facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia została przed sezonem ukarana odjęciem 5 pkt za czyny korupcyjne.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
21.08.2020
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
22.08.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:0
Piast Gliwice
22.08.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Legia Warszawa
22.08.2020
20:00
Wisła Płock
1:1
Stal Mielec
23.08.2020
12:30
Warta Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
23.08.2020
15:00
Górnik Zabrze
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Wisła Kraków
24.08.2020
18:00

2. kolejka 28.08.2020

Zagłębie Lubin
1:0
Warta Poznań
28.08.2020
18:00
Stal Mielec
0:2
Górnik Zabrze
28.08.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Raków Częstochowa
29.08.2020
15:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
29.08.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2020
20:00
Piast Gliwice
0:1
Pogoń Szczecin
30.08.2020
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Cracovia Kraków
30.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Wisła Płock
30.08.2020
17:30

3. kolejka 11.09.2020

Jagiellonia Białystok
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.09.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
11.09.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
12.09.2020
15:00
Warta Poznań
0:0
Piast Gliwice
12.09.2020
17:30
Śląsk Wrocław
3:3
Lech Poznań
12.09.2020
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
13.09.2020
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
13.09.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.09.2020
18:00

4. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

5. kolejka 26.09.2020

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Stal Mielec
3:2
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00
Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
21.10.2020
18:00
Lech Poznań
0:4
Pogoń Szczecin
16.12.2020
20:30

6. kolejka 03.10.2020

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
02.10.2020
20:30
Raków Częstochowa
3:0
Wisła Płock
02.10.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
03.10.2020
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stal Mielec
03.10.2020
15:00
Piast Gliwice
1:4
Lech Poznań
04.10.2020
17:30
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
3:0
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
0:3
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

7. kolejka 17.10.2020

Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
17.10.2020
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Piast Gliwice
17.10.2020
15:00
Górnik Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
17.10.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
18.10.2020
12:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
18.10.2020
17:30
Stal Mielec
Wisła Kraków
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

8. kolejka 24.10.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
20:30
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
23.10.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00

9. kolejka 07.11.2020

Cracovia Kraków
3:1
Jagiellonia Białystok
07.11.2020
17:30
Stal Mielec
0:1
Warta Poznań
07.11.2020
 
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
08.11.2020
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Wisła Kraków
08.11.2020
17:30
Lechia Gdańsk
3:2
Śląsk Wrocław
20.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Piast Gliwice
20.11.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00
Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

10. kolejka 21.11.2020

Śląsk Wrocław
0:0
Górnik Zabrze
07.11.2020
20:00
Pogoń Szczecin
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.11.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00

11. kolejka 28.11.2020

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
2:2
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

12. kolejka 05.12.2020

Cracovia Kraków
Wisła Kraków
04.12.2020
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Raków Częstochowa
05.12.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
4:3
Warta Poznań
05.12.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Lechia Gdańsk
05.12.2020
20:00
Lech Poznań
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.12.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Zagłębie Lubin
06.12.2020
15:00
Pogoń Szczecin
2:0
Stal Mielec
07.12.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Górnik Zabrze
07.12.2020
20:30

13. kolejka 12.12.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Śląsk Wrocław
11.12.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:5
Piast Gliwice
11.12.2020
18:00
Wisła Kraków
Legia Warszawa
12.12.2020
20:00
Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
12.12.2020
17:30
Warta Poznań
1:2
Pogoń Szczecin
12.12.2020
15:00
Stal Mielec
1:1
Lech Poznań
13.12.2020
15:00
Raków Częstochowa
3:2
Jagiellonia Białystok
13.12.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:1
Wisła Płock
14.12.2020
18:00

14. kolejka 19.12.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Warta Poznań
17.12.2020
18:00
Wisła Płock
4:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.12.2020
18:00
Legia Warszawa
2:3
Stal Mielec
18.12.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Lubin
19.12.2020
15:00
Cracovia Kraków
0:3
Lechia Gdańsk
19.12.2020
17:30
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.12.2020
20:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Górnik Zabrze
20.12.2020
17:30
Piast Gliwice
0:0
Raków Częstochowa
20.12.2020
15:00

15. kolejka 30.01.2021

Zagłębie Lubin
0:2
Wisła Płock
29.01.2021
18:00
Raków Częstochowa
0:1
Pogoń Szczecin
29.01.2021
20:30
Lechia Gdańsk
0:2
Jagiellonia Białystok
30.01.2021
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
30.01.2021
20:00
Warta Poznań
Cracovia Kraków
30.01.2021
15:00
Wisła Kraków
Piast Gliwice
31.01.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Legia Warszawa
31.01.2021
17:30
Stal Mielec
0:0
Śląsk Wrocław
01.02.2021
18:00

16. kolejka 06.02.2021

Lechia Gdańsk
1:1
Warta Poznań
05.02.2021
18:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin
05.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
06.02.2021
17:30
Legia Warszawa
2:0
Raków Częstochowa
06.02.2021
20:00
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
06.02.2021
15:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
07.02.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Górnik Zabrze
07.02.2021
15:00
Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00

17. kolejka 13.02.2021

Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
12.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
0:0
Piast Gliwice
13.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.02.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:1
Lechia Gdańsk
13.02.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
14.02.2021
17:30
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
14.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
2:1
Stal Mielec
15.02.2021
20:30
Warta Poznań
1:0
Zagłębie Lubin
15.02.2021
18:00

18. kolejka 20.02.2021

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
19.02.2021
20:30
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
19.02.2021
18:00
Legia Warszawa
5:2
Wisła Płock
20.02.2021
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Zabrze
20.02.2021
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Jagiellonia Białystok
20.02.2021
17:30
Zagłębie Lubin
1:2
Raków Częstochowa
21.02.2021
15:00
Lech Poznań
1:0
Śląsk Wrocław
21.02.2021
17:30
Piast Gliwice
0:1
Warta Poznań
22.02.2021
18:00

19. kolejka 27.02.2021

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
2:1
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

20. kolejka 06.03.2021

Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
2:0
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

21. kolejka 13.03.2021

Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
12.03.2021
20:30
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
12.03.2021
18:00
Wisła Płock
2:2
Raków Częstochowa
13.03.2021
15:00
Legia Warszawa
3:2
Warta Poznań
13.03.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Kraków
13.03.2021
17:30
Lech Poznań
0:0
Piast Gliwice
14.03.2021
17:30
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
14.03.2021
15:00
Stal Mielec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.03.2021
18:00

22. kolejka 20.03.2021

Pogoń Szczecin
1:0
Lechia Gdańsk
19.03.2021
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
19.03.2021
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
20.03.2021
15:00
Lech Poznań
2:3
Jagiellonia Białystok
20.03.2021
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Górnik Zabrze
20.03.2021
17:30
Zagłębie Lubin
0:4
Legia Warszawa
21.03.2021
17:30
Wisła Kraków
Stal Mielec
21.03.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.03.2021
12:30

23. kolejka 03.04.2021

Cracovia Kraków
Lech Poznań
03.04.2021
20:00
Wisła Płock
0:1
Piast Gliwice
03.04.2021
12:30
Legia Warszawa
4:2
Pogoń Szczecin
03.04.2021
17:30
Stal Mielec
:
Raków Częstochowa
03.04.2021
 
przełożony
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
05.04.2021
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin
05.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
1:2
Warta Poznań
05.04.2021
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Wisła Kraków
05.04.2021
15:00

24. kolejka 10.04.2021

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

25. kolejka 17.04.2021

Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
00:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
17.04.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
00:00
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
17.04.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
17.04.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań
17.04.2021
00:00

26. kolejka 21.04.2021

Zagłębie Lubin
:
Wisła Kraków
21.04.2021
00:00
Śląsk Wrocław
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.04.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Stal Mielec
21.04.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Górnik Zabrze
21.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
Wisła Płock
21.04.2021
00:00
Lech Poznań
:
Lechia Gdańsk
21.04.2021
00:00
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
21.04.2021
00:00
Warta Poznań
:
Raków Częstochowa
21.04.2021
00:00

27. kolejka 24.04.2021

Zagłębie Lubin
:
Piast Gliwice
24.04.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Cracovia Kraków
24.04.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Legia Warszawa
24.04.2021
00:00
Stal Mielec
:
Pogoń Szczecin
24.04.2021
 
Górnik Zabrze
:
Wisła Płock
24.04.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Lech Poznań
24.04.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Śląsk Wrocław
24.04.2021
00:00
Warta Poznań
:
Jagiellonia Białystok
24.04.2021
00:00

28. kolejka 01.05.2021

Śląsk Wrocław
:
Zagłębie Lubin
01.05.2021
00:00
Jagiellonia Białystok
:
Raków Częstochowa
01.05.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Warta Poznań
01.05.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Zabrze
01.05.2021
 
Wisła Płock
:
Lechia Gdańsk
01.05.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Wisła Kraków
01.05.2021
00:00
Lech Poznań
:
Stal Mielec
01.05.2021
 
Piast Gliwice
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
01.05.2021
00:00

29. kolejka 08.05.2021

Zagłębie Lubin
:
Pogoń Szczecin
08.05.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Lech Poznań
08.05.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Cracovia Kraków
08.05.2021
00:00
Stal Mielec
:
Legia Warszawa
08.05.2021
 
Górnik Zabrze
:
Jagiellonia Białystok
08.05.2021
 
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Wisła Płock
08.05.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Piast Gliwice
08.05.2021
00:00
Warta Poznań
:
Śląsk Wrocław
08.05.2021
00:00

30. kolejka 15.05.2021

Śląsk Wrocław
:
Stal Mielec
15.05.2021
 
Jagiellonia Białystok
:
Lechia Gdańsk
15.05.2021
00:00
Pogoń Szczecin
:
Raków Częstochowa
15.05.2021
00:00
Cracovia Kraków
:
Warta Poznań
15.05.2021
00:00
Wisła Płock
:
Zagłębie Lubin
15.05.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.05.2021
00:00
Lech Poznań
:
Górnik Zabrze
15.05.2021
 
Piast Gliwice
:
Wisła Kraków
15.05.2021
00:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

24. kolejka 10.04.2021

10.04.2021
20:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
15:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
20:30
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.04.2021
17:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
11.04.2021
15:00
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
17:30
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
12.04.2021
18:00
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze

23. kolejka 03.04.2021

03.04.2021
20:00
Cracovia Kraków
Lech Poznań
03.04.2021
12:30
Wisła Płock
0:1
Piast Gliwice
03.04.2021
17:30
Legia Warszawa
4:2
Pogoń Szczecin
03.04.2021
 
Stal Mielec
:
Raków Częstochowa
05.04.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
05.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin
05.04.2021
12:30
Górnik Zabrze
1:2
Warta Poznań
05.04.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Wisła Kraków

25. kolejka 17.04.2021

17.04.2021
00:00
Wisła Kraków
:
Warta Poznań
17.04.2021
00:00
Wisła Płock
:
Jagiellonia Białystok
17.04.2021
00:00
Legia Warszawa
:
Cracovia Kraków
17.04.2021
00:00
Lechia Gdańsk
:
Piast Gliwice
17.04.2021
 
Stal Mielec
:
Zagłębie Lubin
17.04.2021
 
Górnik Zabrze
:
Śląsk Wrocław
17.04.2021
00:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
:
Pogoń Szczecin
17.04.2021
00:00
Raków Częstochowa
:
Lech Poznań

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
10.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
1:2
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
:
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

Fortuna I liga

Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
10.04.2021
16:00
Sandecja Nowy Sącz
2:1
Zagłębie Sosnowiec
10.04.2021
13:00
Resovia Rzeszów
1:0
ŁKS Łódź
10.04.2021
15:00
Korona Kielce
1:0
GKS Tychy
10.04.2021
17:00
GKS Bełchatów
2:3
Stomil Olsztyn
10.04.2021
16:00
Widzew Łódź
0:0
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
GKS Jastrzębie
1:1
Górnik Łęczna
10.04.2021
16:00
Arka Gdynia
:
Odra Opole
11.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Korona Kielce
14.04.2021
19:00

II liga

Hutnik Kraków
0:0
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
2:1
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
:
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00
Lech II Poznań
:
Znicz Pruszków
14.04.2021
 
Motor Lublin
:
Wigry Suwałki
14.04.2021
 
Chojniczanka Chojnice
:
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
:
Błękitni Stargard
14.04.2021
17:00
Sokół Ostróda
:
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Górnik Polkowice
:
Olimpia Grudziądz
14.04.2021
 
GKS Katowice
:
Olimpia Elbląg
14.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
:
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
Stal Rzeszów
:
Garbarnia Kraków
14.04.2021
13:00

III liga, gr. 4

KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.04.2021
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
0:0
Avia Świdnik
10.04.2021
16:00
Hetman Zamość
0:1
Cracovia II Kraków
10.04.2021
13:00
Chełmianka Chełm
1:0
Orlęta Radzyń Podlaski
10.04.2021
16:00
Lewart Lubartów
0:2
Wisła Puławy
10.04.2021
16:00
Podhale Nowy Targ
3:1
KS Wiązownica
10.04.2021
16:00
Wisła Sandomierz
1:0
Stal Kraśnik
10.04.2021
15:00
Wisłoka Dębica
2:1
Sokół Sieniawa
10.04.2021
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
ŁKS Łagów
10.04.2021
16:00
Korona II Kielce
:
Stal Stalowa Wola
11.04.2021
12:00
Stal Stalowa Wola
:
Hetman Zamość
13.04.2021
17:00
Avia Świdnik
:
Jutrzenka Giebułtów
14.04.2021
12:00
Sokół Sieniawa
:
Lewart Lubartów
14.04.2021
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Wisłoka Dębica
14.04.2021
17:00
Cracovia II Kraków
:
Chełmianka Chełm
14.04.2021
 
Wisła Puławy
:
Siarka Tarnobrzeg
14.04.2021
16:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.04.2021
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Podhale Nowy Targ
14.04.2021
17:00
ŁKS Łagów
:
Wisła Sandomierz
14.04.2021
17:00
Stal Kraśnik
:
KS Wiązownica
14.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

Dalin Myślenice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
10.04.2021
16:00
LKS Śledziejowice
:
Puszcza II
10.04.2021
17:00
Wiślanie Jaśkowice
:
Garbarnia II Kraków
10.04.2021
 
Beskid Andrychów
:
Clepardia Kraków
10.04.2021
 
MKS Trzebinia
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
LKS Jawiszowice
10.04.2021
 
Orzeł Ryczów
:
Sokół Kocmyrzów
10.04.2021
 
Pcimianka Pcim
:
KS Chełmek
10.04.2021
 
Orzeł Piaski Wielkie
:
LKS Rajsko
11.04.2021
16:00

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Glinik Gorlice
:
Sokół Słopnice
10.04.2021
16:00
Poprad Muszyna
:
Skalnik Kamionka Wielka
10.04.2021
16:00
Okocimski Brzesko
:
Rylovia Rylowa
10.04.2021
16:00
BKS Bochnia
:
Wolania Wola Rzędzińska
10.04.2021
16:00
Metal Tarnów
:
Lubań Maniowy
10.04.2021
16:00
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
Watra Białka Tatrzańska
10.04.2021
16:00
GKS Drwinia
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
16:00
Barciczanka Barcice
:
Wierchy Rabka Zdrój
10.04.2021
16:00
Limanovia Limanowa
:
Unia Tarnów
10.04.2021
16:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
14.04.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Sokół Stary Sącz
:
Gród Podegrodzie
14.04.2021
16:30

Keeza Klasa B (Kraków I)

LKS Niedźwiedź II
:
Agricola Klimontów
10.04.2021
 
Zawisza Sulechów
:
Sparta Skrzeszowice
10.04.2021
 
Trątnowianka Trątnowice
:
Polonia Wilczkowice
10.04.2021
 
Kosynierzy Łuczyce
:
Juvenia Prandocin
10.04.2021
 
Olimpia Czaple Wielkie
:
LKS Polanowice
11.04.2021
15:00
Milenium Radziemice
:
Novi Narama
11.04.2021
12:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Bronowicki Kraków
:
Płomień Jerzmanowice
10.04.2021
 
Iskra Radwanowice
:
Maszycanka II Maszyce
10.04.2021
 
Niegoszowianka
:
Górzanka Nawojowa Góra
10.04.2021
 
Potok Więckowice
:
Orzeł II Bębło
10.04.2021
 
Kmita II Zabierzów
:
Topór Aleksandrowice
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Kaszowianka II Kaszów
:
Wieczysta II
10.04.2021
 
Albertus Kraków
:
Victoria Kraków
10.04.2021
 
Universum Kraków
:
Dragoons Kraków
10.04.2021
 
Grom Kraków
:
Rybitwy Kraków
10.04.2021
 
Wawel Kraków
:
Pychowianka Kraków
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Gwiazda Ściejowice
:
Sankowia Sanka
10.04.2021
16:00
Tyniec Kraków
:
Nadwiślan Rusocice
10.04.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Sparta Przeginia Duchowna
10.04.2021
 
Radziszowianka II
:
Skawinka II Skawina
10.04.2021
 
Borkowianka Borek Sz.
:
Trzebol Wielkie Drogi
10.04.2021
 

Keeza Klasa B (Olkusz)

Pilica II Wierbka
:
Strumyk Zarzecze
10.04.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Northstar Miechów
10.04.2021
 
Stare Bukowno
:
Victoria Smroków
10.04.2021
 
Hetman Dłużec
:
Cobra Wężerów
10.04.2021
 
Orzeł K.
:
Czapla Czaple Male
11.04.2021
13:00
Piliczanka II Pilica
:
Nidzica Słaboszów
11.04.2021
15:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Orlęta K.
:
Górnik Łęczna
10.04.2021
 
Korona II
:
Resovia Rzeszów
10.04.2021
 
Motor Lublin
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Stal Rzeszów
11.04.2021
13:00

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - wiosna

Stal Rz.
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
:
Motor Lublin
10.04.2021
12:00
Wisła Kraków
:
Korona Kielce
10.04.2021
12:05
Górnik Ł.
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - wiosna

KKP Korona
:
TOP 54 Biała Podlaska
10.04.2021
12:00
Unia Tarnów
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Wisła Kraków
:
Hetman Z.
10.04.2021
 
Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

Sandecja Nowy Sącz
:
Dunajec Nowy Sącz
10.04.2021
10:00
Okocimski Brzesko
:
Puszcza Niepołomice
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Garbarnia Kraków
10.04.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Profi Zielonki
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik II Kraków
10.04.2021
13:00
Podgórze Kraków
:
Tarnovia Tarnów
10.04.2021
 
Glinik Gorlice
:
Unia Tarnów
10.04.2021
 
SMS Oświęcim
:
Górnik Tarnów
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Dunajec Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
10:00
Wisła II Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
10.04.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
10.04.2021
 
Respect Szalowa
:
Unia Oświęcim
10.04.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Unia II Tarnów
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
 
Tarnovia Tarnów
:
MOSiR Bochnia
10.04.2021
 
Chełmek
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
AP 21 Kraków
:
Okocimski Brzesko
10.04.2021
 

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Podhale Nowy Targ
:
Cracovia Kraków
10.04.2021
 
AS Progres Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
10.04.2021
 
Dunajec Nowy Sącz
:
Wisła Kraków
11.04.2021
10:00
Limanovia Limanowa
:
Tarnovia Tarnów
11.04.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

AP Wisła Czarny Dunajec
:
Hutnik Kraków
10.04.2021
13:00
Kalwarianka
:
Cracovia II Kraków
10.04.2021
 
Okocimski Brzesko
:
Wisła II K.
10.04.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
10.04.2021
 

II liga kobiet (wschód)

Sparta Daleszyce
:
Prądniczanka Kraków
10.04.2021
12:00
Wanda Nowa Huta
:
Sokół Kolbuszowa Dolna
10.04.2021
16:30
Widok Lublin
:
Ząbkovia Ząbki
11.04.2021
16:00
Rysy Bukowina Tatrzańska
:
AZS UW Warszawa
11.04.2021
13:00
KSP Kielce
:
Respekt Myślenice
11.04.2021
16:30
Włókniarz Białystok
:
Loczki Wyszków
11.04.2021
16:00

I liga futsalu (południe)

Unia Tarnów
:
Profisport Wrocław
10.04.2021
 
Stal Mielec
:
Górnik Polkowice
10.04.2021
 
Kamionka Mikołów
:
AZS UMCS Lublin
10.04.2021
 
Gwiazda Ruda Śląska
:
BSF Bochnia
10.04.2021
 
GKS Tychy
:
Heiro Rzeszów
10.04.2021
 
Sośnica Gliwice
:
Futsal Nowiny
11.04.2021
17:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny