facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

Wirtualna Klasa Okręgowa (Kraków III)

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Wirtualna Klasa Okręgowa rozgrywana jest w formie głosowania kibiców, które skutkuje zdobywaniem wirtualnych goli przez drużyny, a w konsekwencji osiąganiem wirtualnych wyników w meczach z przeciwnikami i generowaniem wirtualnej tabeli. Wirtualna liga startuje od 14.kolejki. Pierwsze 13 kolejek to wyniki osiągane przez prawdziwe zespoły podczas prawdziwych meczów. Wirtualna (runda wiosenna) liga to zabawa dla czytelników i kibiców podczas stanu epidemii który w marcu i kwietniu obowiązywał w Polsce.
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 17.08.2019

Raba Dobczyce
0:0
Pasternik Ochojno
17.08.2019
17:00
Tempo Rzeszotary
2:3
Gdovia Gdów
17.08.2019
17:00
Radziszowianka Radziszów
3:1
Orzeł Myślenice
17.08.2019
17:30
LKS Śledziejowice
5:0
Jordan Sum Zakliczyn
17.08.2019
17:30
Targowianka Targowisko
3:1
Górnik Wieliczka
18.08.2019
11:30
Wiarusy Igołomia
4:2
Dziecanovia Dziekanowice
18.08.2019
16:30
Wiślanka Grabie
2:0
Błękitni Bodzanów
18.08.2019
17:30

2. kolejka 24.08.2019

Orzeł Myślenice
3:1
Raba Dobczyce
24.08.2019
16:00
Górnik Wieliczka
2:3
LKS Śledziejowice
24.08.2019
17:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:2
Radziszowianka Radziszów
24.08.2019
17:00
Wiślanka Grabie
3:3
Wiarusy Igołomia
24.08.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
3:1
Pasternik Ochojno
25.08.2019
16:00
Gdovia Gdów
1:2
Targowianka Targowisko
25.08.2019
17:00
Dziecanovia Dziekanowice
1:3
Tempo Rzeszotary
25.08.2019
17:00

3. kolejka 31.08.2019

Tempo Rzeszotary
0:4
Wiślanka Grabie
31.08.2019
16:00
Raba Dobczyce
2:1
Jordan Sum Zakliczyn
31.08.2019
17:00
LKS Śledziejowice
0:2
Gdovia Gdów
31.08.2019
17:00
Radziszowianka Radziszów
1:1
Górnik Wieliczka
01.09.2019
16:00
Pasternik Ochojno
1:2
Orzeł Myślenice
01.09.2019
16:00
Wiarusy Igołomia
3:3
Błękitni Bodzanów
01.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
5:1
Dziecanovia Dziekanowice
01.09.2019
17:00

4. kolejka 07.09.2019

Orzeł Myślenice
3:1
Błękitni Bodzanów
07.09.2019
17:00
Górnik Wieliczka
1:2
Raba Dobczyce
07.09.2019
17:00
Wiślanka Grabie
5:1
Targowianka Targowisko
07.09.2019
17:00
Wiarusy Igołomia
3:1
Tempo Rzeszotary
07.09.2019
17:00
Gdovia Gdów
2:2
Radziszowianka Radziszów
08.09.2019
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
4:1
Pasternik Ochojno
08.09.2019
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
2:3
LKS Śledziejowice
08.09.2019
16:30

5. kolejka 14.09.2019

Raba Dobczyce
4:4
Gdovia Gdów
14.09.2019
11:00
LKS Śledziejowice
2:2
Wiślanka Grabie
14.09.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
2:0
Błękitni Bodzanów
14.09.2019
17:00
Orzeł Myślenice
2:0
Jordan Sum Zakliczyn
14.09.2019
17:00
Pasternik Ochojno
1:4
Górnik Wieliczka
15.09.2019
16:00
Radziszowianka Radziszów
4:0
Dziecanovia Dziekanowice
15.09.2019
16:00
Targowianka Targowisko
1:3
Wiarusy Igołomia
15.09.2019
16:00

6. kolejka 21.09.2019

Górnik Wieliczka
2:2
Orzeł Myślenice
21.09.2019
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
3:0
Raba Dobczyce
21.09.2019
16:30
Tempo Rzeszotary
4:1
Targowianka Targowisko
21.09.2019
17:00
Błękitni Bodzanów
2:4
Jordan Sum Zakliczyn
21.09.2019
17:00
Gdovia Gdów
0:2
Pasternik Ochojno
22.09.2019
16:00
Wiarusy Igołomia
1:6
LKS Śledziejowice
22.09.2019
16:00
Wiślanka Grabie
3:2
Radziszowianka Radziszów
22.09.2019
17:00

7. kolejka 28.09.2019

Pasternik Ochojno
3:2
Dziecanovia Dziekanowice
28.09.2019
16:00
Raba Dobczyce
2:1
Wiślanka Grabie
28.09.2019
16:00
Radziszowianka Radziszów
2:0
Wiarusy Igołomia
28.09.2019
16:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Górnik Wieliczka
28.09.2019
16:00
LKS Śledziejowice
5:0
Tempo Rzeszotary
28.09.2019
16:30
Orzeł Myślenice
0:1
Gdovia Gdów
28.09.2019
16:30
Targowianka Targowisko
2:1
Błękitni Bodzanów
29.09.2019
14:30

8. kolejka 05.10.2019

Targowianka Targowisko
0:4
LKS Śledziejowice
05.10.2019
16:00
Dziecanovia Dziekanowice
0:3
Orzeł Myślenice
05.10.2019
16:00
Błękitni Bodzanów
3:2
Górnik Wieliczka
05.10.2019
16:00
Tempo Rzeszotary
2:1
Radziszowianka Radziszów
05.10.2019
16:00
Wiślanka Grabie
4:2
Pasternik Ochojno
05.10.2019
16:00
Gdovia Gdów
1:0
Jordan Sum Zakliczyn
06.10.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
2:4
Raba Dobczyce
06.10.2019
16:00

9. kolejka 12.10.2019

Górnik Wieliczka
1:1
Gdovia Gdów
12.10.2019
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
6:1
Dziecanovia Dziekanowice
12.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
5:1
Błękitni Bodzanów
12.10.2019
15:30
Raba Dobczyce
1:3
Tempo Rzeszotary
12.10.2019
15:30
Radziszowianka Radziszów
6:0
Targowianka Targowisko
13.10.2019
15:00
Pasternik Ochojno
2:1
Wiarusy Igołomia
13.10.2019
15:00
Orzeł Myślenice
1:1
Wiślanka Grabie
13.10.2019
15:30

10. kolejka 19.10.2019

Dziecanovia Dziekanowice
2:1
Górnik Wieliczka
19.10.2019
13:00
Tempo Rzeszotary
3:0
Pasternik Ochojno
19.10.2019
15:00
Targowianka Targowisko
0:1
Raba Dobczyce
19.10.2019
15:00
LKS Śledziejowice
4:0
Radziszowianka Radziszów
19.10.2019
15:00
Błękitni Bodzanów
1:1
Gdovia Gdów
19.10.2019
15:00
Wiarusy Igołomia
0:4
Orzeł Myślenice
19.10.2019
15:30
Wiślanka Grabie
4:1
Jordan Sum Zakliczyn
20.10.2019
15:00

11. kolejka 26.10.2019

Górnik Wieliczka
1:2
Wiślanka Grabie
26.10.2019
14:00
Gdovia Gdów
1:1
Dziecanovia Dziekanowice
26.10.2019
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
2:5
Wiarusy Igołomia
26.10.2019
15:00
Raba Dobczyce
0:3
LKS Śledziejowice
26.10.2019
15:00
Orzeł Myślenice
3:1
Tempo Rzeszotary
26.10.2019
15:00
Radziszowianka Radziszów
0:1
Błękitni Bodzanów
27.10.2019
14:00
Pasternik Ochojno
0:2
Targowianka Targowisko
27.10.2019
14:00

12. kolejka 02.11.2019

Tempo Rzeszotary
0:2
Jordan Sum Zakliczyn
02.11.2019
14:00
Radziszowianka Radziszów
3:1
Raba Dobczyce
02.11.2019
14:00
LKS Śledziejowice
5:0
Pasternik Ochojno
02.11.2019
14:00
Wiślanka Grabie
4:0
Gdovia Gdów
03.11.2019
13:00
Błękitni Bodzanów
1:4
Dziecanovia Dziekanowice
03.11.2019
14:00
Targowianka Targowisko
7:1
Orzeł Myślenice
03.11.2019
14:00
Wiarusy Igołomia
4:2
Górnik Wieliczka
03.11.2019
14:00

13. kolejka 09.11.2019

Górnik Wieliczka
1:0
Tempo Rzeszotary
09.11.2019
13:00
Gdovia Gdów
3:3
Wiarusy Igołomia
09.11.2019
13:00
Raba Dobczyce
3:4
Błękitni Bodzanów
09.11.2019
13:30
Dziecanovia Dziekanowice
0:1
Wiślanka Grabie
09.11.2019
14:00
Orzeł Myślenice
0:4
LKS Śledziejowice
09.11.2019
14:00
Jordan Sum Zakliczyn
7:1
Targowianka Targowisko
09.11.2019
14:00
Pasternik Ochojno
1:4
Radziszowianka Radziszów
10.11.2019
14:00

14. kolejka 27.03.2020

Pasternik Ochojno
2:3
Raba Dobczyce
27.03.2020
19:15
(24-35)
Gdovia Gdów
4:3
Tempo Rzeszotary
27.03.2020
19:15
(41-30)
Błękitni Bodzanów
1:3
Wiślanka Grabie
27.03.2020
19:15
(10-30)
Orzeł Myślenice
7:5
Radziszowianka Radziszów
27.03.2020
19:15
(79-58)
Jordan Sum Zakliczyn
2:4
LKS Śledziejowice
27.03.2020
19:15
(24-42)
Dziecanovia Dziekanowice
4:3
Wiarusy Igołomia
27.03.2020
19:15
(44-34)
Górnik Wieliczka
4:0
Targowianka Targowisko
27.03.2020
19:15
(48-8)

15. kolejka 28.03.2020

Radziszowianka Radziszów
1:1
Jordan Sum Zakliczyn
28.03.2020
19:15
(18-15)
LKS Śledziejowice
12:11
Górnik Wieliczka
28.03.2020
19:15
(124-110)
Tempo Rzeszotary
2:3
Dziecanovia Dziekanowice
28.03.2020
19:15
(23-33)
Raba Dobczyce
4:9
Orzeł Myślenice
28.03.2020
19:15
(48-95)
Pasternik Ochojno
1:1
Błękitni Bodzanów
28.03.2020
19:15
(14-13)
Wiarusy Igołomia
1:4
Wiślanka Grabie
28.03.2020
19:15
(12-44)
Targowianka Targowisko
1:3
Gdovia Gdów
28.03.2020
19:15
(12-30)

16. kolejka 29.03.2020

Gdovia Gdów
4:8
LKS Śledziejowice
29.03.2020
19:15
(46-80)
Dziecanovia Dziekanowice
4:1
Targowianka Targowisko
29.03.2020
19:15
(46-18)
Błękitni Bodzanów
1:4
Wiarusy Igołomia
29.03.2020
19:15
(18-43)
Orzeł Myślenice
7:1
Pasternik Ochojno
29.03.2020
19:15
(76-19)
Jordan Sum Zakliczyn
2:7
Raba Dobczyce
29.03.2020
19:15
(27-74)
Górnik Wieliczka
3:1
Radziszowianka Radziszów
29.03.2020
19:15
(38-19)
Wiślanka Grabie
7:8
Tempo Rzeszotary
29.03.2020
19:15
(77-85)

17. kolejka 30.03.2020

Radziszowianka Radziszów
2:5
Gdovia Gdów
30.03.2020
19:15
(22-51)
Pasternik Ochojno
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
30.03.2020
19:15
(26-21)
Raba Dobczyce
8:5
Górnik Wieliczka
30.03.2020
19:15
(86-54)
Tempo Rzeszotary
5:10
Wiarusy Igołomia
30.03.2020
19:15
(51-109)
Błękitni Bodzanów
2:9
Orzeł Myślenice
30.03.2020
19:15
(25-95)
LKS Śledziejowice
9:12
Dziecanovia Dziekanowice
30.03.2020
19:15
(90-129)
Targowianka Targowisko
4:3
Wiślanka Grabie
30.03.2020
19:15
(44-36)

18. kolejka 31.03.2020

Górnik Wieliczka
5:1
Pasternik Ochojno
31.03.2020
19:15
(58-19)
Błękitni Bodzanów
2:2
Tempo Rzeszotary
31.03.2020
19:15
(24-24)
Dziecanovia Dziekanowice
6:2
Radziszowianka Radziszów
31.03.2020
19:15
(68-28)
Wiarusy Igołomia
6:1
Targowianka Targowisko
31.03.2020
19:15
(60-17)
Jordan Sum Zakliczyn
2:9
Orzeł Myślenice
31.03.2020
19:15
(28-95)
Gdovia Gdów
14:7
Raba Dobczyce
31.03.2020
19:15
(142-75)
Wiślanka Grabie
16:14
LKS Śledziejowice
31.03.2020
19:15
(160-143)

19. kolejka 01.04.2020

Targowianka Targowisko
2:2
Tempo Rzeszotary
01.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
13:17
Wiarusy Igołomia
01.04.2020
19:15
(130-179)
Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Błękitni Bodzanów
01.04.2020
19:15
(24-18)
Raba Dobczyce
13:20
Dziecanovia Dziekanowice
01.04.2020
19:15
(137-206)
Orzeł Myślenice
12:7
Górnik Wieliczka
01.04.2020
19:15
(128-79)
Radziszowianka Radziszów
13:12
Wiślanka Grabie
01.04.2020
19:15
(139-121)
Pasternik Ochojno
1:7
Gdovia Gdów
01.04.2020
19:15
(19-70)

20. kolejka 02.04.2020

Gdovia Gdów
22:29
Orzeł Myślenice
02.04.2020
19:15
(227-293)
Tempo Rzeszotary
7:10
LKS Śledziejowice
02.04.2020
19:15
(72-106)
Wiarusy Igołomia
6:2
Radziszowianka Radziszów
02.04.2020
19:15
(63-21)
Górnik Wieliczka
5:1
Jordan Sum Zakliczyn
02.04.2020
19:15
(52-18)
Wiślanka Grabie
6:12
Raba Dobczyce
02.04.2020
19:15
(63-121)
Dziecanovia Dziekanowice
7:2
Pasternik Ochojno
02.04.2020
19:15
(72-26)
Błękitni Bodzanów
4:1
Targowianka Targowisko
02.04.2020
19:15
(41-13)

21. kolejka 03.04.2020

LKS Śledziejowice
10:8
Targowianka Targowisko
03.04.2020
19:15
(105-83)
Raba Dobczyce
8:7
Wiarusy Igołomia
03.04.2020
19:15
(87-78)
Orzeł Myślenice
20:19
Dziecanovia Dziekanowice
03.04.2020
19:15
(209-193)
Górnik Wieliczka
4:2
Błękitni Bodzanów
03.04.2020
19:15
(45-28)
Radziszowianka Radziszów
2:3
Tempo Rzeszotary
03.04.2020
19:15
(27-38)
Pasternik Ochojno
5:5
Wiślanka Grabie
03.04.2020
19:15
(51-55)
Jordan Sum Zakliczyn
3:11
Gdovia Gdów
03.04.2020
19:15
(35-112)

22. kolejka 04.04.2020

Gdovia Gdów
7:2
Górnik Wieliczka
04.04.2020
19:15
(78-25)
Błękitni Bodzanów
5:8
LKS Śledziejowice
04.04.2020
19:15
(54-89)
Tempo Rzeszotary
5:7
Raba Dobczyce
04.04.2020
19:15
(51-76)
Targowianka Targowisko
2:1
Radziszowianka Radziszów
04.04.2020
19:15
(22-17)
Dziecanovia Dziekanowice
7:1
Jordan Sum Zakliczyn
04.04.2020
19:15
(70-18)
Wiarusy Igołomia
5:1
Pasternik Ochojno
04.04.2020
19:15
(59-10)
Wiślanka Grabie
7:12
Orzeł Myślenice
04.04.2020
19:15
(79-125)

23. kolejka 05.04.2020

Gdovia Gdów
9:2
Błękitni Bodzanów
05.04.2020
19:15
(93-22)
Jordan Sum Zakliczyn
3:5
Wiślanka Grabie
05.04.2020
19:15
(32-53)
Radziszowianka Radziszów
7:9
LKS Śledziejowice
05.04.2020
19:15
(72-97)
Orzeł Myślenice
12:8
Wiarusy Igołomia
05.04.2020
19:15
(127-88)
Pasternik Ochojno
3:4
Tempo Rzeszotary
05.04.2020
19:15
(30-46)
Raba Dobczyce
9:4
Targowianka Targowisko
05.04.2020
19:15
(94-44)
Górnik Wieliczka
9:10
Dziecanovia Dziekanowice
05.04.2020
19:15
(98-104)

24. kolejka 06.04.2020

Targowianka Targowisko
2:1
Pasternik Ochojno
06.04.2020
19:15
(28-11)
Wiarusy Igołomia
3:1
Jordan Sum Zakliczyn
06.04.2020
19:15
(38-19)
Tempo Rzeszotary
10:17
Orzeł Myślenice
06.04.2020
19:15
(103-179)
LKS Śledziejowice
26:25
Raba Dobczyce
06.04.2020
19:15
(265-257)
Dziecanovia Dziekanowice
8:13
Gdovia Gdów
06.04.2020
19:15
(87-135)
Błękitni Bodzanów
2:1
Radziszowianka Radziszów
06.04.2020
19:15
(27-16)
Wiślanka Grabie
3:4
Górnik Wieliczka
06.04.2020
19:15
(30-43)

25. kolejka 07.04.2020

Jordan Sum Zakliczyn
2:1
Tempo Rzeszotary
07.04.2020
19:15
(20-15)
Górnik Wieliczka
4:4
Wiarusy Igołomia
07.04.2020
19:15
(41-40)
Dziecanovia Dziekanowice
11:7
Błękitni Bodzanów
07.04.2020
19:15
(111-70)
Raba Dobczyce
10:2
Radziszowianka Radziszów
07.04.2020
19:15
(103-29)
Orzeł Myślenice
15:10
Targowianka Targowisko
07.04.2020
19:15
(154-107)
Gdovia Gdów
8:3
Wiślanka Grabie
07.04.2020
19:15
(85-31)
Pasternik Ochojno
5:14
LKS Śledziejowice
07.04.2020
19:15
(51-142)

26. kolejka 08.04.2020

Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
(48-116)
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
(29-12)
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
(94-111)
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
(511-642)
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
(35-57)
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
(27-103)
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn
08.04.2020
19:15
(29-25)

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

26. kolejka 08.04.2020

08.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn

26. kolejka 08.04.2020

08.04.2020
19:15
Błękitni Bodzanów
4:11
Raba Dobczyce
08.04.2020
19:15
Radziszowianka Radziszów
2:1
Pasternik Ochojno
08.04.2020
19:15
Wiślanka Grabie
9:11
Dziecanovia Dziekanowice
08.04.2020
19:15
LKS Śledziejowice
51:64
Orzeł Myślenice
08.04.2020
19:15
Tempo Rzeszotary
3:5
Górnik Wieliczka
08.04.2020
19:15
Wiarusy Igołomia
2:10
Gdovia Gdów
08.04.2020
19:15
Targowianka Targowisko
2:2
Jordan Sum Zakliczyn

Wiadomości ligowe


III liga, gr. 4

Cracovia II Kraków
1:0
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
17:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.08.2020
18:00
ŁKS Łagów
0:1
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
0:1
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

LKS Rzuchowa
3:2
LKS Ładna
01.08.2020
17:00
Wisła Szczucin
2:2
Dunajec Zbylitowska Góra
01.08.2020
17:00
Unia Niedomice
3:6
Dunajec Zakliczyn
01.08.2020
17:30
Olimpia Wojnicz
2:3
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
02.08.2020
15:00
GLKS Gromnik
4:3
Tuchovia Tuchów
02.08.2020
17:00
Polan Żabno
2:3
Ikar Odporyszów
02.08.2020
17:00
Zorza Zaczarnie
1:1
LUKS Skrzyszów
02.08.2020
17:30
Pogórze
2:0
Ciężkowianka Ciężkowice
02.08.2020
18:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
2:1
Wiatr Ludźmierz
01.08.2020
17:00
Turbacz Mszana Dolna
1:4
Huragan Waksmund
01.08.2020
17:30
LKS Szaflary
4:1
Laskovia
01.08.2020
17:30
Jarmuta
3:3
Wierchy Pasierbiec
01.08.2020
17:30
Czarni Czarny Dunajec
4:3
Granit Czarna Góra
02.08.2020
14:30
Babia Góra Lipnica Wielka
4:1
Jordan Jordanów
02.08.2020
14:30
AKS Ujanowice
3:1
Krokus
02.08.2020
16:00

Klasa A (Myślenice)

LKS Rudnik
1:3
Karpaty Siepraw
01.08.2020
15:00
Zielonka Wrząsowice
6:2
Beskid Tokarnia
01.08.2020
17:00
Staw Polanka
3:0 v.o.
Gościbia Sułkowice
01.08.2020
17:00
brak gości
Sęp Droginia
1:1
Iskra Brzączowice
01.08.2020
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Lubomir Wiśniowa
02.08.2020
14:00
Skalnik Trzemeśnia
3:5
Hejnał Krzyszkowice
02.08.2020
17:00
Topór Tenczyn
2:4
Clavia Świątniki Górne
02.08.2020
17:00
Sokół Borzęta
0:4
Górki Myślenice
02.08.2020
18:00

Klasa A (Olkusz)

Olimpia Łobzów
5:0
Dłubnia Trzyciąż
01.08.2020
11:00
Centuria Chechło
0:0
Prądnik Sułoszowa
01.08.2020
11:00
Unia Jaroszowiec
0:5
Promień Przeginia
01.08.2020
17:00
Wielmożanka Wielmoża
3:5
Błyskawica Kolbark
02.08.2020
11:30
Błysk Zederman
1:1
Pilica Wierbka
02.08.2020
16:00
Spartak Charsznica
0:4
Strażak Przybysławice
02.08.2020
16:00
Laskovia
4:2
Sokół Gołaczewy
02.08.2020
17:00
Legion Bydlin
3:1
Trzy Korony Żarnowiec
02.08.2020
17:00

Małopolska Liga Juniorów

Limanovia Limanowa
0:2
Podhale Nowy Targ
01.08.2020
10:00
Puszcza Niepołomice
5:1
Beskid Andrychów
01.08.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
7:0
Orkan Raba Wyżna
01.08.2020
10:00
Garbarnia Kraków
2:0
Prądniczanka Kraków
01.08.2020
11:00
Unia Tarnów
1:1
Okocimski Brzesko
01.08.2020
16:00
Pcimianka Pcim
6:4
BKS Bochnia
01.08.2020
17:00
Tarnovia Tarnów
0:3
Dunajec Nowy Sącz
02.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
3:0
Sokół Stary Sącz
02.08.2020
15:00
BKS Bochnia
:
Limanovia Limanowa
05.08.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
05.08.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Garbarnia Kraków
05.08.2020
15:00
Prądniczanka Kraków
:
Unia Tarnów
05.08.2020
17:00
Beskid Andrychów
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
05.08.2020
17:00
Sokół Stary Sącz
:
Podhale Nowy Targ
05.08.2020
17:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Pcimianka Pcim
05.08.2020
17:30
Górnik Wieliczka
:
Tarnovia Tarnów
05.08.2020
18:00