facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia została przed sezonem ukarana odjęciem 5 pkt za czyny korupcyjne.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
21.08.2020
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
22.08.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:0
Piast Gliwice
22.08.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Legia Warszawa
22.08.2020
20:00
Wisła Płock
1:1
Stal Mielec
23.08.2020
12:30
Warta Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
23.08.2020
15:00
Górnik Zabrze
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Wisła Kraków
24.08.2020
18:00

2. kolejka 28.08.2020

Zagłębie Lubin
1:0
Warta Poznań
28.08.2020
18:00
Stal Mielec
0:2
Górnik Zabrze
28.08.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Raków Częstochowa
29.08.2020
15:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
29.08.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2020
20:00
Piast Gliwice
0:1
Pogoń Szczecin
30.08.2020
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Cracovia Kraków
30.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Wisła Płock
30.08.2020
17:30

3. kolejka 11.09.2020

Jagiellonia Białystok
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.09.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
11.09.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
12.09.2020
15:00
Warta Poznań
0:0
Piast Gliwice
12.09.2020
17:30
Śląsk Wrocław
3:3
Lech Poznań
12.09.2020
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
13.09.2020
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
13.09.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.09.2020
18:00

4. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

5. kolejka 26.09.2020

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Stal Mielec
3:2
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00
Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
21.10.2020
18:00
Lech Poznań
0:4
Pogoń Szczecin
16.12.2020
20:30

6. kolejka 03.10.2020

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
02.10.2020
20:30
Raków Częstochowa
3:0
Wisła Płock
02.10.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
03.10.2020
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stal Mielec
03.10.2020
15:00
Piast Gliwice
1:4
Lech Poznań
04.10.2020
17:30
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
3:0
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
0:3
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

7. kolejka 17.10.2020

Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
17.10.2020
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Piast Gliwice
17.10.2020
15:00
Górnik Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
17.10.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
18.10.2020
12:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
18.10.2020
17:30
Stal Mielec
Wisła Kraków
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

8. kolejka 24.10.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
20:30
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
23.10.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00

9. kolejka 07.11.2020

Cracovia Kraków
3:1
Jagiellonia Białystok
07.11.2020
17:30
Stal Mielec
0:1
Warta Poznań
07.11.2020
 
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
08.11.2020
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Wisła Kraków
08.11.2020
17:30
Lechia Gdańsk
3:2
Śląsk Wrocław
20.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Piast Gliwice
20.11.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00
Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

10. kolejka 21.11.2020

Śląsk Wrocław
0:0
Górnik Zabrze
07.11.2020
20:00
Pogoń Szczecin
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.11.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00

11. kolejka 28.11.2020

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
2:2
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

12. kolejka 05.12.2020

Cracovia Kraków
Wisła Kraków
04.12.2020
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Raków Częstochowa
05.12.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
4:3
Warta Poznań
05.12.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Lechia Gdańsk
05.12.2020
20:00
Lech Poznań
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.12.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Zagłębie Lubin
06.12.2020
15:00
Pogoń Szczecin
2:0
Stal Mielec
07.12.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Górnik Zabrze
07.12.2020
20:30

13. kolejka 12.12.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Śląsk Wrocław
11.12.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:5
Piast Gliwice
11.12.2020
18:00
Wisła Kraków
Legia Warszawa
12.12.2020
20:00
Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
12.12.2020
17:30
Warta Poznań
1:2
Pogoń Szczecin
12.12.2020
15:00
Stal Mielec
1:1
Lech Poznań
13.12.2020
15:00
Raków Częstochowa
3:2
Jagiellonia Białystok
13.12.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:1
Wisła Płock
14.12.2020
18:00

14. kolejka 19.12.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Warta Poznań
17.12.2020
18:00
Wisła Płock
4:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.12.2020
18:00
Legia Warszawa
2:3
Stal Mielec
18.12.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Lubin
19.12.2020
15:00
Cracovia Kraków
0:3
Lechia Gdańsk
19.12.2020
17:30
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.12.2020
20:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Górnik Zabrze
20.12.2020
17:30
Piast Gliwice
0:0
Raków Częstochowa
20.12.2020
15:00

15. kolejka 30.01.2021

Zagłębie Lubin
0:2
Wisła Płock
29.01.2021
18:00
Raków Częstochowa
0:1
Pogoń Szczecin
29.01.2021
20:30
Lechia Gdańsk
0:2
Jagiellonia Białystok
30.01.2021
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
30.01.2021
20:00
Warta Poznań
Cracovia Kraków
30.01.2021
15:00
Wisła Kraków
Piast Gliwice
31.01.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Legia Warszawa
31.01.2021
17:30
Stal Mielec
0:0
Śląsk Wrocław
01.02.2021
18:00

16. kolejka 06.02.2021

Lechia Gdańsk
1:1
Warta Poznań
05.02.2021
18:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin
05.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
06.02.2021
17:30
Legia Warszawa
2:0
Raków Częstochowa
06.02.2021
20:00
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
06.02.2021
15:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
07.02.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Górnik Zabrze
07.02.2021
15:00
Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00

17. kolejka 13.02.2021

Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
12.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
0:0
Piast Gliwice
13.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.02.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:1
Lechia Gdańsk
13.02.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
14.02.2021
17:30
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
14.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
2:1
Stal Mielec
15.02.2021
20:30
Warta Poznań
1:0
Zagłębie Lubin
15.02.2021
18:00

18. kolejka 20.02.2021

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
19.02.2021
20:30
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
19.02.2021
18:00
Legia Warszawa
5:2
Wisła Płock
20.02.2021
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Zabrze
20.02.2021
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Jagiellonia Białystok
20.02.2021
17:30
Zagłębie Lubin
1:2
Raków Częstochowa
21.02.2021
15:00
Lech Poznań
1:0
Śląsk Wrocław
21.02.2021
17:30
Piast Gliwice
0:1
Warta Poznań
22.02.2021
18:00

19. kolejka 27.02.2021

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
2:1
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

20. kolejka 06.03.2021

Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
2:0
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

21. kolejka 13.03.2021

Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
12.03.2021
20:30
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
12.03.2021
18:00
Wisła Płock
2:2
Raków Częstochowa
13.03.2021
15:00
Legia Warszawa
3:2
Warta Poznań
13.03.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Kraków
13.03.2021
17:30
Lech Poznań
0:0
Piast Gliwice
14.03.2021
17:30
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
14.03.2021
15:00
Stal Mielec
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.03.2021
18:00

22. kolejka 20.03.2021

Pogoń Szczecin
1:0
Lechia Gdańsk
19.03.2021
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
19.03.2021
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
20.03.2021
15:00
Lech Poznań
2:3
Jagiellonia Białystok
20.03.2021
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Górnik Zabrze
20.03.2021
17:30
Zagłębie Lubin
0:4
Legia Warszawa
21.03.2021
17:30
Wisła Kraków
Stal Mielec
21.03.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.03.2021
12:30

23. kolejka 03.04.2021

Cracovia Kraków
Lech Poznań
03.04.2021
20:00
Wisła Płock
0:1
Piast Gliwice
03.04.2021
12:30
Legia Warszawa
4:2
Pogoń Szczecin
03.04.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
05.04.2021
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin
05.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
1:2
Warta Poznań
05.04.2021
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Wisła Kraków
05.04.2021
15:00
Stal Mielec
0:1
Raków Częstochowa
05.05.2021
19:00

24. kolejka 10.04.2021

Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
09.04.2021
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

25. kolejka 17.04.2021

Górnik Zabrze
1:1
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

26. kolejka 21.04.2021

Śląsk Wrocław
4:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
3:0
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:2
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

27. kolejka 24.04.2021

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Lech Poznań
23.04.2021
20:30
Raków Częstochowa
2:0
Śląsk Wrocław
23.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
24.04.2021
17:30
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
24.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
0:2
Wisła Płock
24.04.2021
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Legia Warszawa
25.04.2021
17:30
Stal Mielec
1:0
Pogoń Szczecin
25.04.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Jagiellonia Białystok
25.04.2021
12:30

28. kolejka 01.05.2021

Jagiellonia Białystok
0:0
Raków Częstochowa
28.04.2021
19:00
Śląsk Wrocław
0:0
Zagłębie Lubin
30.04.2021
20:30
Wisła Płock
1:3
Lechia Gdańsk
30.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Warta Poznań
01.05.2021
17:30
Legia Warszawa
0:0
Wisła Kraków
01.05.2021
15:00
Lech Poznań
1:2
Stal Mielec
01.05.2021
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Górnik Zabrze
03.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.05.2021
15:00

29. kolejka 08.05.2021

Zagłębie Lubin
1:1
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
1:0
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

30. kolejka 15.05.2021

Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 15.05.2021

16.05.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków

30. kolejka 15.05.2021

16.05.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.05.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk
16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny