facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

PKO Ekstraklasa

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Cracovia została przed sezonem ukarana odjęciem 5 pkt za czyny korupcyjne.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 21.08.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Lech Poznań
22.08.2020
18:00
Cracovia Kraków
2:1
Pogoń Szczecin
22.08.2020
15:00
Śląsk Wrocław
2:0
Piast Gliwice
22.08.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:2
Legia Warszawa
22.08.2020
20:00
Wisła Płock
1:1
Stal Mielec
23.08.2020
12:30
Warta Poznań
0:1
Lechia Gdańsk
23.08.2020
15:00
Górnik Zabrze
4:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.08.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
1:1
Wisła Kraków
24.08.2020
18:00

2. kolejka 28.08.2020

Zagłębie Lubin
1:0
Warta Poznań
28.08.2020
18:00
Stal Mielec
0:2
Górnik Zabrze
28.08.2020
20:30
Lechia Gdańsk
1:3
Raków Częstochowa
29.08.2020
15:00
Wisła Kraków
Śląsk Wrocław
29.08.2020
17:30
Legia Warszawa
1:2
Jagiellonia Białystok
29.08.2020
20:00
Piast Gliwice
0:1
Pogoń Szczecin
30.08.2020
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Cracovia Kraków
30.08.2020
15:00
Lech Poznań
2:2
Wisła Płock
30.08.2020
17:30

3. kolejka 11.09.2020

Jagiellonia Białystok
2:2
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.09.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Legia Warszawa
11.09.2020
20:30
Cracovia Kraków
1:1
Stal Mielec
12.09.2020
15:00
Warta Poznań
0:0
Piast Gliwice
12.09.2020
17:30
Śląsk Wrocław
3:3
Lech Poznań
12.09.2020
20:00
Pogoń Szczecin
Wisła Kraków
13.09.2020
15:00
Górnik Zabrze
3:0
Lechia Gdańsk
13.09.2020
17:30
Raków Częstochowa
2:1
Zagłębie Lubin
14.09.2020
18:00

4. kolejka 19.09.2020

Wisła Kraków
Wisła Płock
18.09.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:4
Raków Częstochowa
18.09.2020
18:00
Pogoń Szczecin
1:0
Śląsk Wrocław
19.09.2020
17:30
Legia Warszawa
1:3
Górnik Zabrze
19.09.2020
20:00
Lechia Gdańsk
4:2
Stal Mielec
19.09.2020
15:00
Zagłębie Lubin
1:1
Cracovia Kraków
20.09.2020
15:00
Lech Poznań
1:0
Warta Poznań
20.09.2020
17:30
Piast Gliwice
0:1
Jagiellonia Białystok
21.09.2020
18:00

5. kolejka 26.09.2020

Wisła Płock
1:3
Warta Poznań
25.09.2020
18:00
Górnik Zabrze
0:0
Wisła Kraków
25.09.2020
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Zagłębie Lubin
26.09.2020
20:00
Cracovia Kraków
2:2
Raków Częstochowa
26.09.2020
15:00
Lechia Gdańsk
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.09.2020
17:30
Stal Mielec
3:2
Piast Gliwice
28.09.2020
18:00
Legia Warszawa
2:1
Śląsk Wrocław
21.10.2020
18:00
Lech Poznań
0:4
Pogoń Szczecin
16.12.2020
20:30

6. kolejka 03.10.2020

Śląsk Wrocław
3:1
Cracovia Kraków
02.10.2020
20:30
Raków Częstochowa
3:0
Wisła Płock
02.10.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:0
Górnik Zabrze
03.10.2020
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Stal Mielec
03.10.2020
15:00
Piast Gliwice
1:4
Lech Poznań
04.10.2020
17:30
Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
3:0
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00
Warta Poznań
0:3
Legia Warszawa
02.11.2020
18:00

7. kolejka 17.10.2020

Jagiellonia Białystok
2:1
Lech Poznań
17.10.2020
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Piast Gliwice
17.10.2020
15:00
Górnik Zabrze
1:3
Raków Częstochowa
17.10.2020
17:30
Wisła Płock
1:0
Śląsk Wrocław
18.10.2020
12:30
Legia Warszawa
2:1
Zagłębie Lubin
18.10.2020
17:30
Stal Mielec
Wisła Kraków
18.10.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Pogoń Szczecin
19.10.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:2
Warta Poznań
19.10.2020
18:00

8. kolejka 24.10.2020

Zagłębie Lubin
1:1
Lechia Gdańsk
23.10.2020
20:30
Piast Gliwice
2:2
Wisła Płock
23.10.2020
18:00
Śląsk Wrocław
1:0
Jagiellonia Białystok
24.10.2020
17:30
Pogoń Szczecin
0:0
Legia Warszawa
24.10.2020
20:00
Wisła Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
24.10.2020
15:00
Raków Częstochowa
2:1
Stal Mielec
24.10.2020
15:00
Lech Poznań
1:1
Cracovia Kraków
25.10.2020
17:30
Warta Poznań
0:1
Górnik Zabrze
26.10.2020
18:00

9. kolejka 07.11.2020

Cracovia Kraków
3:1
Jagiellonia Białystok
07.11.2020
17:30
Stal Mielec
0:1
Warta Poznań
07.11.2020
 
Legia Warszawa
2:1
Lech Poznań
08.11.2020
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Wisła Kraków
08.11.2020
17:30
Lechia Gdańsk
3:2
Śląsk Wrocław
20.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
1:2
Piast Gliwice
20.11.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Zagłębie Lubin
24.11.2020
18:00
Wisła Płock
0:0
Pogoń Szczecin
02.12.2020
18:00

10. kolejka 21.11.2020

Śląsk Wrocław
0:0
Górnik Zabrze
07.11.2020
20:00
Pogoń Szczecin
1:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
09.11.2020
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Stal Mielec
21.11.2020
17:30
Warta Poznań
2:1
Wisła Kraków
21.11.2020
20:00
Cracovia Kraków
0:1
Legia Warszawa
22.11.2020
17:30
Lech Poznań
3:3
Raków Częstochowa
22.11.2020
12:30
Jagiellonia Białystok
5:2
Wisła Płock
23.11.2020
20:30
Piast Gliwice
2:0
Lechia Gdańsk
23.11.2020
18:00

11. kolejka 28.11.2020

Wisła Płock
0:1
Cracovia Kraków
27.11.2020
18:00
Górnik Zabrze
2:1
Pogoń Szczecin
27.11.2020
20:30
Wisła Kraków
1:2
Zagłębie Lubin
28.11.2020
20:00
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia Białystok
28.11.2020
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Śląsk Wrocław
28.11.2020
17:30
Legia Warszawa
2:2
Piast Gliwice
29.11.2020
17:30
Raków Częstochowa
1:0
Warta Poznań
29.11.2020
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Lech Poznań
30.11.2020
18:00

12. kolejka 05.12.2020

Cracovia Kraków
Wisła Kraków
04.12.2020
20:30
Śląsk Wrocław
1:0
Raków Częstochowa
05.12.2020
17:30
Jagiellonia Białystok
4:3
Warta Poznań
05.12.2020
15:00
Legia Warszawa
2:0
Lechia Gdańsk
05.12.2020
20:00
Lech Poznań
4:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
06.12.2020
17:30
Piast Gliwice
1:1
Zagłębie Lubin
06.12.2020
15:00
Pogoń Szczecin
2:0
Stal Mielec
07.12.2020
18:00
Wisła Płock
0:1
Górnik Zabrze
07.12.2020
20:30

13. kolejka 12.12.2020

Zagłębie Lubin
2:1
Śląsk Wrocław
11.12.2020
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:5
Piast Gliwice
11.12.2020
18:00
Wisła Kraków
Legia Warszawa
12.12.2020
20:00
Górnik Zabrze
Cracovia Kraków
12.12.2020
17:30
Warta Poznań
1:2
Pogoń Szczecin
12.12.2020
15:00
Stal Mielec
1:1
Lech Poznań
13.12.2020
15:00
Raków Częstochowa
3:2
Jagiellonia Białystok
13.12.2020
17:30
Lechia Gdańsk
0:1
Wisła Płock
14.12.2020
18:00

14. kolejka 19.12.2020

Śląsk Wrocław
2:1
Warta Poznań
17.12.2020
18:00
Wisła Płock
4:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
18.12.2020
18:00
Legia Warszawa
2:3
Stal Mielec
18.12.2020
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Zagłębie Lubin
19.12.2020
15:00
Cracovia Kraków
0:3
Lechia Gdańsk
19.12.2020
17:30
Lech Poznań
Wisła Kraków
19.12.2020
20:00
Jagiellonia Białystok
1:0
Górnik Zabrze
20.12.2020
17:30
Piast Gliwice
0:0
Raków Częstochowa
20.12.2020
15:00

15. kolejka 30.01.2021

Zagłębie Lubin
0:2
Wisła Płock
29.01.2021
18:00
Raków Częstochowa
0:1
Pogoń Szczecin
29.01.2021
20:30
Lechia Gdańsk
0:2
Jagiellonia Białystok
30.01.2021
17:30
Górnik Zabrze
1:1
Lech Poznań
30.01.2021
20:00
Warta Poznań
Cracovia Kraków
30.01.2021
15:00
Wisła Kraków
Piast Gliwice
31.01.2021
15:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Legia Warszawa
31.01.2021
17:30
Stal Mielec
0:0
Śląsk Wrocław
01.02.2021
18:00

16. kolejka 06.02.2021

Lechia Gdańsk
1:1
Warta Poznań
05.02.2021
18:00
Lech Poznań
0:0
Zagłębie Lubin
05.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
Cracovia Kraków
06.02.2021
17:30
Legia Warszawa
2:0
Raków Częstochowa
06.02.2021
20:00
Piast Gliwice
2:0
Śląsk Wrocław
06.02.2021
15:00
Wisła Kraków
Jagiellonia Białystok
07.02.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:1
Górnik Zabrze
07.02.2021
15:00
Stal Mielec
2:2
Wisła Płock
04.03.2021
18:00

17. kolejka 13.02.2021

Śląsk Wrocław
Wisła Kraków
12.02.2021
20:30
Pogoń Szczecin
0:0
Piast Gliwice
13.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Podbeskidzie Bielsko Biała
13.02.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:1
Lechia Gdańsk
13.02.2021
20:00
Jagiellonia Białystok
1:1
Legia Warszawa
14.02.2021
17:30
Wisła Płock
1:0
Lech Poznań
14.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
2:1
Stal Mielec
15.02.2021
20:30
Warta Poznań
1:0
Zagłębie Lubin
15.02.2021
18:00

18. kolejka 20.02.2021

Wisła Kraków
Pogoń Szczecin
19.02.2021
20:30
Stal Mielec
0:0
Cracovia Kraków
19.02.2021
18:00
Legia Warszawa
5:2
Wisła Płock
20.02.2021
15:00
Lechia Gdańsk
2:0
Górnik Zabrze
20.02.2021
20:00
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Jagiellonia Białystok
20.02.2021
17:30
Zagłębie Lubin
1:2
Raków Częstochowa
21.02.2021
15:00
Lech Poznań
1:0
Śląsk Wrocław
21.02.2021
17:30
Piast Gliwice
0:1
Warta Poznań
22.02.2021
18:00

19. kolejka 27.02.2021

Raków Częstochowa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
26.02.2021
18:00
Warta Poznań
1:2
Lech Poznań
26.02.2021
20:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Piast Gliwice
27.02.2021
17:30
Stal Mielec
0:1
Lechia Gdańsk
27.02.2021
15:00
Górnik Zabrze
1:2
Legia Warszawa
27.02.2021
20:00
Śląsk Wrocław
2:1
Pogoń Szczecin
28.02.2021
17:30
Cracovia Kraków
Zagłębie Lubin
28.02.2021
15:00
Wisła Płock
Wisła Kraków
28.02.2021
12:30

20. kolejka 06.03.2021

Wisła Kraków
Górnik Zabrze
05.03.2021
20:30
Zagłębie Lubin
3:0
Jagiellonia Białystok
06.03.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:2
Lechia Gdańsk
06.03.2021
15:00
Raków Częstochowa
0:0
Cracovia Kraków
06.03.2021
20:00
Śląsk Wrocław
0:1
Legia Warszawa
07.03.2021
17:30
Pogoń Szczecin
0:1
Lech Poznań
07.03.2021
15:00
Piast Gliwice
2:1
Stal Mielec
07.03.2021
12:30
Warta Poznań
2:0
Wisła Płock
08.03.2021
18:00

21. kolejka 13.03.2021

Jagiellonia Białystok
0:1
Pogoń Szczecin
12.03.2021
20:30
Cracovia Kraków
Śląsk Wrocław
12.03.2021
18:00
Wisła Płock
2:2
Raków Częstochowa
13.03.2021
15:00
Legia Warszawa
3:2
Warta Poznań
13.03.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:0
Wisła Kraków
13.03.2021
17:30
Lech Poznań
0:0
Piast Gliwice
14.03.2021
17:30
Górnik Zabrze
2:0
Zagłębie Lubin
14.03.2021
15:00
Stal Mielec
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
15.03.2021
18:00

22. kolejka 20.03.2021

Pogoń Szczecin
1:0
Lechia Gdańsk
19.03.2021
20:30
Piast Gliwice
Cracovia Kraków
19.03.2021
18:00
Śląsk Wrocław
0:0
Wisła Płock
20.03.2021
15:00
Lech Poznań
2:3
Jagiellonia Białystok
20.03.2021
20:00
Raków Częstochowa
0:0
Górnik Zabrze
20.03.2021
17:30
Zagłębie Lubin
0:4
Legia Warszawa
21.03.2021
17:30
Wisła Kraków
Stal Mielec
21.03.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.03.2021
12:30

23. kolejka 03.04.2021

Cracovia Kraków
Lech Poznań
03.04.2021
20:00
Wisła Płock
0:1
Piast Gliwice
03.04.2021
12:30
Legia Warszawa
4:2
Pogoń Szczecin
03.04.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
0:1
Śląsk Wrocław
05.04.2021
17:30
Lechia Gdańsk
3:1
Zagłębie Lubin
05.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
1:2
Warta Poznań
05.04.2021
12:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
2:0
Wisła Kraków
05.04.2021
15:00
Stal Mielec
0:1
Raków Częstochowa
05.05.2021
19:00

24. kolejka 10.04.2021

Jagiellonia Białystok
2:1
Cracovia Kraków
09.04.2021
18:00
Śląsk Wrocław
1:1
Lechia Gdańsk
10.04.2021
20:00
Pogoń Szczecin
2:0
Wisła Płock
10.04.2021
15:00
Wisła Kraków
Raków Częstochowa
10.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:0
Stal Mielec
10.04.2021
17:30
Zagłębie Lubin
2:1
Podbeskidzie Bielsko Biała
11.04.2021
15:00
Lech Poznań
0:0
Legia Warszawa
11.04.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Górnik Zabrze
12.04.2021
18:00

25. kolejka 17.04.2021

Górnik Zabrze
1:1
Śląsk Wrocław
16.04.2021
20:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
0:2
Pogoń Szczecin
16.04.2021
18:00
Wisła Kraków
Warta Poznań
17.04.2021
20:00
Lechia Gdańsk
2:2
Piast Gliwice
17.04.2021
15:00
Raków Częstochowa
3:1
Lech Poznań
17.04.2021
17:30
Wisła Płock
2:2
Jagiellonia Białystok
18.04.2021
15:00
Legia Warszawa
Cracovia Kraków
18.04.2021
17:30
Stal Mielec
0:2
Zagłębie Lubin
18.04.2021
12:30

26. kolejka 21.04.2021

Śląsk Wrocław
4:3
Podbeskidzie Bielsko Biała
20.04.2021
20:30
Pogoń Szczecin
1:0
Górnik Zabrze
20.04.2021
18:00
Lech Poznań
3:0
Lechia Gdańsk
20.04.2021
20:30
Warta Poznań
0:2
Raków Częstochowa
20.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
Wisła Kraków
21.04.2021
18:00
Jagiellonia Białystok
3:3
Stal Mielec
21.04.2021
18:00
Cracovia Kraków
Wisła Płock
21.04.2021
20:30
Piast Gliwice
0:1
Legia Warszawa
21.04.2021
20:30

27. kolejka 24.04.2021

Podbeskidzie Bielsko Biała
1:0
Lech Poznań
23.04.2021
20:30
Raków Częstochowa
2:0
Śląsk Wrocław
23.04.2021
18:00
Zagłębie Lubin
2:2
Piast Gliwice
24.04.2021
17:30
Wisła Kraków
Cracovia Kraków
24.04.2021
20:00
Górnik Zabrze
0:2
Wisła Płock
24.04.2021
15:00
Lechia Gdańsk
0:1
Legia Warszawa
25.04.2021
17:30
Stal Mielec
1:0
Pogoń Szczecin
25.04.2021
15:00
Warta Poznań
2:0
Jagiellonia Białystok
25.04.2021
12:30

28. kolejka 01.05.2021

Jagiellonia Białystok
0:0
Raków Częstochowa
28.04.2021
19:00
Śląsk Wrocław
0:0
Zagłębie Lubin
30.04.2021
20:30
Wisła Płock
1:3
Lechia Gdańsk
30.04.2021
18:00
Pogoń Szczecin
1:1
Warta Poznań
01.05.2021
17:30
Legia Warszawa
0:0
Wisła Kraków
01.05.2021
15:00
Lech Poznań
1:2
Stal Mielec
01.05.2021
20:00
Cracovia Kraków
1:0
Górnik Zabrze
03.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
03.05.2021
15:00

29. kolejka 08.05.2021

Zagłębie Lubin
1:1
Pogoń Szczecin
07.05.2021
20:30
Górnik Zabrze
3:1
Jagiellonia Białystok
07.05.2021
18:00
Wisła Kraków
1:2
Lech Poznań
08.05.2021
20:00
Lechia Gdańsk
1:1
Cracovia Kraków
08.05.2021
17:30
Podbeskidzie Bielsko Biała
1:1
Wisła Płock
08.05.2021
15:00
Stal Mielec
0:0
Legia Warszawa
09.05.2021
17:30
Warta Poznań
2:3
Śląsk Wrocław
09.05.2021
15:00
Raków Częstochowa
1:0
Piast Gliwice
10.05.2021
18:00

30. kolejka 16.06.2021

Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.05.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.06.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk
16.06.2021
17:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

30. kolejka 16.06.2021

16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.06.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.06.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk

30. kolejka 16.06.2021

16.05.2021
17:30
Pogoń Szczecin
1:3
Raków Częstochowa
16.05.2021
17:30
Cracovia Kraków
0:1
Warta Poznań
16.05.2021
17:30
Wisła Płock
4:0
Zagłębie Lubin
16.05.2021
17:30
Legia Warszawa
1:0
Podbeskidzie Bielsko Biała
16.05.2021
17:30
Lech Poznań
1:1
Górnik Zabrze
16.05.2021
17:30
Piast Gliwice
2:3
Wisła Kraków
16.06.2021
17:30
Śląsk Wrocław
1:1
Stal Mielec
16.06.2021
17:30
Jagiellonia Białystok
2:1
Lechia Gdańsk

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Zagłębie Lubin
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
23.10.2021
 
Wisła Kraków
:
Śląsk Wrocław
23.10.2021
 
Lechia Gdańsk
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Wisła Płock
23.10.2021
 
Piast Gliwice
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Raków Częstochowa
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Warta Poznań
:
Stal Mielec
23.10.2021
 
Radomiak Radom
:
Górnik Łęczna
23.10.2021
 

Fortuna I Liga

Odra Opole
:
Skra Częstochowa
20.10.2021
20:30
Górnik Polkowice
:
Puszcza Niepołomice
20.10.2021
18:00
Stomil Olsztyn
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
21.10.2021
18:00
Widzew Łódź
:
ŁKS Łódź
23.10.2021
19:10
Chrobry Głogów
:
Miedź Legnica
23.10.2021
 
Arka Gdynia
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
Odra Opole
:
GKS Jastrzębie
23.10.2021
 
GKS Katowice
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 
Zagłębie Sosnowiec
:
Podbeskidzie Bielsko Biała
23.10.2021
 
Stomil Olsztyn
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Górnik Polkowice
:
Korona Kielce
23.10.2021
 
GKS Tychy
:
Skra Częstochowa
23.10.2021
 

eWinner II Liga

Pogoń Grodzisk Mazowiecki
:
Lech II Poznań
20.10.2021
15:30
Wigry Suwałki
:
GKS Bełchatów
23.10.2021
14:00
Wisła Puławy
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00
Stal Rzeszów
:
Pogoń Siedlce
23.10.2021
19:00
Chojniczanka Chojnice
:
Garbarnia Kraków
23.10.2021
 
Sokół Ostróda
:
Motor Lublin
23.10.2021
 
Olimpia Elbląg
:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki
23.10.2021
 
KKS 1925 Kalisz
:
Lech II Poznań
23.10.2021
 
Znicz Pruszków
:
Ruch Chorzów
23.10.2021
 
Radunia Stężyca
:
Hutnik Kraków
23.10.2021
 

III liga, gr. 4

Wisłoka Dębica
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
ŁKS Łagów
23.10.2021
14:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Chełmianka Chełm
23.10.2021
14:00
Czarni Połaniec
:
Wisła Sandomierz
23.10.2021
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Stalowa Wola
23.10.2021
14:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Avia Świdnik
23.10.2021
14:00
Unia Tarnów
:
Korona Rzeszów
23.10.2021
14:00
Sokół Sieniawa
:
Podhale Nowy Targ
24.10.2021
13:00

Keeza IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
LKS Jawiszowice
23.10.2021
11:00
Beskid Andrychów
:
Wiślanka Grabie
23.10.2021
15:00
KS Chełmek
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
15:00
Tempo Białka
:
TS Węgrzce
23.10.2021
15:00
Clepardia Kraków
:
Orzeł Ryczów
23.10.2021
17:00
Unia Oświęcim
:
Dalin Myślenice
23.10.2021
 
Sokół Kocmyrzów
:
Jutrzenka Giebułtów
23.10.2021
 
Garbarnia II Kraków
:
Wiślanie Jaśkowice
23.10.2021
 
Słomniczanka Słomniki
:
Wieczysta Kraków
23.10.2021
 

Keeza IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Skalnik Kamionka Wielka
:
Poprad Muszyna
23.10.2021
14:00
Sokół Słopnice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
14:00
Tarnovia Tarnów
:
Wierchy Rabka Zdrój
23.10.2021
14:30
Watra Białka Tatrzańska
:
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
23.10.2021
14:30
Radłovia Radłów
:
Wolania Wola Rzędzińska
24.10.2021
14:00
Limanovia Limanowa
:
Glinik Gorlice
24.10.2021
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
Lubań Maniowy
24.10.2021
14:00
Kolejarz Stróże
:
Metal Tarnów
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Promień Przeginia
:
Spójnia Osiek
23.10.2021
15:00
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
Zieleńczanka Zielonki
:
Piliczanka Pilica
23.10.2021
 
Przemsza Klucze
:
Jastrzębiec Książ Wielki
23.10.2021
 
KS PKM Olkusz
:
Przebój Wolbrom
23.10.2021
 
LOT Balice
:
Błękitni Modlnica
23.10.2021
 
Bolesław Bukowno
:
Orzeł Bębło
23.10.2021
 
Proszowianka Proszowice
:
LKS Niedźwiedź
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Borek Kraków
:
Kaszowianka Kaszów
23.10.2021
15:00
Bronowianka Kraków
:
Radziszowianka Radziszów
23.10.2021
 
Hutnik II Kraków
:
Pogoń Skotniki
23.10.2021
 
Orlęta Rudawa
:
Prądniczanka Kraków
23.10.2021
 
Świt Krzeszowice
:
Prokocim Kraków
23.10.2021
 
Grębałowianka Kraków
:
Orzeł Piaski Wielkie
24.10.2021
15:00
Skawinka Skawina
:
Kmita Zabierzów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Raba Dobczyce
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
23.10.2021
15:00
Puszcza II
:
Gdovia Gdów
23.10.2021
 
Orzeł Myślenice
:
Wiarusy Igołomia
23.10.2021
 
Wróblowianka Wróblowice
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Złomex Branice
:
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
LKS Śledziejowice
:
Tempo Rzeszotary
23.10.2021
 
Karpaty Siepraw
:
Jordan Sum Zakliczyn
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Hejnał Kęty
23.10.2021
15:00
LKS Gorzów
:
Fablok Chrzanów
23.10.2021
15:00
Victoria Jaworzno
:
Sokół Przytkowice
23.10.2021
15:00
LKS Żarki
:
Skawa Wadowice
23.10.2021
15:00
Niwa Nowa Wieś
:
Zgoda Byczyna
23.10.2021
15:00
Strażak Rajsko
:
MKS Libiąż
23.10.2021
 
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Brzezina Osiek
23.10.2021
 
Górnik Brzeszcze
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
23.10.2021
 

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Orzeł Dębno
23.10.2021
15:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Victoria Słomka
23.10.2021
 
Błyskawica Proszówki
:
Rylovia Rylowa
23.10.2021
 
Strażak Mokrzyska
:
Korona N.
23.10.2021
 
Raba Książnice
:
Naprzód Sobolów
23.10.2021
 
Ceramika Muchówka
:
Jadowniczanka Jadowniki
23.10.2021
 
GKS Drwinia
:
Poręba Spytkowska
23.10.2021
 
Sokół Maszkienice
:
Olimpia B.
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Zorza Zaczarnie
:
Tuchovia Tuchów
23.10.2021
14:30
Polan Żabno
:
LUKS Zalipie
23.10.2021
15:00
LKS Nowa Jastrząbka
:
LKS Rzuchowa
23.10.2021
17:00
Pogórze
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
23.10.2021
 
Unia II Tarnów
:
Olimpia Wojnicz
24.10.2021
11:00
GLKS Gromnik
:
Wisła Szczucin
24.10.2021
14:00
Rzepiennik Strzyżewski
:
LKS Szynwałd
24.10.2021
15:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
LKS Ładna
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

LKS Kobylanka
:
Łosoś Łososina Dolna
23.10.2021
15:00
Dunajec Nowy Sącz
:
KS Biecz
23.10.2021
15:00
LKS Uście Gorlickie
:
LKS Łużna
23.10.2021
15:00
Sokół Stary Sącz
:
Helena Nowy Sącz
23.10.2021
15:00
Gród Podegrodzie
:
Barciczanka Barcice
23.10.2021
15:30
Hart Tęgoborze
:
Wójtowa Lipinki
24.10.2021
13:00
Poprad Rytro
:
LKS Zagórzany
24.10.2021
15:00
Biegoniczanka
:
Zyndram
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zawrat Bukowina Tatrzańska
:
Wierchy Pasierbiec
23.10.2021
15:00
Orkan Szczyrzyc
:
Granit Czarna Góra
23.10.2021
15:00
Zalesianka
:
Czarni Czarny Dunajec
23.10.2021
15:00
Płomień Limanowa
:
AKS Ujanowice
23.10.2021
15:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Krokus
23.10.2021
15:00
Wiatr Ludźmierz
:
Huragan Waksmund
23.10.2021
15:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
LKS Szaflary
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Galicja Raciborowice
:
Ekler Baranówka
23.10.2021
 
Michałowianka Michałowice
:
Partyzant Dojazdów
23.10.2021
 
Orzeł Iwanowice
:
Bibiczanka Bibice
23.10.2021
 
Słomniczanka II Słomniki
:
Czarni 03 Grzegorzowice
23.10.2021
 
MKS Skała 2004
:
Szreniawa Koszyce
23.10.2021
 
Maszycanka Maszyce
:
Płomień Kościelec
23.10.2021
 
Juvenia Prandocin
:
Błękitni II Modlnica
24.10.2021
14:00

Keeza Klasa A (Kraków II)

JKS Zelków
:
Cedronka Wola Radziszowska
23.10.2021
 
Potok Więckowice
:
Iskra Czułów
23.10.2021
 
Liszczanka Liszki
:
Wisła Jeziorzany
23.10.2021
 
Piast Wołowice
:
Strażak Rączna
23.10.2021
 
Tęcza Piekary
:
Sankowia Sanka
23.10.2021
 
Sportowiec Modlniczka
:
Dragon Szczyglice
23.10.2021
 
Start Kamień
:
Tramwaj Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Dąbski Kraków
:
Wieczysta II
23.10.2021
15:30
Nadwiślan Kraków
:
Krakus Swoszowice
23.10.2021
 
Podgórze Kraków
:
Gajowianka Gaj
23.10.2021
 
Prądniczanka II Kraków
:
Bieżanowianka Kraków
23.10.2021
 
Zwierzyniecki Kraków
:
Iskra Krzęcin
23.10.2021
 
Strzelcy Kraków
:
Wanda Nowa Huta
23.10.2021
 
Bratniak Kraków
:
Kabel Kraków
23.10.2021
 

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Iskra Zakrzów
:
Batory Wola Batorska
23.10.2021
15:00
Błękitni Bodzanów
:
Sokół Chorągwica
23.10.2021
15:00
Start Brzezie
:
Czarni Staniątki
23.10.2021
16:00
Czarnochowice
:
Strażak Kokotów
23.10.2021
 
Zieloni Niegowić
:
Wolni Kłaj
23.10.2021
 
Gwiazda Brzegi
:
Piast Łapanów
23.10.2021
 
Zryw Szarów
:
Wilga Koźmice Wielkie
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Gościbia Sułkowice
:
Staw Polanka
23.10.2021
14:00
Pasternik Ochojno
:
Sokół Borzęta
23.10.2021
15:00
Zielonka Wrząsowice
:
LKS Rudnik
23.10.2021
15:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Górki Myślenice
24.10.2021
11:00
Beskid Tokarnia
:
Skalnik Trzemeśnia
24.10.2021
13:00
Topór Tenczyn
:
Orzeł Nowa Wieś
24.10.2021
14:00
Iskra Głogoczów
:
Dziecanovia Dziekanowice
24.10.2021
15:00
Clavia Świątniki Górne
:
Iskra Brzączowice
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Piliczanka II Pilica
:
Legion Bydlin
23.10.2021
15:00
Laskowianka Laski
:
Prądnik Sułoszowa
23.10.2021
15:00
Olimpia Łobzów
:
Trzy Korony Żarnowiec
23.10.2021
15:00
Strumyk Zarzecze
:
Przebój II Wolbrom
23.10.2021
 
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
23.10.2021
 
Pilica Wierbka
:
Unia Jaroszowiec
23.10.2021
 
Spartak Charsznica
:
Centuria Chechło
23.10.2021
 
Błysk Zederman
:
Pogoń Miechów
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Victoria Zalas
:
MKS Alwernia
23.10.2021
 
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
23.10.2021
 
Polonia Luszowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
23.10.2021
 
Wisła Jankowice
:
Zagórzanka Zagórze
23.10.2021
 
Wolanka Wola Filipowska
:
Błyskawica Myślachowice
23.10.2021
 
Górnik Siercza
:
SPRiN Regulice
23.10.2021
 
Wisełka Rozkochów
:
Promyk Bolęcin
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków I)

Milenium Radziemice
:
LKS Niedźwiedź II
23.10.2021
 
Victoria Smroków
:
Zawisza Sulechów
23.10.2021
 
LKS Polanowice
:
Olimpia Czaple Wielkie
23.10.2021
 
Polonia Wilczkowice
:
Agricola Klimontów
23.10.2021
 
Strażak Goszcza
:
Sparta Skrzeszowice
23.10.2021
 
Cobra Wężerów
:
Kosynierzy Łuczyce
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków II)

Novi Narama
:
Wisła Rząska
23.10.2021
 
Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
23.10.2021
 
Niegoszowianka
:
Orlęta II Rudawa
23.10.2021
 
Orzeł II Bębło
:
Kmita II Zabierzów
23.10.2021
 
Górzanka Nawojowa Góra
:
Płomień Jerzmanowice
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Kraków III)

Albertus Kraków
:
Dragoons Kraków
23.10.2021
11:30
Bieżanowianka II Kraków
:
Opatkowianka Opatkowice
23.10.2021
15:30
Wawel Kraków
:
Victoria Kraków
23.10.2021
11:00
Prokocim II Kraków
:
Tramwaj II Kraków
24.10.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Pychowianka Kraków
24.10.2021
11:00
Rybitwy Kraków
:
Universum Kraków
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Sokół Rybna
:
Rzozovia Rzozów
23.10.2021
15:30
Sparta Przeginia Duchowna
:
Nadwiślan Rusocice
23.10.2021
 
Błękitni Czułówek
:
Gwiazda Ściejowice
23.10.2021
 
Tyniec Kraków
:
Płomień Kostrze
23.10.2021
 
Wisła Czernichów
:
Borkowianka Borek Sz.
23.10.2021
 
Lotnik II Kryspinów
:
Radziszowianka II
23.10.2021
 
Trzebol Wielkie Drogi
:
Kaszowianka II Kaszów
23.10.2021
 

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Rożnowa
:
Wieliczanka Wieliczka
23.10.2021
15:00
UKS Sygneczów
:
Wilga Instalbud Golkowice
23.10.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wiarusy II
23.10.2021
16:00
Contra Sułków
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
23.10.2021
 
Piłkarz Podłęże
:
Wawrzynianka Wawrzeńczyce
23.10.2021
 
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
23.10.2021
 
Złomex II Branice
:
Gdovia II Gdów
24.10.2021
13:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

Jawor Jawornik
:
Radwan Skomielna Czarna
23.10.2021
15:00
Dukla Bysina
:
Górki II Myślenice
23.10.2021
15:00

Keeza Klasa B (Olkusz)

Czapla Czaple Male
:
Hetman Dłużec
23.10.2021
11:00
Błyskawica Kolbark
:
KS PKM II Olkusz
23.10.2021
15:00
Northstar Miechów
:
Spartak Wielkanoc
23.10.2021
 
Trzy Buki Wierzchowisko
:
Stare Bukowno
24.10.2021
11:00
Orzeł K.
:
Pilica Wierbka
24.10.2021
13:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Słowik Olkusz
24.10.2021
15:00

Keeza Klasa C (Wieliczka)

Błyskawica Wyciąże
:
Contra II
23.10.2021
15:00
Błyskawica II Wyciąże
:
Czarnochowice II
24.10.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
24.10.2021
15:30
Tęcza Słomiróg
:
Batory II Wola Batorska
24.10.2021
16:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Zagłębie Lubin
:
Górnik Zabrze
23.10.2021
 
Śląsk Wrocław
:
Jagiellonia
23.10.2021
 
Pogoń Szczecin
:
Gwarek Zabrze
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Raków Częstochowa
23.10.2021
 
Arka G.
:
Stal Rzeszów
23.10.2021
 
SMS Łódź
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
Lech Poznań
:
Legia Warszawa
23.10.2021
 
Warta
:
Polonia Warszawa
23.10.2021
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D - jesień

Motor Lublin
:
Korona Kielce
23.10.2021
13:00
Wisła Puławy
:
Resovia Rzeszów
23.10.2021
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
23.10.2021
 
Stal Rz.
:
Wisła Kraków
24.10.2021
14:30

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D - jesień

BKS Lublin
:
Cracovia Kraków
20.10.2021
15:30
Wisła Kraków
:
Sandecja Nowy Sącz
20.10.2021
14:30
Stal Rz.
:
TOP 54 Biała Podlaska
23.10.2021
12:00
Cracovia Kraków
:
Górnik Ł.
23.10.2021
 
KKP Korona Kielce
:
Wisła Kraków
23.10.2021
 
BKS Lublin
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Orzeł Myślenice
20.10.2021
16:30
Beskid Andrychów
:
Grybovia Grybów
20.10.2021
15:30
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
10:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Orzeł Myślenice
23.10.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Pcimianka Pcim
23.10.2021
12:00
Garbarnia Kraków
:
Górnik Wieliczka
23.10.2021
 
Sandecja Nowy Sącz
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
 
MKS Trzebinia
:
Grybovia Grybów
23.10.2021
 
Profi Zielonki
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Puszcza Niepołomice
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Hutnik Kraków
:
Tarnovia Tarnów
23.10.2021
14:30
Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 
Podhale Nowy Targ
:
Unia Tarnów
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych - jesień

Okocimski Brzesko
:
Beskid Andrychów
23.10.2021
10:00
Puszcza Niepołomice
:
Hutnik II Kraków
23.10.2021
14:00
Unia II Tarnów
:
Profi Zielonki
23.10.2021
 
Limanovia Limanowa
:
Cracovia II Kraków
23.10.2021
 

I Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

Tarnovia Tarnów
:
Wisła II Kraków
23.10.2021
10:00
Unia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Garbarnia Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
23.10.2021
 
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Trampkarzy - jesień

AS Progres Kraków
:
Górnik Tarnów
20.10.2021
16:00
Respect Szalowa
:
Unia II Tarnów
23.10.2021
10:00
Limanovia
:
Kalwarianka
23.10.2021
 
AS Progres Kraków
:
Okocimski Brzesko
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Górnik Tarnów
24.10.2021
12:00

I Małopolska Liga Młodzików

Dunajec Nowy Sącz
:
AS Progres Kraków
23.10.2021
10:00
Tarnovia Tarnów
:
Limanovia Limanowa
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Podhale Nowy Targ
23.10.2021
 
Hutnik
:
Sandecja
23.10.2021
 

II Małopolska Liga Młodzików

Pogoń S.
:
Unia Tarnów
21.10.2021
16:00
Unia Tarnów
:
TS Wisła I Kraków
23.10.2021
 
Unia Oświęcim
:
Pogoń S.
23.10.2021
 
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
AP 21 Chrzanów
23.10.2021
 
Cracovia Kraków
:
Akademia Goal Nawojowa
23.10.2021
 

II Liga Kobiet, gr. południowa

Unia Lublin
:
Ziemia Lubińska Czerniec
23.10.2021
15:00
Pogoń Zduńska Wola
:
Śląsk II Wrocław
23.10.2021
15:00

Keeza III Liga Kobiet, gr. IV

DAP Dębica
:
Tarnovia II
23.10.2021
 
Naprzód Sobolów
:
Starówka Nowy Sącz
23.10.2021
 
MOSiR Lubartów
:
Resovia II Rzeszów
23.10.2021
 
Izolator Boguchwała
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
23.10.2021
 
FSA Kraków
:
Iskra Brzezinka
23.10.2021
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Puszcza Niepołomice
23.10.2021
 

I liga futsalu, gr. południowa

Sośnica Gliwice
:
GKS Futsal Tychy
23.10.2021
 
Futsal Nowiny
:
Heiro Rzeszów
23.10.2021
18:00
PA Nova Gliwice
:
AZS UMCS Lublin
23.10.2021
 
AZS UEK Kraków
:
Gwiazda Ruda Śląska
23.10.2021
 
Unia Tarnów
:
AZS UŚ Katowice
24.10.2021
17:00
BSF Bochnia
:
FC Siemianowice Śląskie
24.10.2021
18:30