wiślanie II Jaśkowice
2:4
Garbarnia II Kraków
19.10.2019
11:00
Kmita Zabierzów
0:3
TS Węgrzce
19.10.2019
15:00
Prokocim Kraków
2:1
Dąbski Kraków
19.10.2019
15:30
Nadwiślan Kraków
1:5
Kaszowianka Kaszów
19.10.2019
15:30
Borek Kraków
1:4
Hutnik II Kraków
20.10.2019
15:00
Bronowianka Kraków
2:0
Błękitni Modlnica
20.10.2019
15:30
Piast Wołowice
1:2
Wieczysta Kraków
20.10.2019
15:30

12. kolejka 26.10.2019

Błękitni Modlnica
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
26.10.2019
11:00
Wieczysta Kraków
13:0
Nadwiślan Kraków
26.10.2019
11:00
Borek Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
26.10.2019
15:00
TS Węgrzce
4:1
Piast Wołowice
26.10.2019
15:30
Garbarnia II Kraków
4:1
Kmita Zabierzów
27.10.2019
10:00
Hutnik II Kraków
10:0
Dąbski Kraków
27.10.2019
14:00
Kaszowianka Kaszów
3:1
Prokocim Kraków
27.10.2019
14:00

13. kolejka 02.11.2019

Nadwiślan Kraków
0:4
TS Węgrzce
02.11.2019
13:00
Kmita Zabierzów
4:1
Błękitni Modlnica
02.11.2019
14:00
Prokocim Kraków
1:1
Wieczysta Kraków
02.11.2019
14:00
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Borek Kraków
03.11.2019
11:00
Bronowianka Kraków
0:2
Hutnik II Kraków
03.11.2019
14:00
Piast Wołowice
0:2
Garbarnia II Kraków
03.11.2019
14:00
Dąbski Kraków
2:2
Kaszowianka Kaszów
03.11.2019
14:00

14. kolejka 21.03.2020

Nadwiślan Kraków
4:0
Garbarnia II Kraków
21.03.2020
19:10
(49-3)
Kmita Zabierzów
2:0
Borek Kraków
21.03.2020
19:10
(21-3)
Prokocim Kraków
1:0
TS Węgrzce
21.03.2020
19:10
(10-6)
Dąbski Kraków
2:1
Wieczysta Kraków
21.03.2020
19:10
(24-18)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Bronowianka Kraków
22.03.2020
19:10
(3-9)
Piast Wołowice
0:0
Błękitni Modlnica
22.03.2020
19:10
(3-5)
Hutnik II Kraków
0:0
Kaszowianka Kaszów
22.03.2020
19:10
(4-5)

15. kolejka 28.03.2020

TS Węgrzce
5:0
Dąbski Kraków
28.03.2020
19:10
(51-6)
Wieczysta Kraków
1:2
Kaszowianka Kaszów
28.03.2020
19:10
(17-26)
Borek Kraków
2:0
Piast Wołowice
28.03.2020
19:10
(23-6)
Bronowianka Kraków
0:1
Kmita Zabierzów
28.03.2020
19:10
(9-15)
Błękitni Modlnica
2:5
Nadwiślan Kraków
28.03.2020
19:10
(25-54)
Wiślanie II Jaśkowice
0:0
Hutnik II Kraków
28.03.2020
19:10
(5-9)
Garbarnia II Kraków
1:1
Prokocim Kraków
28.03.2020
19:10
(17-13)

16. kolejka 29.03.2020

Kmita Zabierzów
1:2
Wiślanie II Jaśkowice
29.03.2020
19:10
(17-25)
Prokocim Kraków
1:2
Błękitni Modlnica
29.03.2020
19:10
(12-26)
Dąbski Kraków
1:0
Garbarnia II Kraków
29.03.2020
19:10
(18-7)
Nadwiślan Kraków
5:2
Borek Kraków
29.03.2020
19:10
(57-29)
Kaszowianka Kaszów
1:4
TS Węgrzce
29.03.2020
19:10
(16-40)
Piast Wołowice
0:0
Bronowianka Kraków
29.03.2020
19:10
(5-9)
Hutnik II Kraków
2:4
Wieczysta Kraków
29.03.2020
19:10
(22-44)

17. kolejka 30.03.2020

Wiślanie II Jaśkowice
1:1
Piast Wołowice
30.03.2020
19:10
(11-12)
Bronowianka Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
30.03.2020
19:10
(13-56)
TS Węgrzce
9:5
Wieczysta Kraków
30.03.2020
19:10
(90-52)
Kmita Zabierzów
3:2
Hutnik II Kraków
30.03.2020
19:10
(31-24)
Borek Kraków
3:1
Prokocim Kraków
30.03.2020
19:10
(31-15)
Garbarnia II Kraków
1:1
Kaszowianka Kaszów
30.03.2020
19:10
(13-17)
Błękitni Modlnica
3:3
Dąbski Kraków
30.03.2020
19:10
(35-36)

18. kolejka 31.03.2020

Wieczysta Kraków
4:4
Garbarnia II Kraków
31.03.2020
19:10
(43-43)
Kmita Zabierzów
3:0
Piast Wołowice
31.03.2020
19:10
(30-3)
Prokocim Kraków
1:2
Bronowianka Kraków
31.03.2020
19:10
(16-22)
Dąbski Kraków
4:1
Borek Kraków
31.03.2020
19:10
(44-16)
Nadwiślan Kraków
6:0
Wiślanie II Jaśkowice
31.03.2020
19:10
(63-7)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Błękitni Modlnica
31.03.2020
19:10
(16-28)
Hutnik II Kraków
7:9
TS Węgrzce
31.03.2020
19:10
(76-97)

19. kolejka 01.04.2020

Kmita Zabierzów
2:6
Nadwiślan Kraków
01.04.2020
19:10
(22-61)
Bronowianka Kraków
2:4
Dąbski Kraków
01.04.2020
19:10
(28-43)
Borek Kraków
3:1
Kaszowianka Kaszów
01.04.2020
19:10
(34-18)
Błękitni Modlnica
7:7
Wieczysta Kraków
01.04.2020
19:10
(75-77)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Prokocim Kraków
01.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
1:4
TS Węgrzce
01.04.2020
19:10
(17-47)
Piast Wołowice
1:4
Hutnik II Kraków
01.04.2020
19:10
(13-44)

20. kolejka 02.04.2020

Wieczysta Kraków
6:4
Borek Kraków
02.04.2020
19:10
(64-47)
Prokocim Kraków
1:3
Kmita Zabierzów
02.04.2020
19:10
(16-35)
TS Węgrzce
9:6
Błękitni Modlnica
02.04.2020
19:10
(91-62)
Nadwiślan Kraków
7:0
Piast Wołowice
02.04.2020
19:10
(77-9)
Kaszowianka Kaszów
1:2
Bronowianka Kraków
02.04.2020
19:10
(16-23)
Hutnik II Kraków
5:1
Garbarnia II Kraków
02.04.2020
19:10
(59-15)
Dąbski Kraków
5:0
Wiślanie II Jaśkowice
02.04.2020
19:10
(52-8)

21. kolejka 03.04.2020

Piast Wołowice
4:1
Prokocim Kraków
03.04.2020
19:10
(43-17)
Borek Kraków
4:6
TS Węgrzce
03.04.2020
19:10
(41-62)
Nadwiślan Kraków
7:4
Hutnik II Kraków
03.04.2020
19:10
(74-44)
Kmita Zabierzów
4:5
Dąbski Kraków
03.04.2020
19:10
(45-51)
Błękitni Modlnica
4:2
Garbarnia II Kraków
03.04.2020
19:10
(49-21)
Wiślanie II Jaśkowice
2:1
Kaszowianka Kaszów
03.04.2020
19:10
(23-17)
Bronowianka Kraków
8:7
Wieczysta Kraków
03.04.2020
19:10
(83-71)

22. kolejka 04.04.2020

Wieczysta Kraków
4:3
Wiślanie II Jaśkowice
04.04.2020
19:10
(47-36)
TS Węgrzce
4:1
Bronowianka Kraków
04.04.2020
19:10
(43-14)
Prokocim Kraków
1:5
Nadwiślan Kraków
04.04.2020
19:10
(12-57)
Hutnik II Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
04.04.2020
19:10
(40-31)
Dąbski Kraków
10:10
Piast Wołowice
04.04.2020
19:10
(104-106)
Garbarnia II Kraków
2:3
Borek Kraków
04.04.2020
19:10
(23-33)
Kaszowianka Kaszów
2:3
Kmita Zabierzów
04.04.2020
19:10
(22-34)

23. kolejka 05.04.2020

Prokocim Kraków
1:3
Hutnik II Kraków
05.04.2020
19:10
(14-37)
Kmita Zabierzów
7:5
Wieczysta Kraków
05.04.2020
19:10
(73-56)
Borek Kraków
4:3
Błękitni Modlnica
05.04.2020
19:10
(14-42)
Nadwiślan Kraków
9:5
Dąbski Kraków
05.04.2020
19:10
(98-54)
Bronowianka Kraków
2:1
Garbarnia II Kraków
05.04.2020
19:10
(24-16)
Piast Wołowice
9:1
Kaszowianka Kaszów
05.04.2020
19:10
(91-17)
Wiślanie II Jaśkowice
1:4
TS Węgrzce
05.04.2020
19:10
(14-42)

24. kolejka 06.04.2020

Wieczysta Kraków
7:12
Piast Wołowice
06.04.2020
19:10
(79-127)
TS Węgrzce
12:12
Kmita Zabierzów
06.04.2020
19:10
(125-124)
Hutnik II Kraków
7:6
Borek Kraków
06.04.2020
19:10
(74-63)
Dąbski Kraków
6:1
Prokocim Kraków
06.04.2020
19:10
(60-11)
Błękitni Modlnica
3:1
Bronowianka Kraków
06.04.2020
19:10
(34-14)
Garbarnia II Kraków
3:2
Wiślanie II Jaśkowice
06.04.2020
19:10
(30-20)
Kaszowianka Kaszów
2:7
Nadwiślan Kraków
06.04.2020
19:10
(21-72)

25. kolejka 07.04.2020

Kmita Zabierzów
4:2
Garbarnia II Kraków
07.04.2020
19:10
(43-22)
Prokocim Kraków
4:4
Kaszowianka Kaszów
07.04.2020
19:10
(41-40)
Dąbski Kraków
8:7
Hutnik II Kraków
07.04.2020
19:10
(81-71)
Nadwiślan Kraków
14:6
Wieczysta Kraków
07.04.2020
19:10
(148-60)
Wiślanie II Jaśkowice
1:5
Błękitni Modlnica
07.04.2020
19:10
(12-51)
Piast Wołowice
19:19
TS Węgrzce
07.04.2020
19:10
(191-193)
Bronowianka Kraków
2:4
Borek Kraków
07.04.2020
19:10
(26-44)

26. kolejka 08.04.2020

Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
(20-90)
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
(31-40)
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
(45-28)
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
(29-77)
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków
08.04.2020
19:10
(42-25)

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 08.04.2020

08.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków

26. kolejka 08.04.2020

08.04.2020
19:10
Garbarnia II Kraków
2:9
Piast Wołowice
08.04.2020
19:10
Kaszowianka Kaszów
3:6
Dąbski Kraków
08.04.2020
19:10
Wieczysta Kraków
6:2
Prokocim Kraków
08.04.2020
19:10
Błękitni Modlnica
3:4
Kmita Zabierzów
08.04.2020
19:10
Borek Kraków
4:2
Wiślanie II Jaśkowice
08.04.2020
19:10
TS Węgrzce
2:7
Nadwiślan Kraków
08.04.2020
19:10
Hutnik II Kraków
4:2
Bronowianka Kraków

Wiadomości ligowe


Małopolska Liga Juniorów

BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Okocimski Brzesko
07.08.2020
10:00