facebook youtube twitter


Futbol Wyniki Wyślij nam wynik meczu
 

III liga, gr. 4

Tabela
Runda I
Runda II
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
iParts.pl
LEGENDA:

1 - miejsce
2 - drużyna
3 - rozegrane mecze
4 - punkty
5 - zwycięstwa-remisy-porażki
6 - bramki strzelone-stracone
7 - mecze u siebie

8 - punkty u siebie
9 - zwycięstwa-remisy-porażki u siebie
10 - bramki strzelone-stracone u siebie
11 - mecze na wyjeździe
12 - punkty na wyjeździe
13 - zwycięstwa-remisy-porażki na wyjeździe
14 - bramki strzelone-stracone na wyjeździe

 

1. kolejka 01.08.2020

Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Podlasie Biała Podlaska
01.08.2020
17:00
Cracovia II Kraków
Avia Świdnik
01.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:1
KSZO Ostrowiec Św.
01.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisłoka Dębica
01.08.2020
17:00
Wisła Puławy
2:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
01.08.2020
18:00
ŁKS Łagów
Jutrzenka Giebułtów
02.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
Korona II Kielce
02.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
Podhale Nowy Targ
02.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
3:1
Chełmianka Chełm
02.08.2020
17:00
KS Wiązownica
3:0
Hetman Zamość
02.08.2020
17:00

2. kolejka 08.08.2020

Jutrzenka Giebułtów
Wisła Puławy
08.08.2020
11:00
Korona II Kielce
0:2
ŁKS Łagów
08.08.2020
12:00
Chełmianka Chełm
1:2
KS Wiązownica
08.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:1
Stal Kraśnik
08.08.2020
17:00
Podlasie Biała Podlaska
Cracovia II Kraków
08.08.2020
17:00
Lewart Lubartów
0:0
Siarka Tarnobrzeg
08.08.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:3
Sokół Sieniawa
08.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Orlęta Radzyń Podlaski
08.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Sandomierz
08.08.2020
17:30
Avia Świdnik
3:1
Stal Stalowa Wola
15.08.2020
13:00
Przełożony. Stal grała w Pucharze Polski

3. kolejka 12.08.2020

Stal Kraśnik
1:2
Chełmianka Chełm
12.08.2020
16:00
Cracovia II Kraków
1:2
KSZO Ostrowiec Św.
12.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
2:1
Hetman Zamość
12.08.2020
17:00
KS Wiązownica
2:3
Wisłoka Dębica
12.08.2020
18:00
Wisła Sandomierz
4:0
Lewart Lubartów
12.08.2020
18:00
Wisła Puławy
3:2
Korona II Kielce
12.08.2020
18:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:6
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
Jutrzenka Giebułtów
23.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
3:2
Podlasie Biała Podlaska
23.09.2020
19:38
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Podhale Nowy Targ
07.10.2020
15:00

4. kolejka 15.08.2020

Podhale Nowy Targ
2:0
Avia Świdnik
08.08.2020
17:30
Hetman Zamość
1:5
Wisła Puławy
15.08.2020
17:00
Siarka Tarnobrzeg
0:1
Wisła Sandomierz
15.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
1:2
Stal Kraśnik
15.08.2020
17:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
Cracovia II Kraków
16.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:1
ŁKS Łagów
16.08.2020
15:30
Korona II Kielce
1:2
Sokół Sieniawa
16.08.2020
16:00
Lewart Lubartów
4:1
KS Wiązownica
16.08.2020
17:00
Jutrzenka Giebułtów
Orlęta Radzyń Podlaski
30.09.2020
15:30
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Stal Stalowa Wola
30.09.2020
17:00

5. kolejka 22.08.2020

Stal Kraśnik
0:3
Lewart Lubartów
22.08.2020
16:00
Wisła Puławy
2:1
Chełmianka Chełm
22.08.2020
17:00
Avia Świdnik
6:1
Podlasie Biała Podlaska
22.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
3:1
Korona II Kielce
22.08.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
4:3
Wólczanka Wólka Pełkińska
23.08.2020
17:00
Sokół Sieniawa
3:0
Hetman Zamość
23.08.2020
17:00
KS Wiązownica
1:7
Siarka Tarnobrzeg
23.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
3:1
Wisłoka Dębica
23.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
2:1
Podhale Nowy Targ
23.09.2020
16:00
Jutrzenka Giebułtów
Cracovia II Kraków
07.10.2020
15:00

6. kolejka 26.08.2020

Lewart Lubartów
2:2
ŁKS Łagów
26.08.2020
17:00
Wisłoka Dębica
0:2
Wisła Puławy
26.08.2020
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
KS Wiązownica
26.08.2020
17:00
Chełmianka Chełm
1:1
Sokół Sieniawa
26.08.2020
17:00
Hetman Zamość
0:0
Orlęta Radzyń Podlaski
26.08.2020
17:00
KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Avia Świdnik
26.08.2020
19:00
Siarka Tarnobrzeg
1:1
Stal Kraśnik
26.08.2020
17:00
Korona II Kielce
Cracovia II Kraków
26.08.2020
17:00
Jutrzenka Giebułtów
Stal Stalowa Wola
14.10.2020
14:00
stadion Prądniczanki Kraków
Podhale Nowy Targ
:
Podlasie Biała Podlaska
21.10.2020
15:00
w pierwotnym terminie (26 sierpnia, 17:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego / w drugim terminie (14 października, 15:00) odwołany / w trzecim terminie (21 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

7. kolejka 29.08.2020

Podlasie Biała Podlaska
3:2
KSZO Ostrowiec Św.
29.08.2020
12:00
Avia Świdnik
2:4
Wólczanka Wólka Pełkińska
29.08.2020
17:00
Cracovia II Kraków
Hetman Zamość
29.08.2020
17:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:2
Chełmianka Chełm
29.08.2020
17:00
Wisła Puławy
3:2
Lewart Lubartów
30.08.2020
17:00
Stal Stalowa Wola
2:0
Korona II Kielce
30.08.2020
17:00
KS Wiązownica
Podhale Nowy Targ
30.08.2020
16:00
Stal Kraśnik
3:4
Wisła Sandomierz
30.08.2020
16:00
Sokół Sieniawa
1:1
Wisłoka Dębica
30.08.2020
17:00
ŁKS Łagów
1:1
Siarka Tarnobrzeg
30.08.2020
17:00

8. kolejka 05.09.2020

Jutrzenka Giebułtów
Avia Świdnik
05.09.2020
11:00
Lewart Lubartów
2:2
Sokół Sieniawa
05.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
05.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
0:0
Cracovia II Kraków
05.09.2020
16:30
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Wisła Puławy
05.09.2020
17:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
3:3
Podlasie Biała Podlaska
05.09.2020
17:00
Hetman Zamość
1:1
Stal Stalowa Wola
06.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
1:0
KSZO Ostrowiec Św.
06.09.2020
17:00
Wisła Sandomierz
1:1
ŁKS Łagów
06.09.2020
17:00
KS Wiązownica
0:1
Stal Kraśnik
16.09.2020
16:00

9. kolejka 09.09.2020

KSZO Ostrowiec Św.
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
09.09.2020
16:00
Podlasie Biała Podlaska
0:2
Jutrzenka Giebułtów
09.09.2020
16:00
Avia Świdnik
6:1
Korona II Kielce
09.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
2:1
Lewart Lubartów
09.09.2020
16:00
Stal Kraśnik
2:2
Podhale Nowy Targ
09.09.2020
16:00
Sokół Sieniawa
1:0
Siarka Tarnobrzeg
09.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Chełmianka Chełm
09.09.2020
19:38
Cracovia II Kraków
0:1
Wisłoka Dębica
09.09.2020
16:00
Wisła Puławy
3:2
Wisła Sandomierz
09.09.2020
17:00
ŁKS Łagów
2:0
KS Wiązownica
07.10.2020
15:00

10. kolejka 12.09.2020

Hetman Zamość
0:3
Avia Świdnik
12.09.2020
15:00
Siarka Tarnobrzeg
3:0
Orlęta Radzyń Podlaski
12.09.2020
16:00
Stal Kraśnik
1:2
ŁKS Łagów
12.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
2:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
12.09.2020
16:30
Wisłoka Dębica
0:2
Stal Stalowa Wola
12.09.2020
16:30
Korona II Kielce
8:0
Podlasie Biała Podlaska
12.09.2020
14:00
Wisła Sandomierz
0:0
Sokół Sieniawa
13.09.2020
16:00
KS Wiązownica
1:4
Wisła Puławy
13.09.2020
15:00
Jutrzenka Giebułtów
KSZO Ostrowiec Św.
13.09.2020
11:00
Lewart Lubartów
1:1
Cracovia II Kraków
13.09.2020
16:30

11. kolejka 19.09.2020

Podlasie Biała Podlaska
5:2
Hetman Zamość
19.09.2020
15:00
KSZO Ostrowiec Św.
1:2
Korona II Kielce
19.09.2020
16:00
Avia Świdnik
5:1
Chełmianka Chełm
19.09.2020
16:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:0
Wisła Sandomierz
19.09.2020
16:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
Jutrzenka Giebułtów
19.09.2020
16:00
Wisła Puławy
2:0
Stal Kraśnik
19.09.2020
16:00
Stal Stalowa Wola
0:0
Lewart Lubartów
19.09.2020
19:38
Siarka Tarnobrzeg
Cracovia II Kraków
19.09.2020
16:00
ŁKS Łagów
3:2
Podhale Nowy Targ
20.09.2020
15:00
Sokół Sieniawa
0:0
KS Wiązownica
20.09.2020
15:00

12. kolejka 26.09.2020

Hetman Zamość
1:4
KSZO Ostrowiec Św.
26.09.2020
12:00
Stal Kraśnik
0:0
Sokół Sieniawa
26.09.2020
15:00
Chełmianka Chełm
3:1
Podlasie Biała Podlaska
26.09.2020
16:00
Wisłoka Dębica
0:0
Avia Świdnik
26.09.2020
16:00
Podhale Nowy Targ
2:0
Jutrzenka Giebułtów
26.09.2020
16:00
Siarka Tarnobrzeg
1:4
Stal Stalowa Wola
26.09.2020
16:00
KS Wiązownica
1:3
Orlęta Radzyń Podlaski
27.09.2020
15:00
Wisła Sandomierz
2:1
Cracovia II Kraków
27.09.2020
15:00
ŁKS Łagów
1:3
Wisła Puławy
27.09.2020
15:00
Korona II Kielce
1:2
Wólczanka Wólka Pełkińska
27.09.2020
12:00

13. kolejka 03.10.2020

Podlasie Biała Podlaska
0:0
Wisłoka Dębica
03.10.2020
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Chełmianka Chełm
03.10.2020
16:30
Avia Świdnik
0:0
Lewart Lubartów
03.10.2020
15:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
6:1
Hetman Zamość
03.10.2020
15:30
Wisła Puławy
2:2
Podhale Nowy Targ
03.10.2020
15:00
Stal Stalowa Wola
0:1
Wisła Sandomierz
03.10.2020
18:00
KS Wiązownica
2:1
Cracovia II Kraków
03.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
1:3
Stal Kraśnik
04.10.2020
15:00
Sokół Sieniawa
2:0
ŁKS Łagów
04.10.2020
15:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Korona II Kielce
21.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

14. kolejka 10.10.2020

Hetman Zamość
2:2
Jutrzenka Giebułtów
10.10.2020
12:00
Chełmianka Chełm
0:1
Wólczanka Wólka Pełkińska
10.10.2020
15:00
Lewart Lubartów
2:0
Podlasie Biała Podlaska
10.10.2020
15:00
Stal Kraśnik
0:3
Cracovia II Kraków
10.10.2020
15:00
Siarka Tarnobrzeg
2:1
Avia Świdnik
10.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
1:1
KSZO Ostrowiec Św.
10.10.2020
15:30
Podhale Nowy Targ
3:0
Korona II Kielce
10.10.2020
15:30
KS Wiązownica
0:6
Stal Stalowa Wola
10.10.2020
15:00
Wisła Puławy
1:1
Sokół Sieniawa
10.10.2020
15:00
ŁKS Łagów
4:1
Orlęta Radzyń Podlaski
11.10.2020
15:00

15. kolejka 17.10.2020

Jutrzenka Giebułtów
Chełmianka Chełm
17.10.2020
11:00
Podlasie Biała Podlaska
3:2
Siarka Tarnobrzeg
17.10.2020
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
2:0
Lewart Lubartów
17.10.2020
15:00
Avia Świdnik
2:2
Wisła Sandomierz
17.10.2020
15:00
Orlęta Radzyń Podlaski
0:4
Wisła Puławy
17.10.2020
15:00
Korona II Kielce
1:1
Hetman Zamość
17.10.2020
12:00
Cracovia II Kraków
2:0
ŁKS Łagów
17.10.2020
19:30
Stal Stalowa Wola
2:0
Stal Kraśnik
17.10.2020
14:30
Wólczanka Wólka Pełkińska
2:1
Wisłoka Dębica
18.10.2020
11:00
Sokół Sieniawa
2:1
Podhale Nowy Targ
18.10.2020
14:00

16. kolejka 24.10.2020

Lewart Lubartów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
24.10.2020
14:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
24.10.2020
15:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Podhale Nowy Targ
Hetman Zamość
24.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2020
15:00
Wisła Puławy
4:1
Cracovia II Kraków
24.10.2020
18:00
KS Wiązownica
1:1
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
25.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (25 października, 14:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski
25.10.2020
14:00
przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego

17. kolejka 31.10.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
 

18. kolejka 07.11.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Jutrzenka Giebułtów
07.11.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Cracovia II Kraków
07.11.2020
13:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
07.11.2020
13:00
Lewart Lubartów
:
Korona II Kielce
07.11.2020
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
07.11.2020
14:00
Sokół Sieniawa
:
Stal Stalowa Wola
07.11.2020
 
Wisła Sandomierz
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.11.2020
 
KS Wiązownica
:
KSZO Ostrowiec Św.
07.11.2020
 
ŁKS Łagów
:
Avia Świdnik
07.11.2020
 
Wisłoka Dębica
:
Hetman Zamość
08.11.2020
14:00

19. kolejka 11.11.2020

Hetman Zamość
:
Lewart Lubartów
11.11.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
ŁKS Łagów
11.11.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Wisła Puławy
11.11.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
KS Wiązownica
11.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Stal Kraśnik
11.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Wisłoka Dębica
11.11.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Orlęta Radzyń Podlaski
11.11.2020
 
Jutrzenka Giebułtów
:
Wisła Sandomierz
11.11.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Podhale Nowy Targ
11.11.2020
 
Korona II Kielce
:
Siarka Tarnobrzeg
11.11.2020
 

20. kolejka 14.11.2020

Siarka Tarnobrzeg
:
Hetman Zamość
14.11.2020
13:00
Stal Kraśnik
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
14.11.2020
13:00
Podhale Nowy Targ
:
Wisłoka Dębica
14.11.2020
13:30
Wisła Sandomierz
:
Korona II Kielce
14.11.2020
 
ŁKS Łagów
:
KSZO Ostrowiec Św.
14.11.2020
 
Wisła Puławy
:
Podlasie Biała Podlaska
14.11.2020
 
Sokół Sieniawa
:
Avia Świdnik
14.11.2020
 
KS Wiązownica
:
Jutrzenka Giebułtów
14.11.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Stal Stalowa Wola
14.11.2020
 
Lewart Lubartów
:
Chełmianka Chełm
15.11.2020
13:00

21. kolejka 21.11.2020

Jutrzenka Giebułtów
:
Stal Kraśnik
21.11.2020
12:00
Podlasie Biała Podlaska
:
Sokół Sieniawa
21.11.2020
12:00
Hetman Zamość
:
Wisła Sandomierz
21.11.2020
12:00
Avia Świdnik
:
Orlęta Radzyń Podlaski
21.11.2020
13:00
Chełmianka Chełm
:
Siarka Tarnobrzeg
21.11.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
ŁKS Łagów
21.11.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Puławy
21.11.2020
13:00
Stal Stalowa Wola
:
Podhale Nowy Targ
21.11.2020
 
Korona II Kielce
:
KS Wiązownica
21.11.2020
 
Wisłoka Dębica
:
Lewart Lubartów
22.11.2020
13:30

Wyślij nam wynik meczu - bądź źródłem informacji

17. kolejka 31.10.2020

31.10.2020
11:00
Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
13:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
14:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
 
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica

16. kolejka 24.10.2020

24.10.2020
14:00
Lewart Lubartów
2:0
Wólczanka Wólka Pełkińska
24.10.2020
14:00
Siarka Tarnobrzeg
2:2
KSZO Ostrowiec Św.
24.10.2020
15:00
Chełmianka Chełm
:
Korona II Kielce
24.10.2020
15:00
Podhale Nowy Targ
Hetman Zamość
24.10.2020
15:00
Wisłoka Dębica
3:1
Jutrzenka Giebułtów
24.10.2020
18:00
Wisła Puławy
4:1
Cracovia II Kraków
25.10.2020
14:00
KS Wiązownica
1:1
Avia Świdnik
25.10.2020
14:00
ŁKS Łagów
:
Stal Stalowa Wola
25.10.2020
14:00
Wisła Sandomierz
:
Podlasie Biała Podlaska
25.10.2020
14:00
Sokół Sieniawa
:
Orlęta Radzyń Podlaski

18. kolejka 07.11.2020

07.11.2020
13:00
Siarka Tarnobrzeg
:
Jutrzenka Giebułtów
07.11.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Cracovia II Kraków
07.11.2020
13:00
Stal Kraśnik
:
Podlasie Biała Podlaska
07.11.2020
13:00
Lewart Lubartów
:
Korona II Kielce
07.11.2020
14:00
Podhale Nowy Targ
:
Chełmianka Chełm
07.11.2020
 
Sokół Sieniawa
:
Stal Stalowa Wola
07.11.2020
 
Wisła Sandomierz
:
Wólczanka Wólka Pełkińska
07.11.2020
 
KS Wiązownica
:
KSZO Ostrowiec Św.
07.11.2020
 
ŁKS Łagów
:
Avia Świdnik
08.11.2020
14:00
Wisłoka Dębica
:
Hetman Zamość

Wiadomości ligowe


PKO Ekstraklasa

Wisła Kraków
1:3
Lechia Gdańsk
28.10.2020
18:00
Pogoń Szczecin
:
Jagiellonia Białystok
30.10.2020
18:00

Fortuna I liga

Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
28.10.2020
13:00
w pierwotnym terminie odwołany z powodu powołania zawodnika gospodarzy do reprezentacji narodowej
Puszcza Niepołomice
:
Górnik Łęczna
29.10.2020
 
Chrobry Głogów
:
Odra Opole
30.10.2020
17:00
w pierwotnym terminie (25 października, 16:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego

II liga

Lech II Poznań
:
Olimpia Elbląg
29.10.2020
13:00
Pierwotnie 17 października, przełożony z powodu zagrożenia epidemicznego.

III liga, gr. 4

Jutrzenka Giebułtów
:
Lewart Lubartów
31.10.2020
11:00
Hetman Zamość
:
Chełmianka Chełm
31.10.2020
13:00
Avia Świdnik
:
Stal Kraśnik
31.10.2020
13:00
Orlęta Radzyń Podlaski
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
13:00
Wólczanka Wólka Pełkińska
:
Siarka Tarnobrzeg
31.10.2020
13:00
Podlasie Biała Podlaska
:
KS Wiązownica
31.10.2020
13:00
KSZO Ostrowiec Św.
:
Wisła Sandomierz
31.10.2020
14:00
Stal Stalowa Wola
:
Wisła Puławy
31.10.2020
 
Cracovia II Kraków
:
Sokół Sieniawa
31.10.2020
 
Korona II Kielce
:
Wisłoka Dębica
31.10.2020
 

IV liga (Kraków-Wadowice)

MKS Trzebinia
:
Dalin Myślenice
31.10.2020
11:00
Węgrzcanka Węgrzce Wlk
:
Puszcza II
31.10.2020
14:00
Beskid Andrychów
:
Słomniczanka Słomniki
31.10.2020
14:00
Sokół Kocmyrzów
:
Proszowianka Proszowice
31.10.2020
15:00
KS Chełmek
:
Garbarnia II Kraków
31.10.2020
 
LKS Rajsko
:
Wiślanie Jaśkowice
31.10.2020
 
Clepardia Kraków
:
Pcimianka Pcim
31.10.2020
 
Unia Oświęcim
:
Orzeł Ryczów
31.10.2020
 

IV liga (Tarnów-Nowy Sącz)

Wierchy Rabka Zdrój
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
11:00
Watra Białka Tatrzańska
:
Orkan Szczyrzyc
31.10.2020
13:00
Skalnik Kamionka Wielka
:
Lubań Maniowy
31.10.2020
13:00
BKS Bochnia
:
Poprad Muszyna
31.10.2020
14:00
Sokół Słopnice
:
Unia Tarnów
31.10.2020
15:00
Rylovia Rylowa
:
Poprad Rytro
31.10.2020
15:00
Wolania Wola Rzędzińska
:
Metal Tarnów
31.10.2020
 
Barciczanka Barcice
:
Glinik Gorlice
31.10.2020
 
Bruk-Bet Termalica II Nieciecza
:
GKS Drwinia
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków I)

Orzeł Iwanowice
:
Pogoń Miechów
31.10.2020
11:00
Zieleńczanka Zielonki
:
Leśnik Gorenice
31.10.2020
11:00
Spójnia Osiek
:
Bolesław Bukowno
31.10.2020
14:00
LOT Balice
:
LKS Niedźwiedź
31.10.2020
14:00
Orzeł Bębło
:
Przebój Wolbrom
31.10.2020
14:00
Przemsza Klucze
:
TS Węgrzce
31.10.2020
 
KS Olkusz
:
Piliczanka Pilica
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków II)

Wieczysta Kraków
:
Orlęta Rudawa
31.10.2020
11:00
Bronowianka Kraków
:
Kmita Zabierzów
31.10.2020
11:00
Grębałowianka Kraków
:
Piast Wołowice
31.10.2020
13:00
Kaszowianka Kaszów
:
Borek Kraków
31.10.2020
14:00
Prądniczanka Kraków
:
Dąbski Kraków
31.10.2020
 
Hutnik II Kraków
:
Skawinka Skawina
31.10.2020
 
Prokocim Kraków
:
Nadwiślan Kraków
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Kraków III)

Gdovia Gdów
:
Wróblowianka Wróblowice
31.10.2020
14:00
Raba Dobczyce
:
Błękitni Bodzanów
31.10.2020
14:00
Górnik Wieliczka
:
Wiślanka Grabie
31.10.2020
14:00
Dziecanovia Dziekanowice
:
Złomex Branice
31.10.2020
15:00
Pasternik Ochojno
:
Radziszowianka Radziszów
31.10.2020
15:00
Orzeł Myślenice
:
Tempo Rzeszotary
31.10.2020
15:00
Jordan Sum Zakliczyn
:
Wiarusy Igołomia
31.10.2020
15:00

Klasa Okręgowa (Wadowice)

Nadwiślanin Gromiec
:
Zgoda Byczyna
31.10.2020
13:00
Brzezina Osiek
:
Sokół Przytkowice
31.10.2020
13:00
Babia Góra Sucha Beskidzka
:
Tempo Białka
31.10.2020
13:30
LKS Gorzów
:
Halniak Maków Podhalański
31.10.2020
14:00
Zatorzanka Zator
:
Sosnowianka Stanisław Dln
31.10.2020
14:00
Victoria Jaworzno
:
Kalwarianka Kalwaria Z.
31.10.2020
14:00
Niwa Nowa Wieś
:
Garbarz Zembrzyce
31.10.2020
14:00
LKS Żarki
:
Hejnał Kęty
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Tarnów I)

Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska
:
Tuchovia Tuchów
31.10.2020
13:00
Ciężkowianka Ciężkowice
:
Wisła Szczucin
31.10.2020
14:00
Dunajec Zakliczyn
:
LKS Szynwałd
31.10.2020
14:00
GLKS Gromnik
:
LUKS Skrzyszów
31.10.2020
14:00
Dunajec Zbylitowska Góra
:
Zorza Zaczarnie
31.10.2020
14:00
LKS Rzuchowa
:
Polan Żabno
31.10.2020
15:00
LKS Ładna
:
Olimpia Wojnicz
31.10.2020
 

Klasa Okręgowa (Tarnów II)

Orzeł Dębno
:
Radłovia Radłów
31.10.2020
11:00
Sokół Borzęcin Górny
:
Szreniawa Nowy Wiśnicz
31.10.2020
14:00
Strażak Mokrzyska
:
Olimpia B.
31.10.2020
14:00
Sokół Maszkienice
:
Arkadia Olszyny
31.10.2020
14:00
Raba Książnice
:
Wola Radłowska
31.10.2020
14:00
Poręba Spytkowska
:
Naprzód Sobolów
31.10.2020
14:00
Jadowniczanka Jadowniki
:
Błyskawica Proszówki
31.10.2020
14:00

Klasa Okręgowa (Nowy Sącz I)

Grybovia Grybów
:
Zawisza R.
31.10.2020
11:00
LKS Zagórzany
:
Hart Tęgoborze
31.10.2020
14:00
Kolejarz Stróże
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
ULKS Korzenna
:
Łosoś Łososina Dolna
31.10.2020
14:00
Gród Podegrodzie
:
LKSKobylankaKobylanka
31.10.2020
14:00
Zyndram
:
Helena Nowy Sącz
31.10.2020
14:00
LKS Uście Gorlickie
:
Podhalanin Biecz
31.10.2020
14:00

Klasa A (Kraków I)

Bibiczanka Bibice
:
Galicja Raciborowice
31.10.2020
12:00
Strażak Goszcza
:
Partyzant Dojazdów
31.10.2020
13:00
Jastrzębiec Książ Wielki
:
Szreniawa Koszyce
31.10.2020
14:00
Słomniczanka II Słomniki
:
Michałowianka Michałowice
31.10.2020
14:00
Ekler Baranówka
:
Prądniczanka II Kraków
31.10.2020
14:00
Spartak Wielkanoc
:
Wierzbowianka Wierzbno
31.10.2020
15:00

Klasa A (Kraków II)

Wisła Czernichów
:
Maszycanka Maszyce
31.10.2020
14:00
MKS Skała 2004
:
Wisła Rząska
31.10.2020
14:00
Lotnik Kryspinów
:
Sokół Rybna
31.10.2020
14:00
Tęcza Piekary
:
Dragon Szczyglice
31.10.2020
14:00
Świt Krzeszowice
:
Sportowiec Modlniczka
31.10.2020
14:30
JKS Zelków
:
Liszczanka Liszki
31.10.2020
14:30
Iskra Czułów
:
Strażak Rączna
31.10.2020
14:30

Klasa A (Kraków III)

Wanda Nowa Huta
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
11:00
Fairant Kraków
:
Iskra Krzęcin
31.10.2020
13:00
Płomień Kostrze
:
Kabel Kraków
31.10.2020
14:00
Pogoń Skotniki
:
Rzozovia Rzozów
31.10.2020
14:30
Krakus Swoszowice
:
Tramwaj Kraków
31.10.2020
 
Strzelcy Kraków
:
Gajowianka Gaj
31.10.2020
 
Bratniak Kraków
:
Cedronka Wola Radziszowska
31.10.2020
 

Klasa A (Wieliczka)

Strażak Kokotów
:
Piłkarz Podłęże
31.10.2020
13:00
Wolni Kłaj
:
Czarnochowice
31.10.2020
13:30
UKS Sygneczów
:
Piast Łapanów
31.10.2020
14:00
Contra Sułków
:
Czarni Staniątki
31.10.2020
14:00
Sokół Chorągwica
:
Rożnowa
31.10.2020
14:30
Wilga Koźmice Wielkie
:
Nadwiślanka Nowe Brzesko
31.10.2020
15:00
Zieloni Niegowić
:
Iskra Zakrzów
31.10.2020
16:00
Zryw Szarów
:
Gwiazda Brzegi
31.10.2020
 

Klasa A (Myślenice)

Clavia Świątniki Górne
:
Zielonka Wrząsowice
31.10.2020
13:00
Karpaty Siepraw
:
Sęp Droginia
31.10.2020
14:00
Rokita Kornatka
:
Beskid Tokarnia
31.10.2020
14:00
Górki Myślenice
:
Staw Polanka
31.10.2020
14:30
Iskra Brzączowice
:
Skalnik Trzemeśnia
31.10.2020
14:30
Hejnał Krzyszkowice
:
Sokół Borzęta
31.10.2020
14:30
Lubomir Wiśniowa
:
LKS Rudnik
31.10.2020
14:30
Gościbia Sułkowice
:
Topór Tenczyn
31.10.2020
15:00

Klasa A (Olkusz)

Przebój Wolbrom
:
Sokół Gołaczewy
31.10.2020
11:00
Błysk Zederman
:
Olimpia Łobzów
31.10.2020
11:00
Wielmożanka Wielmoża
:
Strażak Przybysławice
31.10.2020
14:00
Laskowianka Laski
:
Dłubnia Trzyciąż
31.10.2020
14:00
Trzy Korony Żarnowiec
:
Błyskawica Kolbark
31.10.2020
14:00
Legion Bydlin
:
Pilica Wierbka
31.10.2020
14:30
Unia Jaroszowiec
:
Spartak Charsznica
31.10.2020
14:30
Centuria Chechło
:
Promień Przeginia
31.10.2020
14:30

Klasa A (Chrzanów)

Ciężkowianka Jaworzno
:
Zagórzanka Zagórze
31.10.2020
14:00
Fablok Chrzanów
:
Start Kamień
31.10.2020
14:00
Tęcza Tenczynek
:
Unia Kwaczała
31.10.2020
14:00
MKS Alwernia
:
Wolanka Wola Filipowska
31.10.2020
14:00
Błyskawica Myślachowice
:
Victoria Zalas
31.10.2020
14:00

Klasa B (Wieliczka)

Dąb Zabierzów Bocheński
:
Wilga Instalbud Golkowice
31.10.2020
14:00
Promień Zakrzowiec
:
Batory Wola Batorska
31.10.2020
14:30
Naprzód Ochmanów
:
Start Brzezie
31.10.2020
15:00
Gryf Wiatowice
:
Węgrzcanka II Węgrzce Wlk
31.10.2020
17:00
Górnik II Wieliczka
:
Wiarusy II
31.10.2020
 
Gdovia II Gdów
:
Wieliczanka Wieliczka
31.10.2020
 
Ledniczanka
:
Tęcza Słomiróg
31.10.2020
 

Klasa B (Myślenice)

Grodzisko Raciechowice
:
Raba II Dobczyce
31.10.2020
11:00
Górki II Myślenice
:
Radwan Skomielna Czarna
31.10.2020
11:00
Karpaty II Siepraw
:
Cisy Harbutowice
31.10.2020
14:00
Iskra Głogoczów
:
Orzeł Nowa Wieś
31.10.2020
14:00
Dukla Bysina
:
Szczebel Lubień
31.10.2020
14:00
Cyrhla Krzczonów
:
Wicher Stróża
31.10.2020
14:00
Jawor Jawornik
:
LKS Trzebunia
31.10.2020
15:00

Centralna Liga Juniorów U-18

Górnik Zabrze
1:0
Korona
27.10.2020
14:00
w pierwotnym terminie (4 października, 15:00) odwołany z powodu zagrożenia epidemicznego
Legia Warszawa
:
Korona
31.10.2020
12:00
Lechia
:
Gwarek Zabrze
31.10.2020
12:00
Cracovia Kraków
:
Jagiellonia
31.10.2020
12:30
Górnik Zabrze
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 
Pogoń Szczecin
:
Arka G.
31.10.2020
 
Hutnik Kraków
:
Zagłębie Lubin
31.10.2020
 
SMS Łódź
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
Escola Varsovia Warszawa
:
Lech Poznań
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-17, gr. D

Korona Kielce
4:1
Stal Mielec
28.10.2020
13:00
Cracovia Kraków
4:1
Karpaty Krosno
28.10.2020
13:00
Motor Lublin
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:30
Hutnik Kraków
:
Korona Kielce
31.10.2020
13:30
Karpaty Krosno
:
Stal Mielec
31.10.2020
 
TOP 54 Biała Podlaska
:
Cracovia Kraków
31.10.2020
 

Centralna Liga Juniorów U-15, gr. D

Cracovia Kraków
:
BKS Lublin
31.10.2020
15:00
Wisła Kraków
:
KKP Korona
31.10.2020
 
Sandecja Nowy Sącz
:
TOP 54 Biała Podlaska
31.10.2020
 
Górnik Ł.
:
Motor Lublin
31.10.2020
 

Małopolska Liga Juniorów

Orkan Raba Wyżna
0:2
Profi Zielonki
27.10.2020
14:00
Sandecja Nowy Sącz
4:1
Dunajec Nowy Sącz
27.10.2020
14:30
Tarnovia Tarnów
:
Sokół Stary Sącz
28.10.2020
14:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Dunajec Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
Profi Zielonki
:
BKS Bochnia
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Beskid Andrychów
31.10.2020
10:00
Sokół Stary Sącz
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
10:00
Sandecja Nowy Sącz
:
Okocimski Brzesko
31.10.2020
13:00
Pcimianka Pcim
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
14:30
Unia Tarnów
:
Orkan Raba Wyżna
31.10.2020
 
Tarnovia Tarnów
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dunajec Nowy Sącz
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
13:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Profi Zielonki
31.10.2020
13:30
Garbarnia Kraków
:
Puszcza Niepołomice
31.10.2020
 
Glinik Gorlice
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Górnik Wieliczka
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:15
Pcimianka
:
Sandecja II Nowy Sącz
31.10.2020
 

I Małopolska Liga Trampkarzy

Dunajec Nowy Sącz
:
Unia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AP 21 Kraków
31.10.2020
10:00
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
10:00
Garbarnia Kraków
:
Unia Oświęcim
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Trampkarzy

Raba Dobczyce
:
Wisła Kraków
28.10.2020
17:00
Raba Dobczyce
:
Sandecja Nowy Sącz
31.10.2020
10:00
MOSiR Bochnia
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00

I Małopolska Liga Młodzików

Wisła Kraków
:
Dunajec Nowy Sącz
29.10.2020
16:00
Kalwarianka
:
Sandecja
31.10.2020
10:00
Dunajec Nowy Sącz
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
10:00
Okocimski Brzesko
:
AS Progres Kraków
31.10.2020
10:00
Cracovia Kraków
:
Wisła Kraków
31.10.2020
 

II Małopolska Liga Młodzików

Limanovia Limanowa
:
Podhale Nowy Targ
28.10.2020
15:00
Okocimski Brzesko
:
Wisła Kraków
31.10.2020
13:00
Cracovia II
:
Podhale Nowy Targ
31.10.2020
 
Fablok Chrzanów
:
Limanovia Limanowa
31.10.2020
 

Ekstraliga Kobiet

Medyk Konin
:
AZS UJ Kraków
31.10.2020
 
Rolnik Biedrzychowice
:
KKP Bydgoszcz
31.10.2020
 
Górnik Łęczna
:
Olimpia Szczecin
31.10.2020
 
Czarni Sosnowiec
:
GKS Katowice
31.10.2020
 
APLG Gdańsk
:
Śląsk Wrocław
31.10.2020
 
ROW Rybnik
:
SMS Łódź
31.10.2020
 

I liga kobiet (południe)

Pogoń Tczew
:
Tarnovia Tarnów
31.10.2020
12:00
Polonia Środa Wielkopolska
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
14:00
Stomil Olsztyn
:
UKS SMS II Łódź
31.10.2020
 
Czwórka Radom
:
Piastovia Piastów
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
Praga Warszawa
31.10.2020
 
Rekord Bielsko Biała
:
Resovia Rzeszów
31.10.2020
 

II liga kobiet (wschód)

Wanda Nowa Huta
:
Widok Lublin
31.10.2020
12:00
Loczki Wyszków
:
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020
14:00
Respekt Myślenice
:
KS Raszyn
31.10.2020
15:00
Sokół Kolbuszowa Dolna
:
Prądniczanka Kraków
31.10.2020
14:00
AZS UW Warszawa
:
Sparta Daleszyce
31.10.2020
 
KSP Kielce
:
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020
14:00

III liga kobiet, gr.4

Hetman Włoszczowa
:
Dąb Zabierzów Bocheński
31.10.2020
 
Izolator Boguchwała
:
Starówka Nowy Sącz
31.10.2020
11:00
Tarnovia II
:
Podgórze Kraków
31.10.2020
 
Puszcza Niepołomice
:
Iskra Krzemień
31.10.2020
 
Naprzód Sobolów
:
DAP Dębica
31.10.2020
 
Iskra Brzezinka
:
Hetman Włoszczowa
31.10.2020
 
Dąb Zabierzów Bocheński
:
Unia Lublin
31.10.2020
11:00

IV liga małopolska kobiet

Uran Łukowica
:
Olimpia Osieczany
31.10.2020
11:00
Pogorzanka Pogorzyce
:
Burza Roczyny
31.10.2020
11:00

Centralna Liga Juniorek U-17

SMS Łódź
:
Górnik Ł.
31.10.2020
12:00
Ślęza Wrocław
:
Bronowianka Kraków
31.10.2020
18:00
Unia Opole
:
Zabrze
31.10.2020
 
Resovia Rzeszów
:
SWD Wodzisław
31.10.2020
 
UKS Staszkówka Jelna
:
ROW Rybnik
31.10.2020