facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

II liga

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Pogoń Siedlce została ukarana odjęciem 3 punktów za niedozwolone wspomaganie farmakologiczne zawodników w sezonie 2019/20.
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 28.08.2020

Sokół Ostróda
2:0
Lech II Poznań
28.08.2020
16:00
Wigry Suwałki
2:1
Olimpia Elbląg
28.08.2020
18:00
Chojniczanka Chojnice
4:2
Pogoń Siedlce
28.08.2020
19:30
Stal Rzeszów
2:1
Górnik Polkowice
29.08.2020
15:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Błękitni Stargard
29.08.2020
17:00
Bytovia Bytów
2:0
Olimpia Grudziądz
29.08.2020
19:46
Motor Lublin
1:2
Znicz Pruszków
29.08.2020
19:50
Śląsk II Wrocław
0:1
Skra Częstochowa
30.08.2020
12:00
Hutnik Kraków
GKS Katowice
30.08.2020
13:30

2. kolejka 04.09.2020

Znicz Pruszków
1:1
Bytovia Bytów
04.09.2020
18:00
Lech II Poznań
6:3
Hutnik Kraków
05.09.2020
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Wigry Suwałki
05.09.2020
13:00
Pogoń Siedlce
0:2
Stal Rzeszów
05.09.2020
15:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Chojniczanka Chojnice
05.09.2020
16:30
Olimpia Elbląg
1:3
Motor Lublin
05.09.2020
17:00
Skra Częstochowa
1:0
KKS 1925 Kalisz
05.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Śląsk II Wrocław
05.09.2020
17:00
Górnik Polkowice
3:0
Sokół Ostróda
05.09.2020
18:00

3. kolejka 11.09.2020

Wigry Suwałki
2:1
Skra Częstochowa
11.09.2020
17:00
Stal Rzeszów
0:1
Olimpia Grudziądz
12.09.2020
15:00
Chojniczanka Chojnice
2:0
Znicz Pruszków
12.09.2020
17:00
Bytovia Bytów
1:0
Olimpia Elbląg
12.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
Garbarnia Kraków
12.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
0:1
Pogoń Siedlce
12.09.2020
18:00
Motor Lublin
2:2
Błękitni Stargard
12.09.2020
18:00
GKS Katowice
3:1
Lech II Poznań
13.09.2020
19:00
Górnik Polkowice
Hutnik Kraków
13.09.2020
13:00

4. kolejka 19.09.2020

Błękitni Stargard
1:4
Bytovia Bytów
19.09.2020
15:00
Znicz Pruszków
0:2
Stal Rzeszów
19.09.2020
15:30
Skra Częstochowa
1:1
Motor Lublin
19.09.2020
16:00
Pogoń Siedlce
Hutnik Kraków
19.09.2020
19:00
Olimpia Elbląg
0:0
Chojniczanka Chojnice
19.09.2020
17:00
Garbarnia Kraków
Wigry Suwałki
19.09.2020
16:00
Górnik Polkowice
0:2
GKS Katowice
19.09.2020
18:15
Olimpia Grudziądz
0:4
Sokół Ostróda
19.09.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
0:3
KKS 1925 Kalisz
20.09.2020
12:00

5. kolejka 25.09.2020

Wigry Suwałki
2:0
Śląsk II Wrocław
25.09.2020
17:15
Motor Lublin
1:1
Garbarnia Kraków
25.09.2020
19:30
Stal Rzeszów
0:0
Olimpia Elbląg
25.09.2020
16:00
Hutnik Kraków
2:2
Olimpia Grudziądz
25.09.2020
15:30
Chojniczanka Chojnice
2:0
Błękitni Stargard
26.09.2020
17:00
GKS Katowice
2:2
Pogoń Siedlce
26.09.2020
18:00
Bytovia Bytów
0:1
Skra Częstochowa
26.09.2020
18:00
Sokół Ostróda
2:0
Znicz Pruszków
26.09.2020
18:00
Lech II Poznań
1:3
Górnik Polkowice
26.09.2020
13:00

6. kolejka 30.09.2020

Olimpia Elbląg
3:3
Sokół Ostróda
29.09.2020
20:30
Znicz Pruszków
1:0
Hutnik Kraków
29.09.2020
19:00
Skra Częstochowa
1:0
Chojniczanka Chojnice
30.09.2020
15:30
Pogoń Siedlce
4:2
Lech II Poznań
30.09.2020
18:00
Błękitni Stargard
0:5
Stal Rzeszów
30.09.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
GKS Katowice
30.09.2020
18:00
KKS 1925 Kalisz
0:3
Wigry Suwałki
30.09.2020
18:00
Garbarnia Kraków
Bytovia Bytów
30.09.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
1:1
Motor Lublin
30.09.2020
12:00

7. kolejka 03.10.2020

Olimpia Elbląg
Hutnik Kraków
03.10.2020
18:00
GKS Katowice
1:1
Znicz Pruszków
03.10.2020
19:00
Chojniczanka Chojnice
3:1
Garbarnia Kraków
03.10.2020
17:00
Sokół Ostróda
0:2
Błękitni Stargard
03.10.2020
18:00
Bytovia Bytów
2:2
Śląsk II Wrocław
03.10.2020
18:00
Górnik Polkowice
4:2
Pogoń Siedlce
03.10.2020
16:00
Lech II Poznań
1:2
Olimpia Grudziądz
04.10.2020
12:00
Stal Rzeszów
3:2
Skra Częstochowa
04.10.2020
15:00
Motor Lublin
0:3
KKS 1925 Kalisz
04.10.2020
17:00

8. kolejka 09.10.2020

Znicz Pruszków
2:1
Lech II Poznań
09.10.2020
19:00
Wigry Suwałki
1:0
Motor Lublin
10.10.2020
18:00
Śląsk II Wrocław
2:0
Chojniczanka Chojnice
10.10.2020
12:00
Błękitni Stargard
1:0
Hutnik Kraków
10.10.2020
15:00
Skra Częstochowa
3:0
Sokół Ostróda
10.10.2020
15:00
Olimpia Grudziądz
0:1
Górnik Polkowice
10.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
1:2
GKS Katowice
10.10.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
Bytovia Bytów
10.10.2020
18:15
Garbarnia Kraków
Stal Rzeszów
10.10.2020
14:00

9. kolejka 17.10.2020

Chojniczanka Chojnice
3:0
KKS 1925 Kalisz
16.10.2020
19:30
Pogoń Siedlce
0:1
Olimpia Grudziądz
17.10.2020
17:00
Stal Rzeszów
0:3
Śląsk II Wrocław
17.10.2020
15:00
Hutnik Kraków
Skra Częstochowa
17.10.2020
15:00
Górnik Polkowice
4:0
Znicz Pruszków
17.10.2020
16:00
Bytovia Bytów
1:2
Wigry Suwałki
18.10.2020
15:30
Lech II Poznań
2:3
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
GKS Katowice
5:0
Błękitni Stargard
30.10.2020
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Garbarnia Kraków
18.11.2020
16:00

10. kolejka 24.10.2020

Skra Częstochowa
1:0
GKS Katowice
24.10.2020
14:15
Znicz Pruszków
1:2
Pogoń Siedlce
24.10.2020
18:00
Olimpia Elbląg
0:3
Górnik Polkowice
24.10.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Stal Rzeszów
24.10.2020
18:00
Garbarnia Kraków
Hutnik Kraków
24.10.2020
13:00
Śląsk II Wrocław
0:2
Sokół Ostróda
25.10.2020
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Chojniczanka Chojnice
25.10.2020
19:30
Błękitni Stargard
1:0
Lech II Poznań
18.11.2020
13:00
Motor Lublin
2:1
Bytovia Bytów
18.11.2020
18:00

11. kolejka 04.11.2020

Stal Rzeszów
1:2
Wigry Suwałki
04.11.2020
13:00
Pogoń Siedlce
4:3
Olimpia Elbląg
04.11.2020
13:00
Sokół Ostróda
1:4
KKS 1925 Kalisz
04.11.2020
18:00
GKS Katowice
Garbarnia Kraków
04.11.2020
18:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Motor Lublin
04.11.2020
19:30
Lech II Poznań
1:0
Skra Częstochowa
04.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
Błękitni Stargard
04.11.2020
16:00
Olimpia Grudziądz
1:1
Znicz Pruszków
10.11.2020
18:00
Hutnik Kraków
Śląsk II Wrocław
11.11.2020
13:00

12. kolejka 07.11.2020

Skra Częstochowa
1:3
Górnik Polkowice
07.11.2020
14:00
Garbarnia Kraków
Lech II Poznań
07.11.2020
13:00
Olimpia Elbląg
3:1
Olimpia Grudziądz
07.11.2020
13:00
KKS 1925 Kalisz
Hutnik Kraków
07.11.2020
18:15
Motor Lublin
1:0
Stal Rzeszów
07.11.2020
16:45
Bytovia Bytów
3:2
Chojniczanka Chojnice
08.11.2020
15:00
Błękitni Stargard
1:2
Pogoń Siedlce
08.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
Sokół Ostróda
08.11.2020
15:00
Śląsk II Wrocław
0:3
GKS Katowice
18.11.2020
12:00

13. kolejka 14.11.2020

Stal Rzeszów
3:3
Bytovia Bytów
14.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
2:2
Błękitni Stargard
14.11.2020
18:00
GKS Katowice
4:1
KKS 1925 Kalisz
14.11.2020
13:00
Sokół Ostróda
1:0
Motor Lublin
14.11.2020
18:00
Lech II Poznań
2:1
Śląsk II Wrocław
14.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
Garbarnia Kraków
14.11.2020
16:00
Pogoń Siedlce
1:2
Skra Częstochowa
14.11.2020
13:00
Hutnik Kraków
Wigry Suwałki
15.11.2020
13:00
Znicz Pruszków
1:1
Olimpia Elbląg
15.11.2020
12:00

14. kolejka 21.11.2020

Chojniczanka Chojnice
2:1
Stal Rzeszów
21.11.2020
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Lech II Poznań
21.11.2020
18:00
Błękitni Stargard
2:3
Znicz Pruszków
22.11.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:2
GKS Katowice
22.11.2020
15:00
Motor Lublin
3:0
Hutnik Kraków
22.11.2020
19:00
Bytovia Bytów
1:0
Sokół Ostróda
22.11.2020
14:00
Skra Częstochowa
4:0
Olimpia Grudziądz
22.11.2020
13:00
Garbarnia Kraków
Pogoń Siedlce
22.11.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
0:0
Górnik Polkowice
22.11.2020
12:00

15. kolejka 28.11.2020

Znicz Pruszków
0:5
Skra Częstochowa
27.11.2020
17:00
Hutnik Kraków
3:1
Bytovia Bytów
28.11.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
1:2
Garbarnia Kraków
28.11.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Chojniczanka Chojnice
28.11.2020
18:00
Olimpia Elbląg
4:2
Błękitni Stargard
28.11.2020
12:00
Lech II Poznań
1:1
Wigry Suwałki
28.11.2020
13:00
Górnik Polkowice
2:1
KKS 1925 Kalisz
28.11.2020
14:15
Pogoń Siedlce
1:2
Śląsk II Wrocław
28.11.2020
13:00
GKS Katowice
2:1
Motor Lublin
29.11.2020
12:45

16. kolejka 02.12.2020

Bytovia Bytów
1:2
GKS Katowice
02.12.2020
17:00
Śląsk II Wrocław
2:1
Olimpia Grudziądz
02.12.2020
12:00
Motor Lublin
1:0
Lech II Poznań
02.12.2020
17:30
Chojniczanka Chojnice
Hutnik Kraków
02.12.2020
17:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Pogoń Siedlce
02.12.2020
18:00
Skra Częstochowa
0:1
Olimpia Elbląg
02.12.2020
12:00
Garbarnia Kraków
Znicz Pruszków
09.12.2020
12:00
Sokół Ostróda
2:3
Stal Rzeszów
16.12.2020
16:15
Wigry Suwałki
0:1
Górnik Polkowice
31.03.2021
13:00

17. kolejka 05.12.2020

Błękitni Stargard
1:0
Skra Częstochowa
05.12.2020
13:00
Olimpia Elbląg
1:2
Garbarnia Kraków
05.12.2020
12:00
Znicz Pruszków
1:3
Śląsk II Wrocław
05.12.2020
12:00
Górnik Polkowice
1:1
Motor Lublin
05.12.2020
14:00
Pogoń Siedlce
1:2
Wigry Suwałki
05.12.2020
13:00
Olimpia Grudziądz
0:1
KKS 1925 Kalisz
06.12.2020
18:00
GKS Katowice
1:2
Chojniczanka Chojnice
06.12.2020
18:45
Lech II Poznań
1:1
Bytovia Bytów
06.12.2020
13:00
Hutnik Kraków
Stal Rzeszów
10.03.2021
14:00

18. kolejka 12.12.2020

Motor Lublin
3:3
Pogoń Siedlce
12.12.2020
13:00
Wigry Suwałki
1:1
Olimpia Grudziądz
12.12.2020
15:00
Chojniczanka Chojnice
3:0
Lech II Poznań
12.12.2020
16:00
Bytovia Bytów
0:2
Górnik Polkowice
12.12.2020
16:00
Sokół Ostróda
3:0
Hutnik Kraków
12.12.2020
18:00
Garbarnia Kraków
Błękitni Stargard
12.12.2020
12:00
Śląsk II Wrocław
3:1
Olimpia Elbląg
12.12.2020
17:00
Stal Rzeszów
0:1
GKS Katowice
13.12.2020
12:15
KKS 1925 Kalisz
1:0
Znicz Pruszków
13.12.2020
14:00

19. kolejka 27.02.2021

Znicz Pruszków
1:2
Wigry Suwałki
27.02.2021
12:00
Pogoń Siedlce
2:0
Bytovia Bytów
27.02.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
1:0
Motor Lublin
27.02.2021
14:00
Lech II Poznań
5:1
Stal Rzeszów
27.02.2021
13:00
GKS Katowice
2:1
Sokół Ostróda
27.02.2021
17:00
Olimpia Elbląg
1:0
KKS 1925 Kalisz
27.02.2021
14:00
Skra Częstochowa
Garbarnia Kraków
27.02.2021
13:00
Górnik Polkowice
2:2
Chojniczanka Chojnice
28.02.2021
20:00
Błękitni Stargard
1:1
Śląsk II Wrocław
28.02.2021
13:00

20. kolejka 06.03.2021

Lech II Poznań
1:1
Sokół Ostróda
06.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
0:0
Wigry Suwałki
06.03.2021
14:00
Górnik Polkowice
1:2
Stal Rzeszów
06.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
0:4
KKS 1925 Kalisz
06.03.2021
13:00
Olimpia Grudziądz
0:0
Bytovia Bytów
06.03.2021
14:00
Znicz Pruszków
0:1
Motor Lublin
06.03.2021
12:00
GKS Katowice
Hutnik Kraków
06.03.2021
17:00
Pogoń Siedlce
0:2
Chojniczanka Chojnice
07.03.2021
20:15
Skra Częstochowa
2:0
Śląsk II Wrocław
07.03.2021
13:00

21. kolejka 13.03.2021

Motor Lublin
1:0
Olimpia Elbląg
11.03.2021
19:30
Wigry Suwałki
0:1
Błękitni Stargard
12.03.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
3:1
Olimpia Grudziądz
12.03.2021
19:30
Bytovia Bytów
2:2
Znicz Pruszków
13.03.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
0:1
Skra Częstochowa
13.03.2021
16:00
Śląsk II Wrocław
Garbarnia Kraków
13.03.2021
13:00
Sokół Ostróda
0:1
Górnik Polkowice
13.03.2021
16:30
Hutnik Kraków
Lech II Poznań
14.03.2021
13:15
Stal Rzeszów
1:5
Pogoń Siedlce
07.04.2021
14:00

22. kolejka 17.03.2021

Skra Częstochowa
3:2
Wigry Suwałki
17.03.2021
15:00
Olimpia Grudziądz
2:1
Stal Rzeszów
17.03.2021
18:00
Znicz Pruszków
0:2
Chojniczanka Chojnice
17.03.2021
15:00
Olimpia Elbląg
0:1
Bytovia Bytów
17.03.2021
14:00
Garbarnia Kraków
KKS 1925 Kalisz
17.03.2021
13:00
Błękitni Stargard
1:1
Motor Lublin
17.03.2021
14:00
Lech II Poznań
1:2
GKS Katowice
17.03.2021
18:00
Hutnik Kraków
Górnik Polkowice
17.03.2021
14:00
Pogoń Siedlce
2:3
Sokół Ostróda
31.03.2021
16:00

23. kolejka 20.03.2021

Bytovia Bytów
3:1
Błękitni Stargard
20.03.2021
16:00
Sokół Ostróda
0:2
Olimpia Grudziądz
20.03.2021
18:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Śląsk II Wrocław
20.03.2021
16:00
Stal Rzeszów
1:0
Znicz Pruszków
21.03.2021
13:00
Chojniczanka Chojnice
0:0
Olimpia Elbląg
21.03.2021
15:00
Wigry Suwałki
Garbarnia Kraków
21.03.2021
13:00
GKS Katowice
2:1
Górnik Polkowice
21.03.2021
19:30
Hutnik Kraków
Pogoń Siedlce
22.03.2021
15:00
Motor Lublin
0:0
Skra Częstochowa
07.04.2021
15:00

24. kolejka 27.03.2021

Śląsk II Wrocław
3:0
Wigry Suwałki
27.03.2021
13:00
Olimpia Elbląg
1:3
Stal Rzeszów
27.03.2021
14:00
Olimpia Grudziądz
Hutnik Kraków
27.03.2021
14:00
Błękitni Stargard
0:2
Chojniczanka Chojnice
27.03.2021
13:00
Znicz Pruszków
2:1
Sokół Ostróda
27.03.2021
15:30
Górnik Polkowice
4:0
Lech II Poznań
27.03.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
GKS Katowice
28.03.2021
16:45
Skra Częstochowa
0:0
Bytovia Bytów
28.03.2021
16:00
Garbarnia Kraków
Motor Lublin
21.04.2021
13:00

25. kolejka 03.04.2021

Stal Rzeszów
2:2
Błękitni Stargard
02.04.2021
13:00
Bytovia Bytów
Garbarnia Kraków
02.04.2021
14:00
Sokół Ostróda
2:1
Olimpia Elbląg
03.04.2021
12:00
Hutnik Kraków
Znicz Pruszków
03.04.2021
13:00
Chojniczanka Chojnice
1:3
Skra Częstochowa
03.04.2021
12:15
Lech II Poznań
0:2
Pogoń Siedlce
03.04.2021
12:00
GKS Katowice
1:0
Olimpia Grudziądz
03.04.2021
17:00
Wigry Suwałki
2:0
KKS 1925 Kalisz
03.04.2021
18:00
Motor Lublin
2:3
Śląsk II Wrocław
03.04.2021
15:15

26. kolejka 10.04.2021

Znicz Pruszków
1:0
GKS Katowice
08.04.2021
18:00
Hutnik Kraków
Olimpia Elbląg
10.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
Chojniczanka Chojnice
10.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
3:1
Sokół Ostróda
10.04.2021
13:00
Pogoń Siedlce
1:2
Górnik Polkowice
10.04.2021
16:00
Olimpia Grudziądz
1:3
Lech II Poznań
10.04.2021
20:15
Skra Częstochowa
3:4
Stal Rzeszów
10.04.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Motor Lublin
10.04.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
3:2
Bytovia Bytów
11.04.2021
13:00

27. kolejka 14.04.2021

Lech II Poznań
2:5
Znicz Pruszków
14.04.2021
13:00
Motor Lublin
0:1
Wigry Suwałki
14.04.2021
18:00
Chojniczanka Chojnice
6:0
Śląsk II Wrocław
14.04.2021
19:30
Hutnik Kraków
Błękitni Stargard
14.04.2021
16:30
Sokół Ostróda
2:1
Skra Częstochowa
14.04.2021
18:00
Bytovia Bytów
2:3
KKS 1925 Kalisz
14.04.2021
17:00
GKS Katowice
1:0
Olimpia Elbląg
05.05.2021
18:00
Górnik Polkowice
3:0
Olimpia Grudziądz
12.05.2021
16:00
Stal Rzeszów
0:1
Garbarnia Kraków
12.05.2021
13:00

28. kolejka 17.04.2021

Skra Częstochowa
Hutnik Kraków
17.04.2021
16:00
Wigry Suwałki
4:1
Bytovia Bytów
17.04.2021
16:00
Olimpia Elbląg
3:1
Lech II Poznań
17.04.2021
16:00
Garbarnia Kraków
Sokół Ostróda
17.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
0:2
Chojniczanka Chojnice
18.04.2021
17:50
Olimpia Grudziądz
1:2
Pogoń Siedlce
18.04.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
3:4
Stal Rzeszów
18.04.2021
13:00
Błękitni Stargard
0:0
GKS Katowice
11.05.2021
16:00
Znicz Pruszków
0:1
Górnik Polkowice
26.05.2021
15:00

29. kolejka 24.04.2021

Stal Rzeszów
3:3
KKS 1925 Kalisz
23.04.2021
13:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Wigry Suwałki
23.04.2021
19:30
GKS Katowice
2:1
Skra Częstochowa
24.04.2021
18:30
Pogoń Siedlce
2:2
Znicz Pruszków
24.04.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:1
Olimpia Elbląg
24.04.2021
13:00
Hutnik Kraków
Garbarnia Kraków
24.04.2021
16:00
Sokół Ostróda
4:1
Śląsk II Wrocław
24.04.2021
17:00
Bytovia Bytów
0:1
Motor Lublin
24.04.2021
18:00
Lech II Poznań
1:1
Błękitni Stargard
25.04.2021
13:00

30. kolejka 28.04.2021

Wigry Suwałki
1:1
Stal Rzeszów
28.04.2021
16:15
Olimpia Elbląg
0:0
Pogoń Siedlce
28.04.2021
15:00
KKS 1925 Kalisz
2:0
Sokół Ostróda
28.04.2021
18:00
Garbarnia Kraków
GKS Katowice
28.04.2021
17:00
Motor Lublin
2:2
Chojniczanka Chojnice
28.04.2021
18:00
Skra Częstochowa
0:0
Lech II Poznań
28.04.2021
15:00
Błękitni Stargard
0:0
Górnik Polkowice
28.04.2021
13:00
Znicz Pruszków
2:0
Olimpia Grudziądz
28.04.2021
15:30
Śląsk II Wrocław
Hutnik Kraków
28.04.2021
15:00

31. kolejka 01.05.2021

Olimpia Grudziądz
3:1
Olimpia Elbląg
01.05.2021
17:00
Hutnik Kraków
KKS 1925 Kalisz
01.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
2:2
Błękitni Stargard
01.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
0:1
Wigry Suwałki
01.05.2021
17:00
GKS Katowice
1:3
Śląsk II Wrocław
01.05.2021
18:00
Lech II Poznań
Garbarnia Kraków
02.05.2021
13:00
Stal Rzeszów
1:3
Motor Lublin
02.05.2021
13:00
Chojniczanka Chojnice
3:1
Bytovia Bytów
02.05.2021
13:30
Górnik Polkowice
2:1
Skra Częstochowa
03.05.2021
15:00

32. kolejka 08.05.2021

Bytovia Bytów
0:2
Stal Rzeszów
08.05.2021
13:00
Błękitni Stargard
2:3
Olimpia Grudziądz
08.05.2021
13:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
GKS Katowice
08.05.2021
17:30
Motor Lublin
4:1
Sokół Ostróda
08.05.2021
19:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Lech II Poznań
08.05.2021
13:00
Garbarnia Kraków
Górnik Polkowice
08.05.2021
16:00
Skra Częstochowa
2:2
Pogoń Siedlce
08.05.2021
17:30
Wigry Suwałki
Hutnik Kraków
08.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
2:1
Znicz Pruszków
09.05.2021
17:00

33. kolejka 15.05.2021

Lech II Poznań
2:0
KKS 1925 Kalisz
15.05.2021
17:00
Znicz Pruszków
0:2
Błękitni Stargard
15.05.2021
15:00
GKS Katowice
2:2
Wigry Suwałki
15.05.2021
15:15
Hutnik Kraków
Motor Lublin
15.05.2021
17:00
Sokół Ostróda
1:1
Bytovia Bytów
15.05.2021
17:00
Olimpia Grudziądz
2:0
Skra Częstochowa
15.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
Garbarnia Kraków
15.05.2021
17:00
Górnik Polkowice
2:2
Śląsk II Wrocław
15.05.2021
17:00
Stal Rzeszów
1:1
Chojniczanka Chojnice
16.05.2021
19:44

34. kolejka 19.05.2021

Skra Częstochowa
3:2
Znicz Pruszków
19.05.2021
15:00
Bytovia Bytów
1:1
Hutnik Kraków
19.05.2021
18:00
Garbarnia Kraków
2:3
Olimpia Grudziądz
19.05.2021
17:00
Chojniczanka Chojnice
2:0
Sokół Ostróda
19.05.2021
19:30
Błękitni Stargard
0:0
Olimpia Elbląg
19.05.2021
17:00
Wigry Suwałki
1:0
Lech II Poznań
19.05.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Górnik Polkowice
19.05.2021
18:00
Śląsk II Wrocław
1:2
Pogoń Siedlce
19.05.2021
16:00
Motor Lublin
2:1
GKS Katowice
19.05.2021
18:00

35. kolejka 22.05.2021

Górnik Polkowice
2:2
Wigry Suwałki
22.05.2021
18:15
Znicz Pruszków
0:0
Garbarnia Kraków
22.05.2021
15:00
Stal Rzeszów
3:1
Sokół Ostróda
22.05.2021
19:44
GKS Katowice
4:1
Bytovia Bytów
23.05.2021
18:00
Olimpia Grudziądz
2:4
Śląsk II Wrocław
23.05.2021
18:00
Lech II Poznań
0:0
Motor Lublin
23.05.2021
13:00
Hutnik Kraków
0:0
Chojniczanka Chojnice
23.05.2021
17:00
Pogoń Siedlce
0:0
KKS 1925 Kalisz
23.05.2021
16:00
Olimpia Elbląg
1:0
Skra Częstochowa
23.05.2021
15:00

36. kolejka 29.05.2021

Chojniczanka Chojnice
0:3
GKS Katowice
28.05.2021
18:45
Stal Rzeszów
Hutnik Kraków
28.05.2021
19:44
Skra Częstochowa
1:1
Błękitni Stargard
29.05.2021
17:30
Garbarnia Kraków
Olimpia Elbląg
29.05.2021
17:00
Śląsk II Wrocław
0:1
Znicz Pruszków
29.05.2021
12:00
Motor Lublin
0:0
Górnik Polkowice
29.05.2021
18:00
Wigry Suwałki
3:2
Pogoń Siedlce
29.05.2021
16:00
KKS 1925 Kalisz
2:1
Olimpia Grudziądz
29.05.2021
18:00
Bytovia Bytów
1:2
Lech II Poznań
29.05.2021
18:00

37. kolejka 05.06.2021

Olimpia Grudziądz
2:2
Wigry Suwałki
05.06.2021
16:30
Lech II Poznań
1:2
Chojniczanka Chojnice
05.06.2021
13:00
Górnik Polkowice
5:0
Bytovia Bytów
05.06.2021
16:30
Hutnik Kraków
Sokół Ostróda
05.06.2021
16:30
Błękitni Stargard
Garbarnia Kraków
05.06.2021
13:00
Olimpia Elbląg
1:4
Śląsk II Wrocław
05.06.2021
15:00
Znicz Pruszków
0:2
KKS 1925 Kalisz
05.06.2021
14:00
Pogoń Siedlce
3:3
Motor Lublin
06.06.2021
17:00
GKS Katowice
4:1
Stal Rzeszów
07.06.2021
20:25

38. kolejka 12.06.2021

Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa
12.06.2021
12:00

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

Brak zaplanowanych spotkań.

38. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
12:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa

38. kolejka 12.06.2021

12.06.2021
12:00
Chojniczanka Chojnice
1:1
Górnik Polkowice
12.06.2021
12:00
Śląsk II Wrocław
5:1
Błękitni Stargard
12.06.2021
12:00
Wigry Suwałki
0:0
Znicz Pruszków
12.06.2021
12:00
Bytovia Bytów
4:3
Pogoń Siedlce
12.06.2021
12:00
Motor Lublin
5:2
Olimpia Grudziądz
12.06.2021
12:00
Stal Rzeszów
0:2
Lech II Poznań
12.06.2021
12:00
Sokół Ostróda
3:2
GKS Katowice
12.06.2021
12:00
KKS 1925 Kalisz
1:1
Olimpia Elbląg
12.06.2021
12:00
Garbarnia Kraków
Skra Częstochowa

Wiadomości ligowe


Keeza Klasa Okręgowa (Kraków I)

Piliczanka Pilica
1:1
Zieleńczanka Zielonki
22.06.2021
17:00
Orzeł Bębło
3:5
Przemsza Klucze
22.06.2021
18:00
Błękitni Modlnica
:
Orzeł Iwanowice
22.06.2021
18:30
przerwany w 60 min. przy stanie 3:0 z powodu zalania boiska i wyładowań atmosferycznych
Bolesław Bukowno
8:1
Leśnik Gorenice
23.06.2021
16:00
Pogoń Miechów
2:3
LKS Niedźwiedź
23.06.2021
19:00
Przebój Wolbrom
:
Spójnia Osiek
24.06.2021
18:00
TS Węgrzce
:
LOT Balice
24.06.2021
18:00
Piliczanka Pilica
:
Orzeł Iwanowice
26.06.2021
17:00
Bolesław Bukowno
:
LOT Balice
26.06.2021
17:00
TS Węgrzce
:
Spójnia Osiek
26.06.2021
17:00
Pogoń Miechów
:
Zieleńczanka Zielonki
26.06.2021
17:00
Leśnik Gorenice
:
LKS Niedźwiedź
26.06.2021
17:00
Przebój Wolbrom
:
Przemsza Klucze
26.06.2021
17:00
Błękitni Modlnica
:
KS Olkusz
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków II)

Prądniczanka Kraków
0:6
Wieczysta Kraków
22.06.2021
19:00
Prądniczanka Kraków
:
Nadwiślan Kraków
26.06.2021
17:00
Kaszowianka Kaszów
:
Dąbski Kraków
26.06.2021
17:00
Wieczysta Kraków
:
Zwierzyniecki Kraków
26.06.2021
17:00
Bronowianka Kraków
:
Borek Kraków
26.06.2021
17:00
Grębałowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
26.06.2021
17:00
Hutnik II Kraków
:
Orlęta Rudawa
26.06.2021
17:00
Prokocim Kraków
:
Skawinka Skawina
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Kraków III)

Pasternik Ochojno
:
Jordan Sum Zakliczyn
26.06.2021
17:00
Raba Dobczyce
:
Górnik Wieliczka
26.06.2021
17:00
Wiślanka Grabie
:
Wróblowianka Wróblowice
26.06.2021
17:00
Radziszowianka Radziszów
:
Gdovia Gdów
26.06.2021
17:00
Orzeł Myślenice
:
Błękitni Bodzanów
26.06.2021
17:00
Tempo Rzeszotary
:
Dziecanovia Dziekanowice
26.06.2021
17:00
Wiarusy Igołomia
:
Złomex Branice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Wadowice)

Hejnał Kęty
1:2
Halniak Maków Podhalański
22.06.2021
18:00
LKS Żarki
1:3
Zatorzanka Zator
22.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
1:0
LKS Gorzów
22.06.2021
17:00
Kalwarianka Kalwaria Z.
:
MKS Libiąż
22.06.2021
18:00
przerwany przy stanie 2:1 z powodu ulewy
Sokół Przytkowice
:
Sosnowianka Stanisław Dln
22.06.2021
18:00
przerwany z powodu ulewy
Victoria Jaworzno
2:2
Niwa Nowa Wieś
22.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Garbarz Zembrzyce
24.06.2021
18:30
Brzezina Osiek
:
Nadwiślanin Gromiec
24.06.2021
18:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Hejnał Kęty
26.06.2021
18:00
Brzezina Osiek
:
Zgoda Byczyna
26.06.2021
18:00
Zatorzanka Zator
:
Halniak Maków Podhalański
26.06.2021
18:00
LKS Żarki
:
Sokół Przytkowice
26.06.2021
18:00
Niwa Nowa Wieś
:
MKS Libiąż
26.06.2021
18:00
Nadwiślanin Gromiec
:
Sosnowianka Stanisław Dln
26.06.2021
18:00
LKS Gorzów
:
Garbarz Zembrzyce
26.06.2021
18:00
Tempo Białka
:
Victoria Jaworzno
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Tuchovia Tuchów
5:1
Polan Żabno
23.06.2021
18:30
Polan Żabno
:
LUKS Skrzyszów
26.06.2021
17:00
Tuchovia Tuchów
:
Unia Niedomice
26.06.2021
17:00
Olimpia Wojnicz
:
LKS Szynwałd
26.06.2021
17:00
Wisła Szczucin
:
Zorza Zaczarnie
26.06.2021
17:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
26.06.2021
17:00
LKS Ładna
:
Dunajec Zbylitowska Góra
26.06.2021
17:00
LKS Rzuchowa
:
Dunajec Zakliczyn
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Wola Radłowska
:
Jadowniczanka Jadowniki
26.06.2021
17:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Orzeł Dębno
26.06.2021
17:00
Szreniawa Nowy Wiśnicz
:
Poręba Spytkowska
26.06.2021
17:00
Błyskawica Proszówki
:
Sokół Maszkienice
26.06.2021
17:00
Naprzód Sobolów
:
Raba Książnice
26.06.2021
17:00
Radłovia Radłów
:
Olimpia Kąty
26.06.2021
17:00
Olimpia B.
:
Arkadia Olszyny
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa Okręgowa (Nowy Sącz II)

Zalesianka
:
Jarmuta
26.06.2021
18:00
Turbacz Mszana Dolna
:
Wiatr Ludźmierz
26.06.2021
18:00
Babia Góra Lipnica Wielka
:
Laskovia
26.06.2021
18:00
Czarni Czarny Dunajec
:
Krokus
26.06.2021
18:00
LKS Szaflary
:
Huragan Waksmund
26.06.2021
18:00
AKS Ujanowice
:
Jordan Jordanów
26.06.2021
18:00
Granit Czarna Góra
:
Wierchy Pasierbiec
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Kraków I)

Spartak Wielkanoc
:
Michałowianka Michałowice
26.06.2021
17:00
Ekler Baranówka
:
Płomień Kościelec
26.06.2021
17:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Galicja Raciborowice
26.06.2021
17:00
Czarni 03 Grzegorzowice
:
Szreniawa Koszyce
26.06.2021
17:00
Strażak Goszcza
:
Prądniczanka II Kraków
26.06.2021
17:00
Bibiczanka Bibice
:
Partyzant Dojazdów
26.06.2021
17:00
Wierzbowianka Wierzbno
0:3 v.o.
Jastrzębiec Książ Wielki
26.06.2021
 

Keeza Klasa A (Kraków III)

Tramwaj Kraków
2:0
Bratniak Kraków
22.06.2021
18:30
Bratniak Kraków
:
Gajowianka Gaj
26.06.2021
11:00
Fairant Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
26.06.2021
12:00

Keeza Klasa A (Wieliczka)

Wolni Kłaj
:
Zieloni Niegowić
26.06.2021
18:00
UKS Sygneczów
:
Czarni Staniątki
26.06.2021
18:00
Rożnowa
:
Czarnochowice
26.06.2021
18:00
Strażak Kokotów
:
Gwiazda Brzegi
26.06.2021
17:00
Piłkarz Podłęże
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
26.06.2021
18:00
Piast Łapanów
:
Contra Sułków
26.06.2021
18:00
Wilga Koźmice Wielkie
:
Zryw Szarów
26.06.2021
18:00
Sokół Chorągwica
:
Iskra Zakrzów
26.06.2021
18:00

Keeza Klasa A (Myślenice)

Sokół Borzęta
:
Zielonka Wrząsowice
22.06.2021
18:30
przerwany z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Sęp Droginia
0:7
Gościbia Sułkowice
22.06.2021
18:30
Lubomir Wiśniowa
1:1
Iskra Brzączowice
22.06.2021
18:30
Karpaty Siepraw
1:1
Beskid Tokarnia
22.06.2021
18:00
Rokita Kornatka
2:1
Hejnał Krzyszkowice
22.06.2021
18:30
LKS Rudnik
:
Górki Myślenice
22.06.2021
18:30
przerwany w 24 minucie z powodu złych warunków atmosferycznych, dokańczany 24.06
Staw Polanka
3:2
Topór Tenczyn
22.06.2021
18:00
Skalnik Trzemeśnia
2:0
Clavia Świątniki Górne
23.06.2021
18:00
Iskra Brzączowice
:
Karpaty Siepraw
26.06.2021
17:00
Zielonka Wrząsowice
:
Skalnik Trzemeśnia
26.06.2021
17:00
Clavia Świątniki Górne
:
Sęp Droginia
26.06.2021
17:00
Hejnał Krzyszkowice
:
Lubomir Wiśniowa
26.06.2021
17:00
Górki Myślenice
:
Rokita Kornatka
26.06.2021
17:00
Beskid Tokarnia
:
Staw Polanka
26.06.2021
17:00
Topór Tenczyn
:
Sokół Borzęta
26.06.2021
17:00
Gościbia Sułkowice
:
LKS Rudnik
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
2:0
Centuria Chechło
22.06.2021
18:00
Promień Przeginia
3:0
Olimpia Łobzów
22.06.2021
18:30
Pilica Wierbka
1:4
Spartak Charsznica
22.06.2021
18:00
Prądnik Sułoszowa
3:0
Laskowianka Laski
22.06.2021
19:30
Strażak Przybysławice
5:0
Dłubnia Trzyciąż
23.06.2021
16:00
Sokół Gołaczewy
:
Unia Jaroszowiec
24.06.2021
18:30
Trzy Korony Żarnowiec
:
Wielmożanka Wielmoża
24.06.2021
18:00
Błyskawica Kolbark
:
Błysk Zederman
24.06.2021
18:00
Sokół Gołaczewy
:
Centuria Chechło
26.06.2021
17:00
Strażak Przybysławice
:
Błysk Zederman
26.06.2021
17:00
Olimpia Łobzów
:
Spartak Charsznica
26.06.2021
17:00
Pilica Wierbka
:
Wielmożanka Wielmoża
26.06.2021
17:00
Błyskawica Kolbark
:
Legion Bydlin
26.06.2021
17:00
Prądnik Sułoszowa
:
Przebój Wolbrom
26.06.2021
17:00
Promień Przeginia
:
Laskowianka Laski
26.06.2021
17:00
Dłubnia Trzyciąż
:
Unia Jaroszowiec
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa A (Chrzanów)

Wolanka Wola Filipowska
:
Fablok Chrzanów
26.06.2021
17:00
Zagórzanka Zagórze
:
Start Kamień
26.06.2021
17:00
UKS Dulowa
:
Błyskawica Myślachowice
26.06.2021
17:00
Wisełka Rozkochów
:
MKS Alwernia
26.06.2021
17:00
Unia Kwaczała
:
SPRiN Regulice
26.06.2021
17:00
Wisła Jankowice
:
Ciężkowianka Jaworzno
26.06.2021
17:00
Victoria Zalas
:
Promyk Bolęcin
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków I)

Juvenia Prandocin
:
Olimpia Czaple Wielkie
26.06.2021
17:00
Sparta Skrzeszowice
:
LKS Niedźwiedź II
26.06.2021
17:00
Novi Narama
:
Trątnowianka Trątnowice
26.06.2021
17:00
Kosynierzy Łuczyce
:
Agricola Klimontów
26.06.2021
17:00
LKS Polanowice
:
Milenium Radziemice
26.06.2021
17:00
Polonia Wilczkowice
:
Zawisza Sulechów
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Kraków II)

Topór Aleksandrowice
:
Iskra Radwanowice
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Kraków III)

Wieczysta II
:
Grom Kraków
26.06.2021
11:00

Keeza Klasa B (Kraków IV)

Skawinka II Skawina
0:3 v.o.
Borkowianka Borek Sz.
26.06.2021
 
Nadwiślan Rusocice
:
Gwiazda Ściejowice
26.06.2021
17:00
Trzebol Wielkie Drogi
:
Tyniec Kraków
26.06.2021
17:00

Keeza Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
0:0
Naprzód Ochmanów
22.06.2021
18:00
Górnik II Wieliczka
:
Naprzód Ochmanów
26.06.2021
15:00
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Start Brzezie
26.06.2021
15:00
Gryf Wiatowice
:
Ledniczanka
26.06.2021
17:00
Wieliczanka Wieliczka
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
26.06.2021
17:00
Wilga Instalbud Golkowice
:
Tęcza Słomiróg
26.06.2021
16:00
Batory Wola Batorska
:
Wiarusy II
26.06.2021
15:00

Keeza Klasa B (Myślenice)

LKS Trzebunia
:
Jawor Jawornik
24.06.2021
18:30

Keeza Klasa B (Olkusz)

Nidzica Słaboszów
0:3 v.o.
Hetman Dłużec
26.06.2021
 
Pilica II Wierbka
:
Stare Bukowno
26.06.2021
11:00
Strumyk Zarzecze
:
Trzy Buki Wierzchowisko
26.06.2021
13:00

Makroregionalna Liga Juniorów U-19

Korona II
1:2
Stal Rzeszów
23.06.2021
17:00
Motor Lublin
0:4
Resovia Rzeszów
23.06.2021
15:00
Orlęta K.
:
Garbarnia Kraków
26.06.2021
13:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Górnik Łęczna
26.06.2021
12:00

Małopolska Liga Juniorów

Puszcza Niepołomice
:
Pcimianka Pcim
24.06.2021
18:00
Prądniczanka Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
26.06.2021
14:00
Profi Zielonki
:
Unia Tarnów
26.06.2021
11:00

I Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Okocimski Brzesko
2:3
Respect Szalowa
22.06.2021
18:00
Podhale Nowy Targ
2:3
Dunajec Nowy Sącz
22.06.2021
18:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
0:4
Garbarnia Kraków
22.06.2021
19:00
Unia Oświęcim
2:2
Wisła II Kraków
23.06.2021
15:00

II Małopolska Liga Trampkarzy - wiosna

Hutnik Kraków
4:0
Chełmek
22.06.2021
17:45
Sandecja Nowy Sącz
3:0
AP 21 Kraków
23.06.2021
17:00
Okocimski Brzesko
4:3
Tarnovia Tarnów
23.06.2021
16:00
MOSiR Bochnia
0:4
Unia II Tarnów
23.06.2021
10:00

I Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła Kraków
1:0
AS Progres Kraków
23.06.2021
15:00
Tarnovia Tarnów
0:0
Dunajec Nowy Sącz
23.06.2021
13:30
Cracovia Kraków
1:1
Limanovia Limanowa
23.06.2021
15:00
Sandecja Nowy Sącz
1:1
Podhale Nowy Targ
23.06.2021
10:00

II Małopolska Liga Młodzików - wiosna

Wisła II K.
3:1
Kalwarianka
22.06.2021
16:30
AP 21 Chrzanów
4:1
Okocimski Brzesko
22.06.2021
18:00
Cracovia II Kraków
0:10
AP Wisła Czarny Dunajec
23.06.2021
11:00
Hutnik Kraków
:
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
23.06.2021
20:00

III liga kobiet, gr.4

Iskra Brzezinka
1:3
Unia Lublin
23.06.2021
18:00

Seniorzy

Młodzież

Inne

Patronat medialny